Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość neru14

pierwszy raz....kiedy ?

Polecane posty

Gość neru14

hej.mam 15 lat(2 gimnazjum) i tydzień temu przeżyłem swój pierwszy raz z 13 latką z 1 gimnazjum. kiedy wy mieliście swój 1 raz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeyonceKnowles
rece opadaja :O dzieci biora sie za sex :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość let go!!!!!!!!!!
a chcesz pojsc do wiezienia ??.... jak mialem 19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciu16
o lol :xd: mam nadzieje ze mieliscie zabezpieczenia albo ona nie miała jeszcze miesiączki.na pytanie : jeszcze sie nie bzykała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeyonceKnowles
śmieszy mnie sex 15 latka, penisek ledwo urósł i juz sie bierze za sex, rany :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasov
"Art. 200. 1. Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12. 2. Tej samej karze podlega, kto w celu zaspokojenia seksualnego prezentuje małoletniemu poniżej lat 15 wykonanie czynności seksualnej." więc uważaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhahahahahhaha
jak mialem 12 lat bzykałem się z1o latką ..zartuje.... 16 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci robią dzieci i potem wszystkich wołają o pomoc.... zrobiliście - jesteście dorośli radzicie sobie sami... bo czemu młodym rodzicom mają wszyscy pomagać finansowo itp a komuś kto nie ma jeszcze dzieci nic nie dostaje? gdzie tu sprawiedliwość społeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest chore... niesmaczne... a później dzieci mają dzieci... poczekajcie najpierw chociaż aż wam włosy łonowe urosną... ja miałam 17 lat, a z chłopakiem byłam już rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktos
chce byc tatusiem w tym wieku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksi17
ale ją musiało boleć... mam 17 lat ,moj chlopak 19 i nie zamierzamy tego jescze robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty
ją przynajmniej kochasz ??? czy tylko ona jest dla ciebie taką małą,naiwną zabaweczką do seksu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toż to
pedofilia.w tej sytuacji autor tematu powinien isc za komisariat i powiedzieć co zrobil.15 letni pedofil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusienka
jak 15 latek moze byc pedofilem ? no co innego jakby bzykał 5 latke. a po 2 znam pare gdzie chłopak miał 16 lat a jego wybranka 13 i dzisiaj on ma 29 a ona 26 i są bardzo szczęśliwym małzenstwem.mają 6 letnią córeczkę i piękny samochód.więc miłość w tym wieku jest realna ale bardzo rzadka się zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynówka
no realna jest.ale tu chodzi o uprawianie seksu w tym młodym wieku.nie mam nic przeciwko temu zeby 15 latek był z 13 latką,zeby ją całował,przytulał i trzymał ją za rączke.ale seks jest nie wskazany w tym wieku,karalny a na dodatek mozna zajść w ciąże.no chyba ze ona nie ma miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja swój
pierwszy raz miałam w dniu kiedy skonczyłam 14 lat czyli w 2 gimnazjum.kochałam się wtedy z 16 latkiem.bardzo mnie bolało ale jakoś wytrzymałam.nie bylo za bardzo przyjemnie.dlatego nie polecam w tym wieku seksu po to bardziej boli niz seks np.po dwudziestce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinaldo
po co ty wstawiasz jej zdjęcia na te forum ???? lol....ona wygląda na 10 latkę .nie wiem jak tobie moze się to dziecko podobać ...lepiej bys poszukal dziewczyny w swoim wieku.bo ta naprawde na 4 klase podstawówki wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeee
to ta twoja dziewczyna ? nie wygląda na 13 lat.ale dobra z tym.mam nadzieje ze to co powiedziales to prawda i juz tego wiecej nie zrobicie.bo naprawde jej sie moze cos stac albo zajdzie w ciąże a ty chyba tego nie chcesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubawopr
jak ty się mogles bzykac z nią to ja nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahhahaahahaahahha
i co ? miała tam włoski ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz wysyłam
ten temat do kidprojekt.oni się to sprawą na pewno porządnie zajmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jucyś
15 latek z 13 latką ?? dla mnie to dramat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verka19
mi się wydaje ze to moze być prawda.a co ? nastolatkowie nie uprawiają seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jucyś
pewnie ze tak a w tych czasach to pare razy wiecej niz kiedy takich przypadków... za 10 lat ośmiolatka bedzie sie bzykala w kącie z 10 latkiem jak tak dalej bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksi17
tak wlasnie szkola wychowuje.gadają im rozne bzdury typu : jak wam sie zachce to do apteki po prezerwatywy i juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinaldo
ale to ich sprawa .jak ta dziewczynka zajdzie w ciąże to wtedy zobaczą jak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×