Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Witaj Roberto ❤️ no nareszcie sie odezwałaś :D - fajnie masz bo u mnie weekend byl szary i ponury - ani jednego dina słonecznego nie mieliśmy :O Dzięki za kawusie chlip chlip siorb siorb Ale jest postęp bo od soboty u mnie grzeją kaloryfery - w domu cieplutko sie zrobiło Sniadanko: bułeczki maślane i kakałko chlebek orkiszowy pólmiseczek wędlinek papryczki i pomidorki musli z jogurcikiem micha brzoskwiń Lece do pracy a potem poczytam mam nadzieje, że znajde wpisik Poetki jak było? ❤️ i wpisik Banderaska - jak było? ❤️ może Tokina odzyska internet? Rowerzystko ❤️ Ty też daj znak i zadzwoń chociaż dzwonkiem rowerka Wszystkie Dziewczynki składajcie prosze relacje w łykendu :P:D POZDRAWIAM 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrówko pytam:) U mnie ok właśnie za 5 min zapierniczam do pracorki:) Dzięki za kawusię i śniadanko👄 Miłego dnia Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ dziewczynki a ja mam dzisiaj wolne bo muszę iść do neurologa zobaczę ten wynik z tomografi jestem ciekawa o mi tam wyszło jkabym nie szła do lekarza to bym jechała na drugą zmianę w tym tygodniu drugie zmiany rodzice pojechali na grzybki z rana Roberta dziękuje za kawkę ❤️ Tereterku a tobie za śniadanko a do lekarza dopiero idę na 13,30 pozdrawiam Wszystkie ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki czy któraś wie co się dzieja z naszą Malutką bo dawno jej nie było pisałam kiedyś do niej na nk ale nie odpisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki Z całego serducha dziękujemy za życzenia :))):))) Imprezka się udała :D Było wesoło :D...i pijano:PHi,hi,hi:)))) Za swoją nieobecność bardzo przepraszam:((() Trochę mam zawirowań:O Dziś mi Małż emigruje z domu na 3 dni i będę gościła Mamutka❤️ Będziemy pichciły i drinkowały i ...i będziemy się opitalały:P Personalna❤️ Bonitka❤️ terterek❤️ Całuje Was Dziewczynki👄 i życzę miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Wszystkie Dziewczynki całuje 👄 Jakoś tak dziwnie ten wpis zabrzmiał:(((( beti👄 trzymam kciuki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewoje:):):):):) No i u mnie od rana świeci słoneczko,NARESZCIE.W związku z tym jak opadnie rosa muszę chyba wreszcie wyjść i co nieco wydłubać z ziemi i co nieco wsadzić do ziemi:p.Jakoś mi się nie chce mam jesiennego lenia:p:) w zasadzie całorocznego:) Dzisiaj rano pokłóciłam się z moim psiakiem bo mi jędza nie chciała dać buzi,ta moja Buffy jest uparta jak osioł.No i nie odzywamy się do siebie,hi,hi ciekawe która pierwsza skapituluje. To na razie,muszę się jakoś zmotywować i wyjść na dwór,kurtka nie będzie to łatwe.Samo wyjście spoko gorzej połączyć je z pracą w zimnej wilgotnej ziemi bbbbrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Terterku :) buziaczki za śniadanko👄👄 Bonitko :) właśnie miała pytać czy masz samochód z automatyczną skrzynią biegów, bo ja właśnie chciała bym sobie taki automatik kupić no i pytanko w tej sprawie :P :) czy są one nie psujące ??? bo słyszałam, że jak padnie skrzynia to nie ma mocnych samochód staje i tylko trzeba liczyć na pomoc drogową :( Bonitko już nie długo będziesz leniuchować w ciepełku :) ale na leży Ci się odpoczynek po tak ciężkim malowanku :) 👄 Beti :) trzymam kciukaski za dobry wynik 👄 Banderasku :) no to w domciu będzie laba :) Ciesze się że imprezka się udała 👄 Wesołku :) u mnie też dziś pada i zimnoooo brrrr 👄 Roberta :) jak to możliwe, że u Ciebie dziś ciepełko :( ?? wczoraj i w sobotę było cieplutka ale dziś brrrrrrrr 👄 Personalna :) 🖐️ Pozdrawiam👄[czesc[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku i jak prace glebowe ?? zmarzłaś :( ?? Stawiam herbatkę z cytrynką )_(> )_(> )_(> i świeżo pieczone rogaliki drożdżowe ($$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$)> jeszcze ciepłe:) ❤️ smacznego ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczólko ...no i po pogodzie skusiłaś słonko uciekło i nawet padało 😠 ale jest ciepło :D Beti..tez jestem ciekawa jaki będzie twój wynik bo ja też mam zamiar wybrać się na to badanko ale ja muszę zapłacić bo moja doktorowa nie ma zamiaru mi dać :( Banderesku ...Wszystkiego najlepszego dla latków :D:D:D:D jak po imprezce 👄 Teretrku..👄 Do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku Jeden..jak znam nasze charakterki to ty pierwsza dasz i to dużego cmoka dla Buffy dla ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko👄👄 Dziękuję za troskę ale u mnie dzisiaj ciepło i słoneczko,rano były wprawdzie mgły ale szybko się rozeszły:).No i pogrzebałam nieco w glebie choć ciężko było zacząć ale potem już było z górki:p.Powyrywałam nieco chwastów z truskawek i nie tylko no i wykopałam mieczyki,ojejku ile ich jest co roku więcej.No i dzięki temu że wyrwałam nieco chwastów odkryłam ze mi się w ogrodzie podjadacz pojawił,nakopał wielkie dziury i wpiernicza warzywa na całego,chomik jakiś.Jak się z nim nie uporam warzyw nie będzie,trochę wnerwiające jak człowiek cały sezon sieje plewi podlewa dogląda a tyki wypierdek się wpiernicza i kradnie.Ekologia ekologia ale jak bym sierściucha dorwała to by było marnie nawet nie wyobrażacie sobie ile takie małe zwierzątko potrafi zeżreć,no chyba że miałyście z tym paskudztwem do czynienia to wiecie:):p.Kiedyś miałam suczkę Perełkę ona tępiła takie szkodniki z uporem i wytrwałością no i nie było złodziejów,no ale jak moja sunia przeniosła się do psiego raju jak widać szkodniki powróciły,nie wiem jak z nimi walczyć😭 Pszczółko dziękuję za herbatkę mimo że nie zmarzłam a wręcz przeciwnie,było mi gorąco:):)czy to z pracy czy z wnerwienia,hi,hi:p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto Hi,hi wiadomo kto zawsze podkula ogon pod siebie,My! właścicielki.Wróciłam z ogrodu i Buffy już mnie witała jakby mnie nie było w domu rok cały i weź się na nią gniewaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek dziewczynki🖐️ Poniedzialek zaczal sie pieknie. U mnie leje jak z cebra. Ja zabralam sie za porzadki i rozmrazanie starej zamrazarki, bo nowej nie kupilam jeszcze:O Mam juz tego sprzatania tak serdecznie dosyc ze na koniec wywalilam te sciery, rekawice gumowe.😠 Tak mnie to ostatnio dopieklo to malowanie, porzadki ze nie moge sie doczekac kiedy wyjade i bede robic na co tylko mam ochote, a nie to co musze , co powinnam, co nalezy zrobic😠 Pszczolka moje autko (odpukac) sie jeszcze nie popsulo (odpukac w niemalowane) Ale mysle ze jak wysiadzie skrzynia biegow to obojetnie jaka sie ma nalezy wezwac pomoc drogowa. Przeciez tego na ulicy sie nie nareperuje:OAle prawda jest ze naprawa skrzyni automatycznej jest bardzo droga. Za to jazda automatikiem po miescie jest bardzo komfortowa. Alle na drogach szybkiego ruchu nie mam co szukac. Jest za wolne i ciagnie jak mul:P nawet ja to czuje. Ale ja potrzebuje auto na zakupy i do jazdy po miescie. A po miescie szybko sie nie da, wiec Pandemia zdaje egzamin. Zreszta jak ktos chce to mozna go przelaczyc na manualna zmiane biegow bo to jest dualogic, ale ja nie chce:P Jednym slowem jak dla mnie wystarczy. Ale w porownaniu z Audim jest to raczej "wyrob autopodobny" a nie auto, chociaz samo jedzie:O Nie wiem czy mam Ci polecic? Jest latwiej jezdzic to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolek mocno wczesnie zaczelas jesienne porzadki w ogrodku. A nie zlosc sie na ta biedne myszatko ktore wyzarlo Ci pare cebulek:P Zreszta Ty masz wielkie serce dla zwierzat i one o tym wiedza. Myslalam ze to Ty pierwsza skapitulowalas, a to byla Buffi:) Dobrze maja te wasze zwierzaki dziewczynki, trafily w dobre rece. Beti i co z tymi wynikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wynik okropny cztery kręgi wywalone czyli przesunięte robi się przepuklina kręgosłup w okropnym stanie powiedziałe neurolog że ma mnie co bolec i dała skierowanie do neurochirurga on teraz ma decydować co dalej alechyba operacja jutro tato jedzie do O.......la to mnie zarejstruje zobaczymy na kiedy jak trzeba by długo czekać to pójde prywatnie ozdrawiam Ws i dziękuje za trzymanie kciukasków❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyskpatia wielo poziomowa jakieś wypuklenia lordoza lędzwiowa zwężenieprzestrzeni międzykręgowej ucisk korzenia rdzeniowegow odcinkach wewnętrzkanałowych znikształcenie otworów międzykręgowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita:):) Te myszatki nie cebulki mi wyżarły tylko warzywka,marchewkę pietruszkę buraczki selery,wszystko wcina jak leci.To jakiś wściekły chomik ogromne myszysko:) Beti:):) Oj kiepsko się porobiło myślę że to ta ciężka praca wychodzi,dźwiganie skrzynek w sklepie rybnym itp.No i nie wiem co więcej mogę napisać ,bardzo mi przykro bo teraz mamy takie czasy że kobiety muszą dźwigać ciężary i zapierniczać jak chłop do tego pięknie wyglądać być uprzejmą i zadowoloną.A spróbuj się poskarżyć,mówią przecież nikt nikogo na siłę nie trzyma,proszę sobie poszukać lżejszej pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Beti kochana no to masz czarno na bialym ze ma Ciebie co bolec:( Jest tak jak pisze Wesolek. Dzwiganie skrzynek wylazi. Nie zalamuj sie Beti. Podreperujesz troche kregoslupek nawet jak trzeba bedzie zoperowac. I praca najwyzej za kasa. Zadnych sprzatan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wiem ze mi nie wolno dzwigać a do kauflandu chce iść na stoisko mięsne bo to lubie pytała pani oktor to powiedziałem jez ze na kase bo na mięso by mni nie pozwoliła ale nie wiem czy tam pójdę czy na kase zobacze jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorne heloł Bonita dla Ciebie 👄👄👄 wypoczynek należy Ci się bez dwóch zdań, a ja egoistka już za Tobą tęsknię, buuu 😭 Beti wizyta u neurochirurga wskazana, ale może obejdzie się bez operacji:(, może jakiś kręgarz wystarczy... trzymam kciuki. i faktycznie nie pchaj się na mięsny, lepiej na kasę, chociaż od ciągłego siedzenia też może kręgosłup boleć:o a w mięsnym trochę się poruszasz... Pszczółko czyli kurujesz się domowymi sposobami? najważniejsze, że przechodzi:) Wesołku to pewnie nornica podskubuje Twoje warzywka:o ale jak byś zobaczyła tego futrzaka pewnie nie miałabyś sumienia go trzasnąć:P u mnie dzisiaj też lało i lało, na dokładkę u tej wrednej baby z mojej pracy (pamiętacie, kiedyś już pisałam) odezwał się syndrom borderline i... padło na mnie - nawet nie mogę zwalić tego na pechową 13-stkę, bo wiem, że bęzie ciąg dalszy:o najchętniej zabrałabym zabawki i poszła do domu:P tylko gdzie jest teraz ten dom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Personalna dziękuję za kawę chętnie się napiję bo nie spałm w nocy teraz będę robić z mamą pierogi a o 13 jadę do pracy pierogi będą ruskie z kapustą i miesem i grzybki a te trzecie z samym mięsem pózniej tak koło 13 proszę się częstować życzę miłego dnie ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie po długiej przerwie najpierw wysiadł mi net a wczoraj padł komputer i nawet już miałam uzgodniony przyjazd do serwisu , ale jeszcze spróbowałam wyjąć baterie i założyć na nowo i CHODZI!!! o dziwo, nie macie pojęcia jakie to było stresujące i dołujące przeżycie. Już się bałam że znów ze dwa miesiące będą mi go trzymać , no, ale na razie chodzi:) Mam spore zaległości, ale na to już nie poradzę. Chciałabym złożyć najserdeczniejsze życzenia Małżykowi Banderaska, szczęścia , zdrowia , i spełnienia wszelkich marzeń🌼🌼🌼 Personalna dziękuję za kawusię, jeszcze nie piłam więc z chęcią sięgnę po filiżankę cudnej urody i wypiję tego wspaniałego eliksiru dodającego chęci do życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betuś, ja chętna jestem na wszelkie pierogi, sama też będę dziś robić z serem:) Przykro mi że masz taki chory kręgosłup, jak sobie pomyślę że jesteś taka młoda a już takie problemy to chce się wyć, przecież przed Tobą jeszcze wiele lat pracy. Koniecznie teraz musisz szukać pracy lekkiej nie wymagającej dźwigania, no i ciekawa jestem co powie ten neurochirurg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 dziękuje za kawusie - Personalna dobrze,że wstałaś zaparzyć - mnie dzisiaj tak nie chciało sie wstawać:O W domu ciepłu, na dworze ciepło - dzisiejszą noc kot spędził na balkonie - była taka ciepła Śniadanko podaje" pieczywo różne jajecznica na pomidorach I_______I=======o kabanoski masełko dżem krem chrzanowy musli z owocami tropikalnymi (____)? Tokino - tak to czasami jest, a przedmioty często bywają złośliwe ❤️ Beti ❤️ - dzięki za obiadek - perspektywa takich pierogów powoduje, że dzisiaj nie będe gotować :P:D Wesołku ❤️- szkoda tych jarzynek :O może jakiegoś zaprzyjaźnionego młodego kota zaprosić do warzywnika? takie młodziaki polują na wszystko co sie rusza ....wiem....głupi pomysł... no to jedyne co mi do głowy przychodzi - to przedwczesne zbiory żeby uratować coś dla ludzi ;) Bonito - ja tak jak Zuzik - też już zaczynam tęsknić ❤️ w ogóle nie lubie jak którakolwiek z Was wyjeżdża :O:O:O Roberto? a gdzie Ty wędrowałaś przez łykend? ❤️ pozdrawiam Was wszystkie Dziewczynki i życze udanego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×