Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Nie chciało mi sie wstawać! oj! nie chciało! :D ale WITAM i na kawusie zapraszam 🌻 kawa świezutka (_)> (_)> (_)> (_)> herbata z cytrynką I_I> I_I> I_I> I_I> inusia U> U> U> śniły mi sie jakieś jabłka, gruszki....sporo tych owoców nosiłam we śnie Śniadanko podaje i zmykam pracować: chlebuś różnokolorowy masło dżem brzoskwiniowy dzisiaj rybki: pasta z makreli, pólmisek: sardynki z oliwy, tuńczyk, łosoś wędzony musli z owocami tropikalnymi (_____)> Pozdrawiam i życze udanego dnia 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku kawusie spijam dobrutka z rana A my dziewczynki dalej szukamy w l stancji i nic normalnie nic.Wczoraj była poumawiana i w połowie drogi nieaktualne normalnie szok co sie dzieje.Wróciliśmy pózno ,niektore stancje to w takich dziurach,ze bałabym sie ja mieszkac a co mówic corka.A ja juz powoli mam dosyc tych wyjazdow,chyba zostanie akademik. Tokino ja moge prasowac , tylko podeślij troszkę Dziewczynki zaraz pooglądam na wasze zdjątka Bonitko sniłas mi sie w nocy dzisiaj ,ze byłas w Z u i nie wiem cos od Ciebie kupowałam Mam nadzieje tylko,ze nie zamrażarke bo to mam i moja tez stoi w piwnicy. Banderasku ja na razie z odklejaniem się plastrow nie mam problemu,może sa juz jakies lepsze od czasu gdy uzywałaś Tererku dobrze ,ze napisałas o tej benzynie bo ja tak przez chwilę to myslałam,ze moze ona byc szkodliwa na lek zawarty w plastrze. Na razie dziewczynki ide cos szykowac do zjedzenia i pewnie znowu L n. A mój kot taki jest podły własnie zaciaga dywan w przedpokoju.Szok normalnie chyba go wyrzuce na dwor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Małgosiu ❤️ jeszcze nie wyszłam benzyna jest czysta i błyskawicznie odparowuje - nie wiąże sie z lakiem - bez obaw. Na buteleczce nawet jest napisane, że "produkt jest przeznaczony do receptury" - tak, że nie obawiaj sie ❤️ no to śmigam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek🖐️ Ale jestem niewyspana i przemeczona. Wczoraj dlugo ogladalam film. I bardzo mnie rozczarowal:(:( Czekalam na cos wielkiego, a to byl taki zwyczajny film:( Za nudny monotonny i za dlugi. Aktorzy malo przekonywujacy. Nie tak wyobrazalam sobie filmowa wersje najpiekniejszej powiesci milosnej:( Film obejrzalam do konca, ale nie zapamietam tak jak Pozegnania z Afryka, Domu duchow, Angielskiego pacjenta czy chocby Doktora Ziwago. Malgosiu, snilam Ci sie:) I jeszcze w dodatku chcialam Ci cos sprzedac:P Mam nadzieje ze przynajmniej cos ladnego i po dobrej cenie:P Mysle pomysl z zamieszkaniem na poczatek w akademiku nie jest wcale taki zly. Corcia rozejrzy sie na spokojnie i cos pasownego na pewno znajdzie. Po co pakowac sie w jakas dziure i potem przeprowadzac. Teraz bede pedalowac do apteki. Pedalowac doslownie bo jade rowerkiem:) Trzymajcie sie kolezanki:) Wsiem zycze milego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki Zuuzik Łoł jaka eligancka z Ciebie kobitka,bardzo mi się podobałaś w tej wrzosowej kiecce a jak pięknie Ci błyszczały włosy. Bonita Ty także piękniejesz z każdym dniem,nie wiem jak Wy to robicie no a uśmiech masz wyjątkowy,ja nie umiem się tak ładnie uśmiechać. W zasadzie weszłam tylko na chwilkę no ale musiałam podziękować za zdjęcia,dziękuję dziewczynki. No i nie wiem czy pamiętacie że jutro idę na pielgrzymkę,trzymajcie za mnie kciuki,bo nie wiem czy dojdę.Miałam nawet zrezygnować bo tak zimno i przelotnie pada ale mi wstyd bo wszystkie te babki które zapisywały się wraz ze mną idą wiec nie będę z siebie robić mazgaja. To na razie dziewczynki i odezwę się w niedzielę jak będę w stanie,hi,hi a na razie pa i całuję bardzo mocno i serdecznie👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM Byłam na zdjęciu fartuszysko łokropniście ciężkie:( po mojemu zdjęcie nie takie złe :P :D chyba że się nie znam :P ale cena to też łokropnista:( 40 zł. Kosmi - dzieciaczki masz urocze :) Zuuziczku - jesteś wspaniałą, elegancką i ładniutką dziewczyną :) Bonitko to teraz jeździsz rowerkiem dla zdrowotności :) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki U mnie dziś była prawdziwa jesień :D Kurcze!:)))Jak ja uwielbiam takie klimaty!!!:))):))):))) Jak to się mówi ;)))...zajebioza:)))) Do tego w domku pachnie grzybkami:)))bo się suszą;)))Małżyk przytachał wczoraj całe wiadro prawdziwków:D Wesołku 👄życzę wytrwałości !:)))Oby tylko pogoda dopisała i będzie git! pszczółko👄trzymam kciuki:)))aby pani doktor na prześwietleniu niczego,do czego mogła by się przyczepić nie znalazła....:)))) Bonitko👄czy już przypedałowałaś?;)))) terterku👄cieszę się :Dże się ,,wstępnie ,,ulożyło,,🌼 Idę grzać wodę :Probią jakieś przełączenia i nie ma od 3 dni Jutro miłej soboty:Da ja rano do kieratu:P:P Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie weekendowo heloł Banderasku już lulać? nieeeeee;) dopiero wieczór się zaczyna:D a ten zapach, o który pytasz to mademoiselle cc, ale jest jeszcze jeden, który wyjątkowo mi się podoba:P Wesołku trzymam za Ciebie kciuki, chociaż i tak wiem, że dałabyś radę w tę i z powrotem na kamaszach przejść;) Bonita no to szkoda, że film Cię rozczarował:o czy mimo to, a może właśnie dlatego przeczytałabyś książkę? ja mam przeważnie tak, że po lekturze rzadko podoba mi się jej filmowa adaptacja:o no może z małym wyjątkiem (ale mówi się, że wyjątek potwierdza regułę;) ) Małgosiu jak dzisiejsze polowanie na stancję? Pszczółko już jesteś po fartuchowaniu;) dałąś radę - dzielna dziewczynka właśnie słucham, że od jutraza łamanie przepisów na wewnętrznych uliczkach osiedlowych i parkingach sklepowych będą mogli wlepiać mandaty:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie znalazłam Twoje fotki Bonito:D pięknie dziękuję i oduśmiecham się na Twój cudny uśmiech:):):) a jakie masz duże lustro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku a ja nie cierpię jesieni,zimna,juz wole zimę.Bo wtedy to nie wstyd w domu palić a teraz jeszcze nikt nie palił z sąsiadów,tylko u mnie któregoś wieczoru sie palilo Wesołku wytrwałości zyczę i pamiętaj o nas na tej pielgrzymce. Wesołku stancja dla mjej corci znaleziona w mieszkaniu dwupokojowym po jednej osobie w pokoju.dzisiaj obejrzała ,podobała sie ale o cene nie pytaj -na taką nie byłam przygotowana.Ale małz dla córci zrobi wszystko.A może miał juz dosyć mego gadania i nerwow.on po prostu chciał miec święty spokoj.Ale wazne ,ze ma dach nad głowa. Chcieliśmy miejsce w prywatnym akademiku w pokoju jednosobowym i tez nie było ani jednego juz miejsca.Tak jest wszystko zapchane.Pozostaja do wynajecia całe mieszkania a my nie chcemy się wiązać w ten sposób. Tererku czyli wyszłas na prostą z przyjacielem. Bonitko naprawde nie pamiętam co od Ciebie kupowałam w nocy,nie wiem.Niby mi nic nie trzeba z Twoich stron. Pszczółeczko dobrze,ze juz po prześwietleniu a rzeczywiście fartuchy ciężkawe są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziczku świetnie wyglądasz i podziwiam Cie za odwage z mikrofonem ,ja bym sie bała strasznie Bonitko twoje zdjęcia tez doszły.Super i nie musisz stawac na wagę i się warzyć codziennie.Wyglądasaz wspaniale. Terterku Ty tez ciągle w ruchu nawet i w czasie odpoczynku rowerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tererku dzisiaj odwiedziłam kilka aptek i nic nie ma takiego wynalazku a w jednej aptece pani na mnie spojrzała jakbym nie wiem co chciała kupić.Musze pojśc do takiej głównej moze tam bedzie benzynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś czyli stancja zaklepana i dowód na to, żeby szukać znacznie wcześniej:o pani z apteki może zna tylko jeden rodzaj benzyny:P a mikrofon konieczny, bo tyle dzieci, że nie przekrzyczysz:P a i jeszcze tochę się za nim ukrywam;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku 🖐️ lekkiej pracorki jutro Ci życzę :) a dziś już odpoczywaj sobie, dobrej nocki 👄 Bonitko🖐️ fotki fajniste :) i jak pisze Małgosia nie musisz stawać na wagę pięknie wyglądasz i uśmiechaj się zawsze cudnie Ci z uśmiechem 👄 Małgosiu ]czesc] ciesze się że stancja dla córci już załatwiona👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku dziękuje za pocztę👄 A co do stomatologów to masz całkowita rację👄 Mocno Cię przytulam❤️ Idę teraz pod prysznic i do łóżeczka :) Miłych snów dla KAŻDEJ Z WAS 👄👄 do jutra :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze nie spie:) Ucielam sobie mala popoludniowa drzemke jak rencistka:P i teraz jestem rzeska. Pobuszuje sobie jeszcze z godzinke po komputerku. Wesolku kochany. Dasz rade i dojdziesz, Bozia pomoze i nozki same zaniosa do celu. Ja trzymam kciuki tylko za dobra pogode. A wlasnie u mnie jest juz bardzo jesiennie. Kocham jesien ale to przykre ze lato tak szybko odeszlo:( Najpierw lalo, pozniej 3 tygodnie Afryki, po tym dalej lalo i teraz juz koniec:O Chociaz ja bede miala jeszcze tydzien lata:) Malgos dobrze ze stancja znaleziona, dziecko nie wyladuje pod mostem:P Fajnie ze corcia ma osobny pokoj. Zuzik na razie pewnie nie rzuce sie na ksiazke. Ten film zniechecil nie zupelnie, zamiast wzbudzic apetyt na knizke:( Na moj gust za duzo bylo tam milosci, za malo zarazy-cholery. Inne wazne wydarzenia byly bardzo marginalnie potraktowane w filmie. A i owszem byla jakas wojna, strzelali:P ale dokladnie nie wiadomo :O nikt tez specjalnie nie ucierpial, a cholera tez nie odgrywala wiekszej roli. Milosc byla strasznie nudnie i zle pokazana. Dla mnie dobra, nawet bardzo, byla tylko koncowka, ostatnie 15 minut. Dokladnie od momentu kiedy do domu Ferminy w dniu smierci jej meza, przychodzi Florentino. Ale to troche za malo... A teraz pojde sobie na garnek, zobacze moze sa nowe fotki. A za godzine do lozka. Wy i tak pewnie juz wszystkie spicie. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki gorąca kawusia,inusia i herbatka czeka .zapraszam. Bonitko o tej orze Ty jeszcze na nogach byłaś.Ja w dzień gdybym poszła spac byłoby to samo.Dlatego czasem wzbraniam sie od popołudniowej drzemki. Pszczxółeczko tak wczesniej pisałas córcia nie zrezygnowała jeszcze ze spiweu w kościele.Wiesz czas do matury bedzie szybciutko uciekał a zajęc ma duzo.Do kiedy będzie grała w kościele? Zuuziczku odnośnie tej stancji ja wiem ,ze trzeba szukać wcześniej.Miała zanlaeziona w czewcu ale przyjęli na jej miejsce kogos z rodziny właścicieli(dowiedziła sie tydzien temu) i przez to wszystko tak sie stało.Ale widze,ze jest zadwolona ,tylko bedzie musiała jechac autobusem na uczelnie .Ale ważne ,ze coś sie znalazło.W nowym całkiem mieszkaniu ,z tego co wiem to dopiero po gruntownym remoncie łacznie z nowymi meblami.Takze myslę problem mam przynajmniej ten z głowy.teraz aby zaliczała wszystko i tyle. A ja tak podpowiem ,jutro mamy urodzinki w naszym cafe.Tokina ,Tokina Tokino jeszcze raz wszystkiego najlepszego bo nie wiem czy dzis i jutro bede tutaj. A ja mam zamiar ruszyc z ogrodkiem w przyszłym tygodniu,małża ma wolne to juz mam plany wykopywać można powiedziec prawie wszysto.Na razie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Pszczółeczko napisze jeszcze u mnie takie zdjęcie kosztowało juz 2 lata temu chyba 70 zł.Robiłam córce,także i tak nie zapłaciłaś drogo. Dziewczynki a co sie dzieje z Roberta ,czyprosiła o jakiś urlopik na jakiś wyjazd.Pytam bo mnie troszkę tu nie było a jej nie ma i nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti35WITA
iWitam dziewczynki narazie żyje alej jak długo to nie wiem wczoraj i przedwczoraj miałam zapieprz nakładałam ogórki paparykę cebulą i marchewkę na taśmę do sałatki a taśma idzie dość szybko jesteśmy tam w czwórkę ale dałam jakoś rady dzisiaj mielismy iść do pracy ale dali nam wolne dopiero wponiedziałek na drugą zmianę bo my cały czas robimy drugie zmianę ale narazie będę pracować o września to jest umowa zlecenie nastepniej nie musze podpisać pozdrawiam Was wszystkie ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki to ja jakoś jeszcze na oczy nie widze jak przyjeżdżam do domu to jest 23 a jak się kładę to jest koło 1 w nocy i coś żle widzę jestem zmeczone przepraszam za błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiam wszystkie - te odpoczywające po ciężkiej pracy i te wylegujące sie i te krzątające sie od rana 🌻 kawe wypiłam - dziękuje ❤️ i stawiam półmisek z bułeczkami dżem masło pasztet drobiowy papryka i caaałą miche słodkich śliwek No właśnie? Roberto? gdzie sie podziewasz? ❤️ ❤️ ❤️ Wesołku trzymam kciuki żeby nózie wytrzymały i pogoda nie zepsuła marszu.❤️❤️❤️ Bonito - pewnie śpisz jeszcze nocny marku ❤️ Małgosiu - niech Cie nie zbije z tropu panienka z okienka w aptece. U mnie żadna nigdy sie nie dziwi - zwykle mają a jak nie mają to ja uprzejmie zamawiam a w hurtowniach aptecznych tego pełno jest - tylko nikomu do głowy nie przyjdzie, że kobiety mogą chcieć to używać. To jest benzyna do receptur dla aptek i dla pacjentów - kosztuje grosze - jest czysta, kosmetyczna. Ma za zadanie odtłuszczać naskórek i zmywać resztki kleju po plastrach, opatrunkach itp. Żądaj i nie krępuj sie. Dziesiaj jade do C - zobacze jak postępuje remont, we wtorek ma wymiane okien. Zawoże jej placek ze śliwkami i strogonowa na obiadek :D a na nasz stół kłade piękną patere z ciastem ze śliwkami I_____________________________________I? Zapraszam ❤️Smacznego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina poczta doszła serdeczne dzięki a grzybków nie ma narazie mama w poniedziałek ma jechać do lasu jak będą ta dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry sobotnio latam na miotle i już pot zrosił moj czoło:P dobrego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ Ja już po latałam na miotełce :P :D uffffffffff jeszcze tylko zmywarkę opróżnię i po robocie :) :) Wesołku trzymam kciukaski 👄 dasz radę bądź dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja wróciłam od dziecka i też polatałam na miotle :D mam czyste podłogi, nakarmiłam małżowine, godzinke pogadałam z kim trzeba i teraz pełen luzik - moge leniuchować :P Pszczółko - Ty mam nadzieje na kanapie? :D ❤️ Zuzik - tak latasz że aż furczy :D ❤️ daj spokoj bo dziury w meblach wyskrobiesz :P dosyć roboty ❤️ Bonito - dziękuje! dostałam właśnie zdjęciuszka - szelmo Ty nasza :D:D fajnie - nie moge sie nie uśmiechać na Twój widok :D:D ❤️ ❤️ ❤️ Banderasku - zapach Twoich grzybków aż do mnie dociera - mój to by był wniebowzięty jakby tyle prawdziwków znalazł. OPowiadałby o tym potem całą zime :P:D ❤️ ❤️ ❤️ Tokino? i co z Windows Media Playerem? zainstalowałaś? ❤️ - zrób to bo jak jutro odsłuchasz to co Ci poślemy? :D:D ❤️ Może jakąś kawusie ukręcimy popołudniową? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wreszcie ale za to z popołudniową cappuccino @@@@@@@@@@@@@@ łącznie z likierem Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze ale fart zaczęłam 199 stronkę :D Tereterku, nie chodzi o Media Playera , jego mam i miałam zawsze ale jestem tak genialna że widocznie sobie kiedyś Adblockerem zablokowałam tą funkcję odtwarzania i nic nie pomoże ,chyba że naprawi się kiedy go odinstaluję , zresztą pewnie tak. Wczoraj kierowana Twoją sugestią , sprawdziłam czego mi brakuje , zainstalowałam nawet Javę i Flash Playra ale nic to nie dało:( Byłam zmuszona wejść do przeglądarki Eksplorera i tam sprawdzić czy linki działają , oczywiście tam działają ale na Mozzili nie więc mój geniusz komputerowy się kłania:P Widocznie w trakcie odtwarzania pokazała się reklama a ja zamiast w reklamę kliknęłam w medium i teraz mam figę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też chciałam podziękować Bonitce za piękne fotki , jak zawsze pięknie uśmiechnięta ,śliczna dziewczyna👄 Zuuziczku już pisałam że jesteś naszą modelką i tak myślę, więc nie pisz proszę o jakichś oponkach bo jak masz jakieś wątpliwości to popatrz na moje zdjęcia a będziesz miała pewność że Ty o oponkach nie masz co marzyć :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×