Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martyna123

------LISTOPAD 2009----- CIĄG DALSZY

Polecane posty

WITAM:) NIE BYŁO MNIE JUŻ TAK DAWNO, ŻE NIE UMIĘ USIĄŚĆ I POCZYTAĆ CO TAM U WAS SŁYCHAĆ... TYDZIEŃ PRZED ŚWIĘTAMI ZJECHAŁA SIĘ RODZINKA DO TEŚCIÓW I DOM PEŁEN LUDZI...święta też przepełnione nieznośnymi dzieciakami i wścibskimi ciotuniami...AŻ JUŻ MIELIŚMY Z MĘŻEM TEGO SERDECZNIE DOŚĆ...ALE JAKOŚ WYTRZYMALIŚMY.... a na dodatek mnie złapało jakieś grypsko dwa dni przed świętami...nie umiałam nawet głową ruszyć...tak mnie wszystkie kości bolały, że masakra;/;/;/no i gorączka do tego...-ale minęło...chwała Bogu...dobrze, że mojego Patryśia nie złapało- mąż przejął opiekę nad nim, żeby na niego nie dmuchać ani chuchać :):) a co do mojego Patryczka- to nie zapeszając kochane dziecko...już mu ząbek idzie bo czuję, jak dotkę dziosło paluszkiem...no i gryzie wszystko co ma pod ręką...ale nie jest marudny:) oby tak pozostało... w dzień ma swoje godziny i robi sobie drzemkę...wieczorem zasypia tak ok 20- 20:30 i śpi aż do ok 6 dostaje mleczko i zaś sobie tak do 8 śpika....uwielbia chwytać rączkami stópki i próbować wkładać do buzi..przewraca się na boczki...a najlepszą frajdę to ma leżąć na brzuszku....bo wtedy może sobie dupkę podnieść do góry i pomału zaczyna się odpychać do przodu:) kurcze, nie wiem jak to zniosę, bo od 4 maja wracam do pracy...na samą myśl, że mam go zostawić w domu to aż mi się płakać chce...jest taki kochany i z dnia na dzień czymś mnie zaskakuje...ciężko będzie...ale jakoś będę musiała dać radę:):) życzę mamusiom i dzieciaczkom miłego dnia pełnego radości...:):) u nas dziś super pogoda, więc zapewne długo będziemy spacerować:) pozdrawiamy:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×