Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Dobranoc dopiero wróciłam.......posiedziałam do tej pory z koleżankami w kawiarence......było super:D:classic_cool: Jutro jadę do w Kr...wa na szkolenie wyborcze. Kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - zgłaszam się po dłuuugim łykendzie i zapraszam na kawe: (__)? (__)? (__)? (__)? herbate I__I> I__I> I__I> inusie U? U?U? u mnie kolejny bezchmurny dzień. Wczoraj w Szczyrku lataliśmy w samych bluzkach było 20 stopni. Śniadanko: pieczywo masełko dżem, miód półmisek wędlinek, świeżutkich i pachnących ale i plastry wiejskiego twarogu musli POZDRAWIAM pieknie i życze miłego, udanego, słonecznego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 i macham łapką🖐️ Poczytałam sobie WAS dziewczynki aż oczka bolą :P :D Tokino gratuluję tyle kilogramów to już jest sukces👄 no i zakupy super :) i tak trzymaj kochana❤️ Pozdrawiam i życzę miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pszczółko,terterek... i ja pomacham łapką u mnie wczoraj bylo piknie +20 st.w cieniu dziś już nie ma słonka jest ciepło ale już nie to co wczoraj :( Bondi ...gdzie się podziewasz koleżanko ?????????????????👄 tokino...gratulacje tyle cialka mniej :D tylko pozazdrościć to dokładnie tyle ile ja po operacji dokupiłam sobie :( mnie jakoś nie ubywa już nie wiem co robić stosuje mniej żreć ale jakoś efektu zero .👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przy poniedziałku Tokina ale się nam wychudziłaś,oj już zacznę myśleć że to z tęsknoty za nami.Bo bywasz rzadko a kilogramy w dóóóóóółłłłłłłłłłłłłłłłłłł No a ja mam odwrotnie,od rana chodzę i czuję że mnie głód ściska choć jadłam,jem i będę jeść:p:).No ale mam stresa a ja jak ma stresa jem,zagryzam dziada.Wiecie co?!,to wcale nie pomaga,stres jak jest był dochodzą jeszcze wyrzuty sumienia że się objadam ale nie umiem nad tym zapanować. No ale przynajmniej u Was nic złego i oby tak dalej👄 Pięknego i szczęśliwego tygodnia wszystkim dziewczynkom:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberta🖐️ u mnie też dziś pochmurno :( ale w sumie jest ciepło :) Dziewczynki nam się odchudzają :) chcą być piękne i szczuplutkie jak za dawnych lat, będę trzymała kciukaski za wszystkie👄 na pewno się uda przy silnej woli 🖐️ Dziękuję za pocztę🌻 i piękne fotki 👄 Tokino byłaś piękną dziewczyną i jesteś nią nadal 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku witaj🖐️ ja też jem i to dosyć sporo :P :) i to duużooooooo słodyczy tego sobie nie odmówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje aniołki witam:) Roberta u mnie tez do niedawna swieciło słoneczko,a teraz nadciągają czarne chmury Tokina super dziewczyno gratulacje ma siłe zaparcie tego nie zgub❤️ wiecie co ja w przyszłym tygodniu pod koniec znikam i już się usprawiedliwiam,mam małą niespodziankę od życie nie do końca ono okrutne jest,nawet potrafi milo zaskoczyc,a jaki powód to już same wiecie.:) pozdrowionka dla wszystkich i miłego dzionka:) http://www.youtube.com/watch?v=fVczB2AfWIY&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was z pracorki Wróciłam z K...wa i muszę jeszcze troszkę popracować:( Do miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi🖐️ Ty tajemnicza kobieto :) ciesze się łogromniście z Twojej niespodzianki ❤️ Personalna🖐️ pracusi Ty nasz kochany odpocznij sobie troszeczkę❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorowe poniedziałkowe heloł Tokina wygądasz cudnie:D gratuluję serdecznie siły, samozaparcia i fantastycznych efektów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko przelotem buziam wszystkie, spokojnej nocy życzę i do jutra A ja piszę, piszę, piszę............... 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie❤️ w deszczowy dzień :( Terterku ... śniadanko smaczne i pięknie wygląda dzięki👄 Miłego dnia wszystkim paaaaaaaa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino... nie mogę odczytać Twojej wiadomości na poczcie :( nie wiem co jest może napisz mi na NK :) pozdrawiam👄 Małgosiu... u Ciebie mieszkanko już na pewno coraz piękniejsze:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny🖐️❤️ mam prośbe poratujcie jakimiś pomysłami ,potrzebuję paczke zrobić dla chłopaka a ja mam pustkę co kupic w głowie,u syna było losowanie to na Mikołajki jakby w losował dziewczynę było by mi łatwiej Ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!podsuncie cos. pogode u mnie ble nic mi się niechcę:(jestem rozklapiałą Józka dziś:P-:D czuje sie jakby siły mi odchodziły.dziś to bym dzien w norze z checią przespała zły barometr dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Terterk👄 Pszczółko👄 Kosmitko👄nie umiem nic doradzić w sprawie paczki dla chłopaka,myślę że powinnaś zapytać syna on będzie chyba miał najlepsze rozeznanie w tej materii,w końcu chyba najlepiej ci powie co sam chciałby dostać:):) Dziewczyny moje kości mi mówią że idzie zima.ojejuśku jaka ja jestem połamana,jakieś nerwobóle mnie łapią i ogólnie nastrój do........wiecie do czego,hi,hi do tego z czego wyrastają nogi;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmitko możliwości jest bardzo dużo. Przykładowo: -scrable + coś słodkiego -CD z muzyką -słuchawki do mp3 -pendrive -czytnik kart pamięci -książka -przytulanka "Łoś" -ładne hantle (teraz są wyjątkowo piękne-dizajnerskie) -foto ramka z pamięcią -piłka do nogi -piłka do siatki -piłka do kosza -komplet do tenisa stołowego (2 paletki i 2 piłeczki) -dizajnerska skarbonka -komplet ładnych bombek na choinke i wiele wiele innych pomysłów ale do każdego z prezentów OBOWIĄZUJĄ DODATKOWO słodycze ale wszystko zależy od kwoty na jaką umówieni są w klasie. Wesołku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze może być -komplet do gry w kości (ładny kubeczek i pięć ładnych kostek) -układanki logiczne różnego rodzaju -dobre gry planszowe -płyta z kultową grą komputerową -futerał na telefon komórkowy -lampka Led do przypinania na klips -elegancka kaseta aluminiowa na CD -radiobudzik -papryczki ozdobne w ładnej doniczce -mysz do laptopa -męski kapelusz (są teraz śliczne w H&M po 30 złotych) -piękny krawat (być może będzie pierwszym męskim akcesorium dla kolegi) -ładny notes z eleganckim długopisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być pare kaktusików - być może zainicjuje kolekcje kaktusów w domu -gwiazda betlejemska itp itd - ja to przerabiałam przez 20lat pracy w sz.... ale nie należy zapominać o łakociach bo nie ma nic gorszego jak widok klasy wcinającej słodycze i ich brak w jakiejś paczce - choćby najtańsze muszą być dołączone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi - to co przyszło mi do głowy to jest mniej więcej wartości 30 złotych. Nie napisałaś na ile sie umawiali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weołku Kochany ❤️ - ide do Ciebie wymasować Ci obolałe kości - mam dobry olejek do masażu i troche te biedne obolałe kawałki rozgrzejemy, rozmasujemy - przestaną boleć. Do tego dobra herbatka z konfiturą z jeżyn i jakieś leniuszkowanie, moze film w telewizorni albo co? Ale w MASAŻ włoże duuużo serca - obiecuje ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a! a! a! Wesołku! właśnie włożyłam do piekarnika chlebuś wg Twojego przepisu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterk👄 No chlebek chyba już wyjęty,napisz wrażenia.Mam nadzieję że smakował,bo ja po twoim masażyku czuję się jak nowo narodzona:):) J idę teraz kąpać moją Buffy bo mi się trochę zapuściła:p:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł dziołchy;) Terterku i jak chlebek? nie ukrywaj się, dawaj spróbować:D Kosmi, Terterek podsunęła Ci mnóstwo świetnych propozycji na prezent dla chłopaka, niektóe wprost "wyjęła" mi z ust;) na koniec wakacji tez robiłam z koleżanką nagrodowe zakupy dla dzieci i dla chłopaków kupiłyśmy m.in. pendriva ale żeby było ciekawie w kształcie auta rajdowego, grę na DVD w futbol, piłki do nogi, darta z lotkani, zestaw do tenisa stołowego, zestaw do badmintona, plecaczki dla chłopaków, a nawet piórniki w wersji męskiej;) zatem do wyboru do koloru i tylko cena może być wyznacznikiem na co się zdecydujesz:) u mnie calutki dzionek pada, leje, pada i leje na zmianę, ale ciepło przynajmniej:) w pracy znów pod górkę:o, złapałam jedną na wyjściu z pracy (miała pracować do 18, wylazła o 16) bez zwalniania się, bez wpisu gdzie trzeba, teraz wyciągam konsekwencje i... znów jestem be, czyham na nią, nie mam serca etc:o a wiem, że już coś takiego robiła i dlatego nie ufam jej i nie mogę puścić płazem, bo znów będzie robić mnie w bambuko:o ale tak po ludzku cholera jasna już mam dosyć tego bajzlu jak jestem dobra to perfidnie wykorzystują to, jak zła to czują się skrzywdzone wrrrrrrrrrrrrrrr chyba się nie nadaję:(:(:( jakby co, która mnie przygarnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×