Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

A ja przespalam caly wieczor Zuzik. Cos zle sie czulam, polozylam sie i zasnelam...co zdarza mi sie bardzo rzadko. Teraz bede chodzic i chyba polowac na myszy:O Ale oplacilo sie. Snila mi sie moja Mama, siostra i nasz domek. Teraz nie moge sie pozbierac. Chce mi sie plakac... Mama sni mi sie tak rzadko:( Dobranoc dziewczynki, Wy juz spicie. Kolorowych snow🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Bonitko ostatnio cierpie na jakąś śpiączke. Gdzie usiąde tam bym spała. W te upalne dni mieliśmy tu sporo takich terminowych spraw i złapałam sie na tym, że np w aucie śnie na jawie - tzn tak podsypiam, że nawet jak na chwile tylko zamkne oczy to już mi sie coś śni i majaczy. Witam Was Dziewczynki - nie mogłam sie obrobić wczoraj i przełożyłam wszystko na dzisiaj - bo nie ide do pracy. A póki co to zapraszam na kawusie I_I> I_I> I_I>, herbatke -(_)> (_)> (_)> herbatki mam różniste bo zaopatrzyłam sie na wypadek upałów no i inusie U> U> U> Podaje też rogaliki z makiem masełko i sery przeróżne - i żółte i twarożki U mnie bezchmurne niebo - będzie gorąco Pozdrawiam i życze miłego dnia ❤️ ❤️ ❤️ i ide napisać do Was mejla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️dziewczyny u mnie narazie mam lepiej jednego kamyczka urodziła,a my się śmiejemy kiedy chrzciny będa,jeszcze ja tam pobolewa ale mówi ,ze z tym da sie wytrzymać bierze leki rozskurczowe. a zeby było wesoło to witam w klubie alergiczek:P:),wczoraj byłam u doktorki bo kaszel ,katar nie mogłam sobie poradzic żadne leki od rodzinnego niedzialały,więc udałam sie do pani alergolog hi jestem uculona na trawe ,bylice i pyłki,a jeszcze olej słonecznikowego nie mogę,a takowego używałam ,ale jak pisałam wczesniej przeucam sie juz całkowicie na olej z pestek winnogron.dostałam leki i zobaczymy . wiecie co ja miałam uśpiona alergie okazało się teraxniejszy stres to spowodował ,a zwłaszcza w tych dwoch tygodni kłebek nerwów. dobrze koniec marudzenia o chorobska z tym da się żyć. Dziś Małgosia ma imeniny,a wiem bo jest imeniczką mojej córy która też ma dzis swięto. Małgosiu życze ci 🌼🌼🌼🌼🌼❤️ Z okazji imienin, życzę Tobie dużo zdrowia w szczególności: Niech uśmiech na twej twarzy zawsze gości, a życie nie sprawia trudności. Niech wiatr pieśń niesie radosną, abyś zawsze czuła się jak wiosną. Wśród pachnących kwiatów i śpiewających ptaków. Aby motyle na twej dłoni siadały i najskrytsze marzenia spełniały. Aby ptaki po niebie latały i dla Ciebie szczęścia szukały. Żeby z twoich oczu leciały tylko radosne łzy, tak jak wiosną pachnące bzy. W trudnych chwilach niech gwiazdy nad Tobą czuwają i właściwą drogę wybrać pozwalają. One nie pozwolą nigdy Ci zginąć i żadnego szczęścia ominąć pozdrawiam wszystkie zyczę duzo zdrowka u mnie świeci słoneczko:) dziekuje za miłe słowa. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki Tertrku dziekuję za kawusie Kosmitko dzięki za zyczenia oby choc częśc a nich się spełniło,byłabym szczęsliwa Ja tez dla twojej córci składam zyczenia zdrówka i usmiechu w każdym dniu.A na pewno mając takich wspaniałych rodziców jak Wy bedzie zawsze usmiechnieta i szczęśliwa .Kosmotko odnośnie alergii ja tez mam przepisywane od rodzinnego leki alergiczne ale nawet ich nie wykupuje,staram sie zyc bez nich,ja mam przez cały rok katar ale i tak nabrałam się w swoim życiu leków,że póki co jeszcze z tym jakoś żyję/ Widzę,że grono alergików powiększa sie wsród nas.Kosmitko a twojej mamie te kamienie w nerkach wyszły na usg czy przy innych jakis badaniach.? dziewczynki zostawiam Wam na stoliku obiad Barszczyk czerwony z uszkami Młode ziemniaczki,kotlet schabowy z pieczarkami i sałatki z ogórków,pomidorków.Na podwieczorek zostawiam serniczek na zimno z truskawkami i lody wisniowe oraz truskawki ze śmietaną .Do tego zostawiam Tadzika.Częstujcie się ,zapraszam bo ja pewnie dzisiaj nie zajrzę,zaraz z małzem jedziemy na pogrzeb i na pewno na (MIŁE) spotkanie z pozostałą częścią rodziny>Ciekawe co wymyslą znając ich wszystkich.A ja pewnie wrócę do domu pózno bo to jednak daleko od mojego miasta. Jeszcze raz zapraszam i przepraszam ale pewnie dzisaj nie zajrzę. Pozdrawiam a truskawki u mnie dzisiaj kupowałam juz po 3 zł,ładne duże i słodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam :) Małgosiu Kochana👄 życzę Ci W DNIU TWOJEGO ŚWIĘTA zdrówka,pomyślności, mniej trosk i samych pogodnych i pięknych dni👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dzięki za pyszności👄 wszystko takie SMAKOWITE🌻 Kosmi... Dla Twojej córci też wszystkiego co najlepsze W DNIU IMIENIN 🌻🌻🌻🌻🌻 To już wiesz, że masz alergię na trawy i pyłki, a ja dopiero idę na koniec lipca :( zobaczymy co mi wyjdzie, obym nie była uczulona 👄 Terterku... dzięki za śniadanko👄 U mnie dziś piękna pogoda świeci słoneczko i nie jest za gorąco 21 stopni:) także jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki👄🌼 Buziam Was mooocno👄👄 Stęskniło mi się za Wami❤️ Małgosiu🌼❤️🌼z okazji imieninek życzę W🌼S🌼Z🌼Y🌼S🌼T🌼K🌼I🌼E🌼G🌼O🌼 N🌼A🌼J🌼J🌼J🌼J🌼J🌼J🌼 Duuuuuuuuuuuuuuuuużo zdrówka❤️ Tyle pyyyszności:))))Już pałaszuję;))))Mnnnniam!:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmi👄dla córci również wszyściutkiego najjjj🌼❤️ Idę poleżeć:P...nie czuję się chyba:O za dobrze:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼Kochana Malgosiu🌼🌼🌼 W Dniu Imienin wszystkiego najlepszego a przede wszystkim duuzo zdrowia🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ Malej solenizantce🌼 Kosmi przekaz tez serdeczne zyczenia imieninowe🌼 Ciesze sie ze Mama czuje sie juz lepiej. Jak juz sytuacja zupelnie sie ustabilizuje to minie pewnie Twoja alergia. Alergia czesto nasila sie w stanach nerwowych. A jeszcze w dodatku jestes uczulona na trawy:O Przeciez nie wybetonujesz calej okolicy:( Nie wiem czy olej z winogron jest dobry do smazenia? Szczerze mowiac nie probowalam jeszcze. Do salatek na zimno pewnie tak. A moze normalny rzepakowy by podpasowal? Ja smaze czasami na rzepakowym. Zbieram sie do prasowania koszuliny mezowi, popoludniu ma termin u lekarza. A Ty Banderasku polezakuj troszke. Nalezy Ci sie odpoczynek:) Na razie🖐️ Trzymajcie sie kolezanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,dzisiaj trochę smutno bo pewna sprawa która miała się okazje ziścić rypła:(.No i witaj szara smutna codzienności:(:( Małgoś Ty także nie za wesoły dzień dzisiaj masz mimo święta,przyjmij od mnie życzenia i duży bukiet kwiatów,nie wiem jakich,takich jakie sobie sama wymarzysz🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Pszczółko Ja mam nadzieję że nie będę musiała tańczyć,kompletnie nie jestem w takim nastroju i szczerze mówiąc nie wiem czy kiedykolwiek jeszcze będę.Zbyt dużo smutnych i tragicznych spraw kłębi się wokół mojej osoby,jakoś ostatnio nie mam okazji do radości,może już zapomniałam jak to się robi?:( Terterek Ja mam zupełnie na odwrót,nie mogę spać.Powinnyśmy podzielić się swoimi dolegliwościami wtedy jedna i druga spała by ile trzeba:) Kosmi No to trzeba oblać ten kamyczek,moja siostra cioteczna na kamienie piła piwo.Piwo było pite ale i tak skończyło się na operacji,kamyki się chciały się urodzić,były zbyt duże.Dodatkowo Witaj w klubie alergików,ja tak sobie myślę że każdy z nas ma jakąś alergię i tylko nie wie tego dokładnie,do czasu gdy już organizm nie daje rady sam sobie z nią jakoś radzić.U mnie pyli topola i jak myślisz co się dzieje?!,oczywiście ból gardła,katar i temperatura,no i rypnięta sprawa,wszystko do d.u.p.y Banderasku My także tęskniłyśmy za Tobą,chyba żadna z nas nie lubi jak na naszym topiku zaczyna wiać nudą i przepadają gdzieś nasze dziewczynki.Ale jak jest przyjemnie jak już się pojawią:) Bonita Trzymam kciuki za wizytę u lekarza i za Ciebie także. Ponoć na winogronowym oleju nie powinno się smażyć tak kiedyś czytałam więc chyba obie nie mylimy się w tej sprawie.Ja także smażę na rzepakowym,tylko kupuję taki lepszy z pierwszego tłoczenia.Kiedyś przez pomyłkę kupiłam sojowy,bleee ale mi psuł smaki mięcha:),hi,hi,hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Małgosiu dużo, duuuuuużo zdrówka🌻 Kosmi córci wszystkiego najlepszego🌻 Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmitko ❤️ciesze sie, że M ma sie już lepiej. A rodzinką sie nie przejmuj - z nią czasami lepiej na zdjęciu sie wychodzi - najlepiej sie emocjonalnie nie angażować bo bywa ze sie to przeciwko nam odwraca. Zazdrość i zawiść ludzka nie ma granic. Czasem jest tak, że niektórzy nasi "bliscy" woleliby widzieć nas słabym, biednym, nieporadnym i rozwiedzionym - dopiero wtedy byliby zadowoleni - a jak sobie radzisz, dzieci masz udane, mąż kocha i o rodzinke dba - to obgadują, i intrygi snują. Samo życie - grunt to sie nie przejmować i robić swoje ;) Małgosiu - całuski imieninowe posyłam i bukiet kwiatów! ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 i dziękuje za pyszny poczęstunek. Walne sobie dzisiaj Tadzika a co! :P:D ❤️ Pszczółko ❤️ gratuluje Córuni ❤️ zdolna bestyjka :D brawo! Banderasku? co jest? mam nadzieje, że to nic wielkiego? :( ❤️ Bonito ❤️ może ja podrzuce Ci pare koszul? :P:D mam troche jeszcze zaległości do prasowania . Trzymam kciuki - żeby wizyta natchnęła Was optymizmem ❤️ Wesołku - Dzielna Dziewczynka jesteś - to z pewnością rodzinne komplikacje przetrwasz - jestem pewna - nie daj sie smutkom ani nerwom, głowa do góry - przecież masz poczucie swojej wartości ❤️ ❤️ ❤️ Nie musisz tańczyć na weselisku jak nie chcesz ale wyluzować troche mogłabyś :P ..tak dla własnej psychiki coby nie wdepnąć w jakiegoś doła ❤️ Zrób sie na bóstwo i baw Bondi - Twoje truskaweczki piękne - czekam na duże zbiory - mam nadzieje, że zrobisz uczte owocową - uwielbiam truskawki i moge je jesc kilogramami - aż pękne. U nas są po 4,50 Dziewczynki apeluje! nie szwendać sie w tym sezonie po godzinie 20.00 bo plaga komarów jest - szkoda rąk i nóg żebyśmy nie miały poobgryzane :P:D Po dobranocce nie wychodzić z domu- tylko na cafe! Nasza Tokina pisała chyba, że jeszcze nie ma swojego komputera a od synowej będzie miała chyba dzisiaj dopiero Ja dzisiaj wysprzątałam balkonik bo najpierw lało bez przerwy, potem upał był nieziemski, że aż strach było bychodzić a dzisiaj mamy słońce i chłodniutko - super jest! :D 🌻 Opryskałam roślinki, pomyłam, popodlewałam, poustawiałam i jest OK Pozdrawiam i ide wspomóc Bonite w prasowaaniu - nie będe świńtuchem ;) co z naszą Malutką? Marijką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś znowu zrobiłam sobie zakup :D tylko latam po mieście i tracę forsę :P zamiast siedzieć w domciu, jak nigdzie nie wychodzę to chociaż kasiorki nie stracę Wesołeczku Kochany❤️ nie smutasuj się już problemy są i będą :( bo jak się uporamy z jednymi to zaraz następne "SĄ" :( także jak pisze Terterek wyluzuj i zapomnij o troskach musisz się przemóc. Ja wiem łatwo powiedzieć trudniej zrobić :( ale spróbuj 👄 Terterku❤️ dziękuję 👄 Bechemootku❤️🖐️ Bonitko❤️ ja też smażę bardzo często na rzepakowym ojeju :) i muszę powiedzieć, że nie jest zły :) 👄 Banderasku❤️ odpoczywaj👄 Bondi❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko ❤️ śliczna bluzeczka - fajnie jest kupić sobie coś nowego. Będziesz ją nosiła do spodni? długa jest? U mnie taka ulga mmmm....jak przyjemnie na dworze, chłodniutko. Rozleciały mi sie w sobote sandałki do spodni - musiałabym jutro pofruwać Pszczółko tak jak Ty i kupić sobie coś odpowiedniego. Zapraszam na kolacyjke - zrobiłam sałatke jarzynową. do tego chlebek razowy z masełkiem i musowo truskawki :D Życze miłego wieczoru ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki jestem na chwilkę bo przecież nie złożyłam nawet życzeń naszej solenizantce, bez swojego komputera a w nim miałam swój przypominając kalendarz, o wszystkim zapominam:( Małgorzatko wszystkiego najlepszego , samych wspaniałych przeżyć,dużo zdrówka, radości i ogromna ilość MIŁOŚCI 🌼🌼🌼😍👄 🌼🌼🌼😍👄 Kosmi , moc całusków i gorących życzeń dla Twojej ślicznej córeczki👄👄 🌼🌼🌼😍👄 Dziewczynki , nadal nie mam laptopa , ten przywiozła mi synowa ,ulitowała się nade mną bo byłam za długo już odcięta od świata:( Nie wiem kiedy wreszcie będę miała swój :( Jakby tego było mało to sobotnia burza z gradem wielkości kurzego jaja uszkodziła mi dach ,mam dziurę 😭 panele na ścianach też pokiereszowane jak sitko:( normalnie, wszystkiego się odechciewa :( Od wczoraj nie potrafię zebrać myśli i nie wiem już co robić, jeszcze nie odsapnęliśmy po powodzi ,teraz znów gradobicie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku! Dzięki za kolacyjkę :-) Pszczółko, ale masz fajnie :-D, lubisz biegać i coś kupować. Ja nie lubię biegać i nic nowego nie mam :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj chodziłam po sadzie i z przykrością stwierdziłam że nie ma owoców :( Wiśni praktycznie wcale,tak samo brzoskwiń,czy czereśni,o malinach też muszę zapomnieć, gruszek kilka sztuk , jabłek trochę więcej niż kilka, jedynie aronia ma dużo zielonych owocków, może dojrzeją ale któż to wie :( aaa zapomniałam o pigwowcu, w zeszłym roku od owoców uginały się gałęzie a teraz 4 sztuki:( Bardzo jestem ciekawa czy Wy w swoich ogrodach macie jakieś owoce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokinko!!!! Jak się cieszę, że cię widzę! Przykro, że znów jakieś katastrofy dopadły was. Już się stęskniłam, przechlapane z tym laptopem :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino, ja nie mam sadu ale wiem, że od znajomych, że o morelach musimy zapomnieć. Sandomierskie, to zagłębie morelowe - wszystko wymarzło :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bechemootku O sandomierskim to już całkiem trzeba zapomnieć , co nie wymarzło to zalało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojej matuś są 2 krzaki agrestu, 2 porzeczki - czerwona i czarna. Owoców jest mniej niż zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ale my jesteśmy o rzut kamieniem i zawsze z sandomierskiego czerpaliśmy dobrości :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe cz na innych terenach też są takie ubytki w owocowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku - bluzeczka jest za tyłeczek :) i będzie do spodni, bo uwielbiam chodzić w spodenusiach :) jutro zrobię w niej zdjęcie i fotki prześlę :) Ciesze się że Ci się podoba 👄 Jak kupisz sandałki to czekamy na zdjęcia :) Tokino - tak mi przykro, że znowu takie nieszczęście :( 👄 Bechemootku - ja za dużo lubię kupować i nie tylko dla siebie dziś kupiłam dla M dwie sportowe koszulki i dla syna też a sobie oczywiście "TEŻ" klapeczki :P :) bo jakże by mogło być inaczej👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×