Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ViKO

33 dzien cyklu.. brak okresu

Polecane posty

Gość ViKO

jeslt juz 33 dzien cyklu, a okresu brak. brałam duphaston od 16dc do 25dc.. ile jeszcze czekać na@ ? kiedy zrobic test waszym zdaniem. nie pytam czy jestesm w ciąży bo wiem ze to jest denerwujące:) ale temoke mam cały czas ponad 37.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ViKO
aha co najwazniejsze.. to byl moj pierwszy cykl z dphastonem, wiec tymbardziej nie wiem jak sie zachować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkaa
czemu nie zrobisz testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ViKO
zrobiłam w 28 dc.. byl negatywny..wiec pomyslalam ze przyjdzie jednak @.. ale mam kłucia ciągnące w lewym jajniku,piersi i ta temp.. czy okres moze sie pojawic po duph.tak puźno? a moze te dolegliwosci sa po nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkaa
zrob test jutro albo idz na bete...tyle,nikt nic wiecej ci nie napisze objawy mialam podobne :D temp tez jest OK jesli miala to by byc ciaza powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ViKO
no wiem wiem:) nikt nie jest wrózka:P chodzi o to ze moja gin za wiele mi nie powiedziala o tym duph.. dlatego sie denerwuje.. zrobie tak.. jutro kupie testm jakis droższy strumieniowy i zrobie go pojutrze z rana:) umiem byc cierpilwa naszczescie:) no a tą temp. mam o kazdej poze dnia taką juz od owulacji... dzieki za odp;) pozr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okres przyjdzie....
Ja miałam opóźnienie 3 dni, więc nie warto kupować testu, kasa w błoto, uwierz mi...To przez wiosnę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że możesz być dobrej myśli :) Znam przypadki zajścia w ciążę po pierwszym cyklu brania duphastonu, nie byłabyś wyjątkiem. Ja jestem w 34 dniu cyklu, który nigdy nie trwał dłużej niż 26 dni :) zobaczymy co będzie... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam 33 dc, ból od 4 dni jak na okres ale słabszy. Cykle miałam bardzo nierególarne od 30 do 37 dni. Jestem 3 miesiace po poronieniu 1 okres - po 28 dniach, 2 - po 16, 3 - po 29, kochałam sie z mezem w czasie dni płodnych. Kilka dni później okropny ból jajników- świdrowanie, w nocy nie mogłam spać. Zaraz potem powiekszone piersi, czasami zgaga, okropne bóle głowy. Test robiłam w 29 dc wyszedł negatywny. Kiedy moge go powtórzyc, i czy jest prawdopodobieństwo ciaży?? Z góry dziekuje za odpowiedzi jezeli wogóle ktos napisze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dodam ze cały czas od owulacji towarzyszy mi gęsty białawy śluz - duże ilości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×