Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

przyznam się, że zdarzyło mi się powiesić firnaki bez prasowania, ale były jeszcze wilgotne i same się rozprostowały:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Zuuziczku nie kupię spania przez net , ale jest u nas teraz od niedawna Abra -meble i tam jest takie coś co mi bardzo odpowiada, nie wersalka ale coś w tym stylu, zaraz znajdę to podeślę linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie nie pamiętasz, kiedyś polecałam naszej Małgosi Abrę, bo sama mam z tej formy kanapę, ale Małgosia powiedziała, że to kiepska marka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety otwiera się na pierwszej stronie trzeba 4 razy nacisnąć tą niebieską strzałkę nazywa sofa Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezły narożnik i ma pojemnik na pościel:) nie bierz tylko gładkiego obicia, nie pamiętam jak się ono nazywa, bo się wyciera, musi być takie szorstkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to dobra firma i nie wiem też czy akurat tam ją kupię ale chciałam pokazać o co mi chodzi. Pewnie zamówię taką sofę tam gdzie był zamówiony narożnik dla młodych i mój wcześniejszy komplet w " salonie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety narożnik nie nadaje się do mojego pokoju bo jak wiesz to wąska kiszka :P zresztą chcę wygodnie spać i potrzebne mi proste spanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki znalazłam ssofkę, fajny dizajn:) i mam podobnie rozkładaną kanapę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż zakładam się, że nie używałabyś tych poduch do spania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze że po rozłożeniu jest bardzo szeroka, szersza niż moja dotychczasowa wersalka a można na niej spac nawet bez rozkładania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie :D te poduchy to tylko ozdoba :D ja zawsze śpię na jaśku i to takim bardzo płaskim :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pstrykniecie tą strzałkę jeszcze bardziej w prawo to pokaże się Wam sofa Lotus, chyba nawet bardziej mi się podoba niż ta pierwsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można jak najbardziej spać na złożonej, a tak w ogóle nie do końca jest wygodna dla mojego kręgosłupa i nie wiem dlaczego:o na sprężynach, twarda, a gnaty bolą od czasu do czasu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tej pierwszej podobały mi się srebrne nóżki, w tej poduchy, ale kolorki można pewnie sobie wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie lubię spać na twardej, i czasem śpię na tej w dużym pokoju, kiedy mała u mnie nocuje , to świetnie się wysypiam, i nic mnie nie boli a jest na tyle szeroka że nawet kiedy mała do mnie przychodzi to się nie gnieciemy jak na tej zwykłej co mam u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście kolory są do wyboru , tyle że pewnie trzeba trochę poczekać ale to nic, mam na to jeszcze tydzień , chyba się wyrobię :D tyle że Małż jeszcze nie zna moich planów i ciekawa jestem jak zareaguje :D Co do ręczników to co powiecie na takie ręczniki http://allegro.pl/recznik-plazowy-500-euro-75x150-wyprzedaz-w-wa-i1674495741.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz Bechemotek gdzieś odpadł:o Tokina to kiedy mała przychodzi na służbę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, miałam telefon. Staram się kupować ręczniki kolorystycznie, chciałam nawet zrobic komplety rodzinne - ale faceci są niereformowalni :-o, biorą co pod ręką :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinna być od 1 lipca ale chyba na kilka pierwszych dni lipca będzie u drugiej babci bo do niej przyjeżdżają kuzynki małej więc będzie miała towarzystwo ale myślę że od 5 lipca to już będzie i do końca miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego tylko tydzień na kupno? myślę, że czeka się trochę dłużej niż tydzień:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku a na które Ty zdjęcie się patrzysz ? mnie chodzi o ten -500 euro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy czy mają na stanie czy muszą zrobić , nie jestem wybredna co do koloru, byle było coś w brązie to czasem moze być tak ze na drugi dzień już będę miała:D a tydzień, bo chcę zdążyć zanim mała przyjedzie :D Bechemootku pewnie Teo dzwonił, co u niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ten właśnie patrzyłam soczyście pomarańczowy:P i też wolę frotte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założycielem i szefem Abry był kolega M ze studiów, zmarł niestety. Firmę przejął zarząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×