Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

widzisz Beti już Cię doceniają:) oby tylko zdrowie dopisało:) i może po tych próbach na umowie zlecienie trafi się I zmiana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Tokina szamponika mogę - tylko skoczę do łazienki;) może być dwa w jednym czyli z odżywką?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku zobaczymy jak to będzie może znajdę leprzą pracę chociaż wczoraj mama powiedział że tam nie uszę pracować ze mogę siedzieć w domu póki czegoś nie znaje leszego że mnie i moją córkę utrzymaja z tatę ale mi się nie chce siedzieć w domu ja nastawiam już kieliszeki na tego szampana YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być z odżywką :P czyli cuś mocniejszego dolej coby od razu w głowę te bąbelki poszły:D:D Beti no widzisz dajesz radę , bo przywykłaś do ciężkiej pracy i na pewno szybko dojdziesz do wprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki dziewczynki to leję szamponik z odżywką -ale będziemy błyszczeć;) Beti pewnie, że mama z tatą utrzymają, ale jak Ty sobie wypracyjesz emeryturę? wiem, że umowa zlecenie to jeszcze nie to, ale od czegoś trzeba zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina ja dam radę pracują z nami takie młode po 23lata i one są wiecznie zmęczone wczoraj dwie były znami i dałam im popalić może jestem wredna ale jak trzeba robić to nie ma siły tym bardziej że za nami sa panie co wkładają do słoików tą sałatkę i my musiamu szybko pracowac bo jak robimy powoli to one nie mają co robić i majster wrzeszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti a jaką sałątkę robicie? może zimą poszukam na półkach w sklepie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik No to wychylam pełny kielich Y i jeszcze nadstawiam drugi bo taka okazja więcej się nie powtórzy:D Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Zuuziczku tym bardziej muszę coś robić bo nie chce mi się siedzieć w domu tym bardziej że jeszcze siedzi mój stary ale mam nadzieję że już wkrótce sie wyprowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina polewam:) już widzę ten blask bijący od Cię;) hihi kto by pomyślał, że sprawcą jest szamponik;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku tao ja też wypijam ten szamponik na tą 200 stronkę YYYYYYYYYYYYY dobry ten szamponik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko dobrze Betuś tylko czasem nie baw się kata :D a ten majster to krzyczy bo lubi czy musi :D a może mu się wydaje że sałatki przybywa od jego krzyku:D czy przypadkiem nie zachowuje się jak kapo:O mam nadzieję że nie chodzi z pejczem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Zuuziczku już świecę jak jarzeniówka :D ale co tam najwyżej jutro będę mieć kacorka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie z pejczem nie chodzi musi krzyczeć bo jest cały czas dyrektor i chodzi po hali mają 19 kamer na hali i cały czas obserwuje nas czy robimy troche jak w obozie chociaż wczoraj juz nas zapić dziesiąta puścił do sztni bo nacka nie pracowała wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zerkam okiem na mam talent, ciekawe jakie krejzole tym razem się pojawią:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w kata sie nie bawię to nie w moim stylu tylko troszkę je popędziłam bo majster za nimi stał a te go nie widziały tylko gadały a taśma stała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczynki ja już tylko siusiu , paciorek i spać :D:P muszę się pożegnać bo od tego szamponika i dodatków rozbolała mnie głowa, co niestety sugeruje że mam nagły wzrost ciśnienia,więc udaję się po przyrząd do mierzenia i zapas leków:O Trzymajcie się cieplutko, miłych snów👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerwa jest jedna od 18 do 18 ,15 15 min tylko się zdąży zjeść a pracujemy od 14 do 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joj! :D to ja sięgam po kielonek z szampanikiem dla uczczenia 200 stronki ❤️ Tokino ciesze sie, że jest OK :D ❤️ Ja dzisiaj pieke ciasta dla syna i jego połówki bo jutro wyjeżdżają do B... i cieplutko mam w domu - bo ja Małgosiu też jestem z tych co to w domu mają teraz ciepło tylko wtedy kiedy uruchomią piekarnik :D Ale spółdzielnia już robi proby uruchamiania kaloryferków - pewnie ruszą jak sie ociepli i bedzie upalna jesień - wtedy pozdychamy w domach z gorąca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki👄ja na 200-tkę ,,wpadłam,,i już zmykam;))) Idę aaa💤bo rano ciąg dalszy kieratu :))):))):)))...fajna ta stronka!Można chlapnąć szamponik:D Spokojnej nocki Udanej niedzieli pa pa pa!!!!:D p.s.Jutro świętujemy na topiku urodzinki Naszej tokiny❤️ Więc proszę zewrzeć szeregi Dziewczynki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6000 !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellołł dziewczynki No...no....to już 200 stronka nowego topiku!!!:D:D:D Zuuzik,ale Ci się udało:D.Brawo!! Jeśli pozwolicie to siupnę z Wami kielonek,a co..:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w dodatku żadnej już nie ma:(....no cóż...kto póżno przychodzi sam sobie szkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×