Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Dziewczynki Od jutra mam cały tydzień II zmiany Raczej się nie pokażę...przepraszam. Personalna❤️jeszcze raz wspaniałych wrażeń i bezpiecznej,spokojnej podróży Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki widzę że wczoraj nieźle narozrabiałam:O Przyspieszyłam imieniny Bondi o jeden dzień a Tereterkowi aż całe dwa tygodnie:O Przepraszam dziewczynki , bardzo przepraszam ale same widzicie że zakręcona jestem nieziemsko 😭 Na imieninach u synowej byłam oczywiście dopiero dziś , choć ona w zasadzie obchodzi 1 10 , no ale jak wiadomo nie mogłam wcześniej. Przyniosłam ze sobą trochę przepysznej WZ którą sama synowa zrobiła jest naprawdę wyborna, zapraszam [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] pewnie na kawę już za późno ale jakieś małe cappuccinko to chyba mogę zaproponować@@@@@@@@@@@@@@@@@@ No tak , ale nie było mnie dziś cały dzień i pewnie wieczorem to już żadna nie zaglądnie:( Chciałam Wam wysłać zdjęcie mojej chatki teraz z nowym dachem , no ale nie wiem czy chcecie. Personalna już pewnie spakowana na 100% i bagaż na pewno zważony, bo wiadomo że nie może być więcej. No ale po co tam brać dużo rzeczy kiedy tam można chodzić w letnich sukienkach, one mało miejsca zajmują, więc nie będzie waliza ciężka:D Personalna życzę Ci szczęśliwej drogi, pięknego lotu, cudownego pobytu i wspaniałych wrażeń oraz, no muszę to dodać, nie zapomnij że czekamy na piękne fotki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️u mnie było ładnie ale wiało halnym:( Tokina dzięki za capuccino,mi sie podoba pierwszy zegarek,a co do drugiego linka to drugi w kolejce chyba ma perłowa brasoletke. Życze miłego wieczorku wszystkim Kogucik odleciał.:( a wczoraj kupiłam sobie fajne spodnie i bluzeczkę i buciki:) Bondi wszystkiego najlepszego🌼 Odwagi i sił, by porywać się na cele i zmiany, które z pozoru wydają się trudne, a później wprost wymarzone, realizacji planów i nowych marzeń i kolejnych natchnień - jak fal, które pchają statek do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi! Wszystkiego najlepszego, słonecznych dni, uśmiechu, miłości i zdrowia, przede wszystkim!!!👄❤️🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł wieczorem:) Roberto tak sobie myślałam co napisałam o bucikach i wstyd mi bardzo, za ostro pojechałam, ale czasami tak mam - niewyparzony język;):P wybacz mi plissss:) Banderasku a na którą ta II zmiana? może przed dasz radę kuknąć i machnąć? Personalna trzymam kcukaski za szczęśliwą podróż i udany pobyt - przyjemności:) Tokina może mnie lepiej nie pytać o zdanie;) w każdym razie ten pierwszy taki sportowy, drugi bardziej biżuteryjny, zależy co kto lubi:) w damskich wolę delikatniejsze paski lub bransoletki nie uwierzycie - swój zegarek mam od 22 lat - i odpukać, cały czas jest oki:) Terterku ciesze się, że murzyn z migdałami smakuje:) ja uwielbiam, mniam:) byliśmy dziś w kinie na "Jedz, módl się, kochaj" z Julią Roberts, hmmm ona świetna, ale film taki se;) do obejrzenia w domowych pieleszach oki, w kinie niekoniecznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek Wrocilam z odwiedzin. Bardzo smutna jestem:( Moja szwagierka zrobila sie jakas bardzo stara, jakas apatyczna, zupelnie stracila radosc zycia. Ostatni raz widzialam ja prawie rok temu i nastapila taka wielka zmiana:( Ach ta starosc! Nie udala sie Panu Bogu. Chociaz ona nie jest az tak bardzo stara. Ma ponad 60 lat ale zeby az tak:( Ale samemu tez trzeba cos robic i nie poddawac sie za latwo: Ale dosyc smecenia. Personalna, zycze Ci wspanialego pobytu w Barcelonie. Uwazaj na kieszonkowcow. Podobno tam bardzo kradna. Zycze Ci szczesliwej podrozy i wracaj do nas wypoczeta. Tokina chyba lepszy jest ten pierwszy zegarek:O Ale tak szczerze to ten pierwszy wyglada mi na meski zegarek, a ten drugi na damski i na dodatek troszke kiczowaty. Przepraszam ale pisze szczerze. A zdjecia domku z nowym dachem bardzo mnie interesuja. Kosmi, nie smutas sie kogucik znowu niedlugo przyleci do Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie tancza:O U mnie swietuja w TV. Dzisiaj jest swieto panstwowe w Niemczech. Swietuja zjednoczenie. Tylko tak na prawde nie znam nikogo kto sie z tego cieszy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziam, buziam , buziam....przede wszystkim nasze kochane solenizantki....BONDI i TERTERKA. Dziewczyny....samego słoneczka i jasnych dni, miłości, zrozumienia i szczęścia...WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 kawusia zaparzona (_)> (_)> (_)> (_)> herbatka I_I> I_I> I_I> inusia U> U> U> Personalna ❤️ trzymam kciuki za dobrą "jazde" i życze pięknego pełnego wrażeń i przygód tygodnia ❤️ ❤️ ❤️ Śniadanko: jajecznica na masełku I__________I=========o parówki pomidory muslii ze śliwkami suszonymi U mnie ładny dzionek sie zapowiada Pozdrawiam i życze miłego dnia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonito ❤️ ❤️ ❤️ - też zauważam w koło siebie, że niektorzy brzydko sie starzeją. Syrenki Kochane! Pilnujmy abysmy uniknęły kiedyś takich błędów. Cieszmy sie drobnymi przyjemnościami nawet kiedy nam nie do śmiechu. Zmarszczki od śmiechu są do zaakceptowania :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Kochane dziewczyny dzięki wszystkim za życzenia. Jestem ogromnie szczęśliwa że jesteście, nigdy nie zapominacie❤️ Niestety nie mogłam być z wami bo zatrułam się, chyba dymem z ogniska. W sobotę byliśmy na działce ale był tai wiatr że cały czas kręciło dymem. Leżałam z potężnym bólem głowy i miską koło łóżka, w nocy pojechaliśmy na pogotowie, dostałam kroplówki i poleżałam do rana. Dzisiaj już trochę lepiej ale nie mogę rozstać się z sedesem.Jeszcze raz wielkie dzięki. Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękny słoneczny jesienny dzionek :) 🖐️ BONDUSIU KOCHANA❤️ życzę Ci z okazji imienin dużo zdrówka, radości i samych słonecznych dni👄👄👄 chociaż spóźnione ale z głębi serca płynące ❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 U mnie mój młodszy synuś trochę był pod ziębiony i nie mogłam wejść na kompa :( Tokino jak Twój dach czy już fachowcy się uwinęli ? czy jeszcze robią ? A co do kupowania to ja też uwielbiam zmieniać i kupować nowe rzeczy do domciu :) a tym bardziej , ze teraz jest wszystkiego pod dostatkiem od wyboru do koloru tak jak piszesz👄 Bondi wracaj szybciutko do zdrówka 👄 Roberto buciki są ok 👄 Tokino ten pierwszy zegarek wydaje mi się że jest ładniejszy:) Personalna szczęśliwego lotu 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Bondusiu! To cię dopadło :-(, wracaj szybciutko do normy👄 Tokinko! Czekamy na fotki dachu:-)! Dziewczyny, /ja wyprawiałam Teo do Gdyni i nie miałam czasu na posiady przy kompie. Do czwartku będę miała na głowie opiekę nad wnukiem i jego kociakiem, bo rodzice pojechali z Teo. A od czwartku do niedzieli będę bez M, jedzie na ślub (3) swojego brata :-p. Baaardzo dawno nie zajmowałam się młodym człowiekiem, nawet nie wiem jak ew. dopilnować go z lekcjami. Przecież szkoła tak się zmieniła. Młody będzie spał u nas ale musimy krążyć i dokarmiać kiciusia. Poza tym dziecko ma tyle różnych zajęć po południu, szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):):) Bondi spóźnione życzenia,może i spóźnione ale jakie gorące:):)🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Dziewczynki to prawda mam nareszcie słoneczko:) ale jaki ziąb.Na jutro planuje wykopki,hi,hi chcę to wykopać co nie posmakowało chomikowi lub to czego nie zdążył zeżreć:p.Wiecie ja na wiosnę chyba miałam przeczucie bo posadziłam taki duży ogród warzywny i przez cały czas się zastanawiałam po jakie licho ja tego tyle siałam?!.Teraz już wiem miałam przeczucie ze będę mieć nieproszonych gości wygląda na to że i dla mnie jeszcze coś zostanie,no chyba że mi zostawił same wierzchołki.Miałam już tak jakiegoś roku,ja za seler a tu tylko pusta skorupka z nacią,cały środek zeżarty.Najśmieszniejsze że zielona cześć stała dumnie wcale nie podwiędnięta ,nie było wcale widać ze seler przeszedł do przeszłości:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku👄 Oj to będziesz mieć wesoło,młodzi ludzie potrafią wysysać z nas wszystkie siły życiowe,hi,hi ja to znam:).Ponoć trafiają się grzeczne i ułożone dzieci ale ja jakoś nie miałam przyjemności z nimi obcować,myślę nawet że to tylko legendy:):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D, masz rację. Grzeczne dzieci chyba są w literaturze albo gdy jest coś z nimi nie tak :-p. Albo po prostu młodzi rodzice mają siły a my już nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku🖐️ Bechemootku🖐️ Stawiam obiadek dziś krupniczek :) (_____________________)> i ziemniaczki z mielonymi (OOOOOOOOO)> (&&&&&&&&)> do tego buraczki 👄 Proszę się częstować 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pszczółko Szybciutka jesteś z obiadkiem, u mnie w domku dopiero ok.17, wtedy M wraca z pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim 👄 Solenizantkom WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DUŻO ZDRÓWKA 🌼🌼kwiatek]🌼 U mnie piękna słoneczna pogoda taka jesień to ja lubię może być chłodno ale słonecznie . Pszczólko ...ładne ale ja ich nie kupię raz że są jak bondi zauważyła nie ze skóry ,drugie zuuzik ma rację .:D . Dla wszystkich miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąc się zrehabilitować za wczorajszy dzień, zapraszam na obiad rosół z makaronem, bitki wołowe, ziemniaki, mizeria, na deser budyń waniliowy z syropem żurawinowym. Dla cierpiących(dla mnie) krupniczek z dużą ilością warzyw. Smacznego! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz doczytałam :D o zegarkach tokiny ,ja zawsze czytam od końca :D tokino a dla kogo ten zegareczka ma być ? Zuuzku ..ja właśnie chciałam by tak pisać co myślicie :D👄 Personalna... pewnie już doleciała :D baw się dobrze ale wracaj prędko bo już cię brakuje 👄 kosmi ..a z zakupami do garnka ,prosimy się pochwalić 👄miałaś napisać co bierzesz ! U mnie na termometrze w cieniasie 18st.:D Do potem ide dalej czytać :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki malinki(podoba mi się) wchodzę z gorącą kawą \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ i szarlotką, proszę się częstować, zapraszam:D Bechemootku na zdrowie, chociaż jedna się załapałaś, dziewczynki mają pewnie swoje lepsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×