Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Tokino w takim razie wygrzeaj sie w ciepłym łózeczku,czyli wirus jest wszędzie,koło mnie jest bardzo duzo ludzi chorych,kaszlących ,smarkających.Czy to wina pogody,było zimno-teraz ciepło sama nie wiem. a mi na szczęscie powoli przechodzi,jeszcze został mi kaszel Roberto ladnie to wygląda takie ząbki i ja o takim czyms nie slyszałam,mi jak 3 lata temu ułamała sie jedynka z przodu u góry nie chciałam koronki i mam założone jakies kołki ale czy na dłuższa metę zda to egzamin nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina wygrzewaj sie ja jeszcze troszkę jestem pociągająca ale myślę że do ponieziałku już całkowicie przejdzie zobaczymy jka to będzie chyba tylko tyjedna przejmujesz się moim zdrowiem bo reszta to nie w moich sprawach jeszcze nic nie wiadoma ale powiedzieli że do 3 miesięcy jest dpiero miesiąc narazie dalej muszę czekać Tokina spokojnych snów dobranoc❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti piszesz,ze nie mozesz spać bierzesz relanium,na pewno pomaga to na sen na uspokojenie.Wiesz tak ci powiem ja przez długi czas męczyłam sie za spaniem,godz2 czy 3 ja byłam gotowa na gadanie tylko o takiej porze nawet kot ze mną nie chciał przebywać. Dopiero po zrobieniu poziomu hormonów wyszlo,ze jest zły wynik i to było miedzy innymi powodem bezsenności.Tylko mialam tez inne ojawy typowe dla takiego czegoś.Moze zrób takie badania tylko niestety sa one płatne ,przynajmniej u mnie.Może poradz sie lekarza czy warto robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu idę do gina tez w pażdzierniku zapytam go mi się wydaje ze to przez ten ból nie mogę spać zabaczę tez co powie neurochirurg bo wiem ze neurolog też mi przepisywała tabletki na sspanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ dziewczynki zapodaję kawkę (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) kawkę inusię(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) herbatę(_)(_)()_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(__)(_)(_)(_)(_)(_)(u mnie dziesiaj pada od rana życzę miłej niedzieli dal wszystkich dzieczynek ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie wiem czy podawać obiadek podałam kawę i nie ma chętnych ale mpodam obiadek rosół z amkaronem ########################### druie danie kluski @@@@@@@@@@@@@ kotlety schabowe $$$$$$$$$$$$$ i buraczki życzę smacznego wiem ze zawsze marudze i moż edlatego was odstraszam i jak mnie widzicie to nie piszecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielne południe, niestety u mnie pada choć nie jest zimno.Mnie jednak całkiem rozebrało, biorę Fervex ,smaruję gardło żelem zielonym gryzę goździki i mam nadzieję że do jutra mi przejdzie bo przecież muszę iść do pracy :( kurcze muszę :( a mogłabym to olać i iść do lekarza. Przecież czy pracuję czy choruję tyle samo zarabiam, no ale muszę iść na popołudnie i nie mogę zawieźć, bo nie miałby kto zamknąć szkoły. Beti wybacz że nie wypiłam z Tobą kawusi ale leżałam jeszcze w łóżku, teraz dopiero podniosłam cielsko :P i już załapuję się na Twój obiadek, bo mi ciężko iść do kuchni i gotować , wolę zadowolić się gotowym :D dziękuję bardzo. Najgorzej że Małża też kaszle i poszedł do łóżka a kiedy wstanie to będzie głodny i wtedy muszę coś zrobić na szybko, no ale obiad w 10 minut to dla mnie nic nowego:D:P Nie pisz Betuś takich głupot że odstraszasz, bo myślę że każda z nas może mieć czasem takie odczucia, mnie się też ostatnio tak zdaje, ale cóż jak widzisz jest to odczucie bardzo subiektywne i tak to traktuj:D i niczym się nie przejmuj. Teraz najważniejsze jest byś poprawiła swoje zdrowie, bo jak widzę coraz większe masz problemy z kręgosłupem. Myślę że powinnaś porządnie zacząć się leczyć ale nie tylko przyjmować jakieś przypadkowe tabsy. Najgorzej że trudno trafić na lekarza, który popatrzy na człowieka przez pryzmat całości a nie tylko cząstkowo. Życzę Ci Betuś byś wreszcie trafiła na takiego doktora i by umiał Ci pomóc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina ❤️ tak jakoś mi się napisało ze odstraszam nie mialam niczego złego na myśli może ten neurochirurg mi w koncu pomoże zobczymy co powie jak pojadę do niego jest u nas w O.....lu jeden dobry neurochirurg ale do niego trudno się dostaća prywatnie to za bardzo nie mam kasy tym bardziej że pózniej wszystkie badania trzeba robić prywatnie dzisiaj w nocy znów miałm straszny ból ale wziełam tabletki te co przepisał mi pani neurolog i troszkę pomogłu jutro idę się troszkę pomasować na tydzień będzie spokój mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki U mnie pada deszczyk i troszkę się ochłodziło,ale jak wiecie mi to odpowiada:D beti🌼wielgachne dzięki za kawkę i obiadek:))))Bardzo smaczniutki:)))) tokino🌼nie do pracy bo mus tylko do doktora i pod kołderkę! Bonitko Ja Dziewczynki🌼zapodaję herbatkę gruszkową (__)?(__)?(__)?(__)?(__)?(__)? (__)?(__)?(__)?(__)?(__)?(__)? i naleweczkę z czerwonej porzeczki YYYYYYYYYYYYYYY:)))) Na zdrówko! terterku🌼 chodź proszę na gruszkową bo ostatnio zawiodłam:(((( Buziak👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ija 👄 U mnie nie pada ale jest pochmurno :(,byłam na zakupkach w miasteczku ale nić nie kupiłam chodzi mi jakąś ładna kurteczkę taka na codzienne bieganie . tokino... wygrzewaj się pij wszystko co się da i zdrowiej nam 👄 beti ..ja napije się tej kawuni sniadankowej lubię zimną :D beti i ja przez jakiś czas brałałam takie tabsy skoro lekarz ci przepisał to bierz by pomagało pisz co masz na myśli 👄 Bandaresku ...🖐️ czyli jak u ciebie pada to u mnie lada mom zacznie :( do jutra zaraz jadę do rodziców 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ mam dosć ,bo mieliśmy remoncik dzis plan wyruszyc na wycieczke,który uległ w gruzach ,bo pogoda do bani czestuje was bigosem z kabaczków z polnymi gamoniami(ziemniaki) jeszcze smutna wiadomosć ksiądz który dawał nam ślub nieżyję dobry człowiek. pozdrowionka w te deszczowe poludnie chodź u mnie trabią,że od 3 pażdziernika ma padac śnieg capuccino ajerkoniakowę zostawiam UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kosmi, Banderasku , Roberto wstałam z łoża boleści bo już mi tam nawet źle :( ale nadzieja jest na lepsze bo nie kaszlę, gardło mam czyste, więc tylko ból głowy i katar, który jak wiadomo leczy się siedem dni, i nie ma na to rady:( Myślę, że już Bonitka zbiera się do przylotu, mam nadzieję że wróci kiedy u nas będzie jeszcze trochę ciepło, eh jak jej szybko przeleciało. Szczęśliwego powrotu Bonitko i czekamy na fotki. Kosmi łapie się za cappuccino i rozgrzewam :) ale proszę Cię nie strasz mnie tu śniegiem bo ja chcę ciepła, słoneczka i pięknej słonecznej jesieni. Roberto ciągle czekam na kontakt telefoniczny,albo skypowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja dziewczynki mam do kawy babkę którą piekła moja mama prosze się częstować u mnie leje mialłam jachać na dożynki bo są dwie wioski dalej i będzie zespół Fil ale taka pogoda to nie jadę nie chce mi się tam stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedzielnie mam nadzieję, że Twoje złe samopoczucie ma charakter przejściowy i już jutro będziesz miała siłę do walki z codziennymi wyzwaniami:)Beti niebawem odpowiem na Twoje pytanie, muszę tylko złapać kontakt z cioteczką:) Roberto ja nadal głupia z tym wklejaniem ząbków, ładnie to wygląda i co najważniejsze bezboleśnie:) , ale czy dobrze kumam, że doklejane są do swoich sąsiadów? i naprawdę się nie odkleją? sorry za głupie wątpliwości:P Małgoś jak już gorączka ustąpiła, żeby zupełnie nie opaść z sił próbowałam z różnym skutkiem jeść tzw. ryżankę, dopiero dzisiaj zjadłam drugie, ale też lekkie -rodzinie robiłam mielone (sama mlę mięso), a sobie pulpeta z wody. a nasza Bonitka ma dzisiaj zieloną noc;) kto jeździł na kolonie ten wie co się wtedy robi;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, to pierwsze zdanie skierowane jest do Tokiny, jakiś głodomor zjadł mi to czy co;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załapię się na babeczkę ? za kawusię dziękuję Beti o tej porze nie piję, ale słodkości w każdym wydaniu tak:D Nie chce mi się wierzyć Beti że Fil będzie występował na jakichś podrzędnych dożynkach, czyżby już tak upadli? Łapią się wszystkiego ? nie podobne to do nich, ale dziś wszystko jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zuuziczku czyli u Ciebie jeszcze delikatnie i słabo z jedzonkiem:( kurcze widzę że Cię solidnie wymęczyło:( Bonitka i zielona noc :D coś mi świta ale myślę że ją pastą do zębów nikt smarował nie będzie :D ale może ..........:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam odpadłam na momencik, moja szkoła obchodziła wczoraj 60-lecie, szukałam nowych zdjęć Tokina a ja myślę, że jak dobrze płacą, to zespoły się nie patrzą na prestiż imprezy tylko zarabiają - łatwa kasa:P może Bonity pastą nikt smarować nie będzie, ale spania też może nie być;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro czeka mnie wydatek, muszę zapłacić za ubezpieczenie auta, cholerka najchętniej inaczej zagospodarowałabym tę kasę;) o właśnie, jak ja dawno nie byłam w sklepie, jak dawno nic nie kupiłam:P trzeba to będzie naprawić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy szukałaś zdjęć swoich znajomych na tej uroczystości ? Ciebie pewnie ominęło świętowanie ze względu na zdrówko:( tak właśnie myślę że z tym spaniem Bonitki może być dziś krucho:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ubezpieczenie słono kosztuje , mnie ten wydatek czeka na początku listopada z tym że ja oprócz samochodu ubezpieczam dom i siebie i to dopiero będzie wydatek:( ale cóż zrobić. Na tegorocznym przykładzie widać że jednak warto się ubezpieczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie znalazłam żadnych zdjęć z wczorajszej uroczystości, a mnie ominęło na moje własne życzenie, nie chciałam iść - stwierdziłam, że za dużo chcą kasy:P a imprezę pod chmurką widziałam, bo moja teściowa mieszka przy mojej dawnej szkole;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze mną dzisiaj trudno pogadać:o dorwałam się do kompa,tu piszę słowo potem przepadam na innych stronkach i nie mam poczucia upływu czasu, wybacz Tokina👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno Aniołków nie było :-(! Więc proszę, aby Anioły czuwały nad nami!!! Posyłam wszystkim 👄 i przytulam do ❤️!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki poniedzialkowo Zostawiam kausie,inusieherbatkę.zapraszam i pale mocno w kominku bo zimno i deszczowo. Zuziczku widze ,ze lepiej z toba skoro juz jesz coś Ja tez powoli cos kąsam ale ilości malutkie.Jest lepiej i sądzę,że byłoby dobrze gdybym leżala a ja cały czas musze wyłazić z domu załatwiać sprawy a przede mną pewnie wyjazdy do L na codzienne w tym tygodniu. Małż od jutro ma wolne i musimy podjąć dalsze decyzje wspólnie odnośnie mieszkania w L nie.Popatrzeć i zdecydoawać.Także juz niedlugo moge byc sąsiadką Wesolka .Co prawda dorywcza sąsiadką nie stałą. Tokino moze kuracja Twoja w porę zaserwowana pomoże i będziesz zdrowa.Jak sie czujesz? Bonitko szczęsliwego powrotu do domu i do nas Takze dziewczynki pewnie prosze o urlopik nie zdrowotny ale czasowy.Bo ja jak wracam z ł na to juz nic mi sie nie chce. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziczku czyli Ty pewnie opłacasz też autocasco,że tak drogo.My o zgrozo tego nie płacimy ale musimy sie zastanowić powaznie w domu bo przeciez mamy mlodego kierowce (córke) a syn mysle,ze lada dzień tez uda mu się zdac choć nie wiem jak długo to potrwa u nas z tym zdawaniem podchodzi się nawet ponad 10 razy by zdać) tokino my ubezpieczamy tez dom i tez mamy ubezoieczenia jakoś powiazane,ze za dom tzn jego ubezpieczenie płacimy tylko chyba 160 zł rocznie.Ale to tylko dzięki temu ,ze w tej firmie ubezpieczającej mamy ubezpieczone samochody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałek - czas zacząć nowy tydzień 🌻 Małgorzato - dziękuje za kawusie Podaje śniadanko: grzanki z czosnkiem wędlinki wszelakie bułeczki, masło, twarożek sałatka z pomidorów musli Życze pięknego dnia - choć u mnie leje, jest jednak jeszcze ciepło a wokół czerwono od kolorów jesieni ❤️ ❤️ ❤️ śmigam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×