Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Poetko, już teraz nie kocham między stragany ale sól kocham :-D - i dostaję po łapach od rodzinki, lekarzy...ale sól kocham :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kombinuj Zuuzik :) ...zawsze jesteśmy krytyczne w stosunku do własnego wyglądu...ale jak sie widzi GWIAZDY bez makijażu i retuszu..to dopiero dociera do nas...że jesteśmy piękniejsze niż niektóre z nich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku....ja nieraz rzucę okiem na zdjęcia Twojej siostry, myślę, że one mają jakąś specyficzny zapaszek ...zwłaszcza jak pokazuje naturę na tle zwierzątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko, bo moja s, kopnięta przez życie szuka piękna w naturze i przyjaciól w zwierzątkach - tak czasem mają niektóre kobiety,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku nie zaglądałam do alika, bo nie wiedziałam kto to, postaram się zobaczyć. Zuuzik gdzie te zdjęcia wieloryba:D bo jeszcze nie widziałam bałtyckiego Na moment wypadłam bo bardzo ciekawa dyskusja była w TVN24 Palikot i Kalisz, o poniewieraniu krzyża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wejdźcie na garnek, za chwilę i tylko na chwilę wkleję swoje wielorybie wcielenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku....najważniejsze, ze potrafi uchwycić dobro.... Zuuzik...pędzimy w try miga :D:D:D...popodglądać...i nie spłoszyć :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suuuuper! Patrzymy się na naturę, która jest piękna! Zuuzik, przecież jesteś wspaniałą kobietą, nie wielorybem( nie ujmując wielorybom, zwinnym zierzętom) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi...Zuuzik tylko na chwilkę wypłynęła i już niejaki PLATON ją przepłoszył :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usunęłam, żeby nikt tego nie wykorzystał w niecnych zmiarach:P hehe pochlebiam sobie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś wam powiem, moja Chanel jest łowna. Przynosi codziennie kilka wielkich motyli nocnych - takich nie widziałam w dzieciństwie. Jakieś afrykańskie? Tłucze się z nimi, gorzej, ze przynosi też myszy a może nornice. I kilka zostawia w domu. Właśnie musiałam opróżnić szafkę z zapasami kaszy, makaronu itp - nie mówiąc o mysich odchodach :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy Zuuzik....komputer to jednak baaaaardzo dobra rzecz...:) Chcesz - jesteś, nie chcesz - znikasz...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, nie widziałaś prawdziwego wieloryba na plaży. nie byłam odważna pokazać :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku, dobrze, że Chanelka tego nie zjada:o nie zazdraszczam;) widoków zdobyczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I biedna Chanel napracuje się po to, żeby pańcia przeganiała jej zdobycz :)...hmmmm....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko, najgorsze, że zdobycz chyba dalej buszuje - usunęliśmy odpady czyli tzw. gówienka i naruszone dobra :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, nie zjada tylko zamęcza:-o, czasem udaje nam się wyrwać zdobycz z paszczy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Chanel cieszyła się zdobyczą, zabawiała się nią i zdobycz wygrała tę walkę umykając między szafki, co jeszcze nie jestem końcem wojny przecież....:) P.S....a motyle też fruwają ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko! Też fruwają, jakoś blisko podłogi - właśnie wyniosłam kolejnego, uszkodzonego i tłucze się na tarasie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×