Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

No zobacz, to jeśli je masz w domu to wyrzuć , dobrze Ci radzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a dlaczego biedaki? fakt, że się rozrastają tylko na długość i najlepiej do doniczki wsadzić kilka patyczków, wtedy są ładne i gęste:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno w domu w którym rosną ,nie trzymają się pieniądze :D a i zdrowie szwankuje :D nie wiem czy dobrze zrobiłam ale wyrzuciłam choć miałam bardzo piękne okazy i żal mi było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
protestuję, nie mam biedaków:P a meblami się odgradzać, to nie jest dobry pomysł:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee tam, nie wierz w głupie przesądy:P znam chałupki, w któych nie ma biedaków i pieniędzy też:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to tupnij nogą niech im wykują drzwi z drugiej strony , przecież to niemożliwe by było tylko jedno możliwe ustawieni drzwi,chyba że się komuś nie chciało pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina ale późno, trzeba się ewakuować, co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie masz rację , ja też nagle bogata się nie stałam i wciąż nowe wydatki na mnie spadają ale jakoś sobie radzę i zastanawiam się .... może coś w tym jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbyś zgadła, one są po drugiej stronie tych drzwi:P ale przez 5 lat nic nie można zmieniać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn po drugiej stronie pomieszczenia za tymi drzwiami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też myślę że musimy się pożegnać bo już późno a poza tym jeszcze nie włączyłam raida i te gady mnie atakują co chwilę :( Dalego życzę Ci Zuuziczku spokojnej nocy i pięknych snów ,dziękując za dzisiejsza rozmowę 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze , no to już jest przegięcie na całej linii ,komuś chyba czegoś brakuje pod sufitem zeby się nie zdecydować na tak małe zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w piękmą słoneczną niedziele u mnie już grzeje 🖐️ podaje kawke (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) rozpuszczalą (_)(_)(_)(_(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) bo ja taka teraz pije inusie (_)(_)(_)(_)(_)(_(_)(_)(_)(_)(_) herbatke (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) mleczko do kawy(_)(_(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)( cukier @@@@@@@@@ u mnie rosołek się jużą gotuje i rolady smażą życze udanego dnie wszystkim dziewczynką ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu nie mam komu podać mojego obiadku ale zostawie rosołek z makaronem [(_______________________________________________________) do tego drugie danie młode ziemniaczki z koperkiem@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ do tego udka z kurczaka pieczone w piekarniki $$$$$$$$$$$$4 lub rolady ##############3 sos (_) i młoda kapustak %%%%%%%%%%%%%% albo kalafior może któraś się skusi na obiad żtycze smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki Witaj beti👄melduję:Dże kawkę wypiłam i obiadek wszamałam:))))Pyyyyyycha!!!!!:))))Dzięki wielkie🌼 zuuzik👄tokina👄ma rację:Dwszystkie biedaki do wora i wek:P:P:P tokino👄nie żałuj biedaków:Pdobrze zrobiłaś!!!:D U mnie upałłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłstraszliwy:P:P:P Nie cierpię upałów:P:P:P Na obiadek dorzucam: -pomidorówkę (_________________________)>>>>>>>z ryżykiem:))) -karkóweczkę pieczoną LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL:)))) do tego mizerna ze szczypiornikiem i kopernikiem ;))))) WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW Na deserek lody:D UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU śmietankowo-śmietankowe z algidy...:))) Smacznego!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że nie ma chętnych ani na moją kawunie ani obiadek trudno jakoś to przeżyje :( jade zaraz na działkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jest Banderasek a tak teraz myślałam o tobie ❤️ dzięki za smsika ja spróbuje twojego obiadku pyszny dzięki jade się opalać na działkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti👄uważaj tylko żebyś sie nie spiekła za bardzo:ONasmaruj się solidnie:)))))Miłego popołudnia🌼Buuuuzia👄 A ja lecę na słoninę:O Do zobaczenia Udanego popo🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki widzę że dziś mam wybór obiadków jak w najlepszej restauracji , chyba muszę skosztowac wszystkiego po trochu i dziś absolutnie nie gotować obiadu :D Dziękuję Wam bardzo za obficie zastawiony stół 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dziś pochmurno ale nic z tego nie wynika. Wczoraj nie podlałam działki bo sądziłam że w nocy popada a tu zonk:P nie ma deszczu i wszystko mi usycha. Korzystajcie dziewczynki z pięknego słońca ale jak Banderasek slusznie zauważył bez kremu nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od rana mam ciężki dzień bo znów skoczyło mi ciśnienie 185/105 eh te piątki tak mnie lubią :P i straszny ból głowy ,musiałam to uregulować i dopiero teraz normalnie funkcjonuję. Zrobiłam już maniciur i pediciur bo przecież dziś wybory i trzeba grzecznie maszerować a nie wiadomo kogo tam się może udac spotkać więc pełna gala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześćtokino👄 Ja już wszamałam obiadek beti👄i mam gigantyczny brzuchol:P...ale to nic;))))warto było:))))było mniammmmm:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak , kto późno przychodzi ten sam sobie szkodzi , więc teraz muszę w samotności wszamać oba obiady , wypić kawę i pomarzyć o niebieskich migdałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tokino👄no to uffff:)))że cisnienie powróciło do normalności! No,no,no:)))nie powiem:Djuż od rana pindrowanie:DBrawissssimo🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam zaraz pindrowanie :D tylko zwykłe zabiegi kosmetyczne ,które ostatnio zupełnie zaniedbałam:( a z tym ciśnieniem to tak jakoś dziwnie, długo jest normalne a wczoraj nawet miałam 120/70 a widzisz w nocy skok nie wiadomo dlaczego, najgorszy to ten ból głowy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku chciałam się pochwalić że budują u nas Aldiego , będę miała już podobnie jak Ty:D w koło same supermarkety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×