Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

A ja jeszcze później. Pracowałam dziś...a potem las, grzybki i domowe obowiązki. Buziam wszystkie, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Kochana tokino🌼 Z okazji urodzinek życzę Ci❤️ ,,Szczęścia:Dby każdy dzień przynosił radość:))) Radości:))))by uśmiech :Dnie znikał z Twojej twarzy! Uśmiechu:))) by przeganiał zmartwienia... Beztroski;)))by żyć w pomyślności i zdrowiu🌼 Pomyślności i zdrowia:))))by realizować marzenia!!! Spełnienia marzeń:classic_cool:by odnaleźć szczęście...:))):))):)))),, Wszystkiego najjjjjjjjjjjjjjjjjj🌼 Sto lat:))):))):))) B👄u👄z👄i👄a👄k👄i👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Zapodaję kawkę i herbatkę i inusię (_)>(_)>(_)> (__)?(__)?(__)? > Życzę wspaniałej niedzieli🌼 Tulu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Kpchana Tokino w Dniu Twojego święta dużo zdrówka ,spełnienia marzeń samych radosnych dni i duzo uśmiechy na twarzy 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 Banderasku dziękuje za kawę rzyda mi isę coik wszystkie kości mnie bola u mnie gotuje się już rosołek pozdrawiam Wszysstkie dziewczynki❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Tokina kochana dla Ciebie targam wielgachny bukiet 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 i składam Ci najlepsze urodzinowe życzenia👄👄👄 wysłałam Ci smska, ale stwierdziwszy, że mam 3 numery do Ciebie, miałam zgryz na który to zrobić:P posłąłąm na ten z ostatnią cyfrą 5, w każdym razie dostałam zwrotkę, że dotarł, ciekawe tylko czy do Ciebie;) pozdrawiam wszystkie dziewczynki słonecznie i zaraz mykamy do lasu - chrzanić pająki;):P paaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Dzień dobry dla Was A dla naszej szacownej solenizantki Tokiny... Bukiet najpiękniejszych kwiatów 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Oraz z serca plynące życzenia:❤️❤️❤️❤️❤️ Dużo,dużo zdrówka,szczęscia,wszelkiej pomyslności oraz spełnienia marzeń. 100 lat Tokino!!!!👄👄👄👄👄👄👄👄 Bądż nadal naszym dobrym duchem.....troskliwym...z dobrym słowem dla każdej z nas. Ale miałam radośc z rozmowy z Tobą:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D Już zaliczam ten dzień do udanych:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zapraszam na rosołek (_________________________________________________) z makaronem a na drugei danie kluski@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ kapusta ############################## mięsko z królika $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ albo udka z kurczaka oraz sosik (_______) zapraszam i zycze smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Tokino z okazji 18-tych urodzin dużo, dużo szczęścia, miłości samych pogodnych dni🌻👄 Zaczęłam pakowanie i odwieczny dylemat co zabrać, letnie czy cieplejsze ciuchy? Zuuzik podaj autora polecanych powieści. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️TOKINKO KOCHANA❤️ STO LAT!!!STO LAT!! KAFETEIA KRZYCZY BETI WRĘCZA KOSZ SŁODYCZY TERTEREK W NOWEJ KOSZULI DECHEMOOTEK CIĘ DO SIEBIE TULI KOSMI TORCIK DEKORUJE ZUUZIK WSZYSTKO TO FILMUJE WSZYSTKIE SYRENKI STÓŁ ZASTAWIAJĄ SKĄD TO CAŁE ZAMIESZANIE? URODZINKI MASZ KOCHANIE!!!!! Żyj szczęśliwie wśród przyjaciół grona. Niech Ci szczęście towarzyszy wszędzie. I licząc czasem miłe Ci imiona, Niechaj i moje między nimi będzie 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ Tokinko Kochana :) W Dniu Twojego Święta Życzę CI Wszystkiego Najlepszego, zdrówka, pomyślności i żebyś zawsze była uśmiechnięta i szczęśliwa👄 Wręczam Ci bukiecik kwiatuszków 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BECHEMOOTEK SIĘ DO CIEBIE TULI:) Cholera ale spieprzyłam wierszyk:(😭 PRZEPRASZAM!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry! 🌻 O! widze, że już wszyscy czujnie i sprężeni a ja zbyt długo wylegiwałam sie - czas to naprawić :D Pozdrawiam wszystkie Dziewczynki na chodzie. Beti już z obiadkiem, wiec śniadanko poszło precz ;) Tokino w Dniu tym uroczystym, jako że ukończenie 18 lat to nie byle co :P:D ściskam Cię i całuje z dubeltówki 👄 👄 👄👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ i też jak wszystkie przytachałam bukiecisko: http://www.kartki.emland.pl/galeria/urodziny_02.jpg i baloniki na wiwat: http://www.palermoviejo.com/palermoviejo/gifs/cumpleanios2/24.gif upiekłam murzynka z polewą i rodzynkami i marmoladą ZAPRASZAM I__ [ [ [ [ [ [ [ [ [ [ [ [ [ [ [ [ [ [ ____I? Pozdrawiam i życze miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki witam Was serdecznie i bardzo dziękuję za wszystkie życzenia, telefony i SMSy oraz wszelkie prezenty 👄 👄 Sprawiacie mi ogromną radość że pamiętacie o mnie w takim dniu, dziękuję Wam bardzo. Dzięki Wam ten dzień, choć zawsze smutny, bo przecież znów rok więcej na karku:( jest dla mnie radosny od rana a właściwie już od wczoraj bo pierwsze życzenia i SMSy i rozmowy odbyły się już wczoraj,jeszcze raz bardzo wszystkim dziękuję👄 Zuuziczku oczywiście otrzymałam Twój SMS z samego rana ale byłam w kościółku i nie mogłam odpisać,pomyślałam że zrobię to po powrocie ale jeszcze nie zdążyłam, dziękuję 👄 Wszystkie Was zapraszam na skromny poczęstunek do garnka :) Bondi, wiem że się zastanawiasz nad pakowanie co z czym i ile czego ale o ile sobie przypominam to Twój mąż ma zawsze dobre wyczucie co do terminu wyjazdu i pogody bo zawsze jest ciepło i słonecznie,ale wiadomo że wieczory i poranki są chłodne więc coś ciepłego obowiązkowo wziąć trzeba. Nie wiem czy dasz radę jeszcze odpisać ale powiedz proszę czy w czasie pobytu w Z będziesz gdzieś wyjeżdżać na wycieczki do innych ościennych miast, czy masz już jakiś plan, czy będziecie tylko na miejscu w Z.czy planujesz że będziesz chodzić gdzieś w góry czy tylko w doliny:) a może tylko spacery po Krupówkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ TOKINKO KOCHANA ❤️ STO LAT!!!STO LAT!! KAFETERIA KRZYCZY BETI WRĘCZA KOSZ SŁODYCZY TERTEREK W NOWEJ KOSZULI BECHEMOOTEK SIĘ DO CIEBIE TULI KOSMI TORCIK DEKORUJE ZUUZIK WSZYSTKO TO FILMUJE WSZYSTKIE SYRENKI STÓŁ ZASTAWIAJĄ SKĄD TO CAŁE ZAMIESZANIE? URODZINKI MASZ KOCHANIE!!!!! Jeszcze raz:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjeeeeee.....:D:D:D Personalna wierszykiem zadziałała fajnistym :D:D ❤️ ❤️ ❤️ pozdrawiam - zmykam na chwile wstawić obiad ale dzisiaj nigdzie nie wychodze i będe zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna, nie spieprzyłaś, piękny wierszyk, bardzo mi się podoba :) dziękuję 👄 Tereterku, popatrz jaka Ty jesteś pracowita ,to ja powinnam coś piec ale Ty za mnie to zrobiłaś :D na pewno będzie bardzo smaczny ten murzynek dziękuję za piękne kwiaty i za życzenia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezu! Tokino! takie kremówki w garnku że choćbym nie wiem jak najedzona była to nie odmówie sobie mmmmm .... mniam :P i winko i kawusia a ja odrobinke rozpalam w naszym kominku bo mimo wszystko chłodno jest: http://www.arma.pds.pl/okladziny/grafika/kominek2.jpg i nasz magiczny stół możemy obsiadać jak kto tylko ma chwilke wolną: http://a.imageshack.us/img691/8914/wiss2.jpg - może być taki? tam i winko wypijemy dzisiaj i kremówki wrąbiemy i mój skromny murzynek i może obiadki nasze też :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino jescze raz wszystkiego naj,naj a widze ,ze grono poetów nam sie powiększyło o Personalną.Fajnie Tererku widze ,ze moje dziecię Cie meczy na facebooku ,mam nadzieje,ze wkrótce skończy jej sie wolny czas i nie bedzie miala czasu na takie zajęcia. Przyznam sie to ja jej Ciebie podpowiedziałam.A teraz to chyba nudy i cały czas cos wymysla. U mnie pada od rana a my mieliśmy inaczej zaplanowany na dziś dzień.Z rana mieliśmy jechac na giełde nie po samochód całe szczęście ale na zakupy jak ja to mówie szmatowe,nawet zaplanowałysmy z córka bluzeczki ,sweterki itp a tu pada całutki czas.O 15 godz mamy msze na cmentarzu ale chyba odpuścimy bo nie wystoi sie na dworze.Zawsze w pierwszą niedziele września u nas jest taki zwyczaj ale dzisiaj chyba bedzie pusto ,zawsze jest tyle ludzi by wyjechac z cmentarza potrzeba co najmniej 2 godzin.A dziś nie wiem co robić.Nieładnie nie iść ale i stać w taka pogodę chyba też nie jest dobrze,chyba,ze przestanie padać. Tokino może i do Wąwolnicy Wesolek poszedł niby ja bliżej mieszkam od Ciebie a nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼Kochana Tokino🌼🌼 W Dniu Urodzin skladam Ci najserdeczniejsze zyczenia. Zycze przede wszystkim duzo zdrowka, szczescia i spelnienia wszystkich marzen. I jak dobrze ze jestes Tokino!!! 😍🌼😍🌼😍🌼😍🌼😍🌼😍]🌼😍🌼😍🌼😍🌼😍🌼😍]🌼😍🌼😍🌼😍🌼😍🌼😍]🌼😍🌼😍🌼😍🌼😍🌼😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie laski:)🖐️pozdrowionka dla całej brygady rr:P:) Tokina wszystkiego naj🌼 () --- () --- () --- () || - || || || .{*******} @@@@@@@@@@@@@ { ********** } . @@@@@@@@@@@@@@@ .{**** H A P P Y ****} { ** * B I R T H D A Y * ** } { ***** ***** } @@@@@@@@@@@@@@@@@ )---------( ____ ,-----------, ___ /_________________\ Na urodziny najlepsze życzenia: po1:zdrowia dobrego po2:życia pięknego po3:smutków niewielu po4:dojścia do celu po5:przyjaciół licznych po6:samych dni ślicznych po7:uśmiechu na twarzy po8:dalekich wojaży po9:błogiego snu po10:lat życia STU!!! http://www.youtube.com/watch?v=rzv7WKMbTyA&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczynki. U mnie nie pada ale jest zimno:( Mino to trzeba korzystac z podgody i wybywamy gdzies za miasto.Tylko gdzie? Wszystkie okoliczne dziury juz zwiedzone:O Wpadne pozniej, a na razie zycze wiem milego popoludnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼👄🌼🌼🌼🌼👄🌼🌼🌼🌼👄🌼🌼🌼🌼👄🌼🌼🌼🌼 Oj nie odważę się przy takiej konkurencji pisać wierszy:) więc napiszę tylko że Życzę Ci 100lat życia w zdrowiu szczęściu i radości. Presonalna Wiedziałam że jesteś rozśpiewana dziewczyna ale że i do tego uzdolniona literacko?!,wierszyk śliczny. Dziewczynki ja chcę Wam wszystkim bardzo podziękować za to że wspierałyście mnie wczoraj i pewnie dzięki Wam udało mi się jako tako dowlec.Oj a nie było łatwo,nie obyło się bez tabsów przeciwbólowych a to co czuję dzisiaj jest nie do opisania.Bolą mnie nogi,głowa i plecy od plecaka,hi,hi bo dawno nic takiego na plecach nie nosiłam.Jak sie nie ćwiczy dłuższych spacerów to taka wyprawa bez przygotowania jest mecząca,ba bardzo męcząca,hi,hi ale nie do pokonania.Jak się widzi siwe babcie dziarsko maszerujące do przodu to człowiekowi normalnie wstyd choćby jęknąć z bólu.A pogoda była ekstra,bo dzień wcześniej padało i dzisiaj od rana także leje a wczoraj świeciło słoneczko i temperatura także była fajna bo nawet szliśmy z krótkim rękawem.Kiepsko było na postojach bo wszędzie wszystko mokre i gorzej się rozłożyć w błocku ale jakoś się przy pomocy folii i innych plastików dało radę.I wiecie z czym jest największy problem podczas takich pielgrzymek?,hi,hi,kibelek.Zamiast człowiek rozsiąść się wygodnie na parę minut i odpoczywać przed kolejnym etapem to stoi się w kolejce przed klopem bo ludzi tłum a wychodków jak na lekarstwo.Z moim podszytym pęcherzem miałam z tym mały problem,na następną pielgrzymkę hi,hi wezmę pampersa:):).Z L wyszliśmy o godz 6 rano na miejscu byliśmy o 17 i powiem Wam że nie był to spokojny spacerek ale niezły marsz i naprawdę czuję wielki szacunek dla tych starszych ludzi którzy dali radę przejść w takim rytmie i tempie ten 36km odcinek.Na reszcie uroczystości to już się głównie siedzi na pupie i naprawdę ciężko podnieść kości by stanąć na nogach czy uklęknąć,jak już się klęknie nie można się podnieść.No i potem zrobił się taki ziąb że mimo że miałam sporo ciuchów które przez całą drogę musiałam targać,to niewiele mi to pomogło.Jednym słowem dupsko mi przemarzło na fest,szczękałam zębami jak jakiś potępieniec.Ale i tak było wspaniale i jak tylko Bozia,zdrowie i pogoda pozwoli w przyszłym idę roku ponownie.Dzisiaj czuję się jak świeżo po przeszczepie kończyn,hi,hi nie bardzo nad nimi panuję a bolą:):) Na razie dziewczynki i jeszcze raz dzięki:):) Na razie dziewczynki Was pożegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti dzięki za rosołek, u mnie dzisiaj bez zupy, więc bardzo chętnie się poczęstuję. Ja podaję kurczaka z rożna z brokułami, mizeria z ogórków. Bardzo chętnie poczęstuję się na deser Terterkowym murzynkiem:D Tokina mamy zaplanowany pobyt, wycieczki całodniowe : do Wieliczki, do Niedzicy i Czorsztyna, do Morskiego Oka. Co drugi dzień wypad w dolinki, nie odważę się na wspinaczkę w wyższe partie gór. Spakować muszę się tak, żeby zabrać tylko jedną walizkę, nie wiem czy to się uda. Po obiedzie pakowanie. Wpadnę wieczorem to powiem jak poszło. Wesołku jak nogi czy duże zakwasy?:O Narka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna piękny wierszyk napisałaś Tokina wszystko pyszne i znów nici z odchudzanie same smakołyki na naszym stol u mnie tez zimno teraz się po chmurzyło i chyba będzie padać ale ja siedzię w domu dzisiaj teraz tylko byłam w kauflandzie po ciasto do kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku 👄 pisałaś , pisałaś a nie napisałaś gdzie w końcu byłaś , bo my tu już domysły snujemy że w Wąwolnicy( też tam byłam ale nie w pielgrzymce :)) Nie dziwię się cały człowiek Cię boli jak nie nawykłaś do chodzenia to i nie ma szans by nie bolało wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondusiu - uuuuuu....😭 smutno mi że wyjeżdżasz, choć cieszy mnie, że odpoczniesz i zabawisz sie troche. ❤️❤️ ❤️ Wesołku :D ❤️- no i dobrze! :D dupcia przemarzła, szczęka latała, nogi dostały w kość, plecy nadźwigały sie plecaka - i wiesz, że żyjesz Dziewczyno! :D I tak trzymać :D A lubisz takie życie? bo może Ty Wesołku dołączyłabyś do jakiejś grupy, ktora przemierza szlaki niekoniecznie pielgrzymkowe a zwykłe proste górskie turystyczne? mnie to zawsze rajcowało. Bonito ❤️- a u Ciebie jest może grupa która bawi sie np malowaniem? z tego co wiem - lubisz malować, rysować - może to jest dobry pomysł na dlugie jesienne i zimowe dni? Małgosiu ❤️ nawet nie waż sie Córce gderać bo dla mnie to jedno kliknięcie a tyle przyjemności! :D:D A u mnie młodzi pakują sie na na najbliższe 2 tygodnie zostaniemy w domu sami jak dziadki - chrupki :D bedzie smutno bez młodych... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi - chyba kożuszek trzeba Ci wziąć bo w tatrach biało? uważaj tam na siebie - lepiej tylko Krupówki zaliczajcie a najlepiej w barach bo w góry niebezpiecznie być może ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina👄👄 Kochana solenizantko tak odgadłaś słusznie,wydawało mi się że pisałam o tym gdzie się wybieram,ale może mi umknęło:):).No ale Ty znasz te tereny chyba lepiej jak ja więc sama sobie poradziłaś z tym problemem.Wracałam wczoraj późną pora przez Nałęczów i mimo że był środek nocy to w Nałęczowie widać spacerujących kuracjuszy czy turystów.Piszę Ci o tym bo pisałaś kiedyś że bywasz w tym miejscu.Wróciłam do domu i mówię mojemu M że tak to ładnie wygląda,noc a ludzie spacerują nie siedzą w domu przed telewizorem jak my.A mój rezolutny maż na to:,,mieszkają w takim miejscu to sobie spacerują,idź ty na spacer nocą to ci najwyżej pies dupsko pogryzie,,:):):) Czy tylko mój chłop taki głupi czy wasi mają podobnie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×