Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

co do farb, to kto mnie pyta jakich farb używam odpowiadam że Magnat :D:P aż wczoraj sprawdziłam i fiolet jest z Nobilesa , jest to gęsta lateksowa farba, świetnie się rozprowadza i ładnie odbija światło, natomiast krem, jest przeze mnie utworzony na bazie Śnieżki i pigmentów :D Nie wiem czy będę coś dziś gotować bo mam od wczoraj gołąbki, no chyba że zrobię trochę bigosu, bo pozostałą kapustę ugotowałam i jeszcze nie wykończyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie do mnie też doszła poczta i widzę że to co posłałam drugi raz to poprzednie zdjęcia z parteru, przepraszam to pomyłka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ pospałam dobrze ;) oj pospałam :D dzięki Tokino za fotki - czekam na tę poprawkę i właściwą porcję - kolory spoko - jestem ciekawa dalszej części pokoju ❤️ Wesołku - mam nadzieje, że dzisiaj będziesz miała fajny dzień i nie tylko odpoczniesz troche ale i zrelaksujesz się ❤️ ❤️ ❤️ śniadanka nie było ale zapodaje ciasto z urodzinowego stołu i świeżą sałatkę jak ktoś jeszcze nie jadł ❤️ Tokino masz racje - w nocy odrobine popadała ale to za mało tyle że schłodziło się i z pewnością kąpiel w baseniku nie wypali - no chyba że walniemy sobie drinka i wskoczymy do wody - basen mają podgrzewany tylko na powietrzu trzeba wytrzymać :D:D:D O 13.00 jade a Teraz pozdrawiam serdecznie i życzę pięknej spokojnej niedzieli ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Terterku spuznione ale szczera życzenia urodzinowe dużo zdrówka spełnienia wszystkich marzeń ❤️👄 przepraszam że wczoraj nie napisałam ale po prostu prosto z działki jechałam na działk.e a pózniej nie było mnie w domu a teraz podaje obiadek rosół (_______________________________________________0 z makaronem do tego młode ziemniaczki @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ karczek ieczony ########################### oraz kapusta zasmażana $$$$$$$$$$$$$$$ życze smacznego pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Beti niezawodnie podała wczesny obiadek i nikt go nie zjadł:( pewnie już wszystko wystygło więc ja szybciutko wkładam wszystko do piekarnika na szybkie podgrzanie i chętnie zasiądę przy stole by go skonsumować, Betuś dziękuję bardzo👄 Ciekawa jestem co się zmieniło u Ciebie, jak sytuacja na froncie Ty - mama? Czy uspokoiła się sytuacja czy nadal jest zaogniona? U mnie zaczyna się burza więc zanim wyłączę kompa zapraszam na cappuccino czekoladowe do tego wafelki waniliowe coby było miło i pachnąco , na rozgrzewkę, bo przecież się schłodziło proponuję kieliszek Porto Y Y Y Y Y Y Y zapraszam 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie Życzenia Terterka się spełniły,miałam zajefajny dzień:):):) jestem happy i :classic_cool:.Mam nadzieje że i Terterek miała okazję popluskać się w baseniku.Byłam na wycieczce wprawdzie nie tam gdzie planowałam ale M wziął mnie do Kazimierza. Posłałam Wam parę moich fotek,dawno mnie nie widziałyście i oczywiście nie byłabym sobą gdybym coś nie pokićkała:p wysłałam Wam jedno zdjęcie,hi,hi dwa razy.No dobra taki mały dubelek. A w Kazimierzu było ślicznie mimo że pochmurno i tradycyjnie wietrznie,turystów moc.Na rynku atak zmasowany cyganek miały jakąś akcję pod tytułem złap frajera i nie wypuść.Oj ciężko było się wywinąć jak się uczepiła to lepiej jak rzep a było ich co najmniej z pięć,jednej zwiałaś druga zabiegała drogę.Przy okazji wyszło na jaw że muszę popracować nad kondycją,ledwie wlazłam na górę trzech krzyży:p:).Potem wybraliśmy sie na wycieczkę z przewodnikiem takim małym akumulatorowym busikiem.Powozili nas leniwców po całym Kazimierzu,byliśmy na cmentarzy żydowskim notabene wcale nie wiedziałam że taki tam jest,poopowiadali masę ciekawych rzeczy.Byliśmy również w wąwozie korzeniowym i w dzielnicy bogatych,hi,hi.Zjedliśmy diabelnie drogi i wcale nie za smaczny obiad w jednej z restauracyjek i mieliśmy jeszcze przejść się wałem wzdłuż Wisły jak zaczęło lać jak z cebra.No ale zawsze tak jest że idealnie być nie może no ale narzekać nie mam prawa i tak było fajnie i cudnie.Tym razem wzięłam aparat i wysłałam Wam moje foty,nawet podwójne żeby nie było:p:),resztę ugotuję w garze ale chyba już nie dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku, ależ zrobiłaś miłą nispodziewankę ! Muszę przyznać że nadal jestem w szoku, bo przecież nie rozpieszczałaś nas dotąd swoimi fotkami a tu taka rozpusta :P aż trzy fotki, dwa niby takie same ale to dwa różne zdjęcia w tej samej pozycji, Jesteś śliczna a przede wszystkim szczuplutka ,choć zawsze narzekasz że coś gdzieś Ci przybyło :D Dziękuję Ci bardzo Wesołku kochany, za tą niespodziewankę bo nic milszego nie spotkało mnie już dawno 👄 Cieszę się, że byłaś na upragnionej wycieczce , tym bardziej, że też Kazimierz wspominam z sentymentem. Akurat byłam w tym miejscu gdzie stałaś ale to było już bardzo dawno temu w dodatku nie posiadałam wtedy aparatu:( Szkoda, że na koniec zepsuła się pogoda, no ale i tak możesz zaliczyć tą niedzielę do udanych , mimo zmasowanego ataku cyganek. Swoją drogą, mogłaś dać sobie powróżyć, ciekawe czy wywróżyłby wygraną w Lotto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina ❤️Wesołku❤️ dziewczynki dziękuje wam wszystkim za pocztę Tokina w domu nic się nie zmieniło dalej jest tak jak było nie nie wydaje mi się zeby sie coś zmieniło ale trudno jakoś to wytrzymam mam nadzieje a wiem że sie nie zmieni z pewnych względów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow! wow! wow! łał! łał! łał! a to ci miła niespodzianka!!!! Wesołku! jesteś piękną Dziewczyną! :D Tokina ma racje - nie rozpieszczałaś nas :P już zaczynałam myśleć, że masz purchawke na nosie albo czole :P:P:P:D przepraszam :D ale ulżyłam sobie z tej radości :D Bardzo sie ciesze, bardzo mi sie podobasz - zresztą podobałaś się i z jedynej fotki jaką mialyśmy ❤️ Zazdroszcze wycieczki - ciesze sie że była udana, że sie zrelaksowałaś i odpoczęłaś ❤️ Ciesze sie że jestem już w domu. Imieninowy obiad był w S...u, było pięknie, smacznie, nastrojowo i wesoło. Nie plumkałam się bo tak długo gościliśmy sie w knajpie, że odwrót odtrąbiono o 19.00 Teraz moge już wygodnie pupe rozwalić na fotelu :D Odgrzewam sobie pyszny rosołek od Beti (uwielbiam takie odgrzane obiadki mmmmm...) Pozdrawiam wieczorowo ❤️ ❤️ ❤️ mniam mniam :P ide jeszcze raz nacieszyć się buzią Wesołka naszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku ładnie wyglądasz na zdjęciach jak zawsze ❤️ Terterku ❤️ ty i tokina ładłyście mój obiadek dzisaj to dobrze że chociaż ktoś zjadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti ❤️ - nie dziw sie - wszystko wróci do normy po łykendzie :D dzisiaj wszyscy na wycieczkach, wypadach za miasto, na działki, na grille, lub siedzą przy rozinnym stole i nijak do komputera nie wypada sie przypiąć :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tereterku, tam u Szw....ów zawsze dobrze się bawisz, widzę że była biesiada w restauracji czyli wygodnie dla gospodarzy,ale widocznie było super towarzystwo że obiad się przedłużył do 19 Inne dziewczynki też się pewnie relaksowały , wiem że Poetka się szczęściuje :P a co porabiają inne to zagadka. A ja dziś tylko się nudzę :( nigdzie nie byłam , pogoda nie sprzyjała :( za to przekopałam allegro.pl :D:P no i mały przerywnik na burzę, która przyniosła wilgoć w powietrzu i wodę spragnionym roślinkom i wreszcie nie muszę podlewać :D Beti, przetrzymasz, to wszystko minie, daj mamie trochę czasu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina raczej nie minie ale nie będe pisać o tym może się domysliszo czym pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dostalam i ja:) doszly i do mnie!!!! zdjecia Wesolka:):) Jaki Ty jestes mlodziutki i zgrabniutki Wesolku! Co Ty wypisujesz ze jestes za gruby. Zgrabniacha jestes i basta!. Ciesze sie ze mam taka fajna i ladna kolezanke. Ja dzisiaj nioc nie robilam. Bylam tylko na truskawkach i zrobilam truskawkowe ciasto, wlasnie chlodzi sie w lodowce. Teraz bedzie najprzyjemniejsza czesc dnia. Bedziemy jesc to ciacho:) Jest dietetyczne. Polowe smietany zastapilam jogurtem. Doszly tez zdjecia Tokiny mieszkania. Juz sie pogubilam co jest remontowane:O Cgyba i parter i gora. Czyli caly dom:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bonitko słowo wyjaśnienia.... zdjęcia remontowanego parteru wysłałam już kilka dni temu a dziś tylko kilka fotek z mojego pokoju na których to zdjęciach chciałam uchwycić te trzy kolory dominujące w nim. Druga partia zdjęć to były zdjęcia parteru wysłane przez pomyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha Tokina. Czyli jednak caly domek jest remontowany. Kolory odwazne:) ale jak takie lubisz i czujesz sie dobrze w takich wnetrzach to dlaczego nie:O Dobranoc, spijcie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz poogladalam sobie naszego Wesolka. Bardzo naturalne fotki, a w tych wloskach wygladasz o wiele mlodziej jak na zdjeciu na nk Wesolku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? nieoczekiwanie bardzo pięknie zakończył nam się dzień :D cały czas jestem pod wrażeniem naszego Wesołka ❤️ ❤️ ❤️ Super! a może Zuzik nasz malował dzisiaj pokój Dziadka? Tokino? a zrób fotki swojego biureczka (to pod szafeczką wiszącą na ścianie) bardzo jestem ciekawa jak sobie to zorganizowałaś ❤️ ❤️ ❤️ ide spać i życze wszystkim dobrej nocki ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonito - a mnie sie na tamtym zdjęciu z NK też bardzo podobała i fajnie wyszła - tyle, że jaśniejsze włoski mnie zaskoczyły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jesteście kochane👄❤️ Wiecie jak podbudować próżne serce kobiece:):) Ja nie posyłałam swoich zdjęć z jednego prostego powodu nie lubię się fotografować i mam mało swoich ujęć.No ale dzisiaj poszalałam na całego a że oglądając je nie dostałam niestrawności:p postanowiłam Wam pokazać jak teraz wyglądam(z odrostami). Tak żeście mnie skomplimentowały że chyba codziennie dla podbudowania ego poślę Wam jakąś fotkę:p:) Kazimierz jest niezmiennie piękny,baszta wprawdzie w remoncie i nie udało mi się tam wejść ,spacer wałem także z powodu deszczu nie wypalił znak ze trzeba jeszcze raz wyciągnąć M :):) W garze ugotowałam dla Was parę fotek,jak zechcecie zobaczyć to wszystko co tak ucieszyło moje oczy zapraszam. W Kazimierzu byłam już nie raz mam w sumie blisko ale nie wiedziałam że tam są wąwozy i cmentarz żydowski nawet z prowizoryczną ścianą płaczu.Pięknie mamy wokół siebie i zawsze jest coś co odkrywamy po raz pierwszy,życie jest piękne:):) Dobranoc drogie przyjaciółki👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterek Pisałam jakiś czas temu że zrobiłam sobie jasne pasemka.Jasny kolor najlepiej ukrywa siwe włoski a tych niestety przybywa w szybkim tempie.Siwienie nie tylko przez operację u mnie to rodzinne,szybciutko szron pojawia się nam na głowie. Dobranoc jeszcze raz i jeszcze raz dziękuję. Zaraz jeszcze raz wejdę na pocztę i wyślę Wam jak nic nie pokićkam to zdjęcie które miało pójść a wyszedł dubel i fotkę mojego M,szaleję na całego:p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juhuuuu!!!! :D:D:D Wesołku - dzięki za poprawkę! :D i za tego przystojniaka :P:P:P ❤️ ❤️ ❤️ włoskami blond byłam zaskoczona bo mimo, ze wiedziałam o "odsiwianiu" - to jednak Twój wizerunek Wesołku zbudowany został na tej jedynej fotce z ciemnymi włoskami :D Dzięki za tę niespodziankę!!!! ❤️ ❤️ ❤️ ide spać z uśmiecham na moim piegowatym pysku :D:D:D juhuuuu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki👄 Miłego dnia dla Was Zapraszam na kawkę, herbatkę, inusię zostawiam w termosikach....oczywiście cudnej urody filiżanki stawiam na naszym stole i piękny, pachnący bukiet herbacianych róż z mojego ogródeczka🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Wczoraj u nas były dni naszego miasta...było super!! Rozumiem, że za moja częstą nieobecność Wesołek mnie ukarał.....nie dostałam ani jednej fotki od Niej😭teraz zmykam na busika bo wybieram się do K..wa. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja poniedziałkowo👄❤️ Terterek👄 Dzięki za śniadanie Personalna👄 Ufoczywiście już poprawiałam tą wpadkę i poczta poszła,mam nadzieję że tym razem doszło.Oczywiście to pomyłka jakaś a nie świadoma prowokacja choć przy okazji wyszło jak Cię ściągnąć na cafe:):).I ciesze się że to mi się udało choć równocześnie jest mi smutno że pomyślałaś że ja tak specjalnie,bu,be,😭 Z góry pragnę napisać i zaznaczyć że jak do którejś dziewczynki nie doszły fotki to proszę dać znać,będę naprawiać zaniedbanie.Jak się domyślacie,hi,hi ciągle się uczę i jeszcze nie wszystko mi wychodzi:( No i u mnie zimno i wietrznie,niebo szczelnie przykryte chmurkami ale ja po wczorajszej wycieczce mam naładowane akumulatorki więc żwawo biorę się do roboty. Narka👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×