Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Zuuzik pewnie dlatego znam ten sposób że wszelkie remonty w domu to kiedyś było moje zajęcie :D no ale nigdy nie wierciłam, jednak zawsze nadzorowałam wiercenie i stąd ta " wiedza":D Cieszę się że Wam się udało powiesić karnisz bez skuchy i pewnie cały remont przeszedł gładko, tyle że się solidnie napracowałaś, za to efekty pewnie rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina , efekty takie se;) tyle tylko, że jest czysto muszę jeszcze coś wymyślić na lamperię w kuchni:o chciałam zamalować emulsją, ale najpierw trzeba zagruntować zaprawą kwarcową lub najlepiej skuć, położyć tynk itp., po intensywnych konsultacjach postanowiliśmy pomalować olejną ale matową, przynajmniej będzie czysto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może łatwiej byłoby położyć jakąś fajną tapetę , teraz są takie zmywalne i mają bardzo ciekawe wzory, szybko się kładą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam się że położyłam tapetę nawet na boazerii drewnianej i świetnie się trzyma, a normalnie tak zmywam jak płytki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeeee żadnej tapety nie chcę:P dwadzieścia parę lat żyłam w tapetach, mam ich dość:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na myśli taką tapetę wyglądającą jak płytki kuchenne , zapewniam Cię że bardzo ładnie to wygląda i zapewne byłoby ciekawiej niż farba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzę, ze ładnie to wygląda, ale nie umiem tapetować, a mój małż nie ma do tapety cierpliwości i tapety nie będzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik , czy u Ciebie są komary i co na nie stosujesz ? u mnie dziś zaczynają szaleć nie dawno kupiłam taką lampę owadobójczą ale właściwie działa tylko w nocy kiedy wszystkie światła są wyłączone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he, nie będę Cię namawiać , jeśli nie chcesz , poddawałam tylko pomysł, bo dla mnie byłoby łatwiej położyć tapetę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w młodości tapetowałam i się wściekałam, dlatego nigdy więcej tapet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to było w młodości to na pewno były zupełnie inne tapety, teraz prawie same się kładą :D kurcze ale masz dobrze , nie ma komarów ? Ja myślałam że nasi włodarze jak co roku wytrują to świństwo ale chyba coś poszło nie tak bo jakieś niedobitki ciągle wieczorami krążą i szukają dawców :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też co roku organizaują akcje trucia tych wrednych krwiopijców, ale nie wiem czy w tym również taka była:o ale na razie jest oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przymierzam się już od jakiegoś czasu posłać Wam fotki z remontu ale nie chcę zapychać skrzynek pocztowych i nie wiem czy posłać te fotki w trakcie remontu czy już efekt końcowy a może wcale ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w zeszłym roku było bardzo dużo komarów, bo mimo trucia wczesną wiosną , komary przyszły z wodą , powodziami i nic już nie dało się zrobić, pewnie dlatego już się pokazują że mnóstwo ich zostało z zeszłego roku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapychaj zapychaj:) najlepiej przed, w trakcie i po, czyli wsio co masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku , wybacz lecą na poduchy, muszę się schować przed tymi krwiopijcami :( Trzymaj się cieplutko , miłych snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 i na kawusie zapraszam (__)? (__)? (__)? (__)?(__)? (__)? (__)? (__)? inusie (__)? (__)? (__)? (__)? herbatke (__)? (__)? (__)? (__)? od razu dla Personalnej - zaległe urodzinowe całuski ode mnie i uściski gorące ❤️ ❤️ ❤️ http://tapety.tja.pl/obrazki/tja_normalne/71476.jpg Roberto - rozumiem, że Twój O..si miał operacje i że teraz "liże" rany a mam nadzieje, że zabieg przywrócił mu zdrowie i komfort psiurkowego życia ❤️ ❤️ ❤️ Pszczółko - co tam ciasnota! ważne, że instrument dla Dziecka jest w domu - będziesz się cieszyć pięknem muzyki na co dzień i tego możemy Ci zazdrościć ❤️ ❤️ ❤️ Bonito - zrobiłam dla Ciebie napój z miodu i cytryny i melisy i kopru włoskiego - pachnie ślicznie i wzmocni Cie - popijaj dzisiaj ❤️ ❤️ ❤️ Pozdrawiam Was pięknie Dziewczynki moje zaraz jakieś śniadanko skręcę :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniadanko: owsianka http://nastole.pl/wp-content/uploads/2011/01/owsianka-waniliowa.jpg i tosty http://grumko.blox.pl/resource/tosty_z_szynka_i_brzoskwiniami.jpg sałatka z pomidorów http://pu.i.wp.pl/k,MTA5MTYwMDcsNzU2MzQx,f,DSCF7035.JPG Tokino dziękuje za filmik ❤️ Kosmitko - dzięki za fotki ze swojej posiadłości ❤️ Pszczółko - co tam ciasnota! ważne, że instrument dla Dziecka jest w domu - będziesz się cieszyć pięknem muzyki na codzień i tego możemy Ci zazdrościć ❤️ Pozdrawiam i zycze miłego słonecznego dnia ❤️ ❤️ ❤️ -śmigam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Terterku dzięki za śniadanie👄 Wróciłaś i z tobą wróciły normy, a nie nasze prowizorki:D Tokina dzięki za prezentacje👄 Roberta jak często kąpiesz Orsiego ? Psy mają swój charakterystyczny zapach, po kastracji trochę zaniknie. Dzisiaj już czuję się lepiej ale znowu muszę jechać na działkę po truskawki:O Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pięknie! no pięknie! :P:D cały dzień NIKOGO!!!! żeby nie Bondi to byłby wstyd :P:P:P U mnie duszno, troche zachmurzone niebo być może jakas burza się uszykuje Obiadek zrobiłam taki: chłodnik truskawkowy z makaronikiem (________)? można dać kleksa słodkiej śmietany (dla tych z dobrym cholesterolem:P) młode ziemniaczki z koperkiem i opiekany kalafior I__@@@@@@@@_&&&&&&&&__I? ZAPRASZAM ❤️ ❤️ ❤️ szamać ochoczo bo czekam w deserem :D:D:D robiłam ciasto "czeskie" na prośby moich dzieci, które zaczęły od jakiegoś czasu wspominać dzieciństwo ;) POZDRAWIAM ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku! :D:D:D hi hi hi hi - świetnie ujęłaś te moje telefoniki w torebce :P:P:P uśmiałam sie jak norka :D:D:D Ja niestety tak mam Bonito - melduj jak zdrowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterek nie kombinuj tylko melduj co zrobiłaś teraz a co powinnaś zrobić już piec lat temu?????!! A ja dzisiaj mam prawdziwy 13:(😭 Dzień nawet nie zaczął się tak źle i nawet go pochwaliłam że niby 13 a nie jest źle,no i się potoczyło Nawet pisać mi się nie za bardzo chce bo serce boli:(:( Na razie,może mi minie to zajrzę jeszcze wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku ❤️ przytulam mocno mocno ❤️ napisze Wam na @ ;) tylko sie zbiore w kupe a póki co to podaje kawe i obiecane czeskie ciasto (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? I_######################_I>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra - to ja powoli zbieram sie na saune Bondusiu - uważaj tam na siebie na działce ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek dziewczynki. Bardzo dziekuje ze troske i zapytania o moje zdrowie. Jest juz troche lepiej, ale nie da sie ukryc ze najlepsze lata mam za soba. Ciagle cosik mnie pobolewa:( Starosc? I tak dlugo dochodze do siebie po kazdej chorobie :( U nas dzisiaj byl tez wolny dzien od pracy i czerwona kartka w kalendarzu. Jutro koniec lykendu, ktory i tak przesiedzielismy w domu. Bylo pochmurnie chociaz na szczescie nie padalo. Tokina wielkie dzieki🌼 za prezentacje. Bardzo pieknie to wszystko zrobilas. No i ladnie wygladacie kolezanki. Fajnie jest patrzec na te znajome, zyczliwe i kochane osoby. Juz pare razy sobie ogladalam. Pszczolka to bedziesz miala wesolo w mieszkaniu. Wiem ze corcia musi cwiczyc. Ale szkoda ze nie dalo sie upchnac tego instrumentu w pokoju corci. No ale czego sie nie robi dla dzieci. W naszej rodzinie pojawilo sie nastepne male dziecko. Dlugo nie bylo zadnych dzieci az naraz posypalo sie:) Moja druga siostrzenica urodzila ladna i zdrowa coreczke Marianne. Dziewczyki gora!!! No i imie wybrali tym razem troche lepsze:O Buziam Wam serdecznie. Trzymajcie sie kolezanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki wybaczcie nieobecność ale dziś była akcja "szczur" musiałam wejść do budynku gospodarczego i dokładnie go posprzątać a przy okazji pozbierać wytrute ścierwo było tak źle że zbierało mnie na wymioty:O no ale zrobiłam porządek. Niestety wdychając te wyziewy trochę się przytrułam :O i jakaś małożywa jestem :( do tej pory mnie mdli, i mam lekkie zawroty głowy:( może przejdzie przez noc :( Poza tym chętnie poczęstuję się ciastem czeskim, też często go robię bo to ulubione ciasto mojej synowej:D ale ostatnio piekłam go na święta W...e więc trochę dawno, dlatego chętnie się poczęstuję, dziękuję Tereterku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko gratuluję że znów zostałaś ciocią 👄 ładne imię wybrali a jakie przedtem że Ci się nie podobało ? Pewnie pisałaś ale wiesz ....z moją sklerozą :O Teraz jest moda na stare imiona od dawna zapomniane , Marianna to imię moje teściowej, która była wspaniałą kobietą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×