Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Cześć dziewczynki w niedzielny poranek. Chciałam jeszcze pospać ,jak to zwykle w niedzielę no ale Tereterek narobiła tyle hałasu tym cichutkim sprzątaniem :D:P i robieniem śniadanka że otworzyłam ślepia i zastanawiam kto tak wcześnie mnie budzi. Doszedł do tego cudny zapach kawusi i już nie było rady, musiałam wstać, Tereterku nie masz serca ,nie dajesz pospać nawet w niedzielę :D Z przyjemnością jednak wypiję kawusię i spałaszuję śniadanko w Twoim Teretereku i Betusi towarzystwie ...mniam... same pyszności przygotowałaś 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Tokina ❤️ mnie też terterk obudził wczoraj mnie budziła na ciacho alle nie miałam siły wstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betuś najważniejszy jest odpoczynek, jak tak ciężko pracujesz to żadne ciacho nie jest warte tej godzinki snu, ono nie ucieknie a snu będzie brakowało. Powiedz czy starasz się o inną pracę, bo przecież tak długo nie dasz rady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czekam na odpowiedz z bi......... i kauflandu podanie już zabrali teraz muszę czekać na telefon tam tylko mam umowę do końca pażdziernika i już koniec sezonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betuś , trzymam kciuki by nie było tak źle i nie była konieczna operacja. Ciekawa jestem jak z domowymi sprawami u Ciebie ale to może napisz mi na @ chyba że mogę tyrknąć to zaraz to zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mama rosołek z makaronem (________________________________) zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki drugie danie kluski@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ udka z kurczaka ################################ kiszona kausta %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% oraz sos (______) życzę smavcznego może się któraś skusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że Beti niezawodnie podaje pyszny obiadek więc nie zastanawiam się i zabieram się za jedzenie póki gorące ... dziękuję Betuś . U mnie dopiero wszystko się gotuje może zdążę na 13 a potem na jakiś mały wypad ,bo słoneczka na dworze i trzeba korzystać z jego ostatnich promieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudnie niedzielne 🌻 Tokino starałam sie cichuteńko krzątać żeby nikogo nie obudzić :P Beti dziękuje za rosołek - dzisiaj nie miałam zupy i z przyjemnością rosołek zjadłam :D Dzieci pojechały, ja sama rozsiadam sie wygodnie na kanapie z kawą i słodkościami I__I? I__I? I__I? I__? I__? I__? I__I? I__I? (__@@@@@@@@$$$$$#####&&&&&__)? ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ! A ja Terterku cały dzień sama! Też liznęłam rosołku Beti, bo przecież nie psułam sobie głowy gotowaniem :-). Dziś postanowiłam przegryźć musli. Kupiłam sobie wczoraj jak najmniej słodkie, kupiłam kefir 0% (w domu odkryłam, ze nie był naturalny, tylko z jakimiś owocami :-o). Myślę, skoro takie zdrowe, spróbuję jeszcze raz. I...zjadłam...po wielkich mękach 😭 - niestety wywołują u mnie odruch wymiotny........:-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem , jestem na chwilę bo przecież za godzinkę będzie taniec i muszę oglądać :) Wysłałam Wam na pocztę demotywatory miłosne mojej produkcji, ciekawa jestem jak je odbierzecie. Teretereku, wiem że byłaś cichutko ale jakiś szelest widocznie do mnie dotarł a moze to to zmywarka tak warknęła - wstawaj śpiochu :D i dzięki temu udało mi się wypić jeszcze gorącą kawusię i podjeść porządnie pięknej szyneczki :D Bechemootku to smutno mi że byłaś w domku sama i nawet nie przyszłaś się ogrzać do naszego kominka:( Byłam oczywiście na małym wypadzie , pogoda sprzyjała więc było całkiem fajnie, gdyby nie to że założyłam buty nieodpowiednie do spacerów:D ale cóż i tak było super :D złapałam promienie słoneczka, naładowałam baterie i jutro mogę zabrać się za porządkowanie domu już tak od gruntu , bo gdzie nie spojrzę tam trzeba łapkę przyłożyć. Mam nawet taki ambitny plan,by pomalować swój pokój i pewnie mi się to uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokinko Byłam cały czas przy kominku, tylko was nie było :-D. Wyszłam na chwilkę z Moną....ale noga jeszcze nie jest w porządku :-(. Słoneczko ogladałam przez szybkę a później nie było słoneczka :-o. Pojawiło się po południu ale ja już nie miałam ochoty na spacery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł niedzielnie Terterku dzięki za prezentowe propozycje, są fantastyczne, ale obawiam się, że większość przekracza moje finansowe możliwości;) a te które nie - niekoniecznie spodobałyby się:o a weselnicy młodzi, no w miarę, ona 46, on 48:P w każdym razie jeszcze myślę:) Tokina nununu, przecież nie możesz się forsować i masz zakaz pracy!!!!!! a Ty malować chcesz, czyli łapkami wysoko machać:o oj smaruj dupencję, bo choć wirtualnie, ale przyłożę;) Personalna witaj Hiszpanko;) foty jak zawsze pięnościowe, Ty to masz oko tylko pogratulować:) aaa kupiłam sobie sukienkę w szokującym zestawie kolorów pomarańcz, róż i seledyn:P pastelowe odcienie i tak połączone, że jest oki:), nie była droga, bo to przeceniona letnia kolekcja:P i dopiero w domu zauważyłam, że jest z jedwabiu, czyli tym bardziej warto było, teraz tylko jake dobrać do niej buty i narzutką, hę? a dzisiaj dorwałam płaszcz taki na niezbyt mroźną zimę:P to se poszalałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti nie zapomniałam o Tobie, ale z tymi, którzy mogą odpowiedzieć na Twoje pytanie będę widziała się dopiero 29 października, wtedy zapytam i Ci napiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Bechemotku zaraz pstryknę, choć w sztucznym świetle pewnie nie będą takie jak na żywo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, światło jest ważne. Ale zaintrygowałaś mnie kolorystyką, myślę już, że jest niezmiernie ciekawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak? mogą być te kolorki? od razu moę, że ma ciele fason kiecki wygląda lepiej, bo na wieszaku jak worek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fason extra! Ja już widzę ją na tobie. A kolory :classic_cool: - wiesz, lubię ten styl i załuję, że już nie mam do tego figury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku kolorki piękne ale jak piszesz na żywca pewnie jeszcze piękniejsze. Płaszczyk rewelka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kojarzy mi się z moja mamą, z lat 60! A była niezwykle elegancką kobietą (dalej jest, tyle ze siwa dama i nie ta figura ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku dzięki za miły komentarz, a płaszcz chyba tak sobie ciepły, ale ma 25% wełny, zobaczymy podczas zapowiadanej zimy stulecia:P mam jedno ale - trochę za duży dekolt, ale namotam sobie szalik i będzie gut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina dzięks:) tylko jakie do niej buty? myślałam o cielistych, beżowych, ale czy ja wiem:o a poza tym o tej porze przewaga czarnych i brązowych:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×