Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pokemon81

Rozwiesc sie czy nie?

Polecane posty

Witam wszystkich. Powiedzcie jakie jest Wasze zdanie na taki temat. Jestem 29 letnim facetem. Pobralismy sie blisko 3 lata temu. I w zasadzie od poczatku malzenstwa mamy jakies problemy. Na poczatku mniejsze potem coraz wieksze. Doszlismy do etapu ze prawie sie nie bzykamy ani prawie nie rozmawiamy. Klutnie wybuchaja bardzo gwaltownie co kilkanascie dni. Podczas klutni strasznie sobie ublizamy od najgorszych. Juz od dluzszego czasu mysle o rozstaniu. I z checia bym odszedl ale...mamy 5 miesieczna corke. Kocham ja bezgranicznie. Ale z drugiej strony z zona to sie kiedys pozabijamy jesli zostane. Prosze o wasze zdanie. Z gory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostan
jeszcze spróbuj dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doszlismy do etapu ze prawie
Doszlismy do etapu ze prawie sie nie bzykamy skoro to jestna 1 miejscu i po to sie chajtales to tylko wspólczuć zonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sex to nie jest najwazniejszy. To wlasnie ja nie chce sie z nia kochac. Poprostu przestala mnie pociagac fizycznie. A co to za malzenstwo bez sexu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokemon, może sprobujcie trapii małżeńskiej, od tego są Skoro wziąłeś z nią ślub, to ją kochałeś, może został jeszcze ten żar tylko trzeba nauczyć się ze sobą rozmawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmartuś..,
Po 3 latach już Cię nie pociąga fizycznie? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSanSan
a pomyslales o tym ze zona jest czona,pomagasz jej przy dziecku? czy zabierasz zone na spacery? czy tylko po pracy oczekujesz az zona w mini bedzie ci nadskakiwac,j ednoczesnie sama zajmowac sie domemc i dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieckiem zajmuje sie w kazdej wolnej chwili. Niestety jesli chodzi o spacery to przez caly tydzien nie wychodzi z dzieckiem bo pogoda,bo ja cos boli itd. Jest leniwa i tyla. A poza tym jak wspominalem wczesniej problemy mielismy jeszcze dlugo przed ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSanSan
wiesz to ze zona marudzi o kazdy drobiazg mapodloze glebsze to nie jest tak ze jej faktycznie jakis drobiazg przeszkadza moze za malo poswiecasz jej czasu, moze dalej za bardzo odczuc ze cie nie pozada byc moze ona czuje ze sie odsunales od niej, pomyslales o tym? ze odsuwajac ja od lozka pokazujesz jej jawnie ze Ci sie nie podoba ? wybacz ale chyba slubowales jej bycie na dobre i na zle a nie tylko jak bedziecie piekni i bogaci... pomoz jej dojsc do formy, zabieraj czesciej dziecko na spacer zeby mogla odpoczac, miala sily na jakies cwiczenia mozecie isc do poradni/ psychologa po pomoc to nic starsznego, a jak wiele taki psychologpotrafi wyciagnac rzeczy na wierzch i wspolnie mozecie je naprawic chocby ze wzgledu na Wasza malutka coreczke, ktora potrzebuje rodziny w calosci i szczesliwych rodzicow:) porozmawiaj sczzerze z zona, moze zrob dzis kolacje, powiedz ze ladnie wyglada, ze obiad byl dobry, ze ja kochasz, takie rzeczy tak bardzo dzialaja na kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra facet
rowiedziesz się. Spotkasz kolejną, tez jej zrobisz dziecko. I pozyjecie razem dwa, trzy latka. I też ci się znudzi? Facet. Dorosły jesteś i potrafisz ponosić konsekwencje swoich wyborów? Czy może jesteś dzieciak i będziesz sobie zmieniał piaskownice ? Bo ja już mam swoje zdanie na twój temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłótnie się pisze przez "ó"
słownik polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłótnie się pisze przez
no podciągnij się trochę z ortografii, to i może żona będzie miała o czym rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli facet mówi
ze "bzyka" się z kobietą, to dowodzi, ze jest zwykłym knurem. Dla mnie jesteś prostakiem któremu własnie tylko o bzykanie chodzi, nie o miłość, nie o rodzinę, nie o szczęście żony i dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jest 5 miesięcy po porodzie to może jeszcze nie być w super euforii do seksu. Ponadto może najpierw spróbuj jej pomóc, odciążyć ją, pobyć, porozmawiać a potem się zastanawiaj nad rozwodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba: rozmawiać! myśleć! spróbować zrozumieć! zachowujesz się jak dzieciak. pytasz się ludzi którzy tak na prawdę nic nie wiedzą o twoim małżeństwie czy masz się rozstać z żoną, uważasz że po kilku niedbale sklejonych zdaniach każdy ci powie: Tak rzuć ją! Jeśli się między wami nie układało już wcześniej to po co zdecydowaliście się na dziecko? Nie rozumiem takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
O co Tobie chodzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×