Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Acha! Małgosiu ❤️ moim skromnym zdaniem aby wzmocnić organizm nie wystarczy branie jakiegoś jednego suplementu np witaminki czy preparatu miodowego. Trzeba działać zdecydowanie, frontalnie i radykalnie bo inaczej są to po prostu wyrzucone pieniądze a organizm nie jest mobilizowany. Sam propolisek lub jakas witaminka to za mało. To już lepiej tak jak Ci dziewczyny piszą te kapsułki z oleju rekina (np Omacor) choć uważam że trzeba go by było i tak jeszcze czymś wzmocnić. Mnie to tłumaczył lekarz. Bierze sie albo całą konieczna dawke potrzebnych preparatów ale lepiej sobie darować i siebie nie oszukiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki U mnie strasznie się rozpadało!Od wczoraj nie przestaje:OMi to nie przeszkadza,ale zaraz będą powodzie😭 Małgosiu👄dziękuję za kawkę:))))a Tobie terterku👄za śniadanko:))) Życzę miłego dnia:D Przytulaczki❤️ Druga zmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie wczoraj był piękny dzień tak cieplutko choć po niebie spacerowały leniwie ciemne chmury.Dzisiaj już po ptokach:p Melduję że we sobotę był transport ziemniaków do piwnicy,oj muszę wyznać że łatwiej się zbierało choć dłużej to trwało:;):).Placki ziemniaczane ja także z cukrem,hi,hi i to całkiem sporo cukru ale fajne są także z sosami,grzybowym lub mięsnym.Ja także lubię frytki no ale wiadomo że nie za często mogę sobie fundować ten luksus.U mnie ten rok(chodzi mi o rok szkolny) będzie cieniutki,cieniuteńki i to dobrze że przynajmniej mam ziemniaki,hi,hi będą frytki,kluski,pyzy,gałki,piurre i placki,pączki i inne takie tam na słodko i na słono:p. Musiałam wynająć córce stancje bo nie tylko zaczyna drugi kierunek ale wokół nas planują robić remonty dróg i to takie na całego,hi,hi.W związku z budową lotniska i w związku z rozbudową krajowej 17-tki.Wszystko ma potrwać minimum trzy lata no i dostać się do L będzie bardzo trudno,wiadomo korki i objazdy.Nie mam wyjścia trzeba było szukać stancji bo i tak te dojazdy zajmowały córce całe dnie a zimą to już masakra.No i tak się zastanawiamy z moim chopem czy uda nam się to podźwignąć,ale spoko byle zdrowie było jakoś tam pociągniem:):):):) Dziewczynki na razie buziam i zmykam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w deszczowy poniedziałek🖐️ U mnie dziś leje od samego rana :( wróciłam właśnie od doktorka, bo w sobotę wchodząc pod prysznic uderzyłam się w palca od nogi :( i straszenie mnie bolał myślałam, że złamałam palucha wiec dziś ta wizyta u lekarz :( dał mi skierowanie na prześwietlenie jak nie przejdzie to mam zrobić zdjęcie. Wesołku - no to fajniści, że masz już ziemniaczki na zimę w dodatku zbierane przez Ciebie :) będą placuszki lepiej smakowały👄 :) Roberta - ja też do końca nie rozumiem z tymi zębami :( nie wiem czy ja taka nie kumata czy coś, bo piszą, że bez boleśnie wykonywany zabieg ale jak to się robi czy do dziąseł przyczepiają czy przyklejają do zębów obok jak pisze ZUuziczek :( może byś mi napisała na Nk :P :D 👄 :) Zuuziczku - już lepiej się czujesz :) bidulko Ty nasz, teraz z dnia na dzień będzie coraz lepiej :) 👄 Małgosia - na urlop wyfrunęła no ale jak mus to mus :) 👄 Tokino - kuruj się kochana i uważaj na siebie 👄 :) Bonitko - wczasowiczko jak urlop ? wypoczęłaś skarbie ?👄 Dla wszystkich dziewczynek buziole 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Nareszcie jestem wolna i bezrobotna tzn. goście pojechali, posprzątałam, nastawiłam pranie(będą co najmniej 3), mam chwilę dla siebie. Czuję się trochę zmęczona więc nic nierobienie przyda mi się. Bonita jak po urlopie, wypoczęta? Kupiłam sobie nowe buciki i torebkę, jestem rozczarowana, bo albo mam prawą nogę dłuższą albo but trochę krótszy, a podobają mi się bardzo i nie chcę ich wymieniać, bo jak wezmę większe to lewy będzie mi spadał.:( Tokina nie daj się przeziębieniu. Mnie dopadło ale szybko sobie poradziłam, piłam syrop żurawinowy i malinowy, na ból gardła i kaszel brałam Herbitusin. Jesień idzie ku mnie przez park, trochę pada i ochłodziło się, ale jak pięknie kolorowo, muszę wybrać się na kasztany. Pozdrawiam jesiennie i kolorowo {czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukradli mój wpis. Wrzuciłam do garnka nowe zakupy. Nie będę się powtarzać może jeszcze oddadzą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to tak pusto, pochorowałyście się wszystkie, czy chowacie się na mój widok:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się wieczorowo;) u mnie też dzisiaj lało jak z cebra:o co prawda z przerwami, ale jednak, ponoć jutro ma być gorzej:P Małgosiu autocasco nie płacę, ale i tak uważam, że cztery paczki za oc i nw to sporo:o ale jak mus to mus Pszczółko auć jak boli takie stłuczenie palucha:o współczuję Ci bardzo👄 Wesołku z ziemniaków jak piszesz moc różnistych wariacji można zrobić i powiem Ci, że wpraszam się na nie, bo ziemniaki (no może tradycyjnie gotowane najmniej) bardzo lubię:) a jak chomik mutant? dalej podżera Twoje plony czy wyniósł się do sąsiadów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..*-* ..) . .* DOBRY:)* . .*.*.*. WIECZÓR:)*. .( . . $ *,**...) Najbardziej lubię zwykły czas, kiedy idziemy swoją drogą, czasem odżyją w nas wspomnienia, bo się czasowi dać nie mogą. Nie wolno czasu oszukiwać, głupio marnować, ani tracić. W pamięci warto coś zachować, by czasem trochę się wzbogacić. Tak by się chciało cofnąć czas, on rzeźbi nam na twarzach ślady. Racz drogocenny czas szanować, bo wygrać z czasem nie da rady. Gonić się z czasem to niezdrowo, uważaj, by nie przebrać miary. Czas twierdzi, że jest wiecznie młody, a stare tylko są zegary. _--(v) _(())(v) _(_.^._)(()) _(v)----(v) _).(v) _(()) _ (() (()) __(_.^._)___(_.^._)____(_.^._) _______\||||/ _____\|/ _____\|/( ____\|||||/( ________\|||||/_( ___________\||/ ,*'*. BUZIACZKI. ...*-* ..) **ŻYCZĘ MIŁEGO ** . .* ****WIECZORKU I SPOKOJNEJ NOCKI. pszczółka napisałam do ciebie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem, dopiero wróciłam z pracy :( Trochę lepiej się czuję widocznie ten fervex plus propolis zadziałały prawidłowo. U mnie pada od rana, a właściwie od niedzieli:( moje marzenia o słonecznej jesieni diabli biorą. Najgorsze że dziś przywieźli mi drzewo na dach ale takie mokre że lało się z niego :( a przecież trzeba go zakonserwować i jak to zrobić kiedy? ono ma wyschnąć ? Normalnie nie wiem co z tym zrobić, na razie drzewo leży w garażu i przesycha ale czy wyschnie na tyle by można było konserwować? Nie wiem , to zagadka:( Jeśli nie będzie padać, zaczynają we czwartek, jeśli będzie padać , dzień później, o matko jak bym chciała mieć już to za sobą. A tu kolejny problem, bo podobno pod blaszanym dachem nie mogą być anteny telewizyjne bo blacha zachowuje się jak ekran i anteny nie odbierają sygnałów:( teraz pytanie gdzie je zamontować ? Kurcze ciągle mam pod górkę. Poza tym kolejny problem, muszę kupić pralkę , i teraz mam pytanie do wszystkich jaką ? Jakiej marki , wiem że Bechemootek była na kupnie pralki ale nie wiem na co w końcu się zdecydowała ? Poza tym jak myślicie kupić w necie czy w sklepie? Bondi , oglądałam buty , bardzo mi się podobają , lubię buty na koturnie, dobrze się w takich czuję i nie dziwię się że nie chcesz się z nimi rozstać, może się ten ciaśniejszy trochę rozbije podczas chodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem, dopiero wróciłam z pracy :( Trochę lepiej się czuję widocznie ten fervex plus propolis zadziałały prawidłowo. U mnie pada od rana, a właściwie od niedzieli:( moje marzenia o słonecznej jesieni diabli biorą. Najgorsze że dziś przywieźli mi drzewo na dach ale takie mokre że lało się z niego :( a przecież trzeba go zakonserwować i jak to zrobić kiedy? ono ma wyschnąć ? Normalnie nie wiem co z tym zrobić, na razie drzewo leży w garażu i przesycha ale czy wyschnie na tyle by można było konserwować? Nie wiem , to zagadka:( Jeśli nie będzie padać, zaczynają we czwartek, jeśli będzie padać , dzień później, o matko jak bym chciała mieć już to za sobą. A tu kolejny problem, bo podobno pod blaszanym dachem nie mogą być anteny telewizyjne bo blacha zachowuje się jak ekran i anteny nie odbierają sygnałów:( teraz pytanie gdzie je zamontować ? Kurcze ciągle mam pod górkę. Poza tym kolejny problem, muszę kupić pralkę , i teraz mam pytanie do wszystkich jaką ? Jakiej marki , wiem że Bechemootek była na kupnie pralki ale nie wiem na co w końcu się zdecydowała ? Poza tym jak myślicie kupić w necie czy w sklepie? Bondi , oglądałam buty , bardzo mi się podobają , lubię buty na koturnie, dobrze się w takich czuję i nie dziwię się że nie chcesz się z nimi rozstać, może się ten ciaśniejszy trochę rozbije podczas chodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie baby :-D Bondi, nie przejmuj się! Tak jakoś teraz mamy, że się mijamy :-). Widać każda innym rytmem żyje. Butki fajne, podobają mi się. Torbiełka mniej, ze wzgl praktycznych. Nie zmieściłabym się do pracy ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku U mnie też leje ale z przerwami. Tokinko No masz pecha z pogodą :-(. Pralki nie kupiłam, bo gdy młodzi się wyprowadzili, to staruszka zaczęła pracować jak nowa :-) i jeszcze się wstrzymałam. A wybrałam Whirpoola, pooglądałam dokładnie w sklepie. Miałam kupować w internecie, bo taniej(choć podobno niektóre sklepy pozwalają się targować do ceny internetowej :-p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku widzisz, a myślałam że już masz i sprawdzone, kurcze moja to już staruszka ma pełne 10 lat:( najwyższy czas wymienić. Owszem jeszcze działa ale tak słabo wiruje że praktycznie pranie wyciągam nawet kapiące. Idzie zima, suszenie w mieszkaniu a to znowu dużo wilgoci z takiego prania , więc już decyzję podjęłam i kupić muszę tylko jeszcze nie wiem gdzie. Mnie się bardziej podobałam ta samsunga z jakimś dodatkiem srebra , tylko czy taką teraz gdzieś znajdę? Piszesz że można kupić w necie ale w necie to na allegro czy w sklepie internetowym konkretnej sieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku nie wiem co się dzieje ale ciągle mam przerwy w łączności:( pewnie u innych jest to samo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokinko, znalazłam w sklepie internetowym, nie na allegro. Moja jest jeszcze starsza, ale pan "dr" poprzeglądał, przeczyścił i powiedział, ze jeszcze pochodzi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to ma coś wspólnego - formatowanie- masz przecież nowy komp i na pewno nie jest zbytni zaśmiecony. Dobrze mieć zainstalowany odkurzacz i co jakiś czas odkurzyć wszystkie śmieci z kompa. Można go ściągnąć z netu za friko , więc jakbyś miała taki odkurzacz zainstalowany to nie trzeba byłoby tak często formatować kompa. Myślę że to wina netu że tak wolno chodzi i zastanawiam się czy u mnie to nie dlatego że mam założoną antenę nie przez fachowca tylko przez murarza, zakładał ją na oko i pewnie nie dokładnie ją wycelował w punkt. Muszę się rozglądnąć w takim razie na ceneo może tam coś wyszukam , no ale jednak co w sklepie to w oczach , kurcze sama nie wiem:O Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nic z tego nie będzie......amba wszystkie wpisy zjada "Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka." "Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry dla wszystkich 🌻 🌻 🌻 w naszym magicznym pokoiku jest cieplutko i pachnąco mimo, ze za oknem szaro i pada deszcz ❤️ pozostaje mi zadbać o kawe: I_I> I_I> I_I> I_I> herbatke (_)> (_)> (_)> (_)> inusie U> U> U> Teraz to już pachnie zabójczo :P:D bo doszedł aromat kawy, limonki i rogaliczkow francuskich (__&&&&&&&&&&&&&__)? ZAPRASZAM ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki U mnie nadal pada :OW zasadzie od wczoraj nie przestaje:O terterku👄kawka pyyyyszna:)))))Śniadanko pucio!Dziękuję bardzo:)))...Jestem postawiona na nogaski;))))) Życzę miłego i udanego dnia:D:D Buziak👄 Druga zmiana Bonitko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! kawunia jest pyszna dziękuję :D Banderesku... i u mnie leje nadal:( Pszczólko..jeśli chcesz się dowiedzieć więcej to napisz do Dentusa i ci wszytko wyjaśni .Ja mogę ci powiedzieć tylko ze jest to bardzo dobra sprawa ząbka przykleja się włóknami szklanymi do ząbków sąsiadujących są to włokna niewidoczne i nie wyczuwalne ,a sam ząbek daje uczucie swojego to tyle co ci mogę tak prosto wyjaśnić .A zębów się nie szlifuje sąsiadujących wogóle .Ja mam takiego zęba i moje dziecko też już pisałam jestesmy zadowolone .:D Tokino...no troszkę pod górkę mokre można impregnować aby tylko nie ciekło z niego ,potem ono samo na dachu się wysuszy .A to że anteny nie mogą być to nie wiedziałam ,chyba będziesz musiała powiesić do muru na maszt .👄 Dla wszystkich miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Tereterku dziękuję za kawusię i śniadanko, chętnie skorzystam bo jakoś po nocy strasznie rozleniwiona jestem i nic mi się nie chce, tym bardziej że za oknem wieje jak pisałyście w " kieleckim :( zimno a tu za chwilę muszę wyjść do pracy:( Banderasku, mamy podobnie ,obie w tą szarugę musimy wyjść :( Życzę Ci przyjemnej pracy👄 Małgorzatko, czyli na dobre zdecydowałaś że jednak kupujesz dom w L... dom czy mieszkanie? Wszystkim życzę miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Zrobiłam się straszny śpioch, rano ciężko mi wstać i długo się wybudzam. Dzisiaj pozanosiłam dokumenty o stopień niepełnosprawności i o sanatorium, teraz czekam cierpliwie. Roberta wspaniałe rozwiązanie z ząbkami, wcześniej nie słyszałam o takiej metodzie. Bechemootku wrzuć buciki do garnka. Torebka kupiona zastępczo, bo robiłam porządki w torebkach, odłożyłam 9 do wyrzucenia a M zwinął jeszcze dwie. Nie było innych kolorów a ta odpowiadała mi ilością przegródek. Wisi mi jeszcze jedną:D i nie mam zamiaru mu darować. Tokina, Banderasku współczuję II zmiany, ale jest jeden plus, można się wyspać:D Tokina ja mam pralkę Whirpool ładowaną z góry, zajmuje mało miejsca i dobrze wiruje, jestem zadowolona. Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino...miłej paracki ,u mnie już prawie nie pada powiewa wiaterek :D Bondi ..wpadłam na pomysł :d tylko nie wiem czy do przyjęcia :p wszystkie mamy torebki które zalegają gdzieś tam może dajmy do garnka i którejś z nas się spodoba będzie zamiana lub podarunek :D Z tymi ząbkami to godne uwagi ja polecam ,pewnie juz każdy dentysta wie tylko trzeba pytać a pewnie poleci gdzie co ijak .👄 Ja mam dzisiaj rosołek (______________)proszę się częstować 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberta pomysł popieram, bardzo dobry. A teraz częstuję się rosołkiem, dzięki, bo u mnie tylko klopsiki z fasolką szparagową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×