Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wymyślony

2 Domy-2 życia

Polecane posty

Gość Wymyślony

Tak więdz ostrzegam ze temat bedzie nie za kródki :) : Jestem synem piekarza a własciwie własciciela piekarni jak narazie mam w ,,domu'' praktyki poniewarz zaklad znajduje na parterze a my mieszkamy na 1 pietrze.interes to dobra rzecz i duzo kasy. ALE rodzice chcą zeby po ukonczeniu 20-25lat przeniosł sie do innego domu i wyjscia sa dwa.na przeciwko jest dom lecz nie wykonczony narazie robi za garaz.no i u babci ze 1km dalej od zakladu.zecz jasna nalezy mi sie tak ze pare dni urlopu ale co z tego jesli i tak bede musial zejsc pomoc.no i tak mysle gdybym mieszkał naprzeciwko w dni urlopu i tak czy siak musialbym pomoc nawet jesli pozamiatac chodznik prace domowe u mamy itd.Babcia obiecała ze przepisze mi dom.a tam jest bardzo pieknie sasiedzi mili zielono z daleka od ulicy.No i gdzie by tu zamieszkac remontowac dom znad przeciwka za swoja kase lub czekac na przepisanie gotowego ladnego domu.? Prosze doradzcie nie chcialbym miec spapranego do końca zycia urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak twój facet na pewno
skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibaNaSali
o kurwa a co w tym takiego smiesznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie smieszna800
Hah osobiscie radzilabym zamieszkac km dalej od ale znowu trzeba by bylo czekac na dom.a moze zamieszkać z babcia?w sumie wiem jak to jest pracowac w nalezne Ci dni urlopu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibaNaSali
zostaje tez wyremontowac dom za WŁASNA kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×