Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MAMUSIA:)

Jak napisac skargę do biskupa na proboszcza?

Polecane posty

Gość gość
Zrób jak ja. Napisałam skargę na proboszcza z adnotacją, iż idzie to do papieża. Zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam podobny problem z proboszczem,ale chodzi o postawienie pomnika dla zmarlego kilka m-cy temu taty. Tez napisze skarge do biskupa ale i do wiadomosci do papieza.Dziekuje za wiadomosc z 20 kwietnia br. Obrazanie ludzi ma przyciagac Nas do kosciola? Mam 50 lat i czuje ze niestety to teraz zadzialalo w 2 strone.Odwracanie sie :( No coz ksieza sami sa winni ze wierzacy kiedys ludzie odwracaja sie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Merytorycznie to oczywiście proboszcz ma rację. Zastrzeżenia można mieć jedynie do jego zachowania - poniżania słowami i niekulturalnych wypowiedzi, i z tego powodu należy napisać skargę do biskupa. Kpiąca w żywe oczy z Kościoła oszustka absolutnie nie powinna zostać matką chrzestną. Z kolei matkę, która nie potrafi napisać listu, ani nie rozumie, czym jest chrzest, trudno posądzać o zdolność do wychowania dziecka w wierze chrześcijańskiej, co jest warunkiem chrztu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka i babcia
Witam serdecznie. Piszę skargę na księdza z Sanktuarium św.O.Pio w Przeprośnej Górce do Generała w San Giovanni Rotondo, który wraz z przyjacielem, pewnym zielarzem rozbili rodzinęcórki, odsuneli ją od matki i wnuka i sprawili, że wiele osób w rodzinie cierpi i jest skłócona, nawet juz nie ma relacji.Trudno bardzo wyegzekwować coś w Kościele, jeden drugiego kryje a na dodatek jak zielarz,o którym mówię robi sobie interesy z Ojcem z Sankt. na co mamy już wiele dowodów i świadków. Sprali już mózg kilku osobom, czytałam na forum i otrzymałam maila w podobnej sprawie, stosują sekciarskie metody, robia jakieś rytuały z ziołami, pogańskie i kłąmią, co świadczy jednoznacznie, że niewiele ma to wspólnego z Bogiem.Trwa to ok. 5 lat i jestesmy już wykonczeni psychicznie a nawet fizycznie tą sytuacją. Zielarz zostawił żonę i córka się rozwiodłą, zostawiła męża, który jest w depresji jak ja, choć już prawie się wyleczyłam. Zniszczono nam rodzinę, mnie zabrano córkę i wnuka, którzy kiedyś mnie kochali i szanowali.Myślę również o złożeniu skargi do Papieża, chciałabym jesli to możliwe skontaktować się z"gościem", Panią, która składała taką skargę do Papieża. Proszę o kontakt najlepiej na maila priv.: karolina39d@gmail.com Pozdrawiam serdecznie. matka i babcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Chrzestną mieszkającą z narzeczonym wyzwał od cudzołożnic". Hmmm... jeśli jest Dziewicą i nie grzeszą przeciwko przykazaniu szóstemu, to faktycznie ją wyzwał. Ja mam 31 lat i jestem Dziewicą (pomimo iż mam chłopaka), ponieważ należę do kościoła katolickiego i wzięłam sobie do serca przestrzeganie przykazań dekalogu, w którym jest przykazanie szóste. Nigdy nie popełniłam grzechu nieczystości ani z mężczyzną ani z samą sobą. Wiem jakie jest to poświęcenie, ale wiem również do jakiej wiary należę. Istnieją również inne religie i ludziom, którzy drwią sobie z przykazań i robią po swojemu radziłabym ją zmienić. Mam rozumieć, że do zaślubin ubierze się w strój ze wszelkimi symbolami Dziewictwa!? Jest mi bardzo przykro, że muszę być bezczeszczona. To nie są tylko moje odczucia ale również innych kobiet Dziewic - czytałam kiedyś forum, gdzie wypowiadały się kobiety Dziewice.

Wiem, że teraz zostanę wyśmiana i wydrwiona. Radzę zastanowić się kilka razy nad treścią wiadomości zwrotnych.

Edytowano przez Aneta ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×