Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Małgosiu - a Ty? jaką sobie robótke na wieczór wyszukałaś? a może z Wesołkiem razem czary-mary robicie? :D ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam i życzę miłego wieczorku, u mnie mrożno,oby do wiosnny. życzę wam zdrówka i wytrwania w postanowieniach. Powiem wam byłam synem u lekrza i bedzie miał robiony tomograf 16.03 i bedzie przygotowywany do zabiegu ostonomi szczękowej trzymajcie kciuki bedzie to w tym szpitalu co wam pisalam na @ kiedyś,moje myśli teraz krążą i wiruja mi w głowie,zeby było sprawnie ładnie i termin mozliwy by dlugo nie czekać,bo jedni mówili tak a się okazuję,że to już trzeba.I tyle co u mnie. ja z córcią jeszcze 3 tygodnie i koniec odczulania:) Zeby było smieszniej syn okazał się alergikiem,a mial jak byl malutki do tej pory sobie spala,ale jest w mniejszym stopniu uczulony niż ja i córcia. Dziś kogucik odjechal:(za 1,5miesiąca się zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim w niedzielny poranek kto ma ochotę to niech jeszcze zostanie w łóżeczku a kto już wstał zapraszam na kawusię , herbatkę, inkę , żurawinkę ,oczywiście wszystko w termosach czeka:) Rozpalam w kominku, bo nadal zimno na zewnątrz , a przecież wszystkie lubimy ciepłeko więc niech ogień w kominku rozgrzeje nasz pokój i pozwoli z przyjemnością wypić kawusię . Przepraszam ze mnie nie było kilka dni ale wiecie jak ostatnio pracuję a w dodatku w piątek odbierałam małą z przedszkola i była u mnie do wczorajszego wieczora więc nie miałam już siły by tu wejść. Dziś , po spokojnie przespanej nocy czuję się znacznie lepiej , a kiedy już kawa zacznie działać , będę całkiem rozbudzona, poszaleję dziś w kuchni. Mam ochotę upiec filet z indyka w całości , jeszcze nie wiem czy to będzie rolada czy cały filet , i mam wielką ochotę zrobić ciasto na kubusiu. Jest świetne bo nie trzeba go piec, zamiast biszkoptu pieczonego na spód daję okrągłe biszkopty maczane w galaretce i wychodzi supcio :D Jak będzie gotowe to zapraszam :) Na razie zmykam ,by wykorzystać ten przypływ energii :) Trzymajcie się cieplutko, wszystkim życzę wspaniałego dnia👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Tokina❤️👄 dzięki za kawkę pyszna jest ja kawę zawsze u mnie się gotuje rosołek i mięsko smazy świeci słoneczko jest -2 pozdrawiam was serdecznie ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Tokina dzięki za kawę👄 mnie też trudno się wybudzić. Bardzo lubię w nocy czytać, do 2-3, a spać mogłabym rano do 10-11, ale to nie przyzwoite i M budzi mnie o 9 na śniadanie. Beti czekam na twój rosołek, bo u mnie obiad jednodaniowy. Będzie gulasz z indyka z pieczarkami, ziemniaki, korniszony i grzybki marynowane, a na deser ciasto czekoladowe z bitą śmietaną - bomba kaloryczna, a co tam raz w tygodniu można sobie pozwolić:D Mróz trochę odpuścił, jest przyzwoicie. Miłej niedzieli🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mama rosołek (_____________________________________________________) z makaronem i drugie danie kluski @@@@@@@@@@@@@@@@@@ udka z kurczaka ################### albo kotlety z karczku &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& sos (___________) oraz buraczki życze smacznego oraz miłej niedzieli ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti ❤️ zgłaszam sie na Twój rosołek i mięsko z buraczkami ❤️ mniam :P :D U mnie obiadek też na ukończeniu - tak jak u Bondi nie ma rosołku. Pozdraiwam niedzielnie i życze słońca słońca słońca - z tym dzisiaj nie powinno być problemu :D Przybiegne na ciasto z kubusia ❤️ ❤️ ❤️ a teraz śmigam do kuchni 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow , Beti niezawodnie ugościła nas obiadem , dziękuję Betuś 👄 Bondi , mówisz że bomba kaloryczna raz w tygodniu dozwolona :D więc ja też skorzystam z tego pozwolenia i skosztuję tu i ówdzie :D Dziewczynki, pierwszy raz piekłam babkę z brzoskwiniami, nawet nie wiem czyj to przepis, ale chyba coś mi źle wyszło , bo mam wrażenie że jakieś to ciasto zakalcowate:O tz jakieś za bardzo mokre :O Nie wiem może takie właśnie ma być , ale pewnie już z tego przepisu nie skorzystam :O Natomiast ciasto kubusiowe wyszło całkiem fajne , tylko trochę galaretkę za długo przytrzymałam i nie jest równa , ale to nie umniejsza walorów smakowych i estetycznych ( no, może w małym stopniu) Zapraszam więc na kubusiowe ciasto ,dziś wersja pomarańczowa, ostatnio robiłam zieloną i była przepyszna :D U mnie też trochę cieplej , mam nadzieję że wreszcie nadejdzie upragniona wiosna. Tereterku, fajnie że wychodzisz do ludzi, dobrze jest się trochę rozerwać w towarzystwie. Bardzo się cieszę razem z Tobą że córcia już za dwa tygodnie będzie miała swoje własne, pięknie urządzone mieszkanko, liczę na jakieś fotkowe inspiracje , wszak moi młodzi wracają i pewnie jakieś wzory będą potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina ❤️ uż się biore z ciasto jak wiesz ja lubie słodkie pyszne ciacho mniam mniam u mnie super świeci słoneczko ale mi sie nie chce nigdzie wychodzić dzisaj jutro rana jede do Rybnika tam jest główna siedziba naszego sklepu musze tam jechac i podpisać umowę i lekarza załatwić jak przyjade to ide do pracy tak koła 14 będe z kolezanka liczyć remament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się Betuś że choć ty przyszłaś na ciasto bo inne dziewczynki jak zawsze boją się że je potruję 😭 a ja przecież nie mam takiego zamiaru. Aż muszę sprawdzić gdzie ten Rybnik , czy rzeczywiście tak blisko Ciebie , bo mnie się zdawało że Rybnik blisko Katowic , ale pewnie mam 2 z geografii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem Zjedzone kluseczki z rosołem:D beti👄 tokino👄ciasto też zjedzone:D Wszystko pyyyyszne:)))):classic_cool: Dzięki Dziewczynki❤️ Życzę miłego wieczoru🌼 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bondi👄ciasto czekoladowe też pyyyszniutkie:))) Dziś mam wyjątkowy szał;))))słodkościowy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Witaj Banderasku może dla dopełnienia słodkości zaserwujesz budyniek :) też bardzo lubię , a Bondi powiedziała że raz na tydzień , czyli rozumiem że jeden dzień w tygodniu można zaszaleć :D Opowiadaj czy jesteś teraz już odpowiednio zmotywowana do pracy i czy już teraz widzisz tylko pozytywne strony swojej pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze co się dzieje z kaffe ???? znowu ma czkawkę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę jest wpis a nawet dwa , czyli bawi się w ciuciubabkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina rybnik jest dakleka masz racje ze koło Katowic ale musze tam jutro jechać jak chce pracować nie ma innego wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina, Beti wszystkiego spróbowałam, tylko nie miałam czasu pisać, bo produkowałam faworki. Wrzuciłam do garnka, proszę się częstować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja też się poczęstowałm tokiny ciastem obiadkiem Beti a teraz faworki Bondi A wiecie ,że w tym tygodniu mamy tłusty czwartek? Za tydzien środa popielcowa i 40 dni do świat zostanie ciekawę jaka będzie pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo No dziewczynki chyba poczuły wiosnę i wycieczkują,musi tak być skro frekwencja tak mała. U mnie wiosny nie widać,nawet najmniejszych oznak,zima nie daje za wygraną. No ale co ja będę Wam przed snem marudzić,miłego spanka:):) i do jutra.Skubnę jeszcze kubusiowego ciastka od Tokiny i już mnie nie ma.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całuski wieczorne posyłam👄 i mam nadzieję, ze to już koniec uroczystości, imienin, odwiedzin itp...Chcę ciszy, spokoju, chcę być sama! :-O spokojnych snów Proszę, aby Anioły czuwały nad nami!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na kawusie,inusie i herbatkę. Rozpalam w kominku bo u mnie dalej zimno.Kiedy to się skończy wreszcie? Ja chcę wiosenki jak Wy.Choc pierwsze oznaki sa juz w moim domu widoczne,kot wraca tylko na noc sie najeść i w dzień tylko cos zje i juz czeka by go wypuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Małgorzato za kawusie ❤️ Wiosna sie szykuje czy tego chcemy czy nie :P:D Mój kot nie tylko ma mniejszy apetyt jak kot Małgosi ale zrzuca zimowe futerko. Odkurzam codziennie a jego puch i tak wala sie po podłodze :D Śniadanko: http://www.sklep.fr/sklep_images/j/polski_chleb_paryz__70437.jpg masełko http://www.powiat-gniezno.pl/system/upload/images/butter.jpg pasztet http://www.wedlinydomowe.pl/roboczy/nasze/gabi/pasztet1.jpg musli żurawinka Biegne do pracy a Wam życze pięknego dnia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Małgosiu dzięki za kawusię👄 Terterku za śniadanie👄 U mnie przez zamknięte okna widać piękną wiosnę ale po otwarciu już nie jest tak wesoło -4. Mój sierściuch też zmienia futro, mimo czesania, szczotkowania, wszędzie fruwa pełno kłaków, jeszcze ze dwa tygodnie i pójdę go ostrzyc. Zuuzik gdzie się podziewasz, wyjechałaś? Miłego dnia wszystkim życzę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzato👄 Terterek👄 Bondi👄 Oj idzie ta wiosna,idzie ale do mnie chyba okrężną drogą,teraz jest -1 zimno jakoś i bez słońca.Mam dosyć tego wschodu,kiedyś się wnerwię i chyba wyemigruję na zachód:):).Nie wiem czy się uda,ponoć nie przesadza się starych drzew:p:) No i znowu mamy poniedziałek,nie lubię poniedziałku ale że jutro 1 marzec to jakoś lepiej mi go znieść. No nie tylko Zuuzik gdzieś priepała ale i nasza Personalna,dostaję od niej pocztę ale chciałabym ja zobaczyć na cafe. Zuuzik👄 HOP,HOP Personalna👄HOP,HOP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki malinki 👄 U mnie w nocy 0 teraz +5 niby oki.ale wczoraj słuchałam pogody to aż uszy mi zwiędły facet powiedział że do 15 marca będzie pogoda jakby coś się nie chciało skończyć ani zacząć 😠.a ja wczoraj kupiłam już nawoziki na trawkę opryski na iglaki :( . Dla wszystkich miłego dnia 👄 Byłam w kuchni pojadłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto Ty juz myślisz o nawozikach na iglaki i trawę,to co my z Wesolkiem mozemy powiedzieć jak u mnie lezy gruba warstwa śniegu wszedzie.Nie wiem kiedy ta wiosna przyjdzie a pamietam czasy 8 marca szło sie najczesciej do szkoły w pantofelkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu ,Wesołku jest mi bardzo przykro rozumiem co czujecie więc popycham co sił ciepłe powietrze do was co sił mam w piersiach . Teraz mam na term.+9 więc myslę że i do was dopcham to ciepło .👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam od końca i co widzę kotki zmieniają kudełki :D to znak że wiosna już będzie :D, mój kotko pies Or..si ma włos i go nie gubi :D. Małgosiu może i kto wie czy 8marca pantofelki nie ubierzemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×