Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

no tak naprawa dachu i kominów to poważna i kosztowna sprawa i faktycznie bez fachowców ani rusz:o a nie wolałabyś zrzucić paneli i pomalować? czy to wiąże się z dodatkowymi kosztami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku wierna jesteś jednemu zapachowi? ja lubię zmieniać:P Tokina czy z firmy FM skusiłaś się kiedyś na chemię gospodarczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłałam fotke mojej torebusi - odbierzcie @@@ Następnym razem będzie ona na moim ramieniu - bo teraz jestem w koszuli nacnej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziczku - lubie zmieniać ale CC5 jest moją bazą - to jest mój zapach. A jak nie takie słodkie to wybieram mocne korzenne - w żadnym wypadku kwaśne owocowe lub tzw świeże - to nie moje zapachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku a ten schowek na klucze to wkładasz do środka, tak? potwierdzam, ze to niezły pomysł - w swojej przepastnej torebce mam coś a'la smycz (oryginalnie przyszytą do podszewki) z karabińczykiem, do którego przymocowuję klucze i to jest to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też wolę mocniejsze zapachy, ale z chanelki zamiast 5 wolę allure;) czyli jak ze wszystkim co nos to upodobanie:P ostatnio mój mażł trochę przegiął, pyta się mnie co za paskudnych perfum używam:o na to ja, kochanie przecież sam mi je kupiłeś:P najpierw mu się podobały teraz kręci nosem:P ale najważniejsze, że mnie odpowiadają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziku - no właśnie te saszetke chowa sie do środeczka i potem MYK! już sie ma klucze - a ona przymocowana do torby dość bezpieczna jest. Dla mnie to fajny pomysł bo ja wiecznie gmeram w torbie i wściekam sie bo zwykle klucza nie znajduje - potem wywlekam zawartość torby przed drzwiami i cały ten bajzel to coś okropnego. A jakoś nie jestem w stanie utrzymać porządku w torebce dłużej niż godzine :P:P:P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi przecież to norma, największy bałagan jest w damskich torebkach i im więksaz tym cięższa i tym trudniej w niej cokolwiek znaleźć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku ,oprócz perfum nie korzystałam z niczego tej firmy a pewnie byłoby warto ale jakoś nie lubię kupować takich rzeczy bez dotknięcia. perfumy i wody toaletowe można wąchać bo są próbki. Co do paneli to raczej nie wchodzi w grę malowanie bo te panele położone są jakieś trzy - cztery lata temu więc są stosunkowo nowe ,to raz a po drugie ,trzeba by było nakładać na styropian siatkę ,kleje a dopiero później malować ,może o tym kiedyś pomyślę ale teraz nawet mowy nie ma bo to dodatkowo spore koszty. Teraz trzeba wymienić tylko panele podziurawione , więc dokupić muszę kilka metrów sześciennych i to mam nadzieję jedyny koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na obu pocztach i nie mam fotek od Teretereka :( Napisz prosze na która pocztę poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina pytam o chemię z tej firmy, bo moja koleżanka weszła w to i baaaaaardzo zachwala, ale pewnie ma w tym interes:P masz rację, jeśli kilka metrów to na pewno taniej, myślałam, że pod sidingiem masz już malowane i wystarczy "tylko" odświeżyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku a jak Ci się podoba code armaniego? dla mnie przebija manię;) a bardzo zdecydowane są Eternity Calvina Kleina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłałam jeszcze raz na ten adres z którego dostałam dzisiaj od Ciebie prezentacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku ,to nie sajding on ma inną strukturę ,jest pojedynczy , ja mam panele. Pod ociepleniem ze styropianu mam zwyczajny tynk, baranek ,jak chyba Roberta ma na domku. Tyle że dom trzeba było ocieplić i latego warstwa styropianu a na to panele. Jeśli chodzi o chemię , to jeśli koleżanka poleca i mogłaby coś przynieść do zademonstrowania to może warto popróbować . Wiadomo że ma w tym cel, przecież zajmując się taka sprzedażą coś z tego musi mieć. Tereterku widziałam torebusię , jest piękna, ostatnio podobną oglądałam bo zastanawiałam się na zmianę koloru torebki na okres letni ale do zakupu nie doszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
armaniego moge kupować z ciemno - ma dobre zapachy - code nie znam - lubie allure Kenzo boje sie bo on ma właśnie te tzw kwaśne - tzn czułam je na kimś - bardzo mi sie nie podobały i nie odważe sie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina wybacz ingnorantce budowlanej;) Terterku powąchaj ten code fajowy jest:) zgadłyście może z kim się dzisiaj zadawałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiacie o perfumach w cenach dla mnie zaporowych :D więc nie podyskutuję ,uciekam już bo zmęczona jestem bardzo i chyba ciśnienie spada bo ziewam jak hipopotam :O:D Kolorowych snów i spokojnej nocy życzę ,papapa,całuski na dobranoc 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuu nie chciałyście zagadnąć:P Tokina papapapa odpoczywaj i śpij dobrze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino - dla mnie też to są wysokie ceny i jak już sobie kupuje to oszczędzam jak tylko moge ;) Śpij i staraj sie mysleć pozytywnie - nie przeskoczysz wszystkiego naraz ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku ta pani jest co prawda rozpoznawalna właśnie przez te fiolety i blond wciąż niezmienną czuprynę, ale jej twórczość to już dla koneserów;) to b. wachowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybieram sie do silesi bo w mojej wsi nie ma nawet sephory ;) i obwącham wszystko - poznam sie z "code" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku u mnie też niet sephory, ale jest chociaż douglas i tam se;) niucham:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle spóźniona :-( Wcześniej byłam zajęta, później nie mogłam nigdzie wejść. nie otwiera mi prezentacji od Tokiny, nie dostałam fotki od Terterka. Dostałam tylko filigranową naszą Pszczółkę. Chciałam napisać Zuuzikowi, ze pani wrzosowa to pani Wachowicz i znów blokada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×