Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

oki dziewczynki ja też muszę się oddalić, od 6 jestem na pełnych obrotach i już oczy się kleją, zatem całuję na dobranoc👄👄👄 fajnie było pogadulić jak za dawnych dobrych czasów:) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że są sklepy Yves R, w większych miastach (ja meszkam w małym). Zawsze zaopatrywałam się w próbki - w Niemczech były pełne koszyki!, u nas dorzucają do zakupu drobiazg. Ale jak pisałam, jestem baardzo zadowolona z usług z dostawą do domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko, mnie do Y. R. przekonała przyjaciółka z Niemiec. Gdy ją odwiedzałam, zawsze robiłam zaopatrzenie. Teraz mam tutaj ofertę i naprawdę jestem zadowolona - oczywiście mam pewne wybrane serie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku :) dobranoc 👄🖐️ Bonitko nic nie mam na poczcie :( Ja dziewczynki też już idę na podusię jutro muszę wcześnie wstać:( bo mam wyjazd z samego ranka :) Życzę każdej spokojnej i dobrej NOCKI 👄 Bonitko 🖐️ Bechemootku🖐️ Kosmi🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zle sie wyrazilam Zuzik. U nas nie ma sklepu YR. Ja kupowalam u nas w sklepie inne marki. I tak troche sie odzwyczailam od tych kremow. Ale kremy tej marki to sa rzeczywiscie fajne. Kosmetyki mam na mysli malowidla, niespecjalnie. Albo ja zamawialam te nieodpowiednie dla mnie. Zreszta do tych ostatnio nie przywiazuje specjalnie wagi. Malo sie maluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmi, zaglądnę do garnuszka :-D A pzry okazji napisz coś o tym tynku, którego nie trzeba malować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze jeszcze dojdzie Pszczolka. Normalnie moja poczta dochodzi do Ciebie:O Dobranoc spij dobrze Pszczolka.Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko, też się nie maluję. Z Yves R lubię kremy, gel duches - to moi faceci, czasem jakiś zapach :-). jakiś puder lub fluid to raczej bourjois lub max factor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladalam Kosmi Twoje ciacho na garnku. Wyglada apetycznie:) Ja Bechemootku kupowalam ten w brazowym pudelku z serii Riche Creme, a pozniej ten czerwony dla dojrzalej cery Serum Vegetal . Riche Creme uzywalam chyba z 10 lat. Wtedy jeszcze moze bylam za mloda na ten krem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yves R pamietam mial dobry krem na dzien. Cos w rodzaju fluidu. Lekko podkolorowywal i odzywial cere. Bardzo lubilam ten krem. To byl chyba ten z Serum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam Riche Creme, bardzo moja skóra jest zadowolona :-D. Wcześniej używałam innej serii, teraz nie pamiętam nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootek ja slepne juz. Nie bardzo moge juz siedzec przed kompem.Jak nie chcesz jeszcze spac moge jeszcze zadzwonic, porozmawiamy pol godzinki. Jesli chcesz isc spac to tez nam dobrze zrobi:) Ale siedziec przed kompem nie moge.Mam niewygodnie bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko, jak masz jeszcze siłę to dzwonknij, ja też już nie będę ślepić w internecie. Chwilkę możemy pogadulić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Wszystkim! rozpoczynamy nowy dzień płomieniem w kominku i dobrą kawusią:(__)> (__)> (__)> (__)> herbatką z limonką I__I> I__I> I__I> inusią U> U> U> ciesze sie, że starym zwyczajem rejwach zrobiłyście na cafe :D:D:D Odwiedziłam Poetke na NK bo oczywiście ciekawa byłam bardzo - Poetko super włoski, bardzo mi sie podobają. Nie zmieniaj już koloru. Promieniejesz nam i tak trzymaj ❤️ ❤️ ❤️ Dziewczynki - uważam, że głupotą jest likwidowanie profilu z NK. Można tam juz nie wchodzić jak sie nie ma ochoty ale nie likwidujcie - bo potem jest trudno założyć nowe. Trzeba zmieniać parametry - wiem bo moi znajomi przez to przeszli. Sporo komentarzy nazbierałyśmy - niektóre wpisy bardzo fajne i przemiłe - miło jest tam od czasu do czasu wejść i poczytać. Profile są, nikomu nie przeszkadzają a szkoda kasować i niby z jakiego powodu? A może ktoś spóźniony dużo zechce z nami się skontaktować? a może zaowocuje to zwykłymi życzliwymi wpisami, które nam po prostu sprawią przyjemność? Nie musimy poddawać sie nowej marketingowej formule NK - ja nie wchodze w żadne bajery ale kasowanie jest pochopne. Internet jest nieskonczenie pojemny - nic sie nie płaci za istnienie w tej części życia. Żadna z nas nie ulokowała tam przecież informacji tajnych - więc nie ma powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj wieczorkiem byłam na wernisażu - bardzo miłe spotkanie - wystawa malarstwa jednego z "grupowiczów" grupy do której od niedawna należe. Podaje cichutko śniadanko: http://gieldaspozywcza.pl/photoNewsGalery/org/278_org.jpg troche musli dla zdrowotności http://www.fit.pl/g/str/image/dieta/musli3.jpg Pozdrawiam i życze miłego dnia ❤️ ❤️ ❤️ Bonito - super zdjęcia w garnku :D super! dzięki ❤️❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek:) zgadnijcie do której pospałam? oczywiście do 6 w sobotę heh, ale pokręciłam się, kotom nasypałam żarełka i udało mi się jeszcze ciut podrzemać, dobre i to:) Terterku śniadanko wyśmienite, dzięks:) fajnie, że wernisaż udany:) w minioną środę też byłam na otwarciu wystawy prac mojej znajomej - fajne foty pstryka, u nas w firmie co rusz takie i podobne imprezy i są tygodnie, że można byłoby codziennie brać w nich udział, niektórzy nawet znaleźli sposób na życie czytaj na darmowy wyszynk;) jest taki jeden gościu, który obskakuje każdą imprezę, jak się zdarzy to i kilka w jednym dniu:P o przypomniało mi się - odnowiono stronę www mojej pracory, Bonita lubiła tam zaglądać, zapraszam też pozostałe dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapowiada się piękny słoneczny dzień u wszystkich z nas:) zatem najpierw do roboty, wrrrr jak ja tego nie lubię;) hehe już mnie pewnie rozgryzłyście - lubię leżeć do góry brzuchem - a potem latanie w poszukiwaniu czegoś na srebrne wesele;) i relaksik na ogródku:) do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.-::-__________________-::-_ * WITAM W SOBOTĘ -::--::- Dziś na duszy jest weselej, Bo już jutro masz niedzielę! Wykorzystaj więc te dni, Niech przyniosą radość Ci! Przyozdobi złotem liści.. Może i marzenia ziści... Zostaw smutki i robotę! Spędzaj wesoło sobotę! zrobie zdjecie okna z tym tynkiem i wysle @,baterie są w ładowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kosmitko ❤️ u mnie piękna jesień. Smaże konfitury, za chwile będe piekła ciasto - takie chwile mnie cieszą bardzo pod warunkiem że mam się z kim swoimi myślami podzielić. Małża zrobił mi zakupy, zaraz wsiądzie na rower i pojedzie w las a ja wtedy zrobie sobie macną kawe i zrobi sobie liste spraw do załatwienia. Niech jedzie bo zwykle chodzi za mną jak cień i utrudnia mi skupienie :P:D Przede mną trudny tydzień bo i święto EN i urodzinki jednej z moich "emerytek" a potem urodzinki mojej "połóweczki". Chce też przygotować tradycyjnie paczuszke do wyslania tam gdzie zawsze: kawa, dobre winko, konfitury, i sporo słodkości. Może i jakiś jeszcze pomysł znajde na osłodzenie szarych samotnych dni... zobaczymy. Potrzebuje skupienia i przemyślenia. Zuziczku ❤️ - kiedyś kupiłam na prezent dla pary przepiękne kryształowe lustro w secesyjnej ramie. Wahałam sie czy trafię w gust ale warto było bo ofiarodawcy powiesili lustro na honorowym miejscu w salonie i jest rzeczywiście atrakcyjną jego ozdobą. Mógłby być fajny obraz ale oczywiście nie bohomaz takiego amatora jak ja tylko musiałoby to być "nazwisko" choćby lokalne ale jednak. Ewentualnie super wykonana i atrakcyjna reprodukcja. Cokolwiek wymyślisz - lepiej bedzie kupić coś niż dawać pieniądze. Tym bardziej, że ludzie z wiekiem leniwieją do zakupów i jak dostają pieniądze to w efekcie często sobie niczego nie kupują a pieniądze sie rozłażą. Popieram więc prezenty lub akcje typu: oplacenie pobytu w SPA dla dwojga, albo wczasów dla dwojga albo zamówienie kolacji w restauracji albo przelot samolotem nad okolicą albo rejs jachtem czy statkiem albo bilety na jakiś super wypasiony spektakl, koncert połączony w winkiem i odwóz taksówką.... no coś w tym stylu. Jeśli to starsi ludzie to może być masażer do stóp, albo mały telewizorek do sypialni. A bardzo mi sie podoba pomysł zrobienia i oprawienia portretu "małżeńskiego" do sypialni do powieszenia nad łóżkiem tak jak to ongiś bywało. Zwykle to robią np dzieci no ale to zależy jak stopień zażyłości jest między Wami a Nimi ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×