Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Tokina nie wiem ale i tak mam jakieś wyrzuty że poszłam na l4 zobaczymy może terapia mi coś pomoże ide znów w środe na spotkanie nie moge się już doczekać srody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja ide się pluskać i do łóżeczka boli mnie ta łapa piać nie moge i noga mnie też coś szarpie już chyba długo nie pociągne czuje się jak stara baba która ma z 80 lat :) ❤️👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti za te ostatnie słowa to powinnaś dostać paskiem po dupie każdy ma złe dni a u Ciebie stres jest permanentny i dlatego cały organizm szwankuje ale wyjdziesz z tego tylko musisz sama tego chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti Ty młodziaku, nie grzesz;) co reszta babek ma powiedzieć, nie licząc Kosmitki i Malutkie jesteśmy troszkę od Ciebie starsze:P Tokina chyba wiem o jakim tchórzu mówisz, ale obawa przed nowym to normalka, fakt sytuacja jest mało komfortowa, bo pewnie nie możesz spać i cały czas masz wątpliwości czy podołasz, więc ja Ci powiem PODOŁASZ i sama wiesz, że do odważnych świat należy, a Ty jesteś babka z charakterem, więc głowa do góry:) Bonita trzymam kciuki za wynik z mamogr. i uściskaj małżyka urodzinowo, życząc mu zdrowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wróciłam od laryngologa byłam się upewnić czy wszystko w porządku z krtanią, a więc powiedziała mi że ten mój dyskomfort gardła, czasami ból,pieczenie i podrażnienie tej błony mogą być od refluksu i od alergii pokarmowej :( tak jak przypuszczałam :( Bonitko - na pewno wynik będzie dobry :) Składam Twojemu Małżyka Najserdeczniejsze urodzinowe życzenia 🌻🌻🌻 Tokino - może uda Ci się z tą pracą przeczekać do emeryturki:) życzę Ci tego z całego serca. Wesołku - opłaciło się i to jak :) A kotka to sama bym od Ciebie wzięła,jak by to było blisko, bo bardzo lubię kocięta :) No lecę się teraz pluskać i na podusię :) pa,pa 🖐️🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ja na chwilunie wpadam bo zaraz spać ide. Ze mnie to tłumok na tłumoki. Kiblowałam do 3 w nocy nad filmem a mogłam przecież nagrać go i spokojnie przy popołudniowej kawusi odtworzyć-obejrzeć :P Pogrzałam troche tyłek w saunie ale nastrój taki jak pogoda czyli dupiaty, wszystko mnie drażni. Dobrze chociaż że do małżyka można przycisnąć sie i przytulić - wtedy wszystkie troski na jakiś czas odpływają i jest dobrze. Dzięki temu jakoś przetrwać można. Bonito - aż tutaj pachnie ta cytrynowa babeczka :D Ciekawe z czym tak podpadła Twoja Gadzinka :D Kosmitko - obśmiałam sie z dowcipu aż sie poplułam :D:D:D Trzymam kciuki za wszystkie sprawy i sprawki, plany i planiki, zakupki i wyniki badań ❤️ ❤️ ❤️ Banderasku dzięki za kotka i pieska - nie szkodzi że buziak sie porozłaził :P:D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️wszystkim zaparzyłam świeżo mielonej kawuni tak mi się chciało już w nocy mi się śniła:D i herbatkę malinową bo dzisiaj na zewnątrz jesień :( Pszczółko ..ja tak coś u ciebie podejrzewałam że to od refluksu w związku z ta pogodą refluks lubi dowalić w taką pogodę .👄 tokino...głowa do góry choć ja nie wiem czy bym poszła w domu chcę ale jak coś na widoku się pojawia ogarnia mnie strach i rezygnuję :D okulele nowe są do dupy jeżdżą mi po nosie nie jestem zadowolona ale te stare naprawiają się od przed świąt nosek pęk i reklamowałam ale już kończy mi się cierpliwość .👄 beti ..ty nawet nie myśl o jakiś wyrzutach tylko na dupie klapnij w domu i na terapie choć .👄 Dla wszystkich miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim wpadałam tylko na kawusię i widzę że się nie pomyliłam, Roberta zadbała o pachnącą i gorącą 👄 Kurcze to niedobrze że nosek pękł, pewnie wyjdzie na to że będziesz musiała kupić całkiem nową oprawkę, przecież szkła mogą spasować. U mnie też jesień , 11 st ,zimno :( za chwilę muszę wyjść na rozmowę ,jestem miękka :O ale mam nadzieję nie ugotowana,ćwiczyłam przecież takie rozmowy , powinnam przejść spokojne a jak wyjdzie zobaczymy. Trzymajcie proszę kciuki:) na razie lecę się ubierać bo oczywiście mam odwieczny dylemat --- w co???:D Trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ Robera dzięki z akawke jest pychotka ja bez kawy nie moge żyć u mnie też zimnojest 12 stopni i znów nici z działki :( a myślałam że posiedze na działce po południu ale chyba nic z tego pozdrawiam wszystkie koleżanki miłego dnia a na to żeby zlać mi d.u.p.s.k.o do bardzo chętnie tylko jak na odległość raczej się nie da u nmnie w mieście sobota i niedziela imprazy są dni mojego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja nie miałam na mnyśli że wy strasze jesteście wogóle jak to pisałam to nie myślałm o was jak o starych babakach tylko o młodzitkich ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 dzięki Roberto za pyszną kawusie ❤️ Tokino trzymam kciuki - nie bój sie wszystko jest dla ludzi - jesteś mądrą Dziewczynką i nie musisz mieć ani kompleksów ani bać sie jak wypadniesz. Jasne - zawsze mamy obawy przed czymś nowym - ale będzie fajnie. Cieszy mnie Twoja aktywność bardzo! ❤️ ❤️ ❤️ Beti ❤️ - jakbyśmy były bliżej - poszłybyśmy za Ciebie i pozałatwiały wszystko :D może dupska nie trzeba by było złoić ;) Myśle, jednak że wszystko Ci sie w końcu ułoży. ❤️ Dzisiaj wyspałam sie - do 8.30 - istna rozpusta :D:P Śnił mi sie Wesołek - nie pamiętam co ale cały czas Wesołek tłukł mi sie po łepetynie :P:D Pozdrawiam Cię Wesołku!!!! ❤️ ❤️ ❤️ Śniadanko: grzanki z masłem i dżemem razowy chlebuś z masełkiem i twarożkiem razowy chlebuś z masełkiem i szynką sok, jogurt U mnie oczywiście szaro i pewnie araz lunie a w ogóle od wczoraj jest chłodno POZDRAWIAM i życze miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..*Wszystkiego Najlepszego Dla Wszystkich Dzieci Dla Tych Dużych I Tych Małych!! (. (. (*. (*. .*) .*) .(*)W I T A M (*).* .(*)S E R D E C Z N I E (*).* byłam na kawce u mamutka jak to mówi nasz Banderasek,życzonka mi zlożyla z okazji dzisiejszego święta i drobiazg dostalam moim smerfa popołudniu też cos przygotuję:) czuje sie do luftu:P:( ****, _)) (( _ , ** http://www.youtube.com/watch?v=mnBKkyfeLC8 pozdrawiam wszystkie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Wszystkim dzieciom moc całusów i uścisków👄 Spakowałam prezenty i jadę do moich dzieci, tego małego i tych dużych. Maj był jesienny ciekawe jaki będzie czerwiec, zapowiada się taki sam. Truskawki u mnie staniały z 18zł na 8 zł, już można sobie pozwolić. Tokina trzymam kciuki Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na moment ,żeby Was nie trzymać w niepewności. Byłam na rozmowie ,było kilka kandydatek więc nie wiem jak będzie. Widziałam że spodobałam się pani dyrektor ,mają dzwonić ale kiedy to nie wiem. Może będą lepsze kandydatki, powiedziano mi w urzędzie że jest gwarancja zatrudnienia ale p. dyrektor rozwiała moje nadzieje, bo szkoła ledwo przędzie więc chcą wykorzystać możliwości jakie daje urząd , na darmowych pracowników. Jednak zdecydowana jestem jeśli tylko przeskoczę te kandydatki. Moim atutem jest to, że jestem dyspozycyjna i na miejscu ale zobaczymy jak będzie. Bondi, truskawki może będą ale na ogórki nie ma co liczyć :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniłam się Terterekowi :):):):) ta wiadomość sprawiła że już mam udany i miły dzień:):):).Mam nadzieję że nie był to koszmar:p Dziewczynki witam serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka:):).Wiadomo ze z wiekiem człek dziecinnieje więc jedne mniej,drugie więcej ale już śmiałym krokiem zmierzamy w tym kierunku:):). Dziewczynki ja właśnie usmażyłam naleśniki z serem,sosem czekoladowym i bita śmietaną,przy świecie możemy sobie pofolgować diety,zatem zapraszam UUUUUUUUUUUUUUUU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina👄 Twoja odwaga powinna zostać nagrodzona więc trzeba być dobrej myśli.Gdyby pracodawca znał Cię z tej strony,którą my miałyśmy przyjemność poznać nie zastanawiałby się ani chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej ależ długa przerwa :O nie było nikogo tyle czasu ? Ne dziwię się trochę bo znów zimno i deszczowo, ciśnienie spadło, spać się chce :( Pewnie też bym spała ale przyjechali goście i się nie dało. Teraz marzę tylko o tym by spokojnie zasnąć. Ostatnio mam tyle stresów że ze snem kłopoty, mimo iż leżę i bardzo chcę zasnąć nie daje się szybko:( wczoraj wzięłam pierwszy raz od 4 lat mocny środek uspokajający i spałam całą noc. Ciężko było za to rano dojść do zwykłej formy dobrze że mogłam tu przyjść i napić się porządnej kawy:D Wesołku też bym chciała ,bo stres związany z rozmową a w perspektywie z nową pracą jest i pewnie będzie jeszcze długo. Praca ma być od 1 lipca więc trochę czasu mi zostanie na odsapnięcie po kursach, remontach, może uda się wyskoczyć choć na chwilkę w góry za którymi już strasznie tęsknię. Pewnie już jesteście po kolacji więc nie będę proponować kawusi ale na lampeczkę winka bułgarskiego półsłodkiego zapraszam :) oczywiście z okazji że wszystkie jesteśmy przecież dziećmi więc poświętować też mamy prawo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina ja poprosze winka nastawiam kileonek YYYYYYYYYYYYYYYYYY byłam na działece posadzic kwiatki które kupiłam rano na targu pózniej pospałam troszke o o 17 p[oszłam do znasjomych teraz przyszłam do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina Beti🖐️ moze jak sobie walnę lapkę winka to dojdę do siebie,ale i mnie popołudniu zmożyło jak misia,:Pdo snu zimowego a toż lato zapasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam,że ruszamy nad bałtyk w wakacje już miejsce zaklepane:)oby zdrówko dopisało. a do pani odpyłków ma na nasza kochanną kase dopiero na 16sierpnia,ale ja pójdę chyba prywatnie nie będe czekała tak dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No świetnie, cieszę się że są chętne na kielonka ,oczywiście Beti , Kosmitko polewam Y Y Y Y YY Y Y nie ma to jak lampeczka na podniesienie ciśnienia i humorku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Kosmi że masz już wakacyjne plany. No a ja raczej w wakacje nie wjadę, zresztą nigdy nie wyjeżdżałam w wakacje, jedynie we wrześniu ,ale jak pisałam wcześniej może uda się na kilka dni czerwcu , może wreszcie czerwiec przypomni sobie że jest ciepłym miesiącem i będą ładne dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam napisać że mój komp nadal w naprawie :( i podobno czekają na części :( nie wiem jeszcze jak długo to potrwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina to clusniem bo usniem nalek keszcze po jednym dziewczynki a piłyście martini ze spritem jest dobra taka mieszanka tylko białe martini musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina to rzeczywiście już człowieka trafia z tym czekanie,chodź ja mam odobnie ,bo teraz mam telewizje z tp,ale jej ogladać nie mogę bo oczywiście uszkodzone narzędzie które do tego służy a zeby było śmieszniej zawiozłam do reklamacji i oczywiście pani powiedział mi że mam jechać do domu zadzwonić na infolinie oni sprawdza czy rzeczywiście jest błąd,mają tam komputer i mogła sprawdzić na miejscu to taki cyrk. znajomemu który to mi robi powiedziałam to powiedział,że z takim wariactwem pierwszy raz sie spotkał,ale on mi załatwił po przez znajomego Tokina góry to gdzies koło mnie czy inne.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Betuś widzę że znawczyni z Ciebie :D prawdę mówiąc zamiast martini wolę żubrówkę z soczkiem jabłkowym i cytrynką :D ale jeśli wolisz martini to nie ma sprawy w moim barku takowe stoi :D Y Y Y Y Y Y Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Kosmi w Twoje góry na kilka dni to za daleko, moje ukochane Pieniny mnie wzywają i tam chcę jechać , tym razem na chyba na Słowację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o te sprzęty to prawda teraz tak jest że zdalnie sprawdzają a nawet naprawiają jeśli np urządzenie się rozkodowało i nie działa. Mam tak z internetem , przedtem przyjeżdżał wchodził na poddasze gdzie jest przekaźnik i tam go ustawiał a teraz wszystko zdalnie naprawia i myślę że tak jest lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×