Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

mama ma focha dalej i raczej jej nie przejdzie a tato spokojnie broni manie nie chce tu pisac co mi mama ostatnio powiedziała ale przykre to jest do słuchania napisze na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam Zuuziczku ja też mam nadziej że bedzie ok a z mamą kontaktu nie zerwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti a mówiłaś mu o naszym forum? co on na to? bo jak nie, to zacieraj ślady;):P co ma chłop nas podczytywać;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłam mu ale nie pogląda nas to jest moja sprawa z kim pisze i co pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowerzystka jak zawsze mnie lubia problemy nie chca się odczepić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra pomarudziłam teraz ide spać rano mus wstać o 5,20 do pracy trzeba mi iść nie ma wyjscia miłej nocki 🖐️❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko Beti;) dobranoc Rowerzystko to naprawdę tylko 3 tygodnie? mam wrażenie, że od miesiąca jesteś na urlopie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, witajcie. 👄 Mam zaległości...zresztą jak ostatnio przeważnie, spróbuję poczytać co u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...SAMO ŻYCIE. A ja pracuję, pracuję, pracuję, a jak przyjdę do domu tyram, tyram, tyram...:( Pozdrowionka i całuski . Dla każdej :) Beti....szybka jesteś :). Będę trzymać kciuki, żeby wreszcie Ci się powiodło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Zuuziczku a czy po tej blokadzie nie będę się żle czuła ? bo przecież wyjazd juz na dniach :( a ja jestem w kropce biorę teraz AULIN przeciw bólowy i przeciw zapalny to trochę ból się przytłumił ale opór czuję przy zginaniu kolanka :( Zuuziczku nie jedziemy w to samo miejsce a Ty w to co zawsze jedziesz? Beti trzymam kciukaski i to bardzo mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku sypialnia ładniutka, łóżeczko widać, że wygodne :P :D 👄 No a teraz idę już na podusię, bo widzę, że nikogo nie ma pa,pa🖐️ do jutra dziewczynki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko 🌻 melduję się z kawą (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? herbatką (__)? (__)? (__)? (__)? inusią (__)? (__)? (__)? (__)? Heeeej!!!!!! Rowerzystka nasza dała o sobie znać! :D:D:D no i dobrze bo stęskniłam sie za nią - też mam wrażenie, że conajmniej od miesiąca leniuszkujesz Rowerzystko! :P ❤️ Ciesze sie, że taki fajny masz urlop - po całym roku ciężkiej pracy należy sie :P❤️ No to na śniadanko zapraszam: ryż na mleczku (_____)? pomidory z mozzarellą i bazylią: http://ultraviolet6.blox.pl/resource/male1.JPG bagietka z masełkiem no i na pocieszenie ciacho: z jagodami http://galangal.blox.pl/resource/z_jagodami.jpg pada i chłodek poranny jest - ide dzisiaj po wynik z prześwietlenia a potem do A-Zetu chce kupić przyzwoitą parasolke męską składaną synowi na urodziny.POZDRAWIAM i życzę miłego dnia ❤️ ❤️ ❤️ acha! moja małża kupił wczoraj drugi rower i na urlop bierzemy swoje rowery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na kawusi ,dzięki Terterku Twoja sypialnia ładna,podoba mi się Personalna doczekałysmy sie pieknej kuchni,tyle szafeczek,porządny sprzęt,oby Ci długo służył Dziewczynki ja ostatnio jestem ogórkowa,przecierowa(dostałam troszkę pomodorów) i musze przerobic do słoiczków. Takze jestem zalatana,zaraz zadzwonie czy mój rodzinny przyjmuje bo kończą mi sie wszystkie leki.Ale jakoś nie mam ochoty odwiedzac przychodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja Zuuzik🌼 No jedziemy(o ile pojedziemy) tylko ja z mężem córka teraz na wojażach i jak wróci ma pozostać z Buffy.Buffy sama sobie winna bo boi się jazdy autem i jakiejkolwiek dłuższej wycieczki,nawet na spacerki ze mną nie chodzi bo po prostu dostaje hopla.Ona jedynie preferuje nasze podwórko i ogródek i ani kroku dalej.Kiedyś próbowałam ja przełamać jakoś ale po pewnym czasie dałam sobie spokój,za duży stres dla niej i dla mnie.Kiedyś nawet kupiliśmy jej proszki na uspokojenie co miały ją uspokoić ale gdzie tam dalej wariowała w aucie i efekt był tylko taki że chodziła jak pijana i na drugi dzień miała psiego kaca. Personalna🌼 Pochorowałam się oglądają zdjęcia od Ciebie bo kuchnia taka piękna a ja z racji tego ze lubię pichcić,traktuję te rejony z wielkim sentymentem.Moja kuchnia przy Twojej to relikt z odległej przeszłości,nie tyle jednak odległej by stanowił jakąś wartość muzealną:p,jednym słowem w żaden sposób nie mogę osłodzić sobie mojego bólu.Miałam również nadzieje ze jak zakończysz remonty będziesz wpadać częściej a tu widzę że nic z tego,bo tak tam ślicznie ze nic innego tylko,pichcić,piec,gotować itp,itp, A jak udało mi się wyjść z kuchni Personalnej do utknęłam razem z kotem w sypialni Terterka. Terterek🌼 Łóżko wprost stworzone do brykania,radzę tylko wygonić zeń kota:D:) No i co?!, w całej sypialni widać artystyczną duszę i mimo że piszesz ,że to jeszcze nie koniec przeróbek i renowacji mi już się podoba. Rowerzystko🌼 Poetko🌼 Małgorzatko🌼 Pszczółko🌼 Beti🌼 Tokina🌼 Bonita🌼 Banderasek🌼 Bechemoot🌼 Kosmitko🌼 Miłego dnia i spokoju na niebie,buziam mocno cmok,👄👄 cmok👄👄cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba miałyśmy dziś ten sam problem:( Nie moglismy wejśc na caffe. ja przez te burze ostatnio często tak miałam, ale widzę, że dziś rozłączyło wszystkie dziewczynki :( No cóż, Wesołek ma rację. I kuchnia Personalnej wspaniała, i sypialnia Terterka bardzo zachęcająca....do brykania :P. A ja jak zwykle padam na pysk. Jutro wyjeżdżam weekendowo, może znajdę chwilę na pomachanie Wam z Jury Krakowsko - Częstochowskiej. Buziaczki dla wszystkich. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba miałyśmy dziś ten sam problem:( Nie moglismy wejśc na caffe. ja przez te burze ostatnio często tak miałam, ale widzę, że dziś rozłączyło wszystkie dziewczynki :( No cóż, Wesołek ma rację. I kuchnia Personalnej wspaniała, i sypialnia Terterka bardzo zachęcająca....do brykania :P. A ja jak zwykle padam na pysk. Jutro wyjeżdżam weekendowo, może znajdę chwilę na pomachanie Wam z Jury Krakowsko - Częstochowskiej. Buziaczki dla wszystkich. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×