Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Dobranoc dziewczynki. Spijcie dobrze do jutra🖐️ Terterek, duzoooo wrazen przy ogladaniu Tanga:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja do własnej celi ;-), bez karczków i tang :-O I proszę, aby Anioły czuwały nad nami ! ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Bechemotku - ja też bez tang - bo ten film jak sie okazało jest jutro :D - taka gapa jestem, sprawdzając nie wzięłam pod uwage że jest już po północy Jeszcze raz dobranoc Bonitko❤️ - jutro filmek :D na TV2 Bechemotku ❤️ Zuziczku❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) herbatka LI LI LI LI LI LI LI LI LI LI Wstawajta :D Miłej niedzieli 🌼 dla dawno nie widzianych kumpeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Malutka! ❤️ :D zerwałaś mnie z łóżka tym aromatem kawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypijam kawe Dziewczynki stawiam śniadanko i śmigam pod kołderke dospać troche :P A na stole zostawiam : świeżutkie bułeczki półmisek wędlinki - szynka, pasztecik, polędwica, schabik wędzony, kiełbaska myśliwska Półmisek serów przeróżnych sos chrzanowy, Sałatka z pomidorków dżem morelowy masełko U mnie słońce świeci ale prognozy zapowiedziały deszcze więc małżyk zdecydował że zostajemy w domu POZDRAWIAM i życze słońca ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w niedzielny poranek wpadałam na kawusię zaraz z rana i nie pomyliłam się juz jest ! Maaluutka wielkie dzięki za przepyszną kawusię. Tereterku dziękuję za śniadanko 👄 Myślę tylko że chyba będziesz żałować że nie pojechałaś na wycieczkę bo za oknem słoneczko i cieplutko. Poczytałam o czym w nocy rozprawiałyście i zrobiło mi się przykro że nie byłam z Wami. Poszłam wcześniej spać bo byłam bardzo zmęczona, ale też nie wierzyłam że któraś z Was zechce tu zaglądnąć. Zuuziczku cieszę się że odreagowałaś stres związany z bankiem ,kupując sobie fajne porcięta :D Bonitko ,strasznie mi przykro że ten kleszcz tak się do Ciebie przyssał :( na samą myśl robi mi się słabo:( Koniecznie ten antybiol weź i proszę po powrocie do domu dokładnie się oglądaj ,bo z zasadzie nie wiesz skąd on się przyplątał . Bechemootku , już widzę Twoją minę jak zobaczyłaś tego turkucia w ząbkach kici czy łapkach Mony:D Dziewczynki tyle piszecie ostatnio na temat słodkości że też dostałam ochoty by umilić sobie smutne ostatnio chwile i chyba coś upichcę ale jeszcze nie wiem na co starczy mi sił :) Bardzo jestem ciekawa co planujecie na ten długi weekend ? Wyjeżdżacie gdzieś czy przyjmujecie gości ? Pozdrawiam Was serdecznie i życzę wspaniałego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ długo mnie nie było tu ale jakoś cały tydzień zleciał już nie pamiętam kiedy była ostatni raz u Was ale nie miałam czasu w środe przyjechałam z pracy poszłam zaraz na spotkanie z grupą i sieedziałam od 17 do 19,30 a pózniej poszłąm z bratem córką i bratanicą na spacer i na pizze i przyszliśmy do domu to była 21 i dzien zleciał w czwartek przyjechałam zmęczone z pracy i tez już mi się nic nie chciało tylko Was poczytałm co piszecie w piątek po pracy poszłam na działke plewić bo mi troszke zaroał awczoraj tez po pracy na działke i robiliśmy sobie z bratem grila i byłam w domku koło 19 ale nie chciało mi się wchodzić bo mama zadzwoniła że tato miał wypadek i jeszcze go nie było w domu i czekałm na telefon od mamy całw w nerwwach ale na szczęście nic mu się nie stało wypadek samochodem i jestem zła jak osa bo mój szef głupi przenisł mnie od jutra znów na sklep do tych babek co mnie nie lubią i nawet nie wiem jak mam iść jutro do pracy bo telewfonów nie odbierają jak dzwonie ale ide jutro na l4 odpoczne ale naskropbałam pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Tokino -❤️ no właśnie widze, że jest słońce - spytam zaraz małża co on na to. Wczoraj ja sama zajrzałam tu bez wielkich nadziei że uda sie pogawędzić - i miło sie rozczarowałam choć wcześniej byłam w rozpaczy bo nikt mojej kawy nie chciał pić :P:D Beti - ❤️ nie myśl o troskach - dzisiaj sobie odpuść ale pytanie mam: czy nie możesz ostro zaprotestować i powiedzieć szefowi żeby Ci takich manewrów nie robił? możesz nawet podnieść głos - nie zaszkodzi mu Wklejam dowcip który właśnie dostałam ;): Przychodzi kobieta do lekarza, wszędzie jest niebieska, zielona.....cała sina. Lekarz: O Boże, co się pani stało? Kobieta: Panie doktorze, juz nie wiem co mam dalej robić... Za każdym razem kiedy mój mąż przychodzi do domu pijany, tłucze mnie. Lekarz: Hmm znam jeden absolutnie pewny i efektywny środek! W przyszłości, kiedy pani mąż przyjdzie pijany do domu, weźmie pani filiżankę herbaty rumiankowej i niech pani płucze gardło i płucze i płucze.... 2 tygodnie później przychodzi ta sama kobieta do tegoż lekarza, wygląda jak kwitnące życie... Kobieta: Panie doktorze, wspaniała rada!!, za każdym razem, kiedy moj mąż dobrze wcięty wtacza się do mieszkania, ja płucze i płucze gardło a on nic mnie nie robi.. Lekarz: Widzi pani, po prostu kiedy mąż wraca do domu trzeba zamknąć dziób!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tetreku on wie że one mnie nie lubią przecież sam mnie z tą zabierał na inny sklep żebym był sama tylko ona sś takie widovccznie ta im też nie pasuje szef stwierdził że utargi się zmniejszył i musi zienić tylko idzie ta co tam była sama już nie wiem oni tak robią jak komuś za dobrze idzie remamenty dobrze mi wychodziły i to ich boli będe jutro dzwonić do niego zobacze co mi powie narazie i tak nie wiem jak mam iść do pracy i gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze to mi powie jak mi się nie podoba to moge się zwolnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ A ja wczoraj padłam jak betka, obudziłam się o 23 i oglądałam Sosnowskiego, szkoda mi go było, bo latał koło Kliczki jak Pawlak koło Kargula, nie mógł go dosięgnąć. Już w pierwszej rundzie wiadome było że Albert przegra, szkoda mi go, bo w sumie to dobry bokser. Terterku dzięki za przepis na tiramisu, jeszcze nigdy nie robiłam, uwielbiam mascarpone, ale nie widziałam u nas oryginalnego, tylko z Piątnicy. Nie żałuj że nie pojechałaś, bo zapowiadają deszcze i burze, masz okazję odespać nocne Polaków rozmowy. Na obiad szykuję dzisiaj udka drobiowe z fasolką szparagową i sałatę zieloną z jogurtem, i co by nie było zbyt dietetycznie na deser budyń czekoladowy. Zapraszam na 14.00. Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam wam powiedzieć, wczoraj rozmawiałam z sąsiadką z działki, trochę się jej schudło, powiedziała że bierze FOSANIC, tabletki zawierające fasolaminę, która ogranicza przyswajanie węglowodanów. Kosztuje około 25 zł. Polecił jej lekarz. Słyszałyście o tym specyfiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zapraszam na rosołek dzisaj kluski lane(____________________________________________) smacznego a na drugie ma dzisiaj piertoigi z mięsem nie chce mi się gotować a córak lubi i chciała ale pierogi o 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - ja Ciebie rozumiem naprawde ale martwie sie o Ciebie bo to wszystko niedobrze wygląda. Chciałabym żebyś miała fajną prace i kontakt z porządnymi ludźmi. Wydaje mi sie, że to są takie niedomówienia i stąd nie możecie sie zrozumieć. Dzięki za rosołek Beti! ❤️ Ty wiesz jak mi w niedziele dogodzić :D - ja dzisiaj zupy nie robie bo jesteśmy z małżą sami. Dzieci pojechały gdzieś w plener. Bondi - podniosłaś mnie na duchu ❤️ - pytałam przed chwilą małże i potwierdza że nigdzie nie pojedziemy bo lada chwila pogoda może sie zmienić - i skoro Ty też tak mówisz to spokojnie wracam do mojego pacykowania - kończe malować bukiet piwonii ;) No ale oczywiście nie odmówie sobie udka z kurczaczka :P:D mniam Bondi - robiłam kiedyś z piątnicy ale właśnie on sie rozpada. Jak kiedyś będziesz kupować to wykukaj koniecznie włoski - jest wielka różnica i w ciemno można robić. W przypadku naszego sera - dałabym gęściejszy - czyli żółtka dłużej ubijane i na parze aż będą "stojące". (ostrożnie też - żeby nie za gorąco - żeby sie nie zagotowały :D i nie ścieły ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - coby nie mówić - najlepszą metodą odchudzania jest: śniadanie zjadać całe obiadem podzielć sie z przyjacielem a kolacje oddać wrogowi :D:D:D Ogólnie mówiąc: mniej "żreć" - a ja jestem smakosz - lubie jeść :D długo sie opierałam tłuszczykowi ale po operacji - niestety biodra i nie tylko zrobiły sie mięciutkie. No i wiek swoje robi też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku tylko z nim i nie idzie się dogadać ta jedna jest cyganka iostatni brakowało nam jal był remoment co ja odchodziłam a ona powiedziała szefowi że mi brakowały pieniądze na kasie i ma mi całoś potrącić z wypłaty a brakowało 150zł na trzy wyszło po 50 zł ale potroncił wszystkim nie wiem ona nawet na miescie jak mnie spotka to nie rozmawia ze mna ten ostatni tydzien co byłam to tez nie rozmawiały zobacze narazie jeszcze nie wiem gdzie mam isc do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze teraz mi to sie wcale pokickało bo chodze na trapie a to jest w środy a tu napewno bede chodzic znów na drugie zmiany cały czas a grupa jest o 17 a nie wierze ze ona się za mną zamieni żeby co środe chodziła na drugą zmiane i wszystko się popsuło nic mi nie wychodzi zawsze mi pod górke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - uwierz, że kiedyś wszystko sie zmieni i unormuje - życze Ci tego. Bardzo sie ciesze, że chodzisz na terapie i nie odpuszczasz ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Dziewczynki Przepraszam za moją nieobecność:O Czas leci jak oszlały:P Praca-dom,dom-praca i tak w kółko...a pracy ogrommmm:P:P:P Nic to!Jeszcze tylko dziś i wtorek i mam urlop:))):))):))) Huuuuuuuuuuuura!!!! Nie będzie długi:Oale zawsze coś:D U mnie pada od rana i słonka nie ma:O...truskaweczki nie dojrzejąa te co już dojrzały są bardzo drogie:P:P:P Bonitko👄przykro mi,że wstrętne kleszczyskoCię dopadło!Najważniejsze jednak,że reakcja była bardzo szybka,że prędziutko zauważyłaś!!! bondi👄zazdraszczam ,,własnych,,:)))truskaweczek,ja bym pozjadała wszystkie zielone;)))))Uwielbiam niedojrzałe owocki mniammmmm:D bechemootku👄tatara zjadłabym nawet kilogram;)));))))Napisz proszę jakie zastosować metody bezpieczeństwa :O Dziewczynki na obiadek zapodaję: -kotleciki mielone własnoręcznie mielone i smażone przez Małżyka:D OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO -kaszę gryczaną polaną tłuszczykiem ............................................................................................................................................................................................................ -sałatę z ogóreczkiem zielonym i śmietaną WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW Smacznego!!!:))))) Lecę do pracory za ok.godzinkę:P:P:P Życzę Wam miłego popo🌼 Buuuuuuuuuuuuuuuuziaki👄👄👄 Personalna❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko teraz z mojej tarapi wielka d.u.p.a bo jak bede na drugich zmianach a ona sie nie zamieni to nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bandearsku miłej pracorki ❤️👄 dziewczynki zapodaje pierogi z mięsem ja nie robiłam wyciągłam z zamrażarki moja mamcie robiła i zamroziła żebym miała @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@22 skwarki do tego$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ życze smacznego i już nie marudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Beti!!! przecież terapia jest wystarczającym argumentem żeby ten Twój szef nie robił Ci tych durnych zamianek. Nie musisz mu mówić co to za terapia - g... go to obchodzi ale masz prawo nawet zaświadczenie wziąć i domagać sieżeby Cie zostawił w spokoju. Banderasku! :D ❤️ - witaj :D ciesze sie że będziesz miała wreszcie urlop - Wasze kotleciki pachną aż tutaj u mnie! :D:D:D Spokojnej pracy życzę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja śmigam do kuchni - sama już jestem najedzona - bo i rosołek i udko i kotlecika wrąbałam bez skrupułów :D:P ale małże musze nakarmić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacze jutro bede dzwonic do niego bo dzisiaj przy niedzieli zabardzo nie wypada u mnie pada deszcz tak na zmiane i świeci słoneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ jestem zła , napisałam tak dużo a ten głupi komp , nagle zrobił mi woltę wszystko znikło muszę pisać po kawałku bo jeszcze raz tak się stanie to wyłączę to pudło na dobre. Mało że sam się wyłącza ,mało że znika co napisałam to z niewiadomych przyczyn kursor zmienia położenie i piszę w zupełnie innym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti jak zaczęłam pisać ,dziękowałam za rosołek a teraz już dziękuję za pierogi, mniam ,mniam. Posłuchaj co mówi Tereterek ,nie czekaj na jutro , zadzwoń dziś , czego Ci nie wypada a jemu wypada zmieniać Twoje życie na swoje widzimisię ? Powiedz głośno o tym co Cię boli , że nie jesteś laką żeby Cię przestawiał z kąta w kąt ,masz swoje życie i nie pasuje Ci tamten sklep bo nie możesz pracować popołudniu. Zresztą co to za podejście do pracownika żeby jeden pracował tylko na 2 zmianę a inny jak mu się podoba . Ja myślę że Ty zwyczajnie boisz się że Cię zwolni ale jeśli jesteś tak dobra too on sobie nie pozwoli na stratę dobrego pracownika , boo o takowego nie jest łatwo a on przecież o tym wie i liczyć potrafi. Dlaczego nie zbuntowałaś się kiedy ktoś Cię oskarża niesprawiedliwie ??!! dziewczyno obudź się nie pozwalaj innym robić z Tobą co zechcą zacznij wreszcie walczyć o siebie. Mam nadzieję ze chodząc na terapię podnosisz swoją wartość w swoich oczach , niech wreszcie dotrze do Ciebie że nie jesteś manekinem tylko człowiekiem który ma swoje uczucia , swoje plany i marzenia ,nie daj się po raz kolejny wpuścić w maliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tereterku , wiem że Twój sposób na odchudzanie jest najlepszy na świecie ale dla osób tak zdyscyplinowanych jak Ty ,inni nie mają szans:( Dlatego skorzystam z podpowiedzi Bondi i popytam o ten lek siostrę mojej synowej, która jest farmaceutką i może się uda kupić ,bo nie wiem czy to lek na receptę czy bez. Natomiast jeśli chodzi o wypoczynek w domu to myślę że kto jak kto ale Ty potrafisz świetnie się relaksować malując te wszystkie piękne rzeczy,które widziałam ,bo wiem ile daje Ci to satysfakcji, a poza tym nie ma dzieci , chata wolna ! można to wykorzystać ,nieprawdaż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondusiu , dziękuję za podpowiedź co do leku, myślę jednak że o sobie nie myślałaś bo przecież teraz jesteś już szczupłą laseczką . Banderasku , miłej pracy, mam nadzieję że urlop choć krótki będzie intensywnie wykorzystany. Dziękuję za mielone ,ulepione męskimi rękami na pewno lepiej będą smakowały niż te które zrobiłam wczoraj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×