Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Ja Ciebie przygarne Zuziku ;) - oferuje Ci funkcję asystentki wykładowcy :D ❤️ A tak serio - to absolutnie nie miej wyrzutów i wątpliwości - ludzie wolą jak jest porządek i wszystko jasne - w ogólnym rozrachunku to sie bardziej obu stronom opłaca i szacunek daje. Nie słuchaj więc tego cichego głosu gdzieś zza pazuchy, który mientkie serce ma :P Wesołku :D ❤️ chlebek wyjęty z pieca i obżarty z obu stron - obie piętki, przylepki, koncówki (jestem ciekawa jak u Was sie mówi) zażarte jeszcze ciepłe :D Pycha! robiłam z serem i ziołami i pół na pół z mąką żytnią bo miałam. ale następny upieke z mąki białej. Dzięki za pomysł i przepisik ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku to Ty pogodowy barometr jesteś, niestety kosteczki cierpią:o Bonita jak się czujesz, daj znać:) Bondi to już nie jest śmieszne:o gdzie się podziewasz, daj znać Roberta jak się ma synuś;) O-si, dawno nie widziałam ślicznoty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogłaszamy akcję,,Kto przygarnie Zuuzika,,:):) Zuuzik skarbie wal do mnie jak w dym ale wyznam szczerze nie wiem jak długo udało by Ci się u mnie wytrzymać,zrobiło się u mnie uboguchno:):).No ale teraz szkoły przetrwania w modzie miała byś jakąś odmianę:):) Buffy wykąpana teraz leży mi na kolanach okręcona szczelnie ręcznikiem,nie mogę jej suszyć bo się boi suszarki,musi mi sama wyschnąć.Obie jesteśmy mokre:p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie Wesołku, że choć troche Ci gnatki rozmasowałam - trzeba przyznać, że przykurcze to Ty masz:P - dlaczego sie tak spinasz? rozluźniaj sie częściej ;) hi hi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku u mnie to i przylepka i piętka:) uwielbiam takie chrypiące i zawsze je zjadam:) a najchętniej okroiłabym i wszamała całą skórkę z chleba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku? a mogłabyś wykąpciusiać mojego Filusia? bo łazi cały dzień jakiś taki skwaszony i niedomyty :P - adrenalinka by mu dobrze zrobiła Jest ci on czyścioszkiem wielkim ale przydałoby sie wykąpac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterek:) Cieszę się że chlebek smakował,no sama przyznasz że łatwizna w produkcji a smak klawy.U nas mówimy na to piętki choć te inne kreślenia także znam. Zuuzik masz rację,taki stary barometr ze mnie:):) Proszę o wybaczenie źle mi się pisze z psem na kolanach,zapierniczam jedną ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku akcja fajna;) wiedziałam, że mogę na Was liczyć:D:D:D a przy okazji żaden ze mnie krezus:P i niczego się nie boję (oki, pająków się boję):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku ostatnio musiałam swojego czarnuszka trochę umyć w wannie, oj była jazda - on w ogóle boi się łazienki i nigdy do niej sam nie wchodzi najwyżej zagląda;) było miauczenie w niebogłosy, próby ucieczki, ale udalo się, natomiast suszenie tylko ręcznikiem i przy kaloryferze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku a psiurka nie wyciera nochala w dywan? mój pesio tak się zachowywał po kąpieli i trzepał się co chwilę:P ale dawał się suszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterk no wiesz czasem lepiej trochę się spiąć,jak człek za bardzo rozluźniony może sobie popuścić:p:) No kotów jeszcze nie kąpałam i wyznam szczerze jakoś mnie do tego nie ciągnie. Zuuzik w sumie nie straszydła miałam na myśli,nie położyła bym cię w stodole razem z myszami,hi,hi choć spanie na świeżym sianku wspaniała przygoda.Chodziło mi skromniutkie warunki domowe,zero luksusu i szyku,przeciekający dach,hi,hi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik no pewnie że pieseczki lubią tarzać się po dywanie ale nie puszczam mojej małej dopóki mi całkiem nie wyschnie,po co ma mi kurze wycierać mokrym włosem:p:) Teraz muszę zniknąć,trzeba ją pociągnąć jedwabiem i wyczesać,bo się zrobią dredy.Narka,powinnam jeszcze przybyć za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku :D:D:D on sie już sam myje - widać poczytał co wyklepałam klawiaturą :P Wesołku- żadna z nas w pałacu nie mieszka - więc spoko spoko ;) ❤️ Mnie samej zdarzało sie czasami gościa na materacu dmuchanym gościć ;) Ide zrobić małzowinie chlebka z masełkiem bo już pytał " a co to żonko? chlebuś pieklaś?" - wlaśnie wrócił z treningu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weołku :D:D:D ten chichot to nie z kota tylko z tego Twojego spinania i potencjalnego rozluźnienia z popuszczeniem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku te właśnie skrome warunki miałam na myśli, że mi nie straszne i się ich nie boję:P a pzy okazji "bania" wpisałam pająki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jużide tylko jeszcze jedno: zauważyłam że w Wesołku coś mi zżera literke "s" i robie z Wesolka "Weołka" - musi jakiś troll internetowy siedzieć tu na cafe w kąciku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterek hi,hi to chyba w formie rewanżu bo mi także coś dzisiaj pozjadało e i nie ma Terterka tylko wyszedł Terterk,no ale chyba nie będziemy drobiazgowe i sobie wybaczymy ten głód na literki;):p:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki gdzieś że tak powiem wsiąkły ja także muszę się pożegnać,dobranoc i pięknej kolorowej nocy a jutro wyjątkowo udanego dnia,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczynki jakos mi jest ostatnio do d.py. Cosik pobolewa mnie brzuch:( I glowa ..i nie wiem co jeszcze:( Czuje sie zmeczona nawet jak nic nie robiie:( Musze sie przelamac i pojsc do gina. Cos za czesto mnie pobolewa:( Boje sie ze moze te pozostawione jajniki cos tam... Eh... moze lepiej samemu nie spekulowac:O Zuzik ja oferuje Ci posade mojej asystentki, elegancko mozna to nazwac Pani domu czytaj mieszkania (malego M-4) Posada dobra, roboty prawie zero, mozna sie wyspac do poludnia:P Ty jako asystentka mozesz spac nawet pol godziny dluzej:) A tak na serio. Sytuacja nieprzyjemna jest tez dla Ciebie, bo musisz dac upomnienie. Ale kazdy musi robic to co nalezy do jego obowiazkow. Ty tez. Jak sie urywa z pracy trzeba liczyc sie z konsekwencjami. W koncu wszyscy sa dorosli. Praca to nie przedszkole. Boli brzuszek, zabieram zabawki i ide sobie do domku. I nie przezywaj tego zbytno, bo pewnie jeszcze wiele razy bedziesz miala podobna sytuacje. A wlasciwie to przejdz nad tym incydentem do porzadku dziennego. Kosmi ja mam dla Ciebie dobre pomysly na prezenty dla chlopczykow. Moze cos z sex-shopu:P. Gumowa laleczka, owocowe kolorowe kondomy, rozowe kajdanki albo wideo z soft filmikiem:P Dzieci dzisiaj zaczynaja wczesnie:P Wesolek jak masz pod reka ten link z przepisem na chlebus to ja poprosze. Wiem ze podawalas ale nie chce mi sie szukac. Ide teraz sie myc i chyba sie juz poloze. Nic dobrego juz dzisiaj nie wymysle Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w środku tygodnia 🌻 cichutko zaparzam naszą kawe (__)? (__)? (__)? (__)? herbatę I__I? I__I? I__I? inusię U? U? U? Wstałam z poczuciem, że nie chce mi sie nic :O No ale dobra robie śniadanko - może sie rozkręce: dzisiaj sery http://www.winomistrzow.pl/images/deskasera2.jpg i owoce ma się rozumiec: http://okolicznosciowy.pl/wp-content/uploads/2008/12/owoce.jpg no i musli ma się rozumiec Bonito :D - przebiłaś nas pomysłami na prezenty :D:D:D Podaje Ci za to link który dostałyśmy od Wesołka http://www.wielkiezarcie.com/recipe1135.html Zbadaj lepiej te swoje dolegliwości nie kuś losu ❤️ Pozdrawiam wszystkich i życze miłego dnia ❤️ lecę do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita👄👄 No proszę,proszę kto tu nam ciemna nocka zawitał?! i jakie rady na paczuszkę dla chłopczyka,ale by się Kosmitka wstydu najadła jakby ją zaparowano z tą paczuszką:p:).Podciągnęli by to pewnie pod molestowanie nieletnich,to teraz bardzo modne:p:):).No a jak chodzi o zdrówko to nic nie dumać tylko żwawym krokiem do lekarza,nam potrzeba zdrowej uśmiechniętej i błyskotliwej Bonitki jak kwiatuszkowi wody.Więc jeśli nie masz ochoty zrobić tego dla siebie zrób to dla nas. Terterek👄👄 Ciesze się że już wróciłaś z tych wywczasów,bo ma kto serwować śniadania:););););):),oczywiście nie tylko z powodu śniadań,żartuję sobie troszeczkę:):) Dziewczynki u mnie mgła,gęsta i mokra,świata prawie nie widać.W taką pogodę lepiej nie wyłazić z ciepłego łóżeczka a jak już koniecznie trzeba to termos kawy niezbędny,bo inaczej człowiek zaśnie na stojąco.Ja już nasmażyłam naleśników z serem więc serdecznie zapraszam na drugie śniadanie,lu wczesny obiad jak która woli:):).Jak tu wysmarować naleśnika?!,hi,hi,to misi być cosik takie plaskate,hi,hi VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV dobra to musi wystarczyć:p:).Jakby co to są trójkątne naleśniczki z serkiem waniliowym i sosem czekoladowym na wierzchu.Zapraszam i smacznego:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pozjadało mi się trochę literek ale mam nadzieję że domyślicie się mimo wszystko co autor miał na myśli,hi,hi:p:) No i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Terterku❤️ Bonitko❤️ ta pogoda wpływa na wszystkich i tak się możesz czuć :( ja też nie najlepiej się czuję listopad to mój najgorszy miesiąc :( Aby do wiosny :) Wesołku❤️ naleśniczki pyszne mmmmm👄 A ja stawiam kotlety schabowe (OOOOOOOOO)> ziemniaczki(oooooooooo)> i kalafior (@@@@@@@@)> smacznego🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko👄👄 No obiadek pierwsza klasa,normalnie wymiata moje naleśniki:p:) Kosmitko👄👄 Mogłaś zakłócić ten spokój jakimś mocnym akcentem a ty tak spokojniutko z piosenką na ustach. No dosyć tego marazmu,dawać tu na ploteczki i pogaduchy.Tak ja wiem pogoda raczej do spania a nie do rozrabiania ale trzeba się sprężyć i rozruszać atmosferę, bo nas pokryje kurz:p:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×