Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Tak dostałam link do pierwszej części, dziękowałam Ci zaraz na topiku ale chyba jakoś niespodziewanie wybyłaś:( Lubię tam zaglądać czasem a czasem nawet kukam na ten nasz najstarszy topik i tam często znajduję wiersze naszej Poetki i muszę przyznać że czytam je z rozrzewnieniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak musi być Bechemootku że w marcu i jeszcze trochę zimy i trochę wiosny ale nie ma się nam co dziwić, już strasznie długo ta zima się ciągnie a jak mówi Fornczewski w reklamie ..... wszyscy czekamy na ciepłe dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj dzieci prawie od kołyski znają się na kompie:P nie jesteśmy w stanie im zabronić, najwyżej ograniczać jakby co;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Zuuziczku :D od kołyski a wiadomo ze to jest przyszłość , dziś bez umiejętności na kompie nigdzie nie zajdziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedługo one będą nas uczyć niektórych aplikacji zobaczysz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podglądam X factor - ależ jest dużo ludzi umiejących śpiewać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej mi się podoba jak ona taki malec zasuwa po angielsku a jak czasem już coś powiem w tym języku to jest bardzo zaskoczona i pyta skąd wiem :D Dziś dzieci rozwijają się nad wyraz szybko. Też bardzo mi się podoba że jak widzi że coś robię to nie mówi zrób mi tylko pyta czy ją nauczę :D chyba wie że wtedy wymiękam i wszystko dla niej zrobię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dwójce leci kabaret , bardzo lubię , wolę niż film:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też podglądam X-factor, własnie to samo powiedziałam, ze jest tak duzo ludzi dobrze spiewajacych! Dlaczego tego nie słychać na co dzień???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokinko, mnie od pewnego czasu kabarety wcale nie bawią, wręcz irytują. Chyba pewnego dnia straciłam poczucie humoru, którego i tak zawsze miałam mało :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina, ale pewnie przy okazji ją uczysz, prawda? Bechemotku hmmm potem liczą się układy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że przy okazji coś więcej załapie a pamięć ma rewelacyjną :D Bechemootku, moje poczucie humoru też jest na niskim poziomie ale zawsze mam nadzieję że kabaret mnie rozbawi :) Mam kilka ulubionych kabaretów i mogę je oglądać na okrągło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat wnuków jest też jakoś tak obok mnie. Kocham mojego , oczywiscie ale to znów chłopak (mam ich nadmiar!) Dziś przyjechał z K-wa w kapeluszu, chyba już jest dorosłym facetem ;-) :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczne te kotki:) Też mam nadzieję na więcej :) ale jak na razie czekam i czekam. bardzo się cieszyłam kiedy urodziła się Mała bo w domu byli też chłopcy, ale ja chciałam mieć tylko chłopców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba bardzo długo będę czekała..... na jakiegoś wnuka lub wnuczkę.....czasem wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kocur niestety chodzi na nocne walki , dziś przyszedł skancerowany po pyszczku ale nie da się zagonić do domu, koniecznie znów musiał wyjść. Nie dość ze łazi przez tory kolejowe, łazi po głównej drodze to jeszcze te potyczki z innymi kocurami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpiewa młoda dziewczyna i ma na imię Lonia, tak jak moja cioteczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też czekam już długo , u młodszego syna już coś miało zostać zaplanowane na ten rok ale synowa dostała awans i przeniesienie do starostwa więc z jednak zatrzymali się z planowaniem :( a druga para czeka już 4 lata ale jak wiecie było już 2 razy niestety nieszczęśliwie się skończyło:( może kiedy tu wrócą coś się zmieni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze koty i kotki są sterylizowane, więc nie łażą :-) chociaż wczoraj i dziś mój dom rozniosła Coco Chanel, Albert (czyli w skrócie Prezes :-p) i Mona Liza :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×