Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

witam🖐️ Terterku dziękuje za śniadanko i kawunie u mnie dzisaj pięknie świeci słoneczko chyba po obiadku wyruszymy gdzieś z rodzicami na kawkę pojedziemy samochodem a z a tydzień w niedziele jedziemy na święto kwiatów do Otmuchowa o 12 będzie obiadek pozdrawiam Was wszystkie serdecznie buizam 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jakaś cisza na topiku ale zapodaje obiadek dzsiaj już gotowany przez moją mamcie rosół z makaronem (_____________________________________________) a na drugie danie młode ziemniaczki@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ pieczeń x kaarczku ############# oraz udka z kurczaka %%%%%%%%%%%%% młoda kapustka $$$$$$$$$$$$$$$$$$ i sosik (____) życze samcznego ja zaraz bo obiadku jada na kawkę do Kamienia Śląskiego jest tam ffajni zronbie fotki i wyśle narazie ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki choć słoneczko za oknem to ja jestem smutna od wczorajszego wieczoru boli mnie gardło :(😭 Tereterku na pomoc ! Jakoś sobie poradziłaś z tym problemem , poproszę o wskazówki. Na razie zastosowałam propolis na noc i w nocy powtórka bo ból był okropny rano Twój goździkowy pomysł poszedł w ruch , teraz płukałam gardło herbatką z majeranku , co jeszcze mogę zrobić ? Proszę podpowiedz ,plissss👄 No tak moja skleroza:O Tereterek odpowiedzi mi przecież teraz nie da :( baluje gdzieś w górach i dobrze bo pogoda sprzyja. Napiję się oczywiście kawusi i kąsnę śniadanka ,ale wszystko umiarkowanie bo gardełko boli , choć trochę mniej niż w nocy. Beti za chwilę zapoda obiad a ja dopiero wstawiłam na rosołek , pewnie się wyrobię gdzieś koło 14 tej. Beti ,rodzice wrócili, czy postanowienie zostało spełnione? bo nic nie piszesz, a ja mam nadzieję że w euforii po nabyciu samochodu nie zapomniałaś o danej komuś a przede wszystkim sobie, obietnicy. Maszeruję teraz do kuchni, by zająć się czymś pożytecznym. Pozdrawiam wszyściutkie i życzę wspaniałego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha , jak widać Beti pospieszyła się z obiadem i już podała a ja nadal w lesie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ja na szczęście nie muszę się wysilać z obiadkiem, bo jesteśmy z M sami :-D. Ale usmażę mu kotleta schabowego :-o - niech wie, że go kocham :-p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z przyjemnością poczęstuję się rosołkiem mamusi Beti, za udka i karkówkę dziękuję - nie jadam z zasady :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bechemootku no, no widzę że okazujesz Małżyki miłość pod postacią mięska :D ,My też jesteśmy sami ale przeważnie w niedzielę gotuję na dwa dania bo w tygodniu to jakieś gotowce wyciągam :) Na razie rosołek się gotuje i woda na makaron :P bo ja siedzę przy kompie :D ale zrobiłam już surówkę z marchewki i wyjęłam kotlety z zamrażarki, kiedyś je uklepię :D Szkoda że nie wiesz nic na temat gardełka, bo przecież jesteś skarbnicą wiedzy medycznej:( na razie zastosowałam co pisałam, myślę że do wieczora wystarczy, teraz jakby jest lepiej , prawie nie boli, najgorzej w nocy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokinko, ja gotuję a'la rosołek - miesko dla Mony i Chanelki, wywar wykorzystam na jakąś zupkę - zawsze tak robię. Kotlecik przyniesiony ze sklepu rozbity maszyną, nie muszę klepać :-p. Byłam na@ i oglądałam przesyłki :-D. Jeślis boli gardziołko to stosujemy jakieś preparaty do ssania, jeśli się rozhula, to niestety tabsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Ja też tylko macham łapką🖐️ nic mi się nie chce :( Tokino - popłucz jeszcze gardełko szałwią troszkę Ci ulży a na noc nasmaruj maścią kamforową i owiń szaliczkiem szyjkę :) życzę zdrówka❤️ Bondi - przepyszny ten torcik truskawkowy 👄 Kosmi - nie smutasuj się :)❤️ Pozdrawiam WSZYSTKIE Perełeczki paaaaaaaaa🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę, że puściutko :( :( więc ja też lecę na kanapę :P :) zaraz rozpoczyna się debata w telewizorni :) Życzę dobrej nocki i bajecznych snów👄👄👄🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ u mnie cieplutko dzis oczywiscie byłam w chińskim markecie sobie kupiłam klapki bluzkę dzieciaka parę rzeczy,a potem miała m grila teraz wrocilam,aby taki niespodziewany i nieplanowany super. pozdrawiam nasza ferajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się słońce jak żyleta przygrzewało cały dzień, więc otworzyliśmy ogródkowy sezon opalania się:P spokojnie, dopiero od 15, ale i tak chwyciło i jestem lekko różówa:P ale najważniejsze, że skóra nie piecze:) ciekawe czy jak w końcu wybiorę się na urlop to też będzie tak ładnie:P znając mojego ph-a;) to niekoniecznie;):P Bonita czyli truskawki tylko na bieżący przerób;)? a nie chce Ci się trochę ich zamrozić? zimą jak znalazł, takie prosto z zamrażarki zalane gorącą galaretką są jak świeże, nic nie tracą ani z aromatu, ani z jędrności:) Tokina na gardziołko bolące spróbuj płukanie zaparzonym majerankiem, albo do ssania neoangin bez cukru, a jeśli to migdały to niestety nie obejdzie się bez wracza:o Pszczółko jak córcia, zamoczyła już nóżki w zimnym Bałtyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku czym i jak podlewasz swoje storczyki, że tak obficie i jak widzę nie po raz pierwszy kwitną? są przepiękne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz w tygodniu wlewa wodę, tak aby doniczka zanurzyła się na 2-3 cm, podłoże się nasącza i na drugi dzień wylewa. Właśnie jutro muszę jechać wylać, bo mama z siostrą "wczasują" się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki idę se;) jutro ciężki dzień mnie czeka w pracy, sama nie wiem za co się wziąć:P no nic, całuski ślę👄 i do zobaczenia p.s. Marijko, dosyć tego babciowania;) wracaj do nas chociaż na chwilkę i poopowiadaj jak dzidzia rośnie, nieładnie tak zaniedbywać koleżanki:P a może zostałaś już podwójną babcią i nic się nie chwalisz;) nununu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałaś słoneczko, a u nas ciepło, duszno i ani na minutkę słońce się nie pokazało :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku no to faktycznie nic specjalnego z nimi nie robicie, ale teraz wiem na czym polega mój błąd - nie wylewam nadmiaru wody, poprawię się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku słoneczko i ani jednej chmurki, ale nie było źle, od czasu do czasu powiał lekki wiaterek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie wylewaj nadmiar, bo storczykowe korzenie muszą oddychać. Masz takie specjalne osłonki? One mają przerwę na wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie mam specjalnych osłonek, mam zwykłe tzn takie, w których można sadzić kwiaty, a te specjalne to te przeźroczyste, tzn robiące wrażenie, że są z potłuczonego szkła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiaterek u nas też powiewał, czasem nawet mocno :-). Rano mieliśmy akcję z Moną. Podczas czesania znaleźliśmy na uchu OLBRZYMIEGO kleszcza !!!, Pańcio poszedł do weta i po bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie takie osłonki, koniecznie kup. Są też plastikowe, tańsze ale wiotkie. Doniczka ze storczykiem nie stoi całkiem na dnie, jest taka granica. Po odlaniu nadmiaru wody zostaje tylko woda na dnie osłonki, nie dotykając doniczki, korzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki muszę pooglądać te osłonki z bliska, bo tak prawdę mówiąc nie podobają mi się korzenie tych kwiatów i dlatego wstawiam je zawsze w osłonki, w których ich nie widać:P ale widocznie nie bez powodu sadzą i sprzedają je w tych okropnych przeźroczystych plastikach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie ta Monka się włóczy, że kleszcze zbiera? jakie masz krzaczorki w ogródku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te korzenie i pędy żyją sobie w tropikach, oddychają, łapią wilgoć z powietrza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleszcza musiała złapać na spacerku albo w ogrodzie u mamy, gdzie szaleje z Blanciem siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×