Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Dzień dobryDziewczątka:D U mnie wiosennie:Dpięknie🌼 Wszystkim świętującym ,,dzieciaczkom,,;))))))topikowych koleżanek❤️Sto lat🌼 Miałam myć okna:Pale tak mi się chciało:Paż mi się odechciało tokino👄coś za często źle się czujesz:(((((....muuus pomaszerować do doktora!!!!!! Małgosiu👄cieszę się,że przespałaś noc....Będzie dobrze!:)))))Musi być dobrze:D Roberto👄energii bardzo Ci zazdroszczę:)))))...ale tak zdrowo;))))) Bonitko👄tęsknimy baaaaaaaaaardzo...:((((((( bondi👄za Tobą również! Życzę miłego popo🌼 Wybywam na zakupy:)))))a przy okazji będzie spacer:P....Z samochodu i do:P Hi,hi,hi:)))):))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowerzystko👄cieszę się z Twego urlopiku:)))) Powiem tyle NARESZCIE!!!!!!!!:))))) terterku👄i z Twoich plombek nowiutkich się cieszę :))))) Wesołku 👄i z Twoich kwiatuszków się cieszę :)))):)))) A tak reasumując:DWasza radość jest moją;)))):))))):Dradością.... Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej! Banderasku! ❤️ :D U mnie cieplutko wiosna jest i to jest pewnik :P Zapraszam na kawusie ❤️ (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? i mała brendy dla tych co czują sie senne UUUUUUUUUUUUU lub małe winko czerwone dla tych co chcą sie wyciszyć YYYYYYYYYYYYY Tak mysle...myśle.... uświadomiłam sobie, że będe ściśnięta finansowo - mieszkanie dziecka niby kredyt spłacany przez dziecko ale my sporo dokładamy, szarpnęło nas nieźle a tu jeszcze drugie dziecko w kolejce czeka :O kurna...nie podskocze za wiele w tym roku... a tak dobrze już żarło i zdechło. Chyba taki już los rodzica - nigdy już nie zazna spokoju :D :O Ponarzekałam, teraz machne łyka brendy bo mnie spanko rozbiera i ide do zajęć domowych ;) Dla wszystkich buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Banderasku, nie przejmuj się oknami, jak patrzą na Ciebie z wyrzutem to zasuń zasłonki lub rolety i niech się odczepią :D Przyjedzie czas to same się umyją , nawet nie wiadomo kiedy. Tereterku, wiadomo że jak dzieci chcą na swoje to niestety trzeba im pomóc, choć nie wiele ale zawsze coś i tak wtedy nie patrzy się na swoje potrzeby tylko by dzieci miały.No ale wiadomo na frasunek dobry trunek więc i ja dla towarzystwa wypiję razem z Tobą małego sznapsa Y Muszę się pochwalić że upiekłam dziś ciasto z przepisu Pszczółki bo proste łatwe i mało pracochłonne za to wybornie smakuje. Oczywiście przepis traktuję jako bazę i zawsze coś modyfikuję. Dziś dodałam jeszcze jedną szklankę mąki bo ostatnio miałam wrażenie ze jest trochę za tłuste a że mąka to i pół szklanki mleka a na placek położyłam banany o których kiedyś pisała Bondi na koniec zrobiłam posypkę :D wyszło superowe , lekkie i przepyszne. Zapraszam [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was i mocno każdą przytulam do serduszka❤️ U mnie wszystko dobrze...tylko dni takie krótkie...a tyle spraw jeszcze do załatwienia i w pracy i w domu. Ale już jestem i bardzo, bardzo, bardzo przepraszam za długie milczenie👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼.Pozdrówka:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Placek :classic_cool: Tokinko....ale ja już trzy tygodnie nie jem nic słodkiego:D więc bardzo dziękuję👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem🖐️ Tokino ciasto pyszne ;) z bananami jeszcze nie piekłam. Ciesze się dziewczynki ,że przepis WAM podszedł :D 👄 Personalna my też Ciebie mocno ściskamy mmmmmmmm👄 Bonitko hop, hop machnij chociaż łapką :( 👄 Terterku dzięki za wiadomość od naszej Bondi 👄 Bechemootku witaj🖐️ Pozdrawiam WAS WSZYSTKIE bardzo cieplutko i życzę dobrej i śpiącej ;) nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemoot zamiótł ogonem :-p, wszystkich wystraszył :-O. Zaczynam się bać.................. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku ,no coś Ty coś Ty?,nic nie wymiatasz tylko pewnie dziewczynki podłamane spadkiem ciśnienia.Ja podobnie jak Tokina jestem jak barometr tylko coś zaczyna się dziać z pogodą a ja już jak zezwłok:p:) Personalna👄 NARESZCIE tęskniłam za Tobą,brakowało mi i pewnie nie tylko mi Twoich wesołych przyśpiewek,wiedzy i ogólnie towarzystwa,bywaj nam częściej:)👄 Roberto Oj no weź,pisząc o związku nie miałam na myśli nic takiego,choć jak pomyślałam nad tym głębiej to rzeczywiście mogło to tak zabrzmieć. Banderasku👄 Tokina👄 Terterek👄 Pszczółko👄 Małgorzatko👄 Chyba nikogo z dzisiaj obecnych nie pominęłam jeśli tak proszę o wybaczenie. Bonita👄 Odezwij się do nas bo tęsknimy i martwimy się już trochę😭 Dziewczynki ja dzisiaj miałam bardzo aktywny dzień,mimo łamania w gnatach natrzaskałam kilometrów,hi,hi i dlatego mnie nie było cały dzień. Najpierw byłam L potem sąsiadka wyciągnęła mnie na te bobry:p,łaziłyśmy obie po mokradłach jak głupie kozy,ubabrałyśmy się w błocie i było klawo:):) Oczywiście nie spotkałyśmy żadnego bobra ani dzika ani nic innego,wszystko co żywe widać nie miało ochoty na spotkanie dwóch starych ciot i jednego młodego psa(sąsiadka wzięła obstawę:p ).Bobrów nie było ale efekty ich bytowania owszem,pstryknęłam parę fot jutro postaram się wrzucić do gara. Teraz się pożegnam bo jak się domyślacie jestem ciut zdechła,na dokładkę mam pacjenta w domu,chłopisko się pochorowało:p:).Wiecie jak to jest jak chłop choruje,koniec świata Dobranoc i do jutra👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec strajku. Od jutra sie melduje. U mnie nic zlego sie nie dzieje. Dobrego tez nie. Jakos nie mialam checi zasiadac do komputerka. Wiosna, piekna pogoda. Sadze bratki w ogrodku, jezdze rowerkiem i tak mi czas jakos schodzi:OZaraz poczytam sobie Wasze zalegle wpisy. Jest tego sporo. Dobranoc dziewczynki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 zapraszam na kawe (__)? (__)? (__)? (__)?(__)? (__)? (__)? (__)? herbate (__)? (__)? (__)? (__)? inusie (__)? (__)? (__)? (__)? Wstało wiosenne słońce - większość z nas już dawno pomyka albo w pracy albo po swoich włościach ❤️ Śniadanko: http://www.jedryka.pl/foto/razowy.jpg musli żurawinka soczki owocowe hortexu Pozdrawiam pięknie i życzę miłego udanego dnia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja👄👄 Mam na dzisiaj masę pracy zaplanowane,więc mogę się już nie pojawić choć oczywiście postaram się jeszcze do Was kochane moje zajrzeć:):) Mam kolejny raz zamówienie na placki,muszę upiec 3szt + 1 sztuka tort.Wszystko ma być gotowe na sobotę przed południem zatem już dzisiaj biorę się za wyrób półproduktów. Do tego mam pacjenta i już od rana mi jęczy,smarcze,kaszle ogólnie ogromnie nieszczęśliwy i chory człowiek:p:) Personalna👄 Bonita🌼 Fajnie że się odezwałaś i fajnie że to milczenie nie było spowodowane jakimiś nieprzyjemnościami.Każda z nas raz na jakiś czas dostaje milczka,hi,hi,bywa że po prostu nie chce się gadać,nie chce się nic. Terterek🌼 Mniam,mniam Miłego dnia wszystkim u mnie wiatr łeb urywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też się zamelduję urlopowo :D U mnie rano świeciło słońce teraz niestety go nie ma ale jest względnie. Zapowiadają pogorszenie pogody więc zaraz wybywam rowerkiem w miasto :D Miłego dnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZień dobry 🖐️🌻 Terterku za żurawinkę 👄 i śniadanko 👄 Bonitko ciesze się ,że się pokazałaś 👄 Wesołku no to jednym słowem pieczenie Cię dopadło ;) widzę, że z Ciebie dobra i utalentowana kuchareczka 👄 Rowerzystka no nie :( znowu pogorszenie pogody. U mnie dziś słoneczko ale wietrzysko łokropniście wieje buuuuuuu mało co główki nie urwie👄 Życzę miłego i pogodnego dnia wszystkim 👄🌻 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Pszczółko ❤️ - moja małża znowu robi badania moczu - znowu go coś szczypie w nerkach - jak sie ten piaseczek raz złapie to trzeba dmuchać i chuchać :O Kazał mu lekarz zrobić badanie moczu na posiew z antybiogramem Wesołku ❤️ nie oddycham - żeby ciasta pięknie się udały a biszkopt na tort nie opadł ❤️ A jak po ostatnich przebieżkach za bobrami? nóżki mają zakwasy? :P Rowerzystko - nie bój nic - teraz pogorszenie pogody ale wiosna i TAK już jest :P:D dopóki nie pada możesz skuterek używać albo jowejek :D Bonito - ❤️ ❤️ ❤️ ciesze sie, że jesteś ❤️ Personalna - ❤️ pięknie dziękuje za prezentacje o przyjaźni - ❤️ ❤️ ❤️. Napisałam do Ciebie w garnku z prośbą o fotke koguta - jeśli możesz spróbuj - bardzo by mi sie przydała ❤️ Robie dzisiaj potrawke z żołądków drobiowych z koperkiem. Właściwie juz gotowa - zapraszam (_________)? do tego tłuczone (jak mówi Wesołek) ziemniaczki i sałatka z ogórków kiszonych (___)? SMACZNEGO ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nie mam co pisac:O Ale jak widze nie tylko ja. Pewnie wszystkie korzystalysmy z pieknej pogody. Ja tak jak Terterek dorwalam sie jowerka. I swierdzam ze mam bardzo dobra kondycje. Na gorki z ktorymi mialam problem w ubieglym roku, dzisiaj wjezdzam migiem. Oplacilo sie rzucic palenie. Tylko tak brakuje mi tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ta trochę zakłócę wieczorową ciszę. Dziewuchy !!! Nie ślęczyć przed telewizornią ino na pogaduchy :P. To ja 8 godzin w biurze, potem zebranie wiejskie bo wybieraliśmy sołtysa i teraz lekko padnięta do Was. A wy gdzie??????????😭 A tak serio...tez idę w poduchy, bo dziś nawet tabletka nie pomogła na ból głowizny :O PS. Ja chcę schuść!!!!! Po buziaczku dla każdej z Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chcę schuść:):) a co robię?!,jem jak wściekła Ja także po pracowitym dniu jestem padnięta,ale dzięki Terterkowi nic nie opadło:):) i to już jest sukces,bo czasem mały zakalec potrafi nieźle człeka wnerwić. Zajrzałam i muszę się pożegnać bo pacjent coś mi zaczął za plecami marudzić,skaranie boskie z tymi chorymi chłopami. Na razie i na Boga dziewczyny,nie chować się po katach tylko tu przychodzić,z bólem głowy,ze wzdęciem,ze stresem,ze wszystkim byle byście były 👄👄 Na razie i do jutra,niech Bozia ma Was w swej opiece❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł beloł :D jestem po gimnastyce - nogi mi sie troche trzęsą ale jest ok Personalna - ❤️ dzięki za pikne kurki i koguciki!! :D:D:D cała kopalnia - będe miał dobre materiały ❤️ No! Wesołku - mnie aż kciuki bolą - tak ściskałam :P:D Poetko - podziwiam jak zwykle - może Ty Dziewczyno powinnaś piechotą do pracy i z pracy? :P głowa boląca by odetchnęła i kondycja lepsza troche bo dotleniona ;) ❤️ - no dobra ;) to był żart - odpoczywaj i wyśpij sie przede wszystkim ❤️ Wesołek nasz po spacerze bobrowym fajne fotki ugotował. Wesołku? a co z boberkami po tym pożarze? przeżyły? Bonito - no to masz niesamowitą motywację - już czujesz efekty - teraz tylko wytrwać....matko kochana! ja wiem jak to trudno :O może by cosik wymyślić - coś co zajęło by myśli i ręce :O❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Bonito - a może zacznij sie wyżywać artystycznie - masz przecież takie ciągoty. Tylko do tego to egzaltacja potrzebna a to już tylko jeden krok do sięgnięcia po papierosa :O No ale może chociaż rower i aparat fotograficzny bo masz dobry i hajda! robić dobre foty - publikować - najpierw w garnku a potem moze w lepszym miejscu... a może je troche obrabiać np w fotoschopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na papierosowa chetke najlepszy jest sport i wysilek fizyczny Terterku. Zreszta musze cos robic zeby zbytnio nie przytyc. Mam doskonaly apetyt i odzyskalam wech. Wszystko tak pieknie pachnie i kusi:( Poetko moze razem zrobimy dietkez chcesz "schusc":P Wesolek jak bedziesz miala czas to zrob fotke tych tortow. Pliss... Jesc nie moge to sobie chociaz popatrze:) Dobranoc dziewczynki. Do jutra🖐️ Tulu, tulu spijcie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie Kawusia, inusia, herbatka gorąca i pachnąca na Was czeka oczywiście w cudnej urody filiżankach. U mnie piękny słoneczny dzionek widzę przez brudne szyby:P A teraz zasuwam do pracorki ( mam kontrolę ) Miłego dnia Wam życzę ❤️👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobryDziewczynki❤️ Personalna👄kawusia pyyyyszna:D:))) terterku👄śniadanko mniammmm :)))):D Lecę na zakupy i do pracory:P Miłego dnia🌼 Pai całusek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×