Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Zuuzikowi życzę wspaniałego urlopu, Terterku trzymam kciuki, Tokinko nasza dzielna dyrektorko...i inne ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie was przytulam do serducha ❤️! Ja marzę o urlopie ale na razie zajęta jestem obniżaniem 3glicerydów. Poza tym chyba wychodzą ze mnie upały i więcej poleguję niż działam. Śledzę wpisy ale nie mam siły mentalnej, żeby odpisywać. Pozdrawiam i posyłam 👄 I proszę, aby Anioły czuwały nad nami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kawusia,herbatka,inusia gotowa.Zapraszam.tej kawusi to pewnie potrzeba Zuziczkowi by wstala i szczęsliwie dojechała nad morze. Tererku dzięki za przepisik,właśnie tak myslałam zrobić tylko u mnie zawsze to białe się odkrawało i suszyło. Pszczółeczko czyli Ty tez powoli pakujesz sie do wyjazdu. Tokino u mnie niby az takich deszcze nie zapowiadali a w nocy lało jakby wiadrami z nieba.Juz baliśmy się ,ze nas zaleje tzn dom. Bonitko ja nigdy nie dawałam skórek do mięs,może spróbuję kiedyś. Poetko od Ciebie az szczęście idzie . Bechemotku odrzuć tę niemoc i wracaj na forum do nas. A ja dziewczynki juz zaplanowałam zmiane w moich kwiatach ,wyrzucam prawie wszystko,zostawiam tylko tulipany na wiosnę i żonkile,róże ,lilie i muszę zakupic nowe 3 clematisy bo stare jakoś sie chyba wypleniły.A resztę wszystko ląduje w koszu.Powoli przygotowuję mojego małża bo trzeba wykopać mi 2 wielkie wiciokrzewy tego nie dam rady.i o dziwo nie protestue.Moze to w zamian ,ze pozwalam mu wykopać 2 wiśnie.zamiast wiśni posadzę śliwkę renglodę.Tylko tak myślę ile dni mi to zajmie.Na razie czekam bo deszcz i nie wejde tam.Ale musze to zrobić w sierpniu.Bo jeszcze odejdą małzowi chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia Wam życzę❤️ Małgorzatko dzięki za inusię👄 U mnie leje okropnie:( już czwarty raz działeczka zalana:( Lecę do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 Dziękuje za kawusie Małgorzato.❤️ Personalna ❤️ -u mnie też leje -zastanawiam sie w jakie buciki wskoczyć bo tak fajnie wygodnie w sandałach sie latało Szybciutko fura kanapek przeróżnych na śniadanko podana I__@@##$%%%&&&###$%^&&@@#####%%%__I? musli, jogurcik i śmigam do pracy. Miłego dnia życzę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też się melduję :D Jak zwykle podziękowanie za musli ;) U mnie całą noc lało jak z cebra, rzeki znowu się podniosły :( A nie mówiłam, że Afryka lepsza niż to lanie i zimno 😭 Mimo deszczu i zimna pozdrawiam wszystkie cieplutko 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Zuuzik szerokiej drogi i słońca na plaży w Międzyzdrojach. Ale namieszałam chwaląc się zakupami, torebkę kupiłam wcześniej tylko jeszcze się nią nie chwaliłam, a bluzka to ostatni zakup. U mnie też ciągle pochmurno i od czasu do czasu pada deszcz, w nocy była burza. Ale mnie to nie przeszkadza jest 19-20 stopni i to mi wystarcza. Nie zerwałam jeszcze porzeczek a chciałam zrobić nalewkę, teraz przez te deszcze to opadną. Dzisiaj robiłam ogórki konserwowe a wczoraj kiszone. po trochu przybywa zapasów. Zaraz idę umówić termin na mammografię, wczoraj odebrałam wynik z tomografii jamy brzusznej, wszystko jest OK. Wszystkim życzę miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ u mnie pada od rana toto już po wszystkim nawet byłam już u niego zobaczyć jest wszystko ok a ja na 16 jadę na rezonans boje się okropnie dziewczynki to nie tak że ja z nim paraduje bez powodu przeważnie musimy gdzieś jechać raczej on z e mną narazie jest tato to mam z kim a i tak nic złego nie robimy ludzie i tak już gadają ale ja sie nie przejmuje wiem swoje dzisiaj znów przyjdzie z żona do nas to on ja denerwuje nie ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka To wpadam na momencik aby dać znak życia,to będzie króciuteńki momencik bo mało gości to jeszcze zaczęłam malowanie.Dziewczynki na czas odnowy biologicznej chałupki przeprowadziły się do babci a ja zrobiłam z mieszkanka pobojowisko.I oczywiście za oknem pada,leje i mży żeby dłużej schło,masakra.Na plamy na suficie jest teraz specjalna farba i na razie wygląda że skuteczna no ale nie wiem czy nie wyleżą później.Wszystko robimy sami i już mam dosyć,oblecieliśmy od poniedziałku jeden pokój i dzisiaj naszło mnie zniechęcenie,gnaty bolą i nic się nie chce,no ale przynajmniej urwisów nie ma,hi,hi jest robota ale za to jaki błogi spokój,jaka cisza,hi,hi:):) Nie wiem nic co się u Was dzieje i przepraszam za to ale jak się mówi siła wyższa,całuje mocno,pozdrawiam serdecznie ja zacznę wypoczynek we wrześniu jak dziewczynki wrócą do domu,hi,hi,szkoda tylko że mój M nie będzie mógł wziąć wtedy urlopu,pracodawca niestety sam mu zaplanował urlop.To do zobaczyska kochane,baj,baj.Mokre i deszczowe,nieco pochmurne na pewno bezsłoneczne buziaczki z posępnej L........y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Bechemootku poleguj sobie skarbie i odpoczywaj 👄 a jak już obniżysz te 3glicerydy to też zrobisz sobie urlop i odpoczniesz od codzienności, dużo zdrówka ❤️ Tokino ciesze się że w końcu jesteś zadowolona z pracorki :)👄 Małgosiu no na to wygląda, że pojedziemy :( coś w tym roku nie bardzo mam chęć się ruszać z domciu ale ze względu na dzieci a szczególnie córce dobrze zrobi powietrze morskie na tą alergię👄 Personalna miłej pracorki 👄 Bondi to dobrze, ze wynik z tomografii jest w porządku :) z mammografii też będzie OK życzę Ci tego z całego serduszka❤️ Beti jestem tego samego zdania co dziewczęta powinnaś przestać wozić się z tym znajomym, bo później możesz tego żałować :( U mnie kiedyś mój Małżyk też woził się z jedną koleżanką z pracy na początku nic nie mówiłam ale po jakimś czasie mnie wkurzyło, bo ona zaczęła się szarogęsić i do mnie doszło co ona mówiła więc powiedziałam jej do słuchu, teraz się do mnie nie odzywa ale mi wcale na tym nie zależy wręcz przeciwnie mam z nią spokój:) Także posłuchaj kochana👄 dobrych rada dobrych przyjaciółek:) Postaw się w sytuacji jego żony czy TY chciała byś żeby Twój Małżyk woził się i prowadzał z jakaś kobietą ?? ? na pewno NIE Ciesze się że Twój tato jest już po operacji i jest wszystko OK Pozdrawiam i mocno przytulam❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop, hop dziewczynki 🖐️ Gdzie się skryłyście :( Zuuzik to rozumiem już jest nad morzem i wdycha zdrowe powietrze i wypoczywa :) a WY gdzie się podziewacie ?????????????????????????? Stawiam na stoliczku leczo z paróweczkami (%%%%%%%%%%%%%%%)> ❤️ smacznego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą jestem ale jokoby mnie nie było:( jestem bardzo zmęczona ,prosto po pracy pojechałam do laryngologa ,niby do kontroli ale niestety poprawy nie ma więc zmiana leków :( Później od laryngologa poszłam w odwiedziny do koleżanki z kursu , posiedziałyśmy, pogadałyśmy, umówiłyśmy się wstępnie na grilla i wróciłam teraz do domu, zupełnie bez sił:( Jutro znów do pracy trzeba wstać wcześnie, jeszcze nie wiem czym pojadę. Jeśli nie będzie padać to rowerkiem a jeśli będzie to chyba autobusem podjadę bo Małż mnie raczej nie zawiezie bo dziś opija swoje urodziny :D i jutro raczej nie będzie w stanie :P Ponieważ jak pisałam, jestem bardzo zmęczona,pomacham tylko łapką życząc Wam dobrej nocy i kolorowych snów 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki U mnie chłodek:)))i co jakiś czas pada drobniutki deszczyk:)))) pszczółko👄dzięki za leczo:Djuż papusiam:O....a nie powinnam rowerzystko👄za przeproszeniem:Ppogoń to ,,towarzystwo,,:P zuuzikwypoczywaj!!!:)))) bondi❤️❤️ terterku👄czy już coś wiadomo???? Zapodaję kaszkę manną (_______________________)>>> i do tego malinki na gorąco oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo Na zdrówko!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tokino👄najjjjjlepsze życzenia dla Małżyka🌼🌼 Życzę aby jutro nie padało i obyś mogła pomknąć na rowerku:D Wypoczywaj i spokojnej nocki Dziewczynki❤️Wam również spokojnej nocki💤i kolorowych snów:))))) Ja również jestem betka:Pwięc udaję się w pielesze:D Buuuuuuuuuuuuziaki👄👄👄i przytulaki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie poszły spać, a ja w pracy mam dyżur, bo ogłoszono alarm powodziowy i siedzę do 7 rano 😭 Za Bechemootrka proszę aby Anioły czuwały nad nami :D Dobrej nocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie dopiero teraz. Przepraszam. Dzień był pełen wrażeń. A zaczęło sie kiepsko bo wykłady duże. Potem nie miałam internetu. Wieści nie najgorsze: zabiegu nie było, była kolejna dokładna konsultacja i badania. Ale za to jest ostateczny termin zabiegu - napisze w liście bo tutaj raczej nie można. Ciesze sie i tak bo mój Przyjaciel jest na to zdecydowany. I o to chodziło. O 15.00 miałam fachowców od kuchni, ktorzy zrobili mi dodatkową półkę. Półka zawisła. Zrobiłam potem generalne sprzątanie: odkurzanie, układanie, mycie i pastowanie podłóg. Potem jeszcze jedna rozmowa z moją sympatią :D i jestem naładowana pozytywnie. Dziękuje Wam Moje Kochane za ściskanie palców! ❤️ ❤️ ❤️ Przydało sie. Mam dom posprzątany więc moge spokojnie wyjechać. Dzisiaj też małza moja zawiozła córce pełen samochód drewna potrzebnego do remontu mieszkanka. Za to przywiozł mi żeliwny stelaż od starej zabytkowej maszyny do szycia i jak ją zregeneruję - syn obiecał mi dorobić marmurowy blacik - będe miała kultową toaletke! :D Całuje Was mocno. Mam ciasto w piekarniku - jutro ja częstuje łakociami. Pieke jak zwykle fure ciasteczek i ekstra ciasto s kremem i makowiec - przed wyjazdem tradycyjnie posyłam paczke. POzdrawiam i całuje Myśle o każdej z Was oddzielnie. Myśle też o nas wszystkich. ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerzystko ❤️ :D nie śpie - czuwam razem z Tobą - niech Ci nie będzie smutno ❤️ Stawiam na stole termos kawy, pólmisek racuszków z owocami i całą sterte kolorowych kobiecych pisemek: Mój Styl, Pani, Olivia, Przyjaciółka, Cosmopolitan, Kuchnia, 4 kąty, Poradnik Domowy. Jakoś przetrwasz a ja życze Ci spokojnego dyżuru ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja po całonocnym czuwaniu stawiam herbatkę i kawkę tym, które śpieszą się do pracy :D W nocy nie padało więc mam nadzieję, że alarm powodziowy odwołają i już nie spędzę całej nocki w pracy :( Miłego dnia dla wszystkich, bo ja pójdę o 7 do domu spać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięi Rowerzystko za kawusie ❤️ ja dokładam śniadanko: grzanki z serem, szynką ogórki małosolne śłiweczki Pozdrawiam i życze miłego dnia - u mnie ładna pogoda ❤️ ❤️ Bondusiu ❤️- podoba mi sie Twoja bluzusiaa torebka super jest! śłiczny kolor ma - takiej szukałam na wiosne i w koncu nie znalazłam i kupiłam beżową Beti i ja przyłączam sie do chóru dziewcząt - ale nie groże palcem tylko prosze żebyś uważała na siebie - bo jednym gestem nieostrożnym można sobie skopać kawałek życia. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ dziewczynki ja uważam na siebie dziękuje za rady przydadzą się mój tato dzisiaj przychdzi za szpitala o 14 jada po niego ale z bratemnie z znajomym a z mojego rezonanasu nici nie zrobili mi bo jak nie tam włozyli to poleżałam moze z 5 min i musieli mnie wyciągać bo nie mogłam tam wytrzymać dostałam jakiś drgawek i nici z badanie jak mnie uśpią to mogą mi zrobić inaczej nie a rady pozdrawiam Wszystkie serdecznie a jeszcze ta zoone znajomego już jest wkurzona narazie sie z nim nie worze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Terterku jak zwykle pyszne śniadanie - dzięki, cieszę się że podoba ci się torebka. Rowerzystko kawy w twoim wydaniu chyba jeszcze nie piłam - smakuje wyśmienicie - dzięki. Współczuję dyżuru, ale siła wyższa, jak tak dalej będzie padało to i u mnie będzie za mokro, od wczoraj leje nieprzerwanie. Beti dobrze że z tatą wszystko w porządku i już może wrócić do domu, przyłączę się i ja do głosu dziewczynek, my ci wierzymy, że nie masz żadnych zamiarów wobec znajomego, ale wczuj się w rolę żony, jak sama mówisz już ludzie gadają, może facet się cieszy, że o nim gadają, że ma powodzenie, ale pomyśl o sobie, dlaczego facet ma udowadniać, za twoim pośrednictwem że na więcej go stać niż jest w rzeczywistości, nie daj się omamić. Ściskam cię serdecznie, wierzę że trafisz jeszcze na przyzwoitego faceta, który będzie ciebie wart, nic na siłę i daleko od żonatych. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi 🖐️ ja wiem że on tak żonie na złość robi bo to widać jak widzi jkąś młodą to gada głupoty przy żonie jak pisze narazie nigdzie z nim już nie jeżdże bo jest tato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam obiadek gulasz z żołądków drobiowych z@@@@@@@@@@@@@2 ziemniaczki $$$$$$$$$$$$$$$$$$$4 oraz ogórki mało solne %%%%%%%%%%%%%%%%%%%% smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti dzięki za gulasz, dawno nie jadłam z żołądków, ja mam dzisiaj tylko żurek z białą kiełbasą. U mnie dalszy ciąg lania wody, ale jest ciepło, może będą grzyby. Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki malinki 👄 rowerzystko ..czy zostało jeszcze troszkę kawuni plis bo mi oko dzisiaj leci papa się rozdziera :D Dziewczynki przesyłam wam promyki słonka no i oczywiście ciepełko :d u mnie nie pada ,padało w sobotę ,słonko świeci i jest cieplutko . Jutro jadę wreszcie nad morze ale tylko do poniedziałku bo wiadomo dlaczego :( no ale dziękuję i za to . Dla wszystkich miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku ❤️ przeczytałam list wygląda że u twojeog przyjaciela wszystko się układa u Ciebie też jest wszystko ok to fajnie że sprawy się tak maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×