Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grzesznica2227

Wytlumaczcie mi 9 przykazanie

Polecane posty

Gość grzesznica2227

9) Nie pożądaj żony bliźniego twego, czyli to tyczy sie tylko facetow?? Bo mam ochote na meza nie mojego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesznica2227
no wytlumaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy Mojżesz dostał od Boga "Dziesięć przekazań" rola kobiety była dość ograniczona i nawet doświadczenia z Raju, kiedy to Ewa pozwoliła sobie na kaprys z jabłkiem, nie przewidziano że mimo nałożonej na nie kary w postaci bolesnego porodu, będą wstanie tak się emancypować że chyba najwyższa pora na bardziej udoskonaloną wersję "X-siątki" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa... nie zdradzały :P To jest wpisane w ludzką naturę i ani czas ani środowisko, kultura czy religia mogą to zachowanie jedynie komentować na swoją "modłę" :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I twardo stapajacy po ziemi
tak powaznie (mam nadzieje ze se jaja robisz) ale te wszystkie przykazania, ewangelie itd. to przenosnie. A ludzi biora to doslownie. (oprocz ciebie bo widze sarkastycznosc twojej wypowiedzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor -wsciekly-dzik
no to pszecierz jasne rze ta cala biblia i pżykazania to ktos sobie napisal dla zgrywu i jajec a jakis inny pżymul to znalazl i obóblikował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ludzie i karaluchy
dzik-takiego anaalfabety jeszcze nie widzialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby brali dosłownie to jeszcze rozumiem ale zaczynają się bawić w interpretację :P a to już z dziesiątki, robi miliony. :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On z istotami nieczystymi nie
rozmawia dlatego w przykazaniach zwraca sie tylko do mezczyzn, a waszych problemow pod uwage nie bierze nawet tlumaczyc kobiecie popedy i dlaczego to jest niewlasciwe to tak jakby o fizyce molekularnej z psem rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie ale one i tak
nic z tego nie kumają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz bardzo dziwne porównania :O i przyznaj się próbowałeś rozmawiać z psem, nie koniecznie o "fizyce molekularnej" ale o czymś bardziej przyziemnym, bo z palca chyba sobie tego nie wyssałeś/aś. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bizja
"9. nie pożądaj żony bliźniego swego" Tak, to tylko do mężczyzn. W dziesiątym dopiero jest do kobiet: bliźni = kobieta/ mężczyzna "10. ani żadnej RZECZY, która jego (bliźniego) jest" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc idioci
nie puszczaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×