Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Witam 🌻 i zapraszam na kawusie (__)? (__)? (__)? (__)?(__)? (__)? (__)? (__)? herbatke (__)? (__)? (__)? (__)? inusie (__)? (__)? (__)? (__)? U mnie przyjemny chłodny ranek Na śniadanko owsianka :P grzanki w ziołach http://www.zycie.pl/upload/przepisy/kuch.grzanki%20w%20ziolach.jpg zostawiam też koszyczek truskawek i soki hortexu Biegne do pracy a dla wszystkich życzenia pięknego udanego dnia ❤️ i Beti - 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki nie zawodny Terterek zapodał nam kawusię i ja z chęcią po nią sięgam, bo dla mnie kawa rano to jak tlen do oddychania, dziękuję Terterku 👄 Dziewczynki ,przepraszam że wczoraj zniknęłam bez słowa ale nagle weszli do mnie młodzi i najpierw zaczęło się poszukiwanie pilota do zegara, którego nie używałam z 5 lat :O a później były poważne rozmowy na temat najbliższej przyszłości, jeszcze raz przepraszam. Dziewczynki, dziś są imieninki naszej Małgorzatki, więc zrywamy dla niej kwiatki i biegniemy do niej z rana, by jej złożyć powinszowania . Małgorzatko , przyjmij proszę, najlepsze życzenia z okazji imienin, życzę Ci wszystkiego najlepszego , samych szczęśliwych dni bez trosk i zmartwień, pełnych radości i spełnionych marzeń 👄👄👄🌼🌼🌼🌼🌼🌼😍👄👄👄🌼🌼🌼🌼🌼🌼😍 👄👄👄🌼🌼🌼🌼🌼🌼😍👄👄👄🌼🌼🌼🌼🌼🌼😍 👄👄👄🌼🌼🌼🌼🌼🌼😍 👄👄👄🌼🌼🌼🌼🌼🌼😍👄👄👄🌼🌼🌼🌼🌼🌼😍 👄👄👄🌼🌼🌼🌼🌼🌼😍 👄👄👄🌼🌼🌼🌼🌼🌼😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Małgosiu wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka👄🌻🌻🌻 Terterku dzięki za kawę i śniadanie👄 Dziewczynki dzięki za zdjęcia mieszkań, widać że każdą z was kosztowało to masę pracy ale są efekty. Terterku bardzo podoba mi się mieszkanie córki, takie wnętrza mają klimat. Co do twojej sprawy uważam że postąpiłaś zgodnie z własnym sumieniem, jestem za❤️ Roberta jak Orsi, czy już lepiej? Zrobiłam już 16 słoików dżemu a dzisiaj jadę po następne. Beti trzymam kciuki za wyjaśnienie sytuacji w domu i w pracy❤️ Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzatko❤️wszystkiego najlepszego !!! Dużo zdrówka dla Ciebie i Twoich bliskich, radości dnia codziennego, miłości i spełnienia marzeń👄Mocno przytulam do ❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):):) Tokina Ty nasza niezawodna przywódczyni stada👄👄 Jak Ty to robisz że o wszystkim pamiętasz?!,jeszcze raz dzięks👄👄 Małgorzatko🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄W dzisiejszym dniu niech Cię spotykają same radości,żadnych smutnych myśli i trosk(w całym życiu nie tylko w jednym dniu).Ale dzisiejszy dzień niech będzie wyjątkowy👄❤️.Wszystkiego naj,naj,naj Terterek👄 W pierwszej kolejności dziękuję za śniadanie i bardzo się cieszę że już z nami jesteś,było Cię bardzo ale to bardzo brak. Ja fotki obejrzałam dopiero dzisiaj wczoraj miałam nerwa i nie chciałam w takim nastroju oglądać fotografii i dobrze zrobiłam bo mieszkanie jest piękne. Wykonaliście kawał dobrej roboty i widząc stan sprzed remontu,hi,hi także dużą porcję odwagi.Z jednej strony to dobrze bo jak sami wszystko zrobiliście wiecie na czym stoicie i teraz mimo że jeszcze troszkę pracy i kasy trzeba włożyć ale jaki efekt,oj jaki efekt.Widok z okna także cudny a Ty na tym filarku,półeczce czy słupku(nie wiem jak nazwać ów element architektoniczny:p:) ) wyglądasz gitarowo i świetnie ze wszystkim się komponujesz.Ja mam wielki sentyment do K w związku z moją Asią,pewnie powinno być na odwrót skoro wyprowadziła się w tamte okolice i tam także przyszło mi ją pożegnać,ale kocham te tereny.Uwierzycie jak Wam powiem że Asia jest chrzestną mojej córki i moja córka także znalazła sobie chłopaka ze śląska i puki co wygląda to na coś trwałego. Moja mama jak się dowiedziała z jakich rejonów Polski pochodzi jej Jaś to się poryczała,ja zaraz posłałam jej wiązankę bo z góry zakłada że cała historia może się powtórzyć.Dlaczego nie pomyśli że Asia właśnie wspiera ją z góry,bardzo obie się kochały i były zżyte.Wiem również że moja siostra znalazła tam szczęście i choć wszystko trwało zaledwie 11 lat,naprawdę było warto. No dobra ale miało być nie o mnie. Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buźki dla Was Kochane👄 Przed Wesołkiem klękam na kolana i proszę o wybaczenie😭 Tokinko i Terterku witajcie w klubie ..u mnie I część remonciku zbliża się ku końcowi, ale ja nie robiłam fotek......zrobię jak będą mebelki. Poetko❤️ależ Ciebie zdolniacha!! Pozdrawiam Was i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny pozdrawiam i zdrówka życzę.🖐️ Małgosiu🌼 Jak marzeń tysiące, Jak kwiatów tysiące, Jak motyli tysiące Tak ja Ci składam życzenia gorące❤️👄 moja córcia też ma imienki,bo to imieniczka naszej Małgosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziękuję za życzenia w tym dniu,jesteście takie wspaniałe wszystkie. Tokino jak Ty to robisz,ze zawsze pamietasz o wszystkich uroczystościach? Terterku zdjęcia tez dotarły i do mnie,mieszkanie ładne ale widze jeszcze duzo pracy przed Wami. Personalna przyślij tez zdjęcia jak wszystko pokończysz. Wesołku tak czasem życie sie uklada,że nam krzyżuje wszystko a na wybór córci nie masz wpływu,sama wiesz.Nie ważne skad jest chłopak ale ważne jest aby do siebie pasowali aby im ze soba było dobrze..Choc wiem po sobie,ze chciałabys mieć córcie pod reką. Bondi czyli przetwórnia zapasów na zimę ruszyła. Dziewczynki wczoraj juz mielismy jechac do L do córci,nie wiem dlaczego mimo brania antybiotyku ma temperaturę około 38 stopni,wydaje mi się,ze przy antybiotyku nie powinno być temp.Niestety egzaminy i musi byc tam,bo inaczej nastepne terminy we wrześniu.Chodzi więc na egzaminy ale coraz bardziej się martwię.Dopiero na zdjęcie szwów mamy iśc w piatek. Póki co zapraszam na obiadek. Barszczyk czerwony z uszkami. Młode ziemniaczki i kotlety schabowe z pieczarkami,surowka z kapusty zielonej z ogórkami.Zapraszam Kosmi życzenia dla córci najlepsze składam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna👄 No,no nie trzeba wszakże klękać,wystarczy bywać częściej.Mam jednak nadzieję że jak remont będzie zakończony będziemy miały możliwość cieszyć się Twoją obecnością dużo więcej.No i fotki,oj fotki by się przydały po wszystkim.Mnie także czeka gruntowny remont( ale puki co czekam na trafienie w totka,hi,hi)więc dzięki waszym doświadczeniom będę kiedyś mieć inspirację. Kosmitko👄 Zatem życzenia dla córci🌼🌼🌼 Udanych wakacji,powodzenia i chłopaków,zdrowia i czego sobie tylko sama życzy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzatko👄 Miał być miły dzień a tu zmartwienia:( A córka nie jest pod jakąś kontrola po zabiegu?,nie można zadzwonić do jakiegoś lekarza prowadzącego i zapytać czy ta temperatura to normalna rzecz?.Czasem jak organizm osłabiony to się dodatkowo potrafi przyplątać infekcja,wiadomo teraz tyle pyłków w powietrzu.No i jeszcze te egzaminy,jednym słowem wszystko na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku jest pod kontrolą tzn tutaj u mnie w mieście a najgorzej dzis egzamin i w piątek i chce byc tam.Sama iwesz jak to jest .chce miec wolne wakacje. Teraz dzwoniła ,ze czuje sie troche lepiej i poszła na egzamin ,jakby co najwyzej wieczorem po nia pojedziemy. A jak Twoja corcai kończy juz sesje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie🖐️ Małgosiu Kochana❤️ W DNIU TWOJEGO ŚWIĘTA życzę Ci spełnienia marzeń, miłości, zdrówka, radości i samych słonecznych i pięknych dni👄 mocno, mocno Cię ściskam mmmmmmmm i buziam👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dziewczynki pozdrawiam KAŻDĄ z osobna❤️ póżniej was poczytam ;) teraz lecę kończyć obiadek, ciągle brakuje mi czasu:( :( och jak to życie szybko leci buuuuuuuuu :( :( papatki kochane 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniową porą ❤️ Małgorzato - wszystkiego najlepszego! :D ❤️ ❤️ ❤️ http://kwiaty.com.pl/photoNewsGalery/p556/20_p556.jpg Jak widać nam dorosłym nigdy nie brakuje kłopotów, problemów i zycie jakieś takie trudne jest :O ;) ale do dzieciństwa nie chciałabym wracać :D Wesołku - ten obiekt na którym siedze to komin wentylacyjny od byłego pieca i jednocześnie miejsce na przyszły kominek :D najprawdopodobniej będzie to klimatyczna KOZA Masz racje: po fotkach widać, trzeba niezłej odwagi żeby podjąć taki trud - ale ja zrozumiałam w trakcie, że nie powinnam sie obawiać - moja p architekt ;) :D od początku miała wizje swojego mieszkanka i konsekwentnie je wdraża. A że źródełko z pieniędzmi skromne jest to trzeba wicie gniazdka rozciągnąć w czasie :D :D:D Dziewczynki Małgosia serwowała obiadek pyszny mniam mniam a ja zapodaje jak Tokina zwykła mówić popołudniową kawe capuccino i bezy waniliowe :D (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? I__@@@@@@@@@@@__I? Smacznego ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki widzę że dziś tu gwarno i wesoło ale nie tylko , troski też się przelewają :( Dziewczynki nie gloryfikujcie mnie bo każda z Was może też pamiętać o takich datach tylko do tego potrzebny jest taki kalendarz, bez niego to byłabym jak ślepiec :D Poślę Wam linka , może któraś zechce sobie go ściągnąć na kompa, powpisywać różne dane ku pamięci i ustawić na przypomnienie , wtedy jest o wiele łatwiej :D http://www.dobreprogramy.pl/Kalendarz-XP,Program,Windows,11701.html Kosmitko, same serdeczności dla Twojej ślicznej córci 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups, nie wiem dlaczego link się nie otwiera , pewnie znów jakiś przecinek wskoczył nie tam gdzie trzeba :( podaję więc prostszy sposób wystarczy wpisać w panu Google - kalendarz XP i stronka sama wyskoczy. Tereterku, wielkie dzięki za cappuccino a szczególnie za beziki ... mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a ja dokładam świeżutkie faworki coby było co przekąsić do kawusi popołudniowej. Macie rację zycie cały czas dokłada zmartwień,klopotów ale dobrze ,ze sa dzieci,wiecie jakos mi sasiadka w ubiegłym tygodniu powiedziała takie zdanie(ma wnuka ,który własnie jest po drugiej operacji guza mózgu,chłopiec w wieku mojego syna i jego najlepeszy kolega zza płotu)a ona nie wiem moze w zmartweiniu powiedziała a po co dzieci ,teraz kłopot,wiem ma kłopot straszny ale nigdy bym tak nie powiedziała. Dosyc dziewczynki zmartwień,dokladam jeszcze lody wisniowe,zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzatko, dzięki za chrust, wieki całe nie jadłam, więc z chęcią się częstuję 👄 U lekarza jeszcze nie byłam tz te pierwsze wyniki widział lekarz kiedy byłam u niego z anginą, natomiast powtórnych badań jeszcze nie robiłam bo chciałam odczekać kilka dni po antybiotyku aby nie były sfałszowane wyniki :D a tak naprawdę to nigdzie mi się nie chce chodzić, może się zmobilizuję w przyszłym tygodniu:D Trochę się boję że wyniki znów będą złe, chyba dlatego tak opóźniam te badania :O no ale kiedyś muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzatko, człowiek w rozpaczy to mówi różne głupoty, bo sam nie wie co ma robić a najgorsza jest taka bezsilność i to właśnie dobija:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Tokino człowiek nie raz cos powie a potem żałuje a jeszcze jak choroba dotyka dzieci to najgorsze. Dziewczynki zostawiam na stoliku mocniejsze naleweczki a ja pewnie będę zmykac bo nadchodzi łokropna chmura,zbliza sie szybkimi krokami.Oby tylko nie odcieło mi neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmmm...... :P:P:P przystawiam sie do naleweczki ❤️ Tokino - można też skopiować cały link, wkleić do okna przeglądarki i Enter - kalendarz fajowy ❤️ Ja do tej pory bazowałam na NK ale rzadko tam wchodzę i imienin niestety nie sygnalizuje :D Zainstaluje sobie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterek :):):) Jednym słowem właściwa osoba na właściwym miejscu:p:).Chodzi mi oczywiście o Twoją uroczą osobę siedzącą wygodnie i z gracją na tym filarku od komina.Sama powiedziałaś że to miejsce na kozę:):) Ja tu sobie hihy urządzam a wcale mi nie do śmiechu bo mnie złapał atak migreny i to z aurą.Trochę się przestraszyłam bo nie miałam tego wcześniej nigdy,choć mój M to migrenowiec,musi mnie zaraził:p:).No i jak mnie te pulsujące światło zaczęło przed oczami latać to się przestraszyłam że udar albo co?.Weszłam na neta i czytam,kurtka pasuje do aury przy atakach migreny i wiecie co?,przestało świecić w ślepiach a zaczęła głowizna boleć.I choć boli nadal i ciut mnie mdli to lżej na sercu,hi,hi bo na migrenę się nie umiera:p:).Oj dobry ten net,nie tylko człowiek przyjaciół znajdzie to jeszcze i lekarza,hi,hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem🖐️ Małgosiu wszystkiego naj naj naj w dniu imienin du zo zdrówka i spełnienia wszystkich marzeń ❤️🌼👄👄👄👄🌼🌼[kawiatek👄👄👄👄🌼🌼❤️❤️]❤️❤️👄👄👄👄🌼🌼❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi Wesołku! ❤️ język Polski jest piękny! uwielbiam zabawy językiem, skojarzenia, aluzyjki, zaskakiwanie, malowanie obrazów i dowcipów literkami :D:D:D migrena - rzecz poważna - mam nadzieje, że u Ciebie występuje rzadko. Moja małża też migrenowiec :O łazi nieżywy i to dość często. Ale Ty w takich wypadkach mierz ciśnienie bo może to być tylko przypadkowy skok ciśnionka :) Beti 👄 ❤️ 👄 Mam czeskie piwo!!!! chodźta na piweczko! YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY na zdrowie! http://www.brnoinfo.cz/2006/09/img/kalbomat/prumyslovka/pivo.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku ja chcę piwko napije się z chęciom a ja byłam dzisaj w pracy dwa razy rano byłam od 5,30do 10 a pózniej od 15 do 18 bo pani która przyjeżdża nam pomagać nie mogla byc do końca a ze ja blisko mieszkam to byłam trochę rano i trochę po południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - podsuwam Ci kufelek YYYYY napijemy sie, odreagujemy stresy i wzmocnimy w witaminki :D a ja trzymam kciuki za Ciebie i żeby Ci się wszystko dobrze poukładało ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×