Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaaa....................

Dobry fryzjer - Częstochowa?

Polecane posty

Gość gość
Ja osobiście polecam salon na ul. Mościckiego 7/41 "Studio Urody Metamorfoza" Małgorzata Szydzisz. Ceny są spoko a usługi rewelacja. Naprawdę szacun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakim salonie robią test przed farbowaniem i co myślicie o salonie Grace w Częstochowie i Eliza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i salonie Serge ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studio Urody Anny Gworys - tam przyjmują super fryzjerzy i przede wszystkim ceny nie są wygórowane jak w większości salonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmasakrowana
Jeszcze na takiego nie trafiłam. Ale chciałabym przestrzec przed fryzjerką, która obcina u siebie w "piwnicy" przy Wadowickiej na Lisińcu. - Nie ma nawet umywalki, żeby umyć klientom włosy, - proponuje fryzury "na starą ciotkę", i do tego jeszcze brokat!!! Za taką staro-ciotkową fryzurę zaśpiewała mi 70,-!!! Podejrzewam, że magiczne słowo "na wesele" tak wywindowało tę cenę. Oczywiście nie muszę pisać, że w domu uczesałam się po swojemu. - Do tego najgorsza rzecz - kobieta się rzadko myje pod pachami (o ile w ogóle) i to strasznie przeszkadza :( - Poza tym, gdy dzwoni (wyje) jej telefon, ona go ignoruje zamiast np.odebrać albo wyciszyć. Porażka! Niby mam blisko, ale już NIGDY, PRZENIGDY do niej nie pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamiła
Też polecam salon fryzjerski na ul. Wojska Polskiego w Częstochowie. Super usługi, warto wyrobić sobie kartę stałego klienta, bo można wymieniać punkty na spore rabaty. Wielki plus też za możliwość rezerwacji wizyty przez internet w dogodnym terminie - co ważne, faktycznie nigdy nie było żadnego spóźnienia i byłam obsługiwana zawsze punktualnie. Polecam raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dawno temu chodziłam do salonu Gawronscy do p O imieniu Krzysia ale ona już tam nie pracuje i nie mogę jej zlokalizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam 7 Kamienic i zarozumiałego szefa Jakuba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Salonu Labolatorio p.Ania zrobiła mi ombre włosy spalone farba zeszła po 2 myciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również nie polecam Salonu Labolatorio farby się szybko zmywają u mnie 2 mycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskier

Patrzcie tutaj - wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl

Koszty wejścia w temat są wysokie, ale tylko stosunkowo. To normalne, że start w tym biznesie kosztuje. Bez zadbania o jakość, nie będziecie mieć klientów, ale to chyba dosyć przewidywalne, prawda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pektors

Czy naprawdę to wszystko, co jest wymienione tutaj - wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl jest potrzebne na start? Ile urządzeń wy mieliście i ile was kosztował start? Stawialiście we wszystkim na jedną markę, czy to jakoś różnicowaliście? Jak to wszystko dobraliście do siebie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×