Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Spokojnej nocy Dziewczynki❤️ Zaraz zaczynają się serialiki:)))a później film,który uwielbiam:D ,,Nigdy w życiu,,:DOglądałam duuużo razy i dalej nie mam dość;))) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku oczywiście że wróciłam:):) Oj jaka szkoda że budyń już wystygł ale zimny także pyszny,mniam:):) A wróciłam zupełnie niedawno bo po pokaziku wstąpiłam do córeczki i polatałyśmy sobie po mieście:):). W zasadzie pokaziku wcale nie było,dostałam receptę i mam przyjść jak leki się skończą na ponowną cytologię..To na razie muszę coś oszamać bo sam budyniek nie wystarczy:p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczór dobry, bo przed wolnym dniem:D chociaż w pracy znów przywalili roboty:( i nie wiadomo za co się wziąć:o Wesołku super, że tylko recepta, a jak córcia? już nie szczeka;)? Banderasku budyń bardzo, bardzo i tak jak Wesołek mogę wszamać zimny, dzięks:) a w filmie nie pasi mi Żmijewski do Stenki, od razu widać, że młodszy:P i znów wychodzi, że wolę ksiązki niż ich filmowe adaptacje;):P Pszczółko witanko Beti przecież Ty nie nosisz okularków na starość;) tak jak mnie to niedługo czeka, więc nie grzesz kozo młoda;) halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo pozostałe koleżanki gdzie się ukrywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś o naiwna:P chciałam umówi się na pokazik w przyszłym tygodniu, usłyszałam, że wolny termin dopiero 6 grudnia:o nic to, zadzwonię w piątek bezpośrednio do doktora musi mnie gdzieś wcisnąć, sam powiedział, że jak coś się będzie działo to dzwonić, więc skorzystam z propozycji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku dziękuje za budyń pychotaka ❤️ Zuuziczku ja okulary nosze cały czas już od dziecka a teraz popsuł mi się wzrok i to dużo miałam 2.5 lewe teraz ma 4.5 a prawe 2 a teraz 3.5 i to jeszcze cylindry mocne pogorszył się mój wzrok Wesołku to dobrze z jednej strony ze nie było pokaziku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a okulary bede miałą dopiero we wtorek bo szkła musi zamówić bo nie mają takich te szkła trzeba robić na zamówienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zześć Bechemotku, wierna moja forumowa towarzyszko:) cóż dzisiaj serwowałaś sobie na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki muszę coś napisać... Wpadła mi przed chwilką w ręcę karteczka,na której wypisane mam(jeśli znam)daty Waszych urodzinek i imieninek...i wiecie co?:((( Przegapiłyśmy imieniny Naszej tokiny❤️i rowerzystki❤️i urodzinki Naszej Bonitki❤️ Teraz to już jest pozamiatane😭...a może nie??? Dziewczynki❤️nie gniewajcie się proszę na Nas:OMy jak widać mamy totalną sklerozę... Ż❤️Y❤️C❤️Z❤️Y❤️M❤️Y❤️ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 DUŻO ZDRÓWKA ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ p.s.Jakoś dziwnie się z tą sklerozą czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku! Naprawdę?????????????? No to okropne jesteśmy!!!! Ja mam jeszcze większą sklerozę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, miałam fileciki kurczakowe z czosnkiem, pieprzem i rozmarynem zapiekane w folii z ryżem. I sok ananasowy - w przepisie był jabłkowy ale ja nie toleruję jabłek w żadnej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku! Ja mówię, ze mam straszną sklerozę, bo pamiętałam wcześniej a teraz nie pamiętam nic a nic, czy rzeczywiście zapomniałyśmy :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku mam plusy nie minusy zle chyba napisałam bechemotku ❤️ Banderasku to faktycznie dziewczynki mamay sklerozę ale plama ale chyba dziewczynki nie obraziły się na nas mam nadzieję Bechemotku i pytałąś może koleżanek w mojej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie miałam napisać Beti, że dopiero w przyszłym tygodniu będę mogła z nią porozmawiać. Była na urlopie, być może uda mi się ją złapać w piatek w sądzie. Cały czas pamiętam o twojej sprawie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups, ale kucha:o Banderasku dzięs za przypomnienie:) nasze solenizantki dwie świętowały w ubiegły piątek, a Bonita w poniedziałek, ale jesteśmy gapole, buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja głupia nie domyśliłam się dlaczego Bonita samodzielnie serniczek piekła:P ale Bonita nam wybaczy - pamiętam, że rok temu złościła się dzień przed urodzinami, że to już;) Tokina, ale Ty kochana możesz dać nam po klapsie:P za tę galopującą sklerozę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti a kiedy masz kolejną spr? i napisz koniecznie tak jak Ci pisałam w tej drugiej kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadka w sprawie imienin - oloboga!!! A o urodzinach pewnie umknęło mi, bo niestety rzadko zagladam na nk :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×