Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beznadziejna21

zdradzil, chce wrocic

Polecane posty

Gość beznadziejna21

nie wiem po co to pisze, wiem, ze nikogo z Was to nie interesuje.. ale musze sie gdzies wygadac.. nie moge porozmawiac z rodzina, ze znajomymi bo mnie tylko wysmieja. Rozstalismy sie po 3 latach zwiazku... zawiodl mnie bardzo.... po tygodniu znalazl sobie jakas ladacznice tylko po to zeby ja przeleciec.. , niedawno sie o tym dowiedzialam.. sam z reszta mi powiedzial w bardzo bolesny sposob. Teraz chce wrocic, uswiadomil sobie , ze tylko ja sie dla niego licze :/ byłam załamana po rozstaniu, gdy dowiedzialam sie o innej serce mi peklo.. posypałam sie , ten facet mnie zniszczyl, ale ja nie moge przestac go kochac :( nie moge mu tego wybaczyc..dla niego to byl tylko seks dla mnie cos wiecej... :( miekne gdy tylko go uslysze.. nie moge do niego wrocic a tak bardzo bym chciala :( jak sie podniesc i zaczac normalnie zyc? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywal goz życia, nie odbieraj tel., nie wracaj do wspomnień, pamiatek- było- minęło. Zajmij myśli, czymś/kimś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja mam miałam tak samo właśnie się zbieram do kupy i prubuję żyć też go kochałam i kocham nadal ale co z tego wybaczyłam mu pierwszą zdradę nawet dziecko z tej zdrady i co z jednej zlazł i wlazł na drugą aja też mu wybaczyłam bo poprostu go kocham i co? wrócił na miesiąc do mnie i dzieci i po miesiącu odszedł bez słowa do tej drugiej a ja zostałam sama z dziećmi po 13 latach bycia razem 9 latach dobrego małużeństwa bez kłótni wyzwisk i bez przemocy.Moim zdanie i po tym co sama doświadczyłam to jak facet zrobi to raz to już potem go to bardziej kusi bo przecież żona wybaczy i zawsze jest do kogo wrócić ,jak raz sie upiekło to następnym razem też. To juz nie to samo jak masz świadomość że on był z inną nawet przez chwilę ,zawsze będziesz o tym myśleć nawet gdy będziesz leżeć obok niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się zupełnie z tym ,co napisała Orchideea.Ja miałam całkiem podobnie.W kwietniu zeszłego roku dorwałam męża komórkkę i dowiedziałam się,że ma romans.Przyznał się do wszystkiego.Postanowiłam mu wybaczyć-pomimo tego co zrobił nadal bardzo kochałam ,nie wyobrażałam sobie życia bez niego.Postanowiliśmy ,mimo wszystko być razem.i byliśmy.Do listopada,kiedy to przyszedł i oznajmił,że tak naprawdę nigdy się z nią nie rozstał.Wyprowadził się do niej.A ja przeżyłam kolejny szok.Wiedział,jak bardzo cierpiałam za pierwszym razem i byłam pewna,że nigdy by nie zrobił tego po raz drugi.Myliłam się bardzo.Zaufałam mu po raz drugi a on to wykorzystał w sposób odpowiedni dla siebie.Ciało puszczone raz,puszcza się cały czas.Kochana Autorko ,zrobisz jak Ci serce dyktuje,ale przemyśl ten jego powrót.Za drugim razem boli jeszcze bardziej.Coś wiem na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNIESZKA 35
-O losie kobiety decyduje miłość na jaką się godzi...gdzieś tak kiedyś przeczytałam i teraz już dbam o to żeby żaden mężczyzna już mnie tak nie poniżył,kiedyś wybaczyłam ...ze względu na córkę,rok mieszkaliśmy,byliśmy razem,dziś z perspektywy czasu wiem ,że nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno raz można wybaczyć
i dać szansę ja dałam, ale niestety zawiodłam się, bo przy drugiej kochance tylko lepiej się bunkrował doprowadziłam do rozwodu z wielkim trudem tak odgrywał w sądzie miłość i przywiązanie długo byłam sama, bo bałam się związku obecnie jestem z drugim mężem, mam nadzieję, że jednak nie wszyscy zdradzają, ale też nie twierdzę, że serce mi z tego powodu pęknie, teraz bardziej kocham siebie, siebie szanuję i to mó mąż chyba bardziej stara się w naszym związku natomiast koleżanka z pracy miała taką wpadkę męża zaraz po ślubie, też wybaczyła - i oni naprawdę są szczęśliwym związkiem, nawet teraz, gdy mają 1 wnuka, to jakoś tak odżtli, przeżywają drugą, a może ha ha ha trzecią młodość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej go
zdrady się nie wybacza! a po niej już nie ma czego "sklejać", bo nie warto!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×