Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Tokina ze szczurami wpadła:):):) Oj u mnie wieczór wcale nie romantyczny,cały dzień w sumie taki.Zimno i pochmurnie a jak pogoda do d u p y to i nastrój taki sam:p:) W zasadzie wpadłam tylko na chwilkę bo mój M podniósł zadek,hi,hi więc ja skorzystałam. Zatem narka a sposobu na szczury nie znam za dobrego ale te trutki tak działają populacja pada po jakimś czasie.Ponoć to inteligentne bestie dlatego najpierw wysyłają reprezentanta który zjada na ochotnika a reszta czeka na efekty jak nic mu nie dolega jedzą wszyscy.No i dlatego trutka ma działać po dłuższym okresie spożywania,taka jej receptura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wesołku miło że jednak kuknęłaś :) Co to tych bestii to już zakupiłam ziarno zatrute - brosa i one zjadły już przynajmniej półtora kg :( i nadal zjadają co im nasypię , więc nie wiem jak mam na to patrzeć:( Czy jest ich tak dużo ? czy trutka nieskuteczna :( poprzednio kupowałam w ogrodniczym takie saszetki po 14 zł paczka jakaś chyba 10 dkg to chrupały je sobie jak najlepsze ciastka:( i nic im nie było 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz Wesołku ze dziewczynki podziwiają śpiewające gwiazdy w Opolu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina trzeba sypać tę trutkę dopóki jej ubywa,czyli dopóki są na nią amatorzy.W końcu przyjdzie kryska na Matyska:p:):)i zaczną padać jeden za drugim jak muchy. Ja jednym oczkiem na Opole filuję,zeza od tego chyba nie dostanę?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też słucham , dziś fajne piosenki w nowej aranżacji, nie zawsze udanej ale lubię posłuchać znanych piosenkarzy, bo ostatnio jakoś mało mam okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy Wesołku, że ich jest tak dużo że kolejne przychodzą i się dokarmiają ? kurcze mam koło siebie sąsiadów hodujących drób i pewnie do nich sobie spacerują, przez moje podwórko, bo sąsiedzi są po moich dwóch stronach a ja po środku. Nie jestem bez winy, bo w budynku gospodarczym mieszka sobie Saba i dostaje tam jedzenie które pewnie smakuje i szczurom:( teraz to stanowczo ograniczyłam ale kurcze one sobie tam przychodzą kiedy chcą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina to może sąsiadom szczury hodowlane trujesz? :p:):) Dobranoc Dobranoc' Dzisiaj jakiś spokój,żeby nie powiedzieć nuda na topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby nie było macham i ja dziś montowaliśmy u dziadka karnisz i firankę, śmy, bo małż wiercił i wkręcał, ja asystowałam, by nie nabrudzić (znacie sposób, by z wierconej dziury nie sypało się? jak nie, to powiem) i nawlekałam firanę - wyszło całkiem całkiem:) a później poszłam do kumpelki i niedawno wróciłam, zapomniałam o Opolu:o Tokina na szczury jeden sposób - łowne koty, wtedy szczurów nie uświadczysz:P Wesołku za podtrzymywanie dziś ogniska w naszym kominku buziak👄 Tokina Tobie równie mocny całus ślę👄 papapapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kawunia wjechała wiem wiem jeszcze noc :D Terterek..super że sie pojawiłaś klapek na dupek za opóżniony meldunek że jesteś zdrowa i cała 👄 Beti..to masz w tej pracy nie wesoło 👄 tokina... dokładnie tak jak zuuzik ..koty koty i jeszcze raz koty ja mieszkam za pan brat z rzeczka za płotem wiec wiem jak trudno jest się pozbyć tych lokatorów mój pies też mieszkał w gospodarczym jedzenie dawaliśmy tyle by zjadł je i nic nie zostało a jak już to tak by było tylko w dzień na zewnątrz nie do środka .Musisz uważać by koty nie zjadły lub Saba mój sąsiad w ten sposób uśmiercił parę kotów w tym swojego .moja Telusia szczególnie latem zawsze przynosiła na na śniadanko jednego pod drzwi balkonu :D i chodziła łowić po nocy póki nie oczyściła terenu :D O..si biega już tylko capi bo nie można go jeszcze wykąpać tak do czwartku bo wtedy mnie tydzień wypluskam go :D teraz tylko na sucho takim szamponem . miłego dnia dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuuzik ..jak Małża wierci ty podstaw rurę odkurzacza po wiertło i nie masz nić kurzu ani okrucha :D oczywiście odkurzacz włączony :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Roberto wielkie dzięki za kawusię, Ty kobieto rzeczywiście nie możesz spać, tak wcześnie na nóżkach mimo iż niedziela :) No ale dobrze bo przynajmniej kawa podana i na pewno mnie rozbudzi, bo jakoś rozklepana jestem. Jednak cieszę się bo dziś biorę ostatni antybiol i myślę że tak koło środy pójdę powtórzyć badania, mając oczywiście nadzieję że wyniki będą lepsze. Roberto ja mam kota, tyle że tam nie wchodzi bo musiałabym wyeksmitować Sabę, bo ona tam go nie wpuszcza , jak to pies i kot :D Poza tym Karol wędruje sobie też gdzie chce, drań jeden, niedawno przyszedł z przetrąconą łapką , dobrze że już się zagoiła, no ale teraz ostrożnie chodzi, jeszcze nie doszedł do pełnej sprawności. Te gryzonie są bardzo duże, widziałam na własne oczy więc chyba kot nie dałby rady, a pies też nie bo są tam rusztowania warszawskie które kupiłam kiedyś i gdzieś je trzeba było ulokować, czyli miejsca do polowania nie ma za to kryjówek dla szczurów owszem:( Muszę coś wymyślić, bo mnie to już bardzo wnerwia, teraz jest ciepło i są a co będzie zimą ? Zuuziczku, ciekawe jak Wam poszło wieszanie karnisza, bo z doświadczenia wiem że karnisze są bardzo złośliwe przy wieszaniu:D albo trafi się w spoinę i trzeba drugą dziurkę, albo okazuje się że nie jest do poziomu i tym podobne trudności a czasem po zawieszeniu zwyczajnie sobie spadnie :D Sposób na kurz przy wierceniu, podany przez Robertę jest mi znany od bardzo dawna, ciekawe czy Ty wymyśliłaś inny patent ? Dziewczynki, może dziś zapodam coś na ząbek, czyli małe co nie co. Chlebuś orkiszowy, bułeczki kajzerki, masełko, jajecznica na pomidorach, szyneczka, karkówka pieczona, rolada z indyka, pomidorki koktajlowe, ogóreczki małosolne , zielona sałata, smacznego👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Roberta dziekuje za kawkę❤️ Tokina tobie śniadanie❤️ a co do podziwiania gwiazd w Oplu to nie wiem czy wam pisałam córka jezdziła do tego hotelu co te gwiazdy są sobie dorobić poznała parę ludzi z telewizji jeszcze dzisia jechała a ja siedze teraz sama w domu jak myszka cichutka gotuje obiadek chociaz nie wiem dla kogo chyba dla was ja juz cały tydzien nie jadłam obiadu a wieczorem mam gości koło 22 rodzice przyjeżdżają pozdrawiam Was serdecznie❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieczynki dzisiaj mam nawet rosołek (________________________________________________________) z makaronem drugie danie młode ziemniaczki @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ rolady########################### oraz młoda kapusta zasmazana$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ zapraszam i życze smacznego i mam nadzieje że obiad zostanie zjedzony 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Betusia, już się pięknie sprawiłaś z obiadkiem, oczywiście zasiadam do stołu i zajadam z apetytem, dziękuję 👄 Zastanawiam się tylko dlaczego jesteś dziś od rana taka cichutka , czyżby wczoraj było cuś za dużo i pośpiewałaś , poszalałaś a teraz to nawet kotek musi chodzić na paluszkach bo główka boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek Dziewczynki ja troche slabuje:( Boli mnie krzyz i brzuch, stawy, czuje sie podziebiona. Pewnie winna ta pogoda . U mnie codziennie leje. Nawet nie mialam sily ani checi zasiadac do komputerka a to juz sa objawy bardzo powazne:O Przegapilam tez powrot naszego Terterka 🌼 witaj i urodziny Personalnej🌼 Kochana Personalna 🌼 przyjmij prosze moje spoznione zyczenia. Serdecznie sciskam i pozdrawiam 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Beti jak czytam o zaleglych wyplatach pensji, to zaraz otwiera mi sie scyzoryk w kieszeni. Orzeszsz....masz dziewczyno pecha:( A moze jedyne wyjscie to praca w duzej firmie gdzie wszystko jest uregulowane i nie trzeba walczyc o wszystko:( Dziewczynki m tak samo wiercimy dziurki w scianie:) Z pomoca odkurzacza:)TZN wiercilismy bo ostatnie pare lat nic nowego nie wieszamy:O U mnie aktualnie przestalo padac. Nie wiem co zrobimy? Moze by wysciubic nos i gdzies wyjsc, cos zjesc albo przynajmniej sie przewietrzyc:O Zycze Wam pieknej niedzieli. U nas jeszcze jutro jest swiatoi czerwona kartka w kalendarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tokina może trochę za dużo winka było i głowa mnie boli ale już pzechodzi a czy cicha jestem to nie wiem a też wóciłam pózno bo było koło 2 w nocy poszalałam trocha ale co mi tam Bonitak czekamy do jutra jutro mają podać wypłaty zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle to chyba krzywo spałam bo mnie lewy bok boli całe ramie a co do tego ze jestem cicha to do jutra jutro będzie dym jak za nadgodziny nie zapłacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Wprawdzie nie zdążyłam na śniadanie ale spałaszuję Beti obiad pycha 👄 Dzisiaj bardzo ciężko mi się wstawało, jestem cała połamana, dwa dni na działce od rana do wieczora, wczoraj trochę przesadziłam, czuję każdy mięsień i każdą kosteczkę. Dzisiaj śniadanie i kawa były w łóżku:O Terterku też jestem ciekawa co się wydarzyło;) Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ U mnie dziś jakoś pochmurno :( Beti już obiadek podała 👄 mmmmmmmmm ❤️ Wczoraj nie miałam wolnego czasu żeby kuknąć do WAS ponieważ dla mojej córci przywieźliśmy pianino ;) podarowała jej pani nauczycielka z tej miejscowości co gra w k....ele córka oczywiście zadowolona :) ale ja nie :( ponieważ mam teraz w pokoju zagracone a nie lubię tak, wolę dużo przestrzeni i wolnego miejsca :( NO ALE CO ZROBIĆ COŚ ZA COŚ :( Ja podaję drugi obiadek ;) 👄 ale mam dziś tylko drugie danie :( ziemniaczki z koperkiem i z kalafiorem (OOOOOOOOOO) (&&&&&&&&)> i kotlety schabowe (OOOOOOOOOO)> :) :) 🌻 SMACZNEGO I MIŁEGO DNIA ;) 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się porobiło :O Beti skacowana, Bonitka podziębiona, Bondi przepracowana, Pszczółka zmartwiona :( ojej a ja myślałam że niedziela to pełny relaks i żadnych smutków i bóli :( Dziewczynki, życzę Wam zdrówka , spokoju i dystansu 👄 Usiadłam dziś wreszcie na spokojnie do kompa i machnęłam tą drugą część z K...a wiem że długo czekałyście , no ale cóż siła wyższa, mam nadzieję że przynajmniej nacieszycie oko, oglądając piękne miasto i nacieszycie ucho słuchając rytmicznej muzyki Rybaka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wyspałam się Tokina prezentacja jest super teraz ogląałam❤️ dziewczynki mam lody śmietankowe ############################ zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betuś, dzięki za lody, dobre lody nigdy nie są złe :D teraz kiedy mam zdrowe gardełko to mogę jeść lody, choć dziewczynki pisały że kiedy było chore gardło też powinnam , no ale się nie odważyłam :O Dziś trochę mi się nudziło a ponieważ młodzi mają pierwszych gości, to zrobiłam niespodziewankę synowej i błyskawicznie upiekłam ciasto .... oczywiście Pszczółki :D i też z brzoskwiniami, bo truskawki mała wczoraj oberwała wszystkie :D Niespodziewanka się udała i synowa bardzo hepi :D U mnie piękna pogoda, nie za ciepło nie za zimno , tak w sam raz, świetnie jest tak posiedzieć sobie na huśtawce, czy ławeczce pod orzechem:D mam nadzieję że taka pogoda długo się utrzyma :) i nie dotrze do mnie ta deszczowa pogoda od Bonitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina u mnie się chmurzy ichyba będzie padać teraz mamcia dzwoniła i będą koło 20 w domu już są za granicą naszego kraju jest brat z bratanica ba mała nie może się doczekać babci i już czeak na nią ja też bardzo czekam na mamę bo też się stęskniłam za nią fajnie masz ze masz huśtawke i gdzie na niej posiedzieć też bym tak chciała ale nie mam szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki🖐️ oooooooooooo Zuuzik wczoraj zajrzała,no nieobecność jak najbardziej usprawiedliwiona.Ja nie znam sposobu na łapanie pyłków przy wierceniu dziur,u mnie przy takiej okazji zapylone wszystko:p:);) Beti Tokina Roberta Bonita Pszczółka U mnie kolejny dzień bez słońca i kolejny dzień lekkich scysji z udziałem teścia.Był jednak przyjemny akcent mój M wziął mnie na wycieczkę nad Firlej,tak byłam wniebowzięta że zapomniałam aparatu.Nie mogę pokazać wam jak wyglądał pochmurny i wietrzny Firlej więc musicie mi uwierzyć że było cudnie,choć wiało jakby chciało łeb urwać:p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka lasencje🖐️u mnie pizdżi jak wiadomo gdzie:P Wesołku to nie ja fruwałam tylko syn był na wycieczce w Zakopanym. W tym tygodniu będe zaglądać do was,ale od soboty moze mnie nie być ,tesciowa przyjeżdża:). a tak cos dla rozruszania mięsni twarzy:P:) Dorastajaca córka pyta matke: - Mamusiu, co sie dzieje z miodem z miodowego miesiaca? - Wsiaka w meza i tak powstaje stary piernik Jasio pisze wypracowanie. Pani podchodzi do niego i czyta: słoń w Himalajach powiesił się na jajach. Pani mówi: zmień to. Gdy już to zmienił pani podchodzi do niego i czyta: słoń w Himalajach powiesił się na trąbie i jajami w skałę rąbie Mąż mówi do żony: - Wiesz kochanie ja to bym chciał mieć takiego wk****nego Pitbulla. Chodziłbym z nim na spacery, wszyscy by zazdrościli i w ogóle bym go kochał jak syna. Żona pomyślała, że skoro mąż tak bardzo go chce to go mu kupi. Poszła do zoo i mówi: - Chciałabym kupić wkur****go pitbulla. Właściciel zoo po chwili zastanowienia odpowiada: - Niestety nie mamy takiego pitbulla ale mogę Pani zaoferować wkur*****go dzięcioła. Poszedł i po chwili wraca z dzięciołem i demonstruje: - Na stół mi dzięcioł! Rach ciach ciach i nie ma stołu. - Na krzesło mi dzięcioł! Ciach ciach i nie ma krzesła. Żona zafascynowana kupuje dzięcioła i wraca z nim przez park i mówi: - Na park mi dzięcioł! Ciach ciach parku nie ma. Wraca do domu i mówi mężowi: - kochanie kupiłam Ci wkur****go dzięcioła - Na c**j mi dzięcioł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan Stefan pojechał do sanatorium. Po kilku dniach pisze do żony: "Przyślij 700 zł to mi przedłużą" Wkrótce otrzymał od żony 1400 zł z dopiskiem: "Niech Ci przedłużą i poszerzą." Ginekolog pyta bardzo wysoką (1,95 wzrostu) młodą panią: - Jak się pani zabezpiecza przed ciążą? - Wiadrem po marmoladzie. - Jak to może działać - dziwi się lekarz. - To proste. Mój mąż ma 160 cm wzrostu. Podczas sexu stoi na wiadrze, a jak mu oczy zaczynają się błyszczeć, to w tym momencie kopię w wiadro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betuś chyba już przywitałaś się z mamą , i radości nie ma końca, mam nadzieję że widok ścian nie zaćmi mamie radości z powrotu do domku:) Wesołku, jaka szkoda że nie zabrałaś aparatu, na pewno są tam bardzo urokliwe miejsca, może następnym razem 👄 Kosmi Ty jesteś szalona:D:D:P fajnie że posyłasz te śmiechotki :D przynajmniej wesoło mi się zrobiło:D ale panu to mieli jeszcze pogrubieć :P nie poszerzyć :P no ale ogólnie super. To jak teściowa przyjeżdża to Ty już chyba zmienisz orbitę :D kurcze... ja też jestem teściową i też bardzo rzadko odwiedzam swoją synową :D:P bo nie chcę jej stresować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedzielnie hehe myślałam, ze sprzedam Wam rewelacyjny sposób na niebrudzące wiercenie, a Wy wszystkie już go znałyście od stu lat:P hehe ja dopiero od kilku:P Tokina masz rację, wiercenie w ścianach to wielka niewiadoma, ale tym razem udało się bez żadnych niespodzianek, rach ciach i było po wszystkim, firanka śliczna, choć dziadek skwitował: firanka jak firanka, ale cóż się dziwić wszak to chłop:P Bonita faktycznie malusio Cię z nami, nad czym ubolewam strasznie:o dmucham w Twoją stronę słoneczne promyki, któych u nas pod dostatkiem:) Wesołku napisz więcej, czy Firlej to jeziorko? Bondi to się przeforsowałaś, a przecież wiesz, że nie wolno:o a my dziś szaszłykowaliśmy u teściowej na ogródku z całą rodzinką, było pogodnie i smacznie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×