Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Dobry wieczór🖐️ Terterku - Najserdeczniejsze życzenia dla Małżyka🌻🌻🌻🌻🌻 Śledziki oczywiście stawiam zostało jeszcze dużo więc bardzo proszę amciaj jak Ci smakują :)👄 ($$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$)> A winka się napiję :) Y Y Y Y Y Y dzięki 👄 Tokino - dziś jest dzień jakiś nie bardzo :( ja też chodzę jak z kołowaciała :( 👄 Zuuziczku - to mama miała szczęście, że trafiła na uczciwą osobę która oddała portfel z zawartością :) 👄 Pozdrawiam i buziam Was wszystkie na dobranoc 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie przed godzinka wrocilismy. Bylismy na festynie u biskupa:P Nie to zarty:P Pojechalismy do sasiedniego miasteczka, siedziby naszego biskupstwa, a tam przed katedra byl wielki festyn pafafialny. Dzieci spiewaly, sprzedawali dobre rzeczy do jedzenia bardzo tanio, no i piwko:) Ja jako ze ostatnio robie za kierowce pilam tylko sok:O Zrobilam troche zdjec, zaraz zobacze co wyszlo. Teraz musze jeszcze pogoglowac i jeszcze raz poszukac miejsca na urlop. Szczerze mowiac nie jestem do konca przekonana do tego co wyszukalam poprzednio. Jest za duzo zabiegow, bedzie za malo czasu na to co naprawde lubie, czyli spacery nad morzem i jazde rowerem. I mniejsce troche na zad. u piu. Za daleko do centrum. Moze znajde cos innego:O Terterku ja podobnie jak Twoj M lubie tak w urodziny, imieniny "nabunduczyc sie " i schowac w swoja skorupke. I nic na to nie poradze, po prostu tak mam:O Personalna tak mi przykro, ze w Twojej rodzinie znowu smutne wydarzenie. Bondi, takie jest zycie! Mimo wszystko mysle ze bardzo dobrze zrobilas pomagajac. I jak bedziesz mogla, pewnie jeszcze pomozesz w zalatwieniu roznych papierkowych rzeczy, ktorych teraz pewnie bedzie mnostwo. Znasz sie na tym i jestes dobra w te klocki. Jak Ty tego nie zrobisz to kto? Wszystkim zycze pieknego wieczoru. a raczej tego co z niego jeszcze pozostalo. Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi 🌼 nie mam na mysli systematycznej opieki czy pielegnacji. Mam na mysli kontrole, czy zalatwianie wszystkich spraw w urzedach. To znaczy ja tak mysle, nie wiem czy dobrze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowo:D przed chwilą wróciliśmy z kina, chata od południa wolna;) więc nareszcie oddycham pełną piersią:P a jutro śpię do oporu - ciekawe która to będzie;) Bonita przyznaj się, co szamałaś na festynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Bonitko👄a może wyjedź na wypoczynek:)))ale nie zorganizowany;)))Zamów Sobie tylko ładny apartamenciki i ,,hulaj dusza...,,:D:classic_cool:...ja bym tak chciała i tylko tak bym wyjechała;)))) tokino👄ja też tak to widzę....sama siebie zaskakuję:P:P:P...Widać mam miękkie ❤️a twardą d u p ę...Czas pokaże...:(((( bondi👄wierzę,że całe Twoje dobro będzie wysoce docenione...:Di tak samo jak Bonitka👄myślę,że mimo wszystko dobrze zrobiłaś!Nie masz i nie będziesz miała kiedyś...Sobie nic do zarzucenia!Gratuluję🌼jesteś naprawdę super!!!:))))👄 Personalna👄same smutne uroczystości ostatnio u Ciebie👄...Przykro mi bardzo! zuuzik Idę już na podusię💤 Jutro życzę nie upalnego dnia;)))) U mnie jest chłodek i ja jestem cała heppi!!!!!:))):))):))):)))) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki Zapraszam na kawusię,inusię i herbatke. Wreszcie się ochłodziło i u mnie.Wczoraj zrobiła się na dworze prawdziwa ,deszczxowa jesien.Ale moze parę dni odpoczynku od tropiku nie zaszkodzi nam.W ubiegłym tygodniu bylismy nad Jeziorem Białym,troszkę spaliliśmy się bo przy takich temperaturach nawet kremy nie pomagały,woda w jeziorze gorąca taka lubię.najgorzej bylo spać w nocy bo wszystko piekło. Terterku dobrze,że u lekarza Ok.Widac dbasz o wizyty kontrolne i dajesz nam wspaniały przykład.Spóznione zyczenia dla małzyka. odnośnie przetworów z dyni ja nic nie robie,nie wiem moze dlatego ,ze do tej pory u mnie sie nic takiego nie jadło.Nie mam przepisów z dyni. Kosmitko u mnie ja miałam problem z zalanym uchem w ubiegłym roku u syna.Nie przeszło przez kilka dni i dostałam skierownaie do laryngologa.Dostał wtedy krople do ucha chyba Antotalgin,można ich kupic bez recepty.lekarz mówił wtedy ,ze jeśli nie przejdzie zalanie ucha przez 3 dni to trzeba leczenie zastosować.Tez przyczyna tak mówił wtedy moze być nawet malutka jakaś muszka.Mój syn wtedy dostał skierowania na badanie słuchu po zalaniu.Takze jeśli nie przeszło jeszcze to musisz małza wysłać do laryngologa. Tokino czyli jak widac u wyspiarzy idzie wszystko w dobrym kierunku.Oby tak zostało i nie było takich problemów jak były .Odnosnie hormonów nie wiem,nie mam jeszcze długiego doswiadczenia.wiadomo,ze trzeba uważać biorąc ich. Bondusiu musisz byc teraz silna ale masz jednak twardego małza ,ze sie nie ugnie.I odmawia pomocy ale z drugiej strony jesli tak kiedys was potraktowali to moze nie powinnaś miec wyrzutów sumienia. Zuziczku czyli miałas w domu ostatnio co robić.Ale to duzy sukces,ze malutka własnie u Ciebie nauczyła sie chodzić. Pszczółeczko torebusia Twoja ładniutka ,obejrzałam na @.doskonała na lato. Bonitko moze tak jak dziewczynki piszą wybrać sie nad morze i samemu sobie zorganizować czas spacery nie bylibyście wtedy zmuszani do ciągłego biegu. Personalna czyli u Ciebie tez pogrzeb za pogrzebem.my tez wczoraj bylismy na pogrzebie tym razem ciotki mojego małza.Zmarzłam okrutnie.tez spotkanie z rodzinka ale króciutkie było. Beti wiesz nie obraz sie czytam i tak mysle,dobrze ,ze spotykasz sie ze znajomymi trzeba byc z ludzmi ale wiesz uwazaj bo z tego co wiem ten znajomy ma zonę dziecko.Czasem można popełnić bład a będą cierpiały inne osoby.Tym bardziej piszesz,ze żona patrzyła.Nie wiem moze żle pisze ale wiesz w ubiegłym roku w mojej bardzo bliskiej rodzinie doszło do rozwodu,zostało 3 dzieci z matka bo ojciec poznał inna ,młodszą.wiem co teraz przeżywaja te dzieci,zona.A czasem zaczyna sie od niewinnego spojrzenia.Zreszta to wiesz.Przebywaj ze znajomymi ale nie dawaj powodów do zazdrosci. odnośnie zwolnienia dobrze,ze ciągniesz,odpoczniesz od pracy a moze cos znjdziesz lepszego. dziewczynki czy któras z was robiła skórke pomarańczową?Mam duzo wysuszonych skórek z pomarańczy i potrzebuję sprawdzony przepisik. dziewczynki ide do kuchni piec sernik,nie wiem mam jakies zachcianaki bo kto piecze w poniedziałek i to z samego rana. Miłego dnia potem zapraszam na serniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 dziękuje Małgorzato za kawusie ❤️ Małgosiu - ja tylko zaproponowałam zamiane na słoiczki bo ja co roku robie świetną konfiture z dyni i pomarańczy - ale nigdy nie miałam z moreli. Ale możesz to traktować ajko żart - nie zobowiązuje oczywiście do niczego Robie zawsze sama smażoną skórke pomarańczową ale że świeżej skórki - nie znam przepisu z suszonej (chyba że moczy sie dłużej niż świeża) - jak chcesz to Ci posle bo mam sprawdzony przepis Na śniadanko dzisiaj chlebek z pasztetem drobiowym i ogórkiem musli dla Rowerzystki (coś Cie Rowerzystko wcięło od tych pierogów nie dajesz znaku życia ) Pozdrawiam pięknie i życze miłego dnia ❤️ śmigam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :D dziękuję za kawunie i śniadanko :D Dzisiaj mam mało czasu i tak może być przez tydzień więc w am tylko życzę miłego dnia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Terterku gdyby było bliżej podzieliłabym się morelkami,wczoraj jeszcze smazyłam wiaderko moreli juz ostatnie na szczęscie.Także na pewno dla każdej starczyłoby.A moze poslij też przepisik z dyń i na skórke tez jak będziesz miała chwilke czasu.Ja po prostu nic z dyń nie robiłam do tej pory nie wiem dlaczego pewnie dlatego,ze nigdy w domu u mnie sie tego nie robiło.Warto byłoby w końcu spróbować.Choć spiżarka juz pełna,teraz jestem na etapie przecierów pomidorowych bo dużo pomidorów dojrzało.To robie by sie nie zmarnowały. Roberto a co Ty taka za biegana? U mnie pada,wszędzie zimno i mokro. Zapraszam na gorący serniczek.Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Dziewczynki u mnie też chłodno i co jakiś czas pada :( no ale nich się teraz wypada, bo na początku sierpnia musi być ładna pogoda:P :D jedziemy nad morze z dzieciaczkami, bo bardzo chcą więc słonko świeci :D Terterku - dzięki za śniadanko👄 Roberto 🖐️ Małgosiu - zapach serniczka gorącego mmmmmmmmmm na pewno smaczny ale muszę troszeczkę odczekać, bo gorącego nie można amciać :( jak ostygnie to w pałaszuję dużą porcję :P :) uwielbiam serniczek a Twój jest pyszny 👄 Bonitko - dziewczynki mają rację wyszukaj sobie wygodny pokoik nad morzem a czasem sama będziesz dysponować i to co sama zaplanujesz👄 Ale się u mnie teraz rozpadało rozpadało i zimno buuuuu :( Pozdrawiam i życzę miłego dnia👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku jestem tylko znowu zawalona robotą 😭 U mnie od wczoraj ochłodzenie i pada, chociaż teraz przestało :P Pozdrawiam wszystkie mimo wszystko cieplutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie:D u mnie ciepło, ale słonko obrażone za chmurami:P najważniejsze, że nie pada:) Małgoś widzę, że pełną parą zapełniasz spiżarkę i bardzo dobrze, bo nie ma to jak własne przetwory, bez żadnych polepszaczy E coś tam:P co do skórki pomarańczowej to powiem tylko tyle - nienawidzę jej;) i tej do jedzenia i tej na udach, która bez żadnych przepisów pojawiła się na moich udach;):P wrrrrr Terterku zabiracie Fil. na urlop, czy zostaje z synem w domku? Banderasku wierzę, że dobrze zrobiłaś pozostając na razie na starych śmieciach, odejść możesz w każdej chwili, najważniejsze żebyś spokojnie znalazła coś nowego i wtedy.... hop:) Bondi dla Ciebie duży buziak👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masło maślane mi wyszło piętro wyżej:P Pszczółko, już wiesz dokąd jedziecie nad morze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku - najprawdopodobniej do Dziwnowa tam gdzie w tamtym roku :) chociaż dzieci chcą do Rewala także zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ u mnie też nie za ciepło ale taka pogoda mi się podoba Małgosiu co do znajomego to już powiedzieliśmy mojej mamie bo też miała jakiś problem że ja wszędzie z tym znajomym się pokazuje bez jego żony że tak nie wypada ale on powiedział że jakbyśmy chieli coś zrobić to zrobimy i żaden nic nie wiem a my wszędzie chodzimy oficjalnie no czasami na masaż jechaliśmy sami ale wszyscy wiedzieli we środe jade na rezonans magnetyczny boje się jak diabli pozdrawiam buziaczki ❤️👄 a zostawiam sałatke z majkaronu ogórki mało solne sledziki maja mamcia ma dzisiaj imieniny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti to wszystkiego naj dla Twojej mamy,pewnie Anna.A ja juz sie zastanawiałam tyle nas a nie ma ani jednej Anny do swiętowania.A ponoc to takie popularne imię Beti to trzymaj sie na tym rezonansie.I oczywiście daj znac wyniku. Zuuziczku a u mnie skórka idzie i to w duzych ilościach do serników wiedeńskich.Dlatego zawsze mam a kończa mi się zapasy robione przez moja mamę,teraz nie mam na kogo liczyc i zrobie sama. Może wyjdzie. Odnosnie skórki na udach a owszem jest i to duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyki dziękuje w imieniu mamy za życzenie jest Anna a wynik z rezonansu dopier będe miała 16 sierpnia jak pójde do neurologa bo ona sama odbiera wyniki w środe nie dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Beti wszystkiego najlepszego dla Mamy🌻 Dzisiaj u mnie pada cały dzień z przerwami mimo to poszłam na spacer, chodziłam 3 godziny bez celu. Kupiłam bordową torebkę i różową bluzkę, teraz się zastanawiam czy będę w tej bluzce chodzić. Miłego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jutro mój tato idzie do szpitala w środę będzie miał operacje na przepuklinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Dziewczynki👄 Dopiero wróciłam z pracory U mnie tez chlodniej,ale mi to baaaaardzo odpowiada:D Poza tym nic nowego:((( Życzę Wam❤️spokojnej nocki💤a jutro miłego dnia:))) bondi❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorowo Beti, nie igraj z ogniem;) czy oficjalnie, czy nie, żona może się wkurzyć;):) ja bym najpierw łeb urwała dziewczynie, a później chłopu:P Bondi musiałaś odreagować ostatni stres stąd zakupowe szaleństwo, ale spoko loko;) zakupy udały Ci się super:) i na pewno znajdziesz okazję by włożyć tę bluzkę:D teraz z innej beczki;) wiem, że lubisz czytać, jeśli nie miałaś okazji wypożycz książkę Rosamunde Plicher "Poszukiwaczee muszelek" - lektura w sam raz na odprężenie (gorzej jak Ci się nie spodoba, wtedy będę miała się z pyszna;):P) Małgosiu jakiś dziwoląg ze mnie, ale w ciastach nie znoszę ani skórki ani żadnych zapachów, dla mnie mogłyby te olejki nie istnieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku też wolę taki chłodek zamiast tej wrednej duchoty, ale teraz proszę o odrobinę słonka i 26 stopni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i kawusią częstuje U> U> U> U> U> U> U> U> herbatka też jest i inusia obowiązkowo ❤️ Dzisiaj dla mnie trudny dzień bo do kliniki pojechał Ktoś dla mnie bardzo ważny. Chciałabym aby z tego wynikło coś dobrego. Żeby poskutkowało zabiegiem na który liczymy. Trzymajcie kciuki Dziewczynki ❤️ ❤️ ❤️ Bei - imieninowe ukłony serdeczne dla Twojej Mamy, która tak nas wspaniale karmi :D 🌻 i kciuki za Tate trzymam ❤️ ❤️ ❤️ Zuziczku - kot zostaje pod opieką syna. Umówiona jestem na 10.00 z moim byłym Uczniem, który zaczął prawdziwe samodzielne życie, odciął pępowinke, mieszka sam, pracuje i adoptował kotka. (pamiętacie? mówiłam Wam, że u nas są takie akcje) Mam przygotowaną zabawke dla małego Mariana :D i torba słodyczy do kawy dla młodego Gospodarza. A teraz prędziutko śniadanko bo musze iść pod prysznic: musli z jogurtem (____)? chlebek, masełko mozzarella, pomidory, bazylia, oliwa i "oceto balsamico" :D czyli śniadanko po włosku u mnie wyjrzało słonko ❤️ ❤️ ❤️ POZDRAWIAM i życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - ❤️ zjadło mi kawałek Twojego imienia - to z pewnością na Twoje szczęście :D ❤️❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×