Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

qrcze odświeżam stronę i nic się nie dzieje, a później wpisów moc:o Bondi oj tę książkę teraz tylko w necie dostaniesz, bo ona nie taka nowa:o chyba, że się skusisz zostać czytelniczką bib.;) Bechemotku no tak otworzyłaś okrągłą stronkę:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Dopiero niedawno wróciłammiałam II zmianę...Boże Drogi jak ja się strasznie morduję i męczę w tej chorej pracy😭 Czasami myślę,że to jakaś kara:((((( Życzę Wam spokojnej nocy Jutro miłego dnia🌼 Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale trafiłam :( już wszystkie sobie poszły :( Banderasku współczuję Ci kochana tej pracorki :(👄 Zuuziczku dzięki za pocieszenie👄 A Ciebie to nie chcę niepokoić ale te Twoje objawy z oczętami to może być alergia jak pisze Bechemootek. Moja córka też miała takie objawy jak Ty na początku oczka ją piekły i były czerwone no a później się zaczęło:( No ale Ty nie musisz mieć to tylko takie przypuszczenia i domysły :) musiała byś to sprawdzić i iść na testy TAK JAK JA :P :) Jutro idę na pokarmowe teściory :( co mi tam wyjdzie to jutro się okaże :( nie ukrywam, że się troszeczkę boję :( No a teraz ja też lecę na podusię :) Życzę wam spokojnej nocki :) ❤️ Dobranoc dziewczynki🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Zapraszam na kawkę i herbatkę{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{} U mnie przerwa w remoncie....udało mi się załatwić w pracy wolne dzisiaj i jutro i jadę w góry.....wracam w poniedziałek.Hura!!! Biorę ze sobą Sarę :D ....idziemy na Turbacz...będą jaja....nie wiem jak to będzie ( czarno to widzę ) mnie i Sarze kilogramków przybyło od ostatniego wyjścia:( Domku pilnuje małżyk Pozdrawiam Was i mocno całuję👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim :D ❤️ melduje sie po urlopie 🌻 🌻 🌻 Wypijam kawusie przygotowaną przez Personalną - życze wypoczynku - uważaj na siebie w drodze na Turbacz ❤️ ❤️ ❤️ Śniadanko podaje szybciutko: bułeczki z masełkiem litewska wędlinka, którą przywiozłam z Suwalszczyzny pomidory i ogórki Miałam przyjechać w poniedziałek ale przedłużyliśmy bo małża ma do soboty urlop. Pobyliśmy te pare dni u teściów. Stęskniłam sie bardzo za Wami. Mam troche zdjęć więc jak ogarne sie to pośle. Mieliśmy przez cały pobyt idealną pogode - łaziliśmy w domu na golasa, kąpiel w jeziorze była zawsze na golasa, dzień mój wyglądał przez dwa tygodnie tak: rano kajak, po obiedzie rower. Wypoczynek bardzo aktywny - wróciłam przez to do wagi z przed operacji. Ale też sporo sie powylegiwałam i poleniuchowałam :P Bondusiu ❤️ uważaj na siebie - ciesze sie, że już wszystko dobrze. Poczytam teraz troche co u Was a jak skończe latać na miotle to odezwe sie znowu. Musze polatać na miotle bo po moich podłogach walają sie kłeby sierści - starczyło by na przynajmniej 5 kotów :D Całuski dla Ciebie Kosmitko urodzinowe zaległe 👄 👄 👄❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kosmi ..przeczytałałam ale nie wiem co i jak czy pojedziemy :( Małża mówiła że jeśli będziemy jechać to inna drogą on chce tak by mógł popędzić :D .Dam znać ci ok.👄 zuziku.. to prawda twoja mamcia może być uczulona zależy tylko w jakim stopniu ja najbardziej na bylice i już mam opuchliznę to widać na fotkach muszę już brać wziewy bo też mnie już przydusza biorę by oskrzela się nie rozchorowały :D fotkę wkleję ok.:D Personalna.. zabieraj Srunie ja widzisz zawsze zabieram mego Gargamela bo on leniwieć a tak przynajmniej rusza się ,jak wracamy to pada aż chrapie :D:D miłego wypoczywania 👄 Bondi ..zdrowiej nam ale taj dużo nie czytaj ,a musisz leżeć? 👄 Dla wszystkich miłego dnia 👄 Pszczółko ..nie bój się :D Tam nie dają do jedzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...WITAMY CIEPLUTKO ... _____________(v) ____________(()) _____________(_.^._) Dobrze jest mieć znajomych i zwracać się często do nich czy słońce świeci czy pada pozdrowić zawsze wypada pozdrowić o zdrowie zapytać wiersz napisać przeczytać szanujmy się więc Przyjaciele przyjaźni nigdy zbyt wiele _____(v)_______ (v) ____ (()) _____(()) ___(_.^._)___(_.^._) ___(v) (()) (_.^._) (v) _(()) ___(_.^._) ______(v) ________(()) ___________(_.^._) _____________ ______________ ________________ Roberta ok❤️ Zuuzik napiszę ci na @gdzie córa jedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie 🖐️ Terterku👄 ciesze się że wróciłaś wypoczęta, my też za Tobą tęskniłyśmy :) brakowało tu Ciebie i Twoich wpisów❤️ Personalna👄 miłego wypoczynku i uważaj na siebie❤️ Roberta👄 hi, hi wolałabym żeby dawali coś dobrego do z amciania :P :D niż testowali na mnie jak na króliczku :P :)❤️ Kosmi👄 ciacho super wyszło :) ❤️ Stawiam na stoliczku serniczek bez sera :) taki jak robiła Kosmi:) (#######################)> A teraz idę zjem obiadek i lecę na te cholerne testy:( Napiszę jak wrócę co wyszło :) PA 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pszczółko Kochana ❤️ Trzymam kciuki - nie martw sie na pewno wszystko będzie łatwe i będzie dobrze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pojawiam się po nieobecności dłuższej i proszę na kolanach o wybaczenie:( Nie było mnie szmat czasu a nawet nie ma o czym pisać,codzienność szara,nieciekawa i brzydka,ot całe moje życie. Dziewczynki wracają do domciu w sobotę i wtedy mam nadzieję wrócić nieco do normalności,nieco bo mamy jeszcze na głowie tatę a tato im czuje się lepiej fizycznie tym gorszy się robi psychicznie.Ciężko z nim wytrzymać ale jakoś trzeba. To chyba wszystko jak na razie,wakacje mi zleciały nie wiadomo w kiedy i jakoś nawet nie odczułam że były w ogóle,wakacje?,jakie wakacje?! O matko ale się ze mnie zrobił smętek,bleeeee nieładnie. idę już pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczynk🖐️i Ciesze sie ze nasz Terterek wrocil caly i zdrowy. Jak fajnie ze Wesolek nareszcie kuknal do nas. Wczoraj nie meldowalam sie bo malzyka zabralo pogotowie do szpitala. Dzis jest juz wszystkook. Zostanie tam pewnie z pare dni, wpakuja troche witamin i wroci do domu. Nie jestem zla ze jest chory, ale tym razem ta choroba troche na wlasne zyczenie. U nas bylo bardzo zimno, a on uparciuch caly czas paradowal w koszulce z krotkim rekawem. No i infekcja gotowa. Do tego jeszcze raz porzadnie zmoklismy, parasol byl w samochodzie. Jak ktos jest juz chorowity z natury to powiniem w czapce spac! Wczoraj w nocy z tych nerwow spalam tylko ze 2 godziny. Dzisiaj dowozilam pizamki, ubranka i inne duperele do szpitala i jestem padnieta. Jeszcze w dodatku rozkopane wszystkie ulice i trzeba krazyc odjazdami ktorych ja nie znam dobrze:( Cudem jakos sie dotelepalam:O Musze porzadnie odespac te nerwy. Zaraz sie myje i maszeruje do lozka. Trzymajcie sie mocno. Buziam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Wróciłam z eksperymentów doświadczalnych :P :) a więc na pokarm też mam szlaban :( jestem uczulona na RYBKI :( CZEKOLADĘ:( i POMIDORY ( ketchupy, pomidorówkę itd. :( ) Na te sutki kupiłam sobie bluzę taką gitarową jak pisze nasz Banderasek:) i bluzeczkę:P a co jak nie mogę wszamać to co lubię to ciuszkami się zaspokoiłam :P :D Terterku Skarbie dzięki za kciukaski👄 Czy otrzymałaś moje fotki??? Wesołku w końcu jesteś martwiłyśmy się o Ciebie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna, zycze udanego wypadu. Nie martw sie, poradzisz i Ty i Sarcia:) Co to dla was taka gorka! Kobiety duzo moga z natury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczolka czekolada, czekoladzie nierowna:P Pewnie sa gatunki na ktora nie jestes uczulona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko Kochana współczuje Ci bardzo :( a Małżykowi życzę dużo zdrówka i szybkiego powrotu do domciu. Mocno Cię tulam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem! Wesołku, witaj, czekamy na częściej! I nie martw się kochana, wakacje mają dzieci, czasem studenci ;-). My mamy czasem urlop...co poniektórzy tylko czasem :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita❤️👄 Ojejku jak przykro mi słyszeć o Twoich przejściach,jakie to wszystko straszne i jest tak jak piszesz musimy być bardzo silne.Ja myślałam tak o sobie ale ostatnio jakoś naszły mnie wątpliwości i strach. Pszczółko🌼🌼 Bez czekolady może i bym wytrzymała ale bez pomidorówki,bez ketchupu oj było by ciężko.Ja jestem amatorką pomidorówki a pizza u mnie pływa w ketchupie.No i kiełbaska czy to z grilla czy ugotowana także z sosem pomidorowym.O matko jak ja ostatnio jem,stres zażeram. Zajrzałam tylko na chwilkę,bo muszę ukąpać dziewczynki to narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko na kakałko jestem uczulona :( a prawie w każdej czekoladce ono jest :( chyba że w białej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terfterku! Witaj! Dobrze, że już jesteś:-) I wspaniale, ze miałaś taki wspaniały urlop :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku❤️👄 Mi także jest niezmiernie miło Cie widzieć:):):) Dzisiaj tylko przez momencik ale w przyszłości mam nadzieję na nasze wieczorne spotkania i pogaduchy:):) Bonita:) Bechemootku:):) Pszczółko:):) Do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku ja też uwielbiam pomidory i ketchupy no ale co zrobię muszę wytrzymać rok czasu później będę miała powtórkę z testów:( bo ponoć pokarmowe się zmieniają tak mi powiedziała pani alergolog . Bechemootku🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×