Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Terterek👄 Masz rację swoje weselisko to umęczenie i tance z zapijaczonymi starymi capami,przynajmniej ja to tak wspominam i pamiętam.No ale jakbym nie miała wesela to pewnie było by mi przykro,nie miałam zdjęć z komunii i do tej pory mam o to żal do rodziców,oj niezły ze mnie popapraniec:p:) Śpij dobrze👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w środku tygodnia 🌻 Zaparzyłam kawe (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? herbatke (__)? (__)? (__)? (__)? inusie (__)? (__)? (__)? (__)? nie chciało mi sie dzisiaj wstać - jakaś ociężąła na wiosne sie robie :P Wesołku mnie sie dokładnie tak samo kojarzą wesela jak Tobie. A najbardziej nie podoba mi sie instytucja tzw wodzireja - dla mnie to obciach i żenada :O choć wiem że inaczej tej chmary ludzi nie da sie obsłużyć - musi być ktoś dowodzący. Ale ja nie lubie i już :P Śniadanko! dzisiaj twarożek sardynkami: http://mycuisine.blox.pl/resource/twarozek_i_sardynki.jpg lub na słodko: http://lepszysmak.files.wordpress.com/2010/10/dsc_0917.jpg musli z pestkami różnymi żurawinka Pozdrawiam i życze miłego udanego dnia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna - zrobiłam wpis, zrobiłam kawe i podałam śniadanko - ale nie ma na ekranie - mam nadzieje, że zanim tu kukniecie to sie odnajdzie :O:O:O POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterek skoro Zuuzik przyjeżdża 12 po południu, a zajęcia ma 14 to ja przyjadę 13 z rańca autobusem. Tylko napisz mi w jakim hotelu mam Was szukać, bo muszę rozeznać gdzie on jest :D Nie znam za bardzo K.., bo zawsze do firmy jeżdżę słuzbowym z kierowcą :P Będę w K... 4 w poniedziałek na pzetargu to mi powiedzą gdzie ten hotel :D Ja dalej na urlopie i jest mi boskooooo :D U mnie swieci słońce więc zaraz siadam na skuterek i jadę załatwiać zaległe sprawy :D Miłego i słonecznego dnia wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie tez pieknie bardzo, nawet nie mialam ochoty wylegiwac sie za dlugo w lozku. Zjadlam Terterkowe sniadanko i zaraz wyruszam do sklepu kupowac moje ulubione margeritki:) Milego dzionka zycze Wam wsiem, mam nadzieje ze u Was tez swieci sloneczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolek przypomnialas mi o komunijnych zdjeciach. Ja mam ze dwa. Super zdjecia:) Stoje tylko na jednej nodze, tak jak bocian. Druga podkurczylam w kolanie. A ze sukienke mialam dluga to wgladam na na zdjeciach jak kaleka z jedna noga:( Pewnie chcialo mi sie siusiu bo ceremonia trwala ze 3 godziny i nie mialam juz sily na piekne pozy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ U mnie pogoda piękna :) niedawno wróciłam od gastrologa ludzi było multum ale szybko poszło ;) dostałam skierowanie na kilka badań laboratoryjnych i leki na refluks, bo coś ostatnio mi żołądeczek szwankuje :( Tokino.. dobrze, że zdjęcie jest OK :) uważaj na siebie teraz i nie nadwyrężaj tej reki 👄 Personalna.. mocno Cię przytulam kochana mmmmmmmm👄 Małgosiu.. i co dzwoniłaś jaki jest wynik ??? jestem myślami z Tobą👄 Terterku.. ciesze się razem z Tobą :) z wyróżnienia nasza zdolniacho👄 Bondi.. ale Ci dobrze :) wypoczywaj kochana 👄 Poetko.. pięknie dziękuję za owijanie gardełka chyba dlatego tak szybko pomogło ;) 👄 Zuuziczku.. a nie za ciężko Ci będzie dźwigać torby :( 👄 Robetra.. Twój Małżyk to naprawdę zdolny facet i odważny gratuluję👄 Wesołeczku lecę teraz na pocztę po oglądać Twoją śliczną córcię👄 Pozdrawiam WSZYSTKIE gorąco🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku dzięki za fotki córcia jest śliczna i sympatyczna i bardzo, bardzo podobna do mamuni ;) 👄 Stawiam ciasteczka kokosowe są pyszne @@@@@@@@@@@ częstujcie się :) :) Ja jeszcze dziś wieczór idę na pokazik :( trzymajcie kciuki dziewczynki[🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku wracaj do nas.I tyle Pszczóleczko jeszcze nie ma wyniku ,dizsiaj dzwoniłam w piatek po południu mam sie dowiedzieć Terterku a ja choć na spotkaniu nie będę chce zdjecia mieszkanka a co choć se pooglądam nowości Tokino jak ramię dzisiaj? Bonitko kwiatki zakupione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
środowo Rowerzystko ależ się cieszę:), Tokina też przyjedzie w środę 13-go Terterku przygotuj rodzinkę, że do domu wrócisz 13-go późnym popołudniem:) Wesołku pozwól, że pogłaszczę Cię po plecorkach, poprzytulam do swego miękkiego dekoltu;) a jest się w co wtulać;):P może uda Ci się załapać pion? Terterku muszę sobe przypomnieć jak tam się jedzie do tego hotelu, bo z walizą nie za bardzo chce mi się na piechotę tarabanić:P w ubiegłym roku jak już wracałyśmy to na dworzec szłyśmy pieszo, co prawda z innego miejsca, ale po drodze remontowali ulice, chodniki, oj było dźwigania, bo po piachu nie dało się ciągnąć walizki:o Pszczółko ja tylko z jedną walizeczką niedużą, na kółkach na dodatek, więc spoko:) Bonita ogrodniczka jż z Ciebie na całego w tym roku, ja czekam jeszcze miesiąc, w tej chwili jeszcze u nas za zimno, dziś znów skrobałam szyby:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniową porą 🌻 Rowerzystko - jak przyjedziesz s rańca to sie ciesze :D Napisałam Ci na @ nazwe hotelu i adres. Zuziku - zanim pojedziemy to jeszcze dobrze uzgodnimy co i jak - jeszcze jest troche czasu. Ważny jest numer rezerwacji - na wszelki wypadek Ty też go sobie zapisz gdzieś OK? Dziewczynki - skanuje i skanuje te rodzinne zakurzone fotografie i już łoczyska mnie bolą ale zbliżam sie do połowy - więc już niedługo skończe. Małgosiu jak tylko będe miała przyzwoite fotki to pośle. A na spotkanie to musowo każda z aparatem przyjechać ma:P - fotki bedą Jutro pójde do fryzjera - może uporządkuje tą zapuszczona głowe :O Częstuje sie kokosankami Pszczółki bo bardzo mi sie chce czegoś słodkiego mmmmm..... a pyszne są :Pmniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu u nas ze specjalistami różnie, raz trzeba czekać długo raz krótko, nie ma reguły, a jak synuś i jego prezentacja? gotowa już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zeszłym roku Zzuziku - wsiadłyśmy w taryfe i troche nerwowo było bo tak jak piszesz - ulice remontowane były a wiedziałyśmy że Bonita pod hotelem już czeka - piszczałyśmy w tej taksówce z podniecenia aż kierowca sie śmiał :D Ja zobacze - jak będe miała dużo czasu do 12.00 to sie przejde spacerem a jak mało to podjade. A może Tokina przyjedzie? A może Personalna we wtorek przyjedzie i spotkamy sie na dworcu jak wtedy i podjedziemy razem? dogadamy sie jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku zdjęć z komunii, takich robionych w studiu fotograficznym też nie mam:o tak się wybieraliśmy, że nigdy nie doszliśmy - jak sójki za morze:P mam kilka malutkich, marnej jakości zrobionych przez dziadka na podwórku z dzieciakami z rodzinki i chyba dwa wspólne z klasą i proboszczem, robione przed kościołem i to wsio a żeby było lepiej, po komunii jak trwał tzw. biały tydzień, kiedy do kościoła latało się codziennie, ja latałam bez rękawiczek, które moja mama po praniu spuściła razem z mydlinami do wc-tu, ot i miałam zdekompletowany strój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku spoko loko;) damy radę, koniec języka za przewodnika, jak nie wiem - pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki czy mogę Wam posłać naprawdę świńskie foto? bo chyba jeszcze nie posłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa jutro i pojutrze mam urlop - zaległy, ale się cieszę:D:D:D wyśpię się może nareszcie, albo i nie, bo jak mogę, to... nie mogę:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wczoraj napisałam usprawiedliwienie i wszystko zeżarła amba :-o. Nie miałam siły na powtórki... A właśnie chciałam napisać, że jestem w domu ale nie mam na nic siły 😭. Nawet w głowie mi się nie układ, co miałabym napisać. ..................................................................👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziczku prezentacja ma sie dobrze,pisze tworzy,juz mu zostało cos tylko na plytkę ponagrywać ale ma jeszcze czas.Wazne ,ze ma konspekt,chyba opracowanie.Teraz to juz ma pójsc mu z gorki ale wszystko sie okaże.Jest tylko problem bo akurat w komisji w jego klasie jest pani PROFESOR która mnie uczyła polskiego w moim liceum i bedzie u niego w komisji.Tym jestem zalamana bo pamiętam jak u niej wyglądały lekcje ,jak wstawalismy do odpowiedzi z płaczem,tak zawsze to wygladalo.My meczyliśmy sie z tym 4 lata.A ona tyle lat i dalej pracuje ,jakoś mysle ,ze na ustnym nikogo nie obleja a jemu polski będize sie tylko liczył by zdał.Takze mu roztłumaczam pania ,ja pamietam w czasie matury nawet na nią nie spojrzałam tylko odpowiadałam na wszelkie pytania drugiej pani polonistce.Ale wszystko w zyciu trzeba przejść choć prawdę mówiąc myslałam,ze juz o tej pani nigdy nie będe musiała myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku oj oj oj, zniżka Cię dopadła, buuuuu😭 uważaj, rzucam Ci wędkę, może Cię chwycę i leciutko pociagnę ku sobie? ;)trzymaj się kochana, jeszcze troszkę i dla Ciebie zaświeci słonko👄 Małgoś hehe a co byś powiedziała, że moja była polonistka i wychowawczyni w jednym, jakiś czas temu szukała w mojej formie zartudnienia, by dorobić do emerytury? oj jka się cieszyłam, że nic z tego nie wyszło:P bo zołza z niej była łokropna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzik - to jutro poleniuszkujemy pod kołderkami razem bo ja też nie pracuje. Dziewczynki :) - z komunii też mam tylko zwykłe dwie amatorskie fotki zrobione pod blokiem z moim kuzynem przy jakimś krzaczku i jedno zbiorowe z klasą pod kościołem :O Miałam długie loki (wtedy mówiło sie na to "flaszki") i te loki jakaś dziewczynka z tyłu w procesji podpaliła mi gromnicą - na szczęście jakaś matka dopadła mnie i tak szybko ugasiła pożar, że nawet nie poczułam - dziwiłam sie tylko dlaczego mnie klepie po karku ;) Bechemotku - nie przejmuj sie - ściskam Cie i przytulam ❤️ ❤️ ❤️ ważne że dajesz znak że żyjesz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyję :-p...dziś małż wyciągnał mnie na zakupy i popełniłam bezmyślne wydawanie pieniędzy 😭 Ja mam dużo ładnych fotek komunijnych...gdzieś :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wiedziałam, która kobietka to córa Wesołka...i napisałam o podlotkach ;-) Kosmitki...i jeszcze troszkę napisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo też miałam takie loki, anglezy chyba się nazywają:) Bechemotku gadaj nam co kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro też leżę bykiem, bo do piątku mam urlop :D A o której do K.. przyjeżdża reszta towarzystwa, to ja dopasuję tak autobus żeby przyjechać w tym samym czasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małża poszedł na pocztę i zostawił mnie w sklepie z butami - wiadomo, 2 pary. Potem poszliśmy dalej, po spodnie dla M i była kurtka - dla mnie...On poszedł na moment w sprawach firmy...ja mam tuniczkę...i jeszcze zegarek :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Bechemotku to zaszalałaś, jak nie Ty;) Rowerzystko Tokina najprawdopodobniej będzie ok. 9, więc może umówimy się na 9.30 - 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×