Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Dzień dobry wszystkim Niestety zaspałam a miłam tu być wczesnym świtem by już od progu wołać gromkim głosem - Sto lat, Sto lat, Sto lat , niech żyje żyje nam !!! Tereterku kochany, dla Ciebie najserdeczniejsze życzenia , samych radosnych dni, pełnych szczęścia ,miłości oraz wszystkiego co najlepsze 👄👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Kosmi podanie podpisane 👄 trzymaj się i nie daj się teściowej 👄 Banderasku Bondi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bużki Kosmitko za kawusię👄 Miłego dnia życzę wszystkim Terterku Kochaniutki👄 W dniu Twojego świętowania życzę Ci dużo zdrówka, radości, miłości i niech nikt i nic nie zdoła Cię powstrzymać od zrobienia rzeczy, które sobie wymarzyłaś...... STO LAT!!!🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Tertereczku Skarbie :) STO LAT, STO LAT przyłączam się do dziewczyn🌻🌻🌻🌻 i jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO 👄👄👄👄👄👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻 Zuuziczku widzę, że zabierasz się ostro do roboty ;) najpierw słoiczki z truskawkami teraz malowanko no, no życzę wytrwałości i zdrówka👄 Tokino pokoik na pewno ślicznie wygląda i najważniejsze, że Ty czujesz się w nim dobrze👄 Kosmi udanego spotkanie rodzinnego👄 Personalna 👄🖐️ Bondi 👄🖐️ Pozdrawiam i życzę miłego i pięknego dnia :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany Terterku! Wszystkiego najlepszego, sto lat! sto lat! sto lat! :-D Uśmiechu, zdrowia, energii, pomysłów i wszystkiego o czym marzysz!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany Terterku🌼 100 lat, 100 lat w zdrowiu, szczesciu!!! Duzo milosci, radosci , pieniedzy i spelnienia wszystkich marzen. 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczynki🖐️ U mnie leje:( Bede musiala cale popoludnie przesiedziec w domu:( Teraz robie obiad. Dzisiaj u nas sa mielone:) Bardzo lubimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za szybko mi sie wyslalo:O Gdzie sa dla Was zyczenia pieknego popoludnia? Juz sa. Pieknego dnia zycze wsiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ Bonitka ;) z Bechemootkiem ;) się pokazała 👄 Ja dziś miałam na obiadek łazanki :) przytargałam dla was też cały półmisek ;) (%%%%%%%%%%%%%%%)> smacznego🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki Terterku żyj nam długo i szczęśliwie i idz przez zycie tak jak teraz zawsze pogodna,uśmiechnieta i szczęśliwa otoczona gronem przyjaciól nawet tych wirtualnych.🌻 🌻 🌻 Pszczóleczko chętnie najem sie tych łazanek,skosztuje też mielonych Bonitki. Zuziczku czy malowanie juz skończone?Dobrze ,ze chętnie pomagasz dziadkowi ,bo w sumie do kogo by sie zwrócił o pomoc? Dopiero wrocilismy do domu od córki. Lało całą drogę niemiłosiernie.Teraz pomyśle co podszykować na jutro na obiad? Miłego wieczoru dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz mam podszykowany obiad na jutro Malgosiu. Beda mielone ktore zostaly z dzisiejszego obiadu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniową porą 🌻 ❤️ 🌻 Nawet nie wyobrażacie sobie jak jest mi miło - dziękuje za życzenia! serdecznie wszystkie Was ściskam i całuję cmok cmok cmok! :D Zapraszam na szamponika albo winko czerwone! YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY która przyjdzie niech sięga za kielonek i wychyli za zdrówko! moje i Wasze! ❤️ ❤️ ❤️ Kosmi - trzymaj sie dzielnie! Teściowa to nie w kij dmuchał :P prawie jak wizytacja :D:D:D ❤️ Dziewczynki - jeszcze raz dziękuje za wsparcie mnie w moich ostatnich decyzjach - Wasza akceptacja jest dla mnie bardzo ważna ❤️ ❤️ ❤️ Nakładajcie sobie ciacha i pijcie za zdrowie :D bardzo proszę ❤️ A ja wracam na łono Rodzinki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wieczorkiem wpadłam na szamponika , wypiję za zdrowie Tereterka - Sto lat Tereterku👄 baw się dobrze 🌼 Spędziłam kolejny bardzo pracowity dzień, kiedy już parter skończony to teraz trzeba było jakieś przeszeregowania u siebie zrobić. Przyjechał młodszy syn z synową i try miga powymieniali mi szafki w spiżarce, wyleciało mnóstwo niepotrzebnych rzeczy. Czasem trzeba zamknąć oczy i wyrzucać, bo zwykle to się odkłada że jeszcze kiedyś się przyda i coś tam leży latami nieużywane a zajmuje miejsce. Dziś więc był taki remanentowy dzień :D Poza tym posprzątałam całą chatę bo Małż się imprezuje więc mam wolne :D Jeszcze zrobiłam piękne gołąbki , już są gotowe, więc częstuję Was, smacznego :) @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ U mnie wciąż nie pada, jest bardzo sucho, tyle że zachmurzone, więc mam nadzieję że może w nocy zacznie padać. Dziewczynki u których pada, proszę podeślijcie w moją stronę trochę deszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem 🖐️ Małgosiu odwiedziłaś córcię to dobrze na pewno ucieszyła się na przyjazd mamusi :) 👄 Tokino podsyłam Ci trochę deszczyku ode mnie ;) u mnie co jakiś czas pada,gołąbki pychota wpałaszowałam z apetytem mmmmmmmmm 👄 widzę, że dzisiejszy dzień też miałaś pracowity . Terteteczku winka się napiję ;) Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y i ciacha też nie odmówię :P uwielbiam ciasta mmmmmmmmmmm a Twoje jest przepyszne, baw się dobrze 👄 🌻 Dobranoc dziewczynki śpijcie smacznie do jutra pa, pa🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypiłam szamponika i oczywiście czerwonego winka, wytrawnego :-)!!! Na zdrowie Terterka :-D!!!! Dziewczyny!!!!! u mnie wreszcie pada :-D, zaczęło i mam nadzieję, że poleje!!!! Mogę oddychać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na chwilke - bo zaraz dziecko zajmie "mój" pokój Bechemotku!!! :D Ty to jesteś szczęściara! :D u mnie rześko ale bez kropli deszczu :O Miałam bardzo miły dzień - tylko z dziećmi i małżowiną ale jakoś ostatnio tak integracyjnie sie zrobiło....dzieci dorosłe i relacje są też dorosłe Jutro jak nie będzie padać poplumkam ze szwagrostwem nad jeziorem POZDRAWIAM i życzę dobrej nocki - jeszcze raz dziękuje Wam za miłe gesty i pamięć ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonita 57
Terterku, jubilatko kochana 🌼ciesze sie ze ten dzien spedzilas tak jak lubisz. Ja dopije jeszcze czerwone winko bo to dobre na sen i tez juz lece w poduchy. Wszystkim Wam zycze Wam nocy. Mam nadzieje ze jutro bedzie ladna pogoda i nareszcie bedzie mozna wychylic nos z domu. Deszczysko popchnelam w strone Tokiny, bo u niej deszcz jest potrzebny. Dobranoc, do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonita 57
Pomaranczka jestem:O Tylko nie wiem dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w niedzielę dziewczynki halo co za spanie ? Już najwyższy czas przybiec na kawusię, herbatkę, inkę cappuccino, soczki co kto lubi juz czeka ... zapraszam. Żeby nie było że niedziela a tu głodem zalatuje to może jakieś małe śniadanko zaserwuję. Jajeczka na miękko, jajecznica na pomidorach, jajka w majonezie, jajka w koszulkach ...czyli jaja w każdej postaci :D do tego liście zielonej sałatki, pomidorki koktajlowe, ogóreczki małosolne i bułeczki kajzerki ...smacznego. U mnie dzięki Pszczółce :D pada deszczyk, zaczął padać w nocy a teraz lekko mży. Nie jestem pewna czy Tereterkowi uda się plumkanie w basenie, no ale dzieli nas trochę kilometrów, więc nic nie wiadomo, czasem dwa trzy km, a już jest różnica w pogodzie. Dziewczynki pstryknęłam kilka fotek tego mojego kolorowego pokoju, jeśli chcecie to zerknijcie. Wiem, że pokój nie wygląda elegancko ale nie musi, ma być wygodny i mnie służyć a reszta się nie liczy. Na większe przeobrażanie pokoju, zwyczajnie nie mam kasy a i też nie chce mi się, tak jak jest mnie wystarczy, Wam się pewnie nie spodoba. Wszystkie Was serdecznie pozdrawiam , życząc miłego dnia👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki u mnie od wczoraj wieczór leje,nareszcie podleje:p:) Widzicie miałam przeczucie że złożyłam Terterkowi życzenia dzień wcześniej,miałam wczoraj ,,pojechany,, dzień.Mało tego że od rana zapiernicz jakby cały świat zmówił się by mi dodawać zajęć to jeszcze wieczorem jak już zasiadłam przed kompem by wpaść i wypić za zdrowie Terterka rozpętała się burza i wyłączyli prąd. Zatem ja dzisiaj jeszcze raz Terterkowi zaśpiewam: ,,Więc żyj nam sto lat i uśmiech miej na twarzy niech życie Ci da to wszystko o czym marzysz.......👄👄👄❤️ Bonita pomarańcz był wczoraj ze wstydu,bo nas ostatnio zaniedbujesz:( Ja także miałam mieć dzisaij wycieczkę,hi,hi i znowu chyba nic z tego ostatnio co weekend pada i nici z jakiejś dłuższej eskapady.Będę trzymać kciuki by wyjrzało słoneczko to może gdzieś uda mi się wyciągnąć M choćby niedaleczko:p;) Dziewczynki pogodnej niedzieli Wam życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku, miałam problemy z pocztą ale już powinny dotrzeć ,sprawdź skrzynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze nie wiem czy doszły bo do mnie jeszcze nie .... a ja żeby mieć pewność ze doszły to wysyłam zawsze też do siebie .... no i nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina👄 Wcale się nie śmieję kolor ładny ja także lubię soczyste kolory u mnie jest brzoskwinia.Zastanawia mnie tylko ta zieleń na suficie,ja jej nie widzę.Masz ciekawy architektonicznie pokój,córka Terterka pewnie umiałaby(nawet nie pewnie a na pewno)zaprojektować na tych skosach coś:classic_cool:.Mi się podoba:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farby jakie mamy teraz do dyspozycji są ekstra,nawet nie trzeba najmować malarzy,którzy bulą teraz aż czkawką wyłazi.Nawet laik nie może zepsuć malowania,hi,hi i dzięki temu można poszaleć z kolorami.Ja tylko nie polecam farb firmy Magnat,kiedyś nas namówił w sklepie jeden dupek i cena nie adekwatna do jakości,bardzo się zawiodłam. No ale idę gotować jakiś obiad bo jak widzę nici z wycieczki to nie będziemy głodować,hi,hi na razie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku, jest zieleń z tym że taka delikatna, na zdjęciach może wyglądać jak lekko niebieski, w zależności od światła albo na brudną biel, ale uwierz mi na słowo że jest zielony. Najlepiej chyba oddaje kolor ramówka na drzwiach, bo też jest pomalowana na ten kolor co sufit. Co do skosów, to oczywiście ostatnio napisałam złe wymiary, miało być 2,50 a z drugiej strony 2,20 czyli 0 20 cm obniżyłam sobie pokój:P Jestem pewna że córcia Tereterka wiedziałaby jak to urządzić, no ale wymyśliłam sobie taki styl i tak już zostanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×