Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

o matko! :D wczoraj w nocy tłukła mi sie pozal sie boże Jakubiak (bo taki jazgot w telewizorni był) a dzisiaj? ... jestem pewna, ze w nocy przez moją głowe grzyby będą maszerowały dwójkami...czwórkami...ósemkami... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku, przejeżdżałam parę razy przez T, dawno temu i widziałam jak rozbudowuje się pod lasem, w kierunku B-B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku:-D :-D :-D - pożal się boże z takim zamordyzmem partyjnym - włos jeży się nie tylko na głowie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, miałam telefon od mojej dawnej dawnej szefowej - coś się jej przypomniało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no :D Bechemotku to ja pod lasem mieszkam właśnie :D na trasie na BB :D ale w tych lasach - mimo że toż to prawie że puszcza pszczyńska grzybów bym nie zbierała :P zresztą chyba za bardzo nie ma. Mój kot tęskni za moim synem :O i teraz szuka pocieszenia w szafie w schowku z moją bielizną - wygniotł mi wszystkie majtki i pokryły sie sierścią :D hi hi - ale za to pimpuś jest szczęśliwszy bo schowek ukoił jego lamenty (biegał przed chwila po domu i płakusiał szukając swojego towarzysza zabaw)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku drugiego kotka do towarzystwa - to najlepsze lekarstwo dla F:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój burasek uwielbia włazić do szafy, jak tylko otworzę i nie zauważę, on myk i.. wszystko jest w sierści:o a czarnulka ostatnio zamknęłam w kanapie:P oczywiście niechcący, całe szczęście przed wyjściem usłyszałam cichutkie miauczenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku, to pewnie bym trafiła :-D. Pamiętam, ze jadąc do B po prawej zaczynała się budowa koscioła :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki muszę zmykać, jutro ostatni dzień wstawania:o ale nie ma zmiłuj i jest coraz gorzej, bo ciemniej:o całuję Was mocno👄 Bechemotku Tobie życzę udanego wypoczynku i wracaj pełna energii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Chanel kocha sypiać w pokoju Teo - jest słoneczny! Teraz pilnuje kuchni - mieszka lub mieszkała tam mysz :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc Zuziku - ❤️ ❤️❤️ śpij dobrze Dobranoc Bechemotku - Ty też sie wyśpij choć nie wiem czy u Ciebie wystąpił już tzw reisefieber? :D ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Ja dopiero przysiadlam do komputerka. Pobuszuje jeszcze z godzinke i padne jak kawka:) Zmeczona jestem. Malowanie skonczone:O Kolor za jasny wyszedl:O No ale lepiej jasniejszy jak ciemny. Przelecialam szybciutko topikowe wpisy, duzo dzisiaj:) Dopiero doczytalam ze Bechemootek wyjezdza juz jutro! Siedzi juz na torbach:Oi prawie gotowy, nawet brodka malzusiowa przycieta jak sie nalezy:O No wlasnie tylko ten kociol:( Zawsze cos tam! Bechemootku zycze udanego urlopu:) Wracaj wypoczety. Spijcie dobrze ja jeszcze pogarnkuje:) Dobranoc😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry 🌻 brrrr.... zimno..... rozpalam w kominku - nie ma zmiłuj ....no i teraz moge zaparzyć: kawusie I_I> I_I> I_I> I_I> herbatke (_)> (_)> (_)> (_)> inusie U> U> U> U> od razu śniadanko szykuje: bułeczki ciemne i białe twarożek, masełko, dżem sałatka z tuńczykiem (____)? łososiowe roladki @@@@@@ sardynki z oleju osączone //////// musli z suszonymi śliwkami (___)> pozdrawiam i życze słonecznego, udanego dnia ❤️ ❤️ ❤️ i śmigam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Terterku, skubnęłam śniadanka troszkę :-). Melduję, że od 7 ekipa wymienia baniak! Nowy już stoi :-D, pan bawi się z rurkami. Mam nadzieję, że wyjazd nam się nie opóźni! Pozdrawiam wszystkie dziewczynki, do zobaczenia po 20.09! Liczę na troszkę pogody :-) 👄❤️ Aniołki podeślę co wieczór!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku szczęsliwej podrózy i wracaj bezpiecznie do domku A ja dziewczynki dalej wykorzystuje fizycznie mojego małza w ogródku ale juz jest na ukończniu tzn ogródek nie małz,dzisiaj wycinał 3 drzewa ,jeszcze tylko wykopać marchewke i buraki.No i uprzatnąć resztę kwiatów z balkonu.A potem myslę,ze znowu cos naszukam do roboty. Dalej pogoda nieładna moze dobra na grzyby. Pozdrawiam i trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham weekendowo:D:D:D i od razu pycho mi się śmieje, bo dwa dni laby przede mną:) nawet nie chce mi się mówić, jakie debilne decyzje są podejmowane u mnie w pracorze:o i to przez moją koleżankę, ale cóż zrobić jest przy okazji moją szefową:P szkoda nerwów, wyraziłam moje odmienne zdanie i dupa, mogę sobie tylko powarczeć, wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr cholera, nic nie ulżyło;):P Bonita malarko nasza nadworna niedługo i Ty pofruniesz:) ciekawe, czy już na miejscu rozkłada się w apartamencie:) Małgoś hihi bo już myślałam, że małżusia wykończyłaś;) a te kwiaty balkonowe musiałaś już wyrzucać? u mnie wyglądają bardzo ładnie:) Terterku ja dalej na gołe stopy latam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam Bechemotka;) ciekawa jestem czy już dojechała na miejsce wczasowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzyjcie do gara:) ale to nie moje zbiory:P może jutro pojedziemy, a teraz do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ Bechemootku miłego i ciepłego wypoczynku kochana👄 Zuuziczku no widzisz czasami tak jest,że są ludzie na nie odpowiednich stanowiskach a ich decyzje są beeeeeee ale nie warto się wszystkim denerwować i przejmować, bo szkoda zdrowia. No widzę, że nasz Zuuziczek wpadł w trans grzybobrania :)👄 A ja jestem przeziębiona i nie mogę polatać po lesie :( Małgosiu jeszcze troszeczkę tych porządków jesiennych a zimą będziecie z Małżykiem odpoczywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo🖐️ Ufff...jaka jestem umeczona. Ale jak jest ladnie, jeszcze nie wszystko na swoim miejscu stoi i wisi:) i pewnie wszystkiego nie bede wieszac. Szkoda wbijac gwozdzie w takie piekniusie sciany:) A jak pachnie to juz nie wspomne. I powiekszylo mam sie mieszkanie. Drzwi do malego pokoju sa otwarte, bo nic nie smierdzi:P No dobrze koniec z zachwytami. Jutro nasz Banderasek cos swietuje. Tylko nie wiem co:O Pisal juz wczesniej ze wydaje wielkie party w sobote i glowkowal sie nad menu:O Malgos, troche wczesniej wyrzucasz te kwiaty balkonowe. No chyba ze byly juz do niczego. Moje stoja jeszcze. Ladne nie sa ale jeszcze nie chce mi sie wywalac:O Zuzik nie mysl o pracorze. Masz dwa dni wolnego:)najlepiej idz do lasku na grzybki:) Tylko nie wyzbieraj wszystkich, zostaw cos dla innych:) No to na razie dziewczynki. Trzymajcie sie. Jutro mamy wszystkie urlop:) Jest sobota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Przepraszam:Oza swoją nieobecność... Bonitko👄rzeczywiście szykuję party...big party;)))) Będziemy świętować moje zaległe :P urodziny i Małżyka nadchodzące;))) Ze względu na to, że są okrągłe(40)będą huczne!:D Wszystko już prawie gotowe :O...jutro jeszcze pozostaje układanie na półmiski, pieczenie, dekorowanie i nakrywanie stołu i można czekać na gości:D... w łącznej liczbie 12... Bonitko👄fajnie jak jest tak świeżutko i nowiutko:)))) To z remontów lubię najbardziej;)))) Jestem baaaaaardzo zmęczona😭więc czym prędzej idę lulu Wszystkim wyjechanym życzę pogody!!!:)))) Wszystkim w domku życzę też pogody!!!:))) Tulu❤️ p.s.tokina👄walczy z brakiem netu:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×