Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jajcas

praca Profital OFE ubezpieczenia inwestycje

Polecane posty

Gość jajcas

czy ktoś pracował lub pracuje będę wdzięczny za info ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajcas
no ludkowie moi mili nikt nie pracował w tym gównie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudak ze wsi
szukasz pjacu punktu zaczepienia , nie masz szans , jest to jakaś marginalna firma , nie zrobisz kariery na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajcas
może i marginalna ale przewalają na prawdziwo chcę ostrzezec innych nie dajcie się przerobić ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajcas
liczę na to bo ja oszukać się nie dam tak jak to ta pani by sobie życzyła .......jeśli jest jeszcze ktoś kogo przerobili to proszę o info bo z tego wynika że oni wypłacać prowizji nie lubią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umpapapap
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marginalny syf
takie małe firemki najwięcej oszukują trzeba być cały czas w gotowości i nie dać się mojego kolegę oszukali zrobił 15 OFE a nie dostał kasy za żadną umowę a ludzie zostali skutecznie zapisani .Co z tym zrobić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kurrestwo
nie wiem jak ci pomóc ale to co się dzieje w firmach doradzcych to jeden wielki przekręt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiony mega
co kurwa tak kiepsko rozwija się ten temat popieram poprzedników pani prezes L zaniża prowizję jeżeli już zdecyduje się ją wypłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość archeolog55555555
odkopałem ten wątek bo zbliża się transfer OFE czy ktoś wie kiedy będą płacić prowizje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1988
witam, ja od półtora roku pracuję w branży inwestycyjno-ubezpieczeniowej i bardzo sobie chwalę taka pracę super zarobki nienormowany czas pracy-pracuję kiedy chce i ile jednego dnia moge wiecej na drgiego moge zrobić sobie wolne,ja pracuję w takiej firmie ze zawsze płaca i to naprawdę fajnie,motywują pracowników,organizują wycieczki,szkolenia ,imprezy integracyjne i szereg rożnegorodzaju konkursów z nagrodami rzeczowymi i pieniężnymi dla najlepszych doradców lepiej trafic nie mogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1988
dodam ze nie pracuję w firmie z topicu tylko innej nie znam tej firmy nawet nigdy nie słyszałam o takiej ale jeżeli chodzi o branże to idzie z tego wyżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profitalek
do stokrotki moja droga cieszę się że dobrze trafiłaś i jesteś zadowolona bo sama praca jest OK tylko ja jeszcze chciałbym otrzymywać zapłatę za moją pracę mam prośbę powiedz kiedy można domagać się wypłaty prowizji za OFE które pójdzie w majowym transwerze .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1988
ja wypłatę za transfer mam zawsze miesiąc po nim tzn jak transfer jest 25.05 to kase mam zawsze do 25.06,jak jest 25.08 to kase mam do 25.09 itd.musisz egzekfować swoję ciężko zarobione pieniądze a na jakich zasadach masz płacone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profitalek
dzięki stokrotka Maiłem z tą nieszczęsną firmą umowę o współpracy która już została rozwiązana ale prowizja nie zostala wypłacona i nie myślę tego podarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×