Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

U mnie bedzie lac i znowu ten wiatr. Ach, nie juz mam sily. Ja chce ciepla:( To co dziewczynki, ponawiam zapytanie. Szykujemy cukierki, butelki z woda i foilizanki z napojem i idziemy spac? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po tym co przeżyliśmy ostatnio, to uwielbiam gdy pada :-D - niech pada pada pada...........byleby nie lało :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zabierz moj deszcz przynajmniej na dwie godziny Bechemootku. Jeszcze raz dobranoc. Spokojnej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie szczególnie naszą Bondusie 👄 ciesze się że jesteś już z nami 👄 Zuuziku to jednodniowy wypad :D tokino..dziękuję serdecznie za zaproszenie jak będę w Częstochowie to jak uda mi się mego Małża przerobić zjawię się gdzieś w jakiejś kawiarence :D kosmi ..a ty byłaś w tym kamiennym mieście mnie to się spodobało i mam ochotę by tam wpaść i zwiedzić to cudne miejsce 👄 Pszczółko...jak radość dotarły twoje fotki poznałam ten nasz ośrodek fajnie tylko szkoda że tak wyszło:( Pszczóleczko a czy ty przypadkiem nie masz tej kluseczki w gardle od refluksu ? bo ja tak mam ,mam astme ale ten objaw mi nie bardzo pasuje do tej choroby ,no może się myle w końcu nie jestem lekarzem :D Tak jak mowią dziewczynki przed testami odstawiamy wszystkie leki na tydzień ja tak miałam jak robiłam a Karpaczu nić nie wolni bylo brać żaden szprycy :D:D Dla wszystkich miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ jestem i żyje nic mi nie ma tylko jakoś nie mam siły na nic wczoraj byłam u neurologa mam l4 do piątku a w poniedziałek 23 jade tym razem na tomograf komputerowy lekarka powiedział że to wytrzymam nie jest takie dokładne jak rezonans na kręgosłup ale zrobimy zoboczym co tam się dzieje tym bardziej że boli mnie ta lewa noga a w sobotę już będemiała swój komp to więcej będe siedzieć bo moja w tym tygodniu kupić córce laptopa a ja wezmę komp od córki pozdrawiam Was Wszystkie serdecznie ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Roberta👄piękne miejsca zwiedzałaś, widoki cudowne Beti tomograf niestraszny, dasz radę. Wszystkim życzę miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w deszczowy dzien u mnie szaro buro. Pozdrowionka dla całej ferajny. Pszczółko to prawda żadnych leków przed jak pisały dziewczyny,u mnie drapanie w gardle i ciagły kaszel i nos,ale strasznie jestem uczulona na pyłki drzew i chwasty i córka tak samo,ale narazie odpukać od 2 mięsięcy czujemy się ok. a z Bechemotkiem się zgodzę,że magiczna recepta ale jeszcze jakiś upust jest bo tak to ja niweim cz bym się leczyła nasze inhalatory kosztują 200zł(jeden innych rzeczy niewymieniłam),a nigdy w życiu nie przyszło mi do glowy ja alergik ,ale róznosci sie przytrafiają. Roberta wybieramy sie tam ,ale jeszcze nie dotarliśmy mamy zamiar no i zalezy od pogody,bo to co wysłąm to tam juz 5 razy byłam. to narazie🖐️ a moze capuccino z magnezem UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUśmietankowe Bondi moze ty mi napiszesz na ktora godzinę sie stawia do sanatorium czy przyjęcia są całodobowe?,bo jestem ciemna w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bondi ..mnie tez sie tam podoba tyle razy już byłam i ciągle wracam :d kosmi ..a my mamy zamiar w niedziele jak będzie pogoda jechać i zwiedzić te błędne skały obycztałam że trasa na 3godz.akurat :D dzięki za info . Idę kosić trawkę 🖐️ Tokino...potem napiszę ci na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki❤️witajcie U mnie pada i nie pada;)))))jest chłodno i mi to odpowiada:D Jutro niestety marsz do pracy😭Koniec laby Nie udało mi się nigdzie na dłużej wyjechać:(((i jest mi z tego powodu bardzo smutno:(((( Roberto👄mi podobają się butki te drugie i trzecie:))))najmniej pierwsze:Oale też są niczego sobie! beti👄powodzenia!🌼 Nawet nie wiem co napisać jeszcze:O Cmokam Was👄👄i tulu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i czołem Pszczółko witaj w klubie nocnych marków;) Roberto to wybieramy buciki spośród dwóch fasonów, w tym jeden w kilku kolorach:) te z gumką jak dla mnie odpadają, te w trzech kolorach do spodni ewentualnie mogą być, ale po jaką cholerę mają dwukolorowe obcasy??? dlatego jeśli już to czarne:P a tak a propos kupowałaś już buty w necie? odważna jesteś:) Bondi wyspałaś się pewnie dzisiaj za wszystkie czasy, prawda? Banderasku a nie zostało Ci jeszcze trochę urlopu? może we wrześniu udałoby Ci się gdzieś myknąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 😍 Ale jesteście łaskawe dla moich włosów. Roberto, Pszczołko...ja bym sie bała kupować butów w worku....muszę przymierzyć, zamknąc oczy i poczuć czy do siebie pasujemy....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Masz rację Zuuzik wyspałam się dzisiaj ale też i ciężko się spracowałam, zrobiłam sałatkę z ogórków, ogórki z selerem, no i sterta prasowania, bo w chwili kiedy pojechałam na SOR miałam nastawioną pralkę. Roberta powiem szczerze żadne mi się nie podobają, może do spodni trzecie by uszły, ale nie kupuj bez mierzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cała BONDI!!!! Nu, nu,nu!!!!!!!!!!!!!!! Lekarz kazał pracować , tym bardziej prasować??? Bo się zbierzemy wszystkie i pojedziemy ci ....posiekać ogórki i poprasować ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo 🖐️ Znowu dzis boli mnie glowizna, jest u mnie 13 stopni i wlasnie wlaczylismy ogrzewanie. Do dpy z takim latem! A w ogole mialam dzisiaj niespecjalny dzien. No nic moze jutro bedzie troszke lepiej. Robercika mysle ze najlepsze sa te czarne sznurowane. Chociaz pewnie podobne znajdziesz i w sklepie. Kupowanie butow bez mozliwosci odmiany troche ryzykowne. Z katalogu mozna, bo zwroca pieniadze bez dyskusji ale w internetowych sklepach-nie wiem? Wszystkich pozdrawiam serdecznie i prosze popchnijcie troche ciepla w moja strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Spokojnej nocy Jutro miłego dnia🌼 bondi👄 nie wolno Ci narazie nic robić!!! Nu!Nu!Nu!!!!!Mus odpoczywać:)))odpoczywać :)))i odpoczywać :))) No!!!:D tokino👄zapracowujesz się ...i nie masz dla Nas czasu😭 Lulanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×