Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

A ja nie jestem pewna takich spisów - trzeba wiedzieć różne rzeczy np. jakieś cyfry i numerki 😭. Ja mam dyskalkulię i nawet nie wiem na ilu metrach kwadratowych mieszkam :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam musiałam przypilnować maluchy:) Terterku szukaj pod narodowy spis powszechny, musi być strona z kłódką, tak jak strony bankowe Bechemotku tam naprawdę kilka podstawowych informacji jest potrebnych, a z numerków tylko NIP, żadnych metrów kwadratowych nie chcą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety chodzę do pracy:o jedynie 2 maja borę wolne, ale radzimy sobie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja też nie lubię poniedziałków, bo zawsze jest narada:o ale nie mam wyboru:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechmotku pożegnam się już, pora do wyrka, dobranoc i nie daj się złym myślom, papapapa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam👄👄 Zuuzik dwie minutki spisu mi zeszło z godzinę i to nie wiem czy wszystko dobrze wypełniłam.Bo oczywiście wyszło mi że zostałam wytypowana do tego pełniejszego a tam pytań cała masa i to takie głupie że normalnie ręce opadają.Mam nadzieję że nic nie pokićkałam bo jak mi przyjdzie odpowiadać jakiejś trąbie na te durne pytania to ja wysiadam.Dwie godziny posiadówki z nieproszonym gościem a w tamtym roku miałam spis rolny,chyba mnie wykończa tymi spisami. U mnie bez zmian,korzonki są,bolą i jest fajnie i atrakcyjnie,czuję ze mam zad:p:) Dzisiaj nafaszerowana tabletkami wyszłam w plener,hi,hi sadziłam ogród,sałatę,marchewkę i inne zielsko.Było oki dopóki tabletki działały,teraz znowu czuje że żyję:p:) No i co więcej? U mnie pięknie rechoczą żabki,tak wiem już o tym pisałam ale dzisiaj jeszcze piękniej rechoczą.Wczoraj pisałam ze niedługo możemy się spodziewać latających chrabąszczy,już latają wczoraj jeden o mało nie wylądował na mojej głowie,brrrr nie lubię tego paskudztwa,wielkie szeleszczące,niezdarne i ma szorstkie nogi,wiem to bo kiedyś miałam za kołnierzem( wybryk głupich kolegów). No i wczoraj po raz pierwszy w tym roku widziałam bociany:) cztery sztuki fruwające,mam nadzieję że to mi wróży podróże,hi,hi,hi:):) No i teraz pożyczę wam dobrej i spokojnej nocy,DOBRANOC I NIECH WAM ŻABKI RECHOCZĄ DO SNU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany znowu jestem pierwsza :D No to tradycyjnie wjeżdża na biurko kawa i herbatka :D Do niej ciasto jogurtowe, żeby nie było za skromnie ;) Zuuzik do pracy jeżdżę skuterkiem, zrobiłam się leniwa i odstawiłam rowerek, bo z pracy mam lekko pod górkę :P Poza tym jestem szybciej w domu :) U mnie rano tylko +5, ale mam nadzieję, że później będzie ciepło :D Wszystklim na dzień dzisiejszy przesyłam buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki U mnie piękny słoneczny dzień i mam nadzieję że taki będzie cały. Poza tym nie pokazywałam się bo chyba same rozumiecie co się teraz u mnie dzieje. Najpierw jeżdżenie za rzeczami do remontu, wczoraj już był pierwszy fachowiec i założył wszędzie nowe grzejniki, dziś kucie pod kable prądowe i wybijanie drzwi. W domu ciągle siedzi Małż któremu wypadł dysk i jest na L4 a co za tym idzie pełna obsługa a jeszcze prace na działce:( Mało tego, jeszcze mama też siedzi u mnie,czasem nawet się przesypia w dzień i też pełna obsługa.Przygotowywanie posiłków spadło na mnie, oj jak ja tego nie lubię, ale co zrobić :( tym bardziej jest mi miło że mogę tu zasiąść dziś i z rąk Rowerzystki wypić kawusię i pokosztować ciasteczko jogurtowe. U mnie ze świąt pozostał jeszcze sernik i kawałeczek królewskiego :) a były 4 ciasta i wszyscy mówili - po co tyle pieczesz ? a teraz się okazało że gdyby było mniej to byłoby za mało:D Jeśli chodzi o spis to też się jeszcze nie spisałam, poprostu nie mam czasu, w dzień nie mam kiedy a wieczorami to jestem tak padnięta że zapominam jak się nazywam. Dlatego wybaczcie jeśli będę teraz rzadko się pokazywać, bo to przecież jest początek remontu a później będzie jeszcze gorzej:( Mam nadzieję że w miesiąc to wszystko się skończy i wszystko wróci do normalności. Trzymajcie się cieplutko, życzę Wam wspaniałego dnia i przecudnego nadchodzącego wekendu 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerzystko👄 Tokina👄 Oj remoncik,oj współczuję i zazdroszczę zarazem:) Witam ślicznie,słonecznie i promiennie:):) Mamy jakiś ruch poza topikiem,hi,hi rozumiem to bo sama wieczorkiem tak padnięta na twarz ze nie ma siły podejść do komputerka,teraz także już powinnam być na ogrodzie,cebulka czeka na posadzenie.Przy okazji płacenia rachunku postanowiłam ucałować wasze kochane buzie👄👄👄 Na weekend majowy zapowiadają ochłodzenie,miałam takie plany Nadal mam urwane d u p s k o :p:),zaraz łyk piguła i dalej w plener,jak słoneczko na niebie nawet ból nie straszny:);) Miłego dnia,słońca,powodzenia w remontach,pracy,życiu itp. Roberto❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry 🌻 spóźniona dzisiaj bo pospałam troche a potem byłam nękana telefonami - później opowiem Późne śniadanko: dzisiaj pyszne tosty z dżemem http://ksiazka-kucharska.pl/img_przepisy/11692/zdjecie.jpg kto zgłodniał - zajada a ja poczytam troche Pozdrawiam i życze miłego dnia - u mnie piękny słoneczny dzień, wszystko zazielenione bo popadało odrobine i trawa nadaje sie już do koszenia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Rowerzystko ❤️ :D Wesołku - pilnuj jednak tej urwanej pupy i rozsądnie nad grządkami sie pochylaj ❤️ to samo dla Tokiny - dziewczyno wszystko fajnie ale nie daj sie zajeździć - tylko tyle ile trzeba i na ile sprawia Ci to radość, satysfakcję ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ ja już po pracy w domciu teraz tylko pierogi ugotuje i starczy na dzisiaj zapodaje @@@@@@@@@@@@@@ rusjie i z mi ęsem jak kto woli do tego tylko skwareczki u mnie też świeci słoneczko jest piękna pogoda pozdrawiam ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmm....Beti ❤️ pierogi pucio:P mniam Dziewczynki - pochowane - szkoda :( wiosenne przesilenie :P:D Życze powrotu do kondycji, do zdrowia, do radości życia ❤️ ❤️ ❤️ Cieszmy sie bo mogło być gorzej Tymczasem ja śmigam na gimnastyke pofikać troche 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ U mnie dziś piękny słoneczny dzień ;) miałam iść do fryzjera ale odwołałam wizytę :( jelita mi dokuczają już w święta dały mi dobrze do wiwatu :( nawet nie zjadłam kawałeczka ciasta bo dietka :( ahhhh ja znowu przynudzam :( o swoich chorobach coś ten rok nie za dobrze mi się zaczął :( najpierw nerki a teraz jelita :( same problemy - szkoda gadać :( Jutro już zakończenie roku ma moja córcia Małgosi syn też ;) później matura ;) i wolne . Pozdrawiam wszystkie serdecznie❤️ i życzę spokojnej nocki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą Wesołku hihihi Ty to masz szczęście, w totka zagraj:D ja choćbym chciała być dogłębniej;) spisana to mnie nikt nie wybrał:P Tokina to wpadłaś w remontowy szał, życzę siły i wytrwałości:) Terterku już po wygibaskach? Rowerzystko to jeszcze jedno pytanie, jeżdżąc skuterkiem musisz mieć kask na głowie? Pszczólko trzymam kciuki, żeby te jelitowe kłopoty to tylko chwilowe były, łyknij no-spę forte i np. esputikon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wczesnym rankiem🖐️ napewno jeszcze śpicie ja stawiam na stole kawlę (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) herbatkę(_)(_)()_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) inusię(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_(_) a za chwilę zmykam do pracy miłęgo dnia życzęw szystkim dziewczynką ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki Beti dzięki za kawusie, Ty musiałas wstać a ja po co? nie wiem,jakoś nie mogę spac nad ranem,moze to nerwy,sama nie wiem. u mnie wszystko ok,wczoraj bylam u endokrynologa,kontrola za 6 m-cy znowu,powiedzial,ze takie zmiany u niektorych rosna bardzo szybko,u innych roznie ale się nie wchłaniają tylko moze ich powstac więcej..Takze dalej pod kontrola.A do tego dokucza mi alergia diabelna,cały czas biorę leki alergiczne,krople ale to chyba wiosna o sobie daje znac. dziś tak jak pisala Pszczóleczka zakończenie liceum naszych dzieci(jak ten czas szybko leci),zaraz musze do kwiaciarni po kwiaty dla dyrektora( bo świadectwo ma otrzymac od dyrektora) i wychowawczyni ale najgorsze w przyszłym tygodniu od środy,jakoś musimy wytrzymać,choc widzę,że na razie syn spokojny jakoś.Oby tak było do końca.Do jego pokoju juz powoli sie nie da wejśc ,wszędzie ksiażki,testy ,nawet kot juz ma zamknięte drzwi. Pszczóleczko a jak Twoja córcia denerwuje się? Za parę dni będa nasze dzieci miały najdłuższe wakacje w zyciu jak wszystko dobrze pojdzie. Pszczóleczko problem z jelitami jak najbardziej moze być wynikiem operacji,tak twierdzi mój chirurg i po prostu dieta i leki,ja juz nie pamiętam kiedy zjadłam coś smażonego.Nauczylam się tak juz żyć. I nie przeszkadza mi to ,że w domu smaże dla rodziny,wiem ,ze nie moge i tyle. Ale n a twoim miejscu zrobiłabym choć morfologię i ob. Tokino powiedz czy dzieci coś kupiły ,że remontują czy masz remont u siebie,pytam bo po prostu nie jestem chyba na bieżąco. Terterku Ty pewnie znowu masz duzo wykładów przed następnym wolnym? Banderasku Ty pewnie tez w pracy. Zuziczku jak sie czujesz czy przeziębienie juz przeszło?Na katar pomaga cirrus ,nie wiem czy brałałaś ,najlepiej brać 1 tabletke dziennie.Ulga od razu. Wesołku a sama mi pisałaś najlepiej nie brac tabletek tyle przeciwbólwych a teraz widze Ty musisz brac codziennie. Roberto czy juz po zabiegu siostry? Napisze u mojej s wykryto tez guza na piersi ,jest w trakcie badań a najgorsze,że nie jest mały 3 cm.A w mojej rodzinie nawet bliskiej był przypadek raka piesi złosliwy też. Miłego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×