Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Rowerzystko, na miejscu mam być 12 ok 15, meldujemy się z Terterkiem w hotelu i możemy rajcować:P a 13 też mamy cały dzień dla siebie, więc wybieraj kiedy Ci pasuje i przybywaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja spadam u mnie w pokoju zapach werniksu bo kończe prace na konkurs Dobrej nocki wszystkim życze a do Rowerzystki szeroki uśmiech: :D:D:D byłoby cudnie gdybyś przyjechała! :D:D:D Bechemotku - wszystko Ci odpuszczamy ❤️ - ważne, że podpisujesz liste 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję listę Ja też zaganiana i na pełnych obrotach. I po raz trzeci przeziębiona tej zimy, wrrrrrr....... Przytulaki 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim :D Melduję że żyje :D u mnie wiosna na całego nawet ta nocka na plusie +5 . Troszkę was poczytałam i widzę że przygotowania do spotkania idą pełną parą ,pozostaje życzyć udane go spotkania . Zostawiam kawunie zrobiłam cały termos . Dla wszystkich ciepłego tygodnia dużo słonka 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto! ❤️ a co Ty robiłaś o 3 w nocy? :D nie mogłaś zasnąć? dziękuje za kawusie ❤️ mmmmm... mniam.... Śniadanko podaje: dzisiaj może troche koziego sera http://www.kobieta.pl/uploads/pics/serkozimigdaly.jpg i troche wędzonego łososia http://republika.pl/jar91/los%20wedz.jpg musli żurawinka coś słodkiego małego - rurki z kremem http://kuchnianapolnej.blox.pl/resource/DSCF1732.JPG Pozdrawiam i życze miłego dnia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Roberto co Ty spać nie możesz dla mnie te godziny są najlepsze do spanka :P ;) a Ty już na nóżkach i serwujesz kawusię 👄 Tereterku śniadanko pyszne mmmmm 👄 Zuuziczku jak ktoś ma całe życie skłonność do mieszania to na stare lata jest jeszcze gorszy :( także nic nowego w tej sprawie ;) 👄 Widzę, że spotkanie tuż,tuż :) szkoda tylko, że nie wszystkie mogą się na nie wybrać :( 👄 Tokino jakie papiery są potrzebne do UP żeby się zapisać ?? 👄 Wesołku główka do góry jakoś może się to wszystko po układa :)👄 Pozdrawiam i życzę ciepłego i udanego dnia 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ależ miłe zaskoczenie , Roberta zaserwowała kawę o 3 nad ranem , no dziewczyno masz wejście :D Dziękuję bardzo za kawusię i od razu pytanie dlaczegóż to kochanie nie mogłaś spać i nawet włączyłaś kompa ? popchnij do mnie trochę tego ciepełka , bo dziś go nie ma:( Tereterku dziękuję za śniadanie , dziś jestem jakaś dziwnie rozbita , więc wszelkie objawy troski o mój żołądek są mile widziane👄 U mnie zrobiło się nie fajnie, najpierw padał deszcz potem śnieg, temperatura znów spadła poniżej zera:( Dobrze że wczoraj wykorzystałam dzień i dotleniłam długim marszem, bo dziś pewnie nie wyjdę z domu:( Pszczółko, żeby się zarejestrować w UP , należy tam iść wziąć formularze do wypełnienia, najlepiej w domu na spokojnie. Wpisujesz tam swoje dane osobowe i wszystkie szkoły i wszystkie okresy zatrudnienia. Kiedy już masz wszystko wypełnione to idziesz do UP, pokój rejestracji, musisz mieć dowód osobisty i legitymację ubezpieczeniową ale to niekoniecznie, to wszystko. Wesołku, mam nadzieję że jednak nie chodziłaś na kolanach 👄 Personalna , bardzo Ci dziękuję za wszelkie przesyłki ale one nie zastąpią Twojej obecności na topiku:( Poetko, Twoje przeziębienia są pewnikiem zbytniego stresu w ostatnim czasie w skutek czego osłabiłaś organizm, przydałoby się go czymś wzmocnić . Banderasku, trzymaj się tam na wyjeździe, i pomachaj choć łapką 👄 Dla wszystkich wspaniałego dnia 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi 🖐️ Tokino dziękuję za informację 👄🖐️ Zapodaję krupniczek (__________)> z wkładką chudego mięska (#####) smacznego ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka obiadowo zrobiłam dziś na obiad pieczeń z karkówki do tego sos grzybowy , ziemniaczki i sałatka z pomidorów , zapraszam. Kosmi ależ zaszalałaś przenosząc nas do lata :D kurcze my chuchamy i dmuchamy, przestępujemy z nogi na nogę w oczekiwaniu wiosny a Ty sobie tak myk :p i już jesteś w lecie :D Pszczółko , dlatego napisałam o tych formularzach , bo jednak trochę czasu zajmuje takie wypełnianie a ja stara skleroza :P zapomniałam zabrać ze sobą okularów :O Dobrze że moja synowa pracuje w tym samym budynku więc mogłam do niej udać się po pomoc :D Ponieważ dziś nie gotowałam zupy , bardzo chętnie skosztuję Twojego krupniczku, mniam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja👄🖐️ ROBERTO BÓJ SIĘ BOGA!A CÓŻEŚ TY O TAKIEJ NIE LUDZKIEJ GODZINIE PORABIAŁA? Ja dzisiaj prawie cały dzień poza domem,ostatnio jakoś sporo spaceruję:p:).Z chłopem już zgoda,obyło się bez płaszczenia na kolanach ale jak powiedziałam wcześniej,to ja musiałam wyciągnąć rękę do zgody.Taka rodzinna tradycja:p:),hi,hi U mnie dzisiaj pogoda paskudna,z nieba pada mokry zimny śnieg.Na ziemi na szczęście się topi ale zanim dotarłam z buta do domu( 3km) to mi czapunia przemokła:):) Wróciłam do domku zziębnięta a tu ziąb,brrrr,no i trzeba było najpierw ogień rozpalić żeby się doprowadzić do normalnej temperatury.Teraz pomacham Wam łapką i idę coś przekąsić,połknąć tabletki i wypić coś ciepłego,narka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko u mnie ciepło w miarę i oby tak dalej:) Terterku dostałam wiadomość:D:D:D dzięki i na miejscu wsio załatwimy:) Poetko współczuję złego samopoczucia i egoistycznie cieszę się, że tak nie mam:P - nie masz w pobliżu jakiejś groty solnej? kilkanaście kilkugodzinnych seansów pomaga:) Wesołku dobra żona z Ciebie, ja jestem jędza:P Roberto dokąd dziś Cię pognało, hę? Pszczółko, a już myślałam, że choć troszkę się poprawiło... Tokina okularki masz tylko do czytania? czy inne do chodzenia też? pisałam, że dostałam od m róże i wiecie co? stoją jak zaczarowane, ale za to usychają im liście, ciekawe dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tradycyjnie pomacham łapką. Wesołku, ano tak to bywa, że niektórzy faceci sądzą , że są mądrzejsi od bab, ale niech im tak będzie. najważniejsze że i tak koniec końcem to nasze na wierzchu :) Nadal chrypię, a weekend szykuje mi się wyjazdowo . Pogoda tez u mnie nieciekawa, pada i zaraz sięna ziemi topi. A jak dziś miałam kieckę w kolanko, to zmarzłam niemiłosiernie. Buziam wszystkie. 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik👄 Poetko👄 Na weekend zapowiadają piękną pogodę,więc jak najbardziej wyjazdową. Ta cisza na forum,normalnie działa mi na nerwy,jeszcze nie wiosna a Was już gdzieś poniosło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic nie będę tak sama siedzieć,pójdę już sobie:( Dobranoc dziewczynki niech się Wam przyśni coś miłego a jutrzejszy dzień przywita piękną pogodą. Pa 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam żeby Wam powiedzieć dobranoc. Jade jutro po pracy na parapetówke u jednej z moich emerytek - może pamiętasz Tokino? wybudowała domeczek gdzieś niedaleko Ciebie. Jutro dowiem się wreszcie gdzie to dokładnie jest ;) Ale w związku z tym troche byłam zajęta bo robiłam cosik dobrego na tę okoliczność. Każda z nas przygotowuje coś innego. No a potem byłam na gimnastyce - baaardzo mi sie nie chciało iść ale moja małżowina mnie dopinguje i nigdy później nie żałuje że go posłuchałam :D - wychodze z domu powłócze girami ale wracam naładowana dodatnio :D A dzisiaj jakiś taki senno boleściwy dzień. Zuziku - ja też sie ciesze :D:D:D Dziękuję za poczte Personalnej ❤️ ❤️ ❤️ Poetko - Tokina chyba dobrze oceniła: jesteś troche osłabiona - to zwykle idzie z opóźnieniem - zadbaj o jakieś wzmocnienie - może tak jak Bondusia i ja łykaj witamine C - ja kupuje sobie "Cetebe" - witamina C 500mg z długim wchłanianiem (12 godzin) A! i zaczęłam teraz pić siemie - do tej pory jadłam na sucho ale stwierdziłam że nie jest takie złe i zaparzam sobie do picia Dobranoc Dziewczynki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry 🌻 Zaparzyłam kawusie (__)? (__)? (__)? (__)?(__)? (__)? (__)? (__)? herbatke też (__)? (__)? (__)? (__)? i inusie (__)? (__)? (__)? (__)? chodźta chodźta ❤️ dosyć wylegiwania :P u mnie mokro, na termometrze plus 2 Na śniadanko bułeczki maślane, jajko na mientko dżem i jogurcik http://www.machela.pl/bagietka/files/bulki-maslane.jpg myśle, że to wystarczy :P a pamiętacie takie bułki "czwórki"? kiedyś były w piekarniach... http://lysa-gora.eu/zdiecia/czworka-d.jpg to wspomnienie mojego dzieciństwa ale nie wiem czy jeszcze sie takie sprzedaje. Chyba że w prywatnych piekarniach albo samemu trzeba upiec POZDRAWIAM! i biegne do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku dzięki za kawusie,a odnośnie takich bułeczek u mnie sa w piekarni sprzedawane nazywamy je słoneczka tylko są po 7 malutkich bułeczek sklejonych. Pozdrawiam miłego odpoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przy piątku👄 Terterek🌼 Dobrej zabawy i udanego spotkania z przyjaciółmi. Małgorzato👄 Normalnie chyba wiosna na topiku bo puchy jakieś. Pewnie oglądacie tragedię w Japonii,oj co się wyrabia na tym świecie:( Ja mam w domu córkę,więc będę zadziej,muszę się nacieszyć dzieckiem:):) Udanego weekendu A Bonita wyszła na spacer i nie wróciła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzadziej ,zjadłam ,,r,, sorry No i przełamałam tą nieszczęsną 509 stronkę teraz powinno już pójść łatwiej:p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję listę ;)🖐️ Wesołku naciesz się kochana swoją córcią na pewno macie sobie dużo do pogadulenia :) Ciesze się że z M już jest pokojowo ;) Oglądałam w telewizorni co się stało w Japonii... okropne aż serce się ściska :( Małgosiu 🖐️ Zuuziczku tak właśnie u nie których wygląda starość :( buuuuu. Pozdrawiam WAS WSZYSTKIE cieplutko ❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️A wlasnie ze dzisiaj nigdzie nie spacerowalam Wesolku:) Troche tylko pograbilam w ogrodku i siedzialam w domciu chociaz pogoda byla spacerowa. Skonczylam ogladac ostatnie odcinki zdesperowanych i gotowych na wszystko:) I co ja bede teraz robic? Tak dobrze sie bawilam ogladajac te filmiki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hay piątkowo-weekendowo:) Bonita wejdź na www.vod.onet.pl może tam znajdziesz coś do pooglądania:) ja jak nie mam czasu obejrzeć w TV to rzucę okiem właśnie na tej stronie Terterku oj to będzie pewnie już jest fajna zabawa:) jak zawsze żądne fotorelacji czekamy:) i masz rację takie piękne buły już teraz tylko w prywatnych piekarniach można dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piję herbatę earl grey z różą i cytryną, komu komu bo idę do domu????????????????????????????????????????? U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×