Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moje ruiny

PONOWNA ZDRADA

Polecane posty

Gość moje ruiny

On mnie chyba znowu zdradza.Po klotni wyprowadzil sie.To trwa juz 5 tydzien.W tym czasie spotykalismy sie u mnie.Mamy bowiem synka 2letniego.Probowalam z nim rozmawiac.Myslalam,ze bedzie znowu dobrze.Widze,ze mu jednak chyba na tym nie zalezy.....Pozatym widziano go w pobliskim miasteczku,gdze mieszka jego Ex....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje ruiny
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje ruiny
Nie okazuje,ze mu zalezy na zmianie sytuacji.Jak mu wczoraj napisalam,ze tak szybko potrafil wszystko zniszczyc to odpisal,ze oboje zniszczylismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje ruiny
nie moge spac.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem z jakiego powodu, ale chociaz dla synka powinien przeprosic i probowac wkupic sie w Twoje laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje ruiny
Tylko dla dziecka nie ma przeciez sensu byc razem.Oboje jestesmy juz po rozwodach.Myslalam,ze teraz mi sie uda. On mowil,ze lepiej,ze osobno teraz mieszkamy,bo sie nie klocimy...Ja tesknie.Z drugiej strony mysle,ze taki uklad mu pasuje,ma wolne wieczory,noce...moze robic co chce.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja majac z kims dziecko chcialbym ta iskre uczucia utrzymac przy zyciu. Moze po jakims czasie znowu by zaplonelo? Pozatym milosc z dnia na dzien nie przechodzi, bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje ruiny
Nie wiem czy on naprawde mnie kiedys kochal.Dziecko uwelbia. Przyznal sie,ze byl w tamtym miasteczku,niby u jakis znajomych...Na poczatku znajomosci gral na 2 fronty,z ta wlasnie Ex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli dziecko nie bylo (przepraszam za slowo) wpadka to napewno kochal i wydaje mi sie ze moze uda sie wam cos jeszcze z tego uczucia zrobic ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×