Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

ja poraz pierwszy nieskakały by nikogo nie urazic,nawet opiernicz z synusiem dostała,to powiedziała mi,że nie wiedziała ,ze tak potrafię krzyczec:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
późno już i ja się pożegnam, trzymajcie się dziewczynki, u mnie jutro parówa się zapowiada dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Bechemootku , będziesz miała trochę kłopotów z teściową, bo to jednak stała opieka i co z tym gotowaniem ? Bondi Zuuzik śpijcie dobrze dziewczynki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina a trochę mną zatrzepala jak na jedną synowa,powiedziala maciora,ale byłam wpieniona,nie cierpi jej ,ale jakiś szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi , może trochę sobie wyolbrzymiasz sprawę, przecież czasem kobieta musi się wykrzyczeć a że ona przy tym była to już jej problem, chyba na nią nie krzyczałaś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie była w porządku , nie lubię dwulicowych ludzi. Bechemootku ,może Twoja teściowa z gatunku cierpliwych i ustępliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokinko! zauważyłam oczywiscie, że lustro w szaliku :-). Nic złego w lustrach, jedynie to, że nie lubię luster. Dostalismy z M 3 lata temu od mojej mamy takie duże lustro a'la antyk. Bo nie moze przeżyc, że u mnie w domu nie ma duzego lustra. Ono leży gdzieś w pudle, schowane :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczątka, tez zmykam w poduchy, jutro pracora, po pracy dodatkowe szkolenie z programów unijnych...jednym słowem ciężki dzień. Kolorowych snów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku przyjadę do Ciebie i zabiorę go do siebie :D ja lubię lustra, mogłabym je mieć wszędzie, dają światło, poszerzają przestrzeń, nie ma sprawy, ma się kurzyć w jakimś pudle, może wisieć u mnie na ścianie :D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina powiem tak ,ze ma na miejscu dwie synowe,dom na jednego syna przepisany,ale oni powiedzieli,ze nie będa tam mieszkac,bo się nie zgodzą,wiec pytanie po co duża chałupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko , rozumiem , sen najważniejsza sprawa, odpoczywaj , miłych snów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie Kosmi po co duży dom, lepiej stawiać od razu dwa, lub trzy mniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmitko :-), dzięks za przytulacho!!! Teściowa, niestety ciężka w obyciu :-o Tokino, to nie tak, ze ja nie umiem gotować. Podobno gotuję świetnie wg. rodzinki. Tyle, ze tego nie lubię. Ale czasem się sprężam bo wiem, że muszę. Staram się gotować takie potrawy, które lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie mnie wczoraj w nocy naszła bardzo smutna myśl że to co się teraz ze mną dzieje to SM 😭 i tak się przejęłam że w 1 w nocy wstałam i czytała wszystko o SM , wcale się nie uspokoiłam :( ale po lekach zasnęłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Bechemootku wymieniaj które potrawy lubisz, niech się raz dowiem konkretów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba sen zaczyna kleić nam oczka, ja też się pożegnam nie dowiedziawszy się jakie potrawy lubi Bechemootek:( Trzymajcie się cieplutko, buziaki 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku ja nie twierdzę że mam tylko tak mi się skojarzyło :( bo mam podobne objawy:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D już pisałam, ze lubię wołowinę, chudą!!! Jesli pierogi to z farszem mięsnym (robionym własnoręcznie, bo wiem co daję). sezonowo pierogi z jagodami, ale ciasto musi zrobić moja mama - bo nigdzie takiego nie jadłam :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki i zapraszam na kawusię i inusie. Przepraszam troszkę mnie nie było ,doczytuje zaległości ale tyle naskrobałyscie bardzo duzo,to fajnie. Nie było mnie bo troche wyjechalismy do L na (troszke posprzatalismy mieszkanie łacznie z przestawianiem troszke mebi to bardzo lubie robić) Tokino ślicznie wygladasz w każdej fryzurze ,ja tez nie widzę róznicy w długości włosów no może minimalnie. Bondi czyli ktos podkrada Ci truskawki ,pewnie jakis sąsiad działkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziczku czyli teraz w pracy będizesz miała więcej zajęć skoro kolezanka na zwolnieniu.A moze kogos sobie znajdz jeszcze do pomocy. Kosmi gratukacje dla dzieci a kiedy będą wyniki przyjęć do technikum u ciebie? Wesołku tez gratukuję córci zdania pracy licencjackiej. Bechemotku wg mnie pochowaj tatę niezależnie od tego co zrobił ,to jest jego wola i w miare możliwości zrób to.Wyrazy wspólczucia. Dziewczynki a u mnie pada na dworze,w ogóle jest cały czas zimno i pomysleć gdzie to lato? Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×