Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta z twoich snow

ASTMA OSKRZELOWA

Polecane posty

pewnie,ze lepsza ale ja jakos nie lubie tego pobudzenia wiadomo,ze juz jestes podenerwowana swoim stanem a dodatkowy stres to atak-przynajmniej ja tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto znajdz dobrego pulmonologa i niech Cie dobrze prowadzi dobre lecznie,przyjowanie inhalatorkow i ryzyko wystapienia dusznosci znikome tzw.astama kontrolowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasyczny astmatyk
ja odziedziczyłem astmę oskrzelową po swoich przodkach. Długo z nią żyłem, nawet nie podejrzewają, że ją mam. Astma jest choroba psychosomatyczną i objawy mogą nastąpić, nie wiadomo skąd. U mnie wystąpiły po ciężkim przeżyciu, po śmierci żony, z pełnym obrazem objawów. Muszę ze sobą zawsze mieć lek w aerozolu, by zapobiec atakowi astmy. Wyszedłem raz do miasta i wszystko było w porządku, do momentu gdy stwierdziłem, że nie mam leków. Od razu atak astmy, i tylko umiejetność oddychania w takich przypadkach, i spokój nie doprowadziły do nieszczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyczny coś w tym jest...szłam do miasta wszystko było ok.nawet zaczęłam sobie truchcikiem biec, nagle przypomniałam sobie ze nie dałam sobie rano w płuca i już, oddychanie szlak trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety autosugestia wiele robi ja jak sie gdzies wybiore bez leku i sobie uswiadomie,ze do nie mam to zaraz atak ile razy w nocy szukalam w jakims miescie duzuru apteki i w nocy dzwonie po lek ogolnie sprzedaja bez recepty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pulmonolog również zajmuje się takimi rzeczami?Myślałam,że od tego jest tylko alergolog.W sumie alergolog nigdy nie wspomniała mi o wizycie u pulmonologa,ale dzięki za radę upomnę się sama ;) Dzięki za link jak tylko będę miała kasę to kupię mam nadzieję,że pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasyczny astmatyk
w dzisiejszych czasach astma jest do opanowania, są takie leki, że można żyć prawie normalnie. Warunek konieczny, trzeba zapomieć o paleniu, czy przebywaniu w pomieszczeniach zadymionych, i nigdy nie przeziębiać się, a można żyć normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nigdy nie przeziebiac sie-przynajmniej raz w miesiacu mam zapalenie oskrzeli a raz na pol roku zapalenie pluc na nic innego nie zachoruje-zawsze oskrzela,pluca:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co to chyba dlatego,ze nasze organizmy sa oslabione a jak zachorujemy to znowu dusznosci i tak w kolko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minealny
czy jak się bierze leki na astmę fostex i singulair 10 można spożywać alkohol ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć wszystkim. mam pytanie, jakich lekarzy specjalistów polecacie jezeli chodzi o astme? ja lecze się od roku u tej pani www.alergolog.lublin.pl i muszę przyznać, że jest super. jak usłyszałam diagnozę to trochę się przeraziłam, ale mimo wszystko teraz czuję się o wiele lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do mojego forum o alergii astmie i nie tylko,tematy są różne,kto chce nie pisze na adres email. BluesSea1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do mojego forum o alergii astmie i nie tylko,tematy są różne,kto chce nie pisze na adres email. BluesSea1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do mojego forum o alergii astmie i nie tylko,tematy są różne,kto chce nie pisze na adres email. BluesSea1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamararr
Jestem zadowolona z inhalatora Alergia Stop. Mało miejsca zajmuje w pokoju, łatwo się rozstawia i też ważną rzeczą jest długi przewód powietrzny. Nie trzeba się nad aparatem w niewygodny sposób nachylać i generalnie spinać, można sobie wygodnie usiąść i spokojnie lek wdychać. Mgiełka jest bardzo łagodna dla gardła, nie drażni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda54
Jak mnie ktoś pyta o inhalator z rodziny to doradzam ten nasz Sanity Simple. Polska firma, zresztą dość znana, bo robią też wiele innego sprzętu medycznego do domowego użytku. Inhalator jest wygodne, mało waży, można go sobie dowolnie w pokoju ustawić (tutaj bardzo dużym plusem jest długi przewód zasilający). Korzystamy całą rodziną, nawet córka się dała namówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam inhalator Little Doctor - mały, poręczny inhalatorek, który można zabrać wszędzie. Bardzo solidnie wykonany, służy mi już długo. Dużą zaletą tego inhalatora jest możliwość zastosowania różnych lekarstw, od antybiotyku po naturalne wody mineralne. Zasilenie tego małego urządzenia też jest jego zaletą. Zasilany bateriami lub zasilaczem. Zakupiłam w sklepie medycznym https://medyczny-sklepik.pl/c/1644/inhalatory-nebulizatory-inhalatory-nebulizatory-akcesoria.html. Polecam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×